• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara čo bojíš...pätdesiatnikov bude stále veľa a ak je to skupina, ktorá ťa žerie, počkaj ako to skvele využiješ až budeš mať 70 a viac! budeš behať so zajíčkami :grinning:
23. feb 2011 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no mon, obavam sa, ze tato skupina bude starnut so mnou :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara muzi nestarnou, oni najednou zhebnou :slight_smile:
23. feb 2011 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no neviem mon.. ja zrejem? :grinning: idem uz spat.. uz ma ani uchylaciny nebavia
23. feb 2011 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara toto si pozri
tú postavu v krbe..to nie je predsa tvoj odraz...koho tam máš? :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/album/opat-stretko-u-maxi-/6385834/
23. feb 2011 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ale jasne, ze som to ja.. zajtra sa pozriem lepsie dole, lebo tu je teraz pokazeny displej a ma take ciarky.,. proste zle je vidno fotky
23. feb 2011 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vzdala si to? aj tak dobrý výkon..do pol jednej, musel byť celý happy :slight_smile: dobrú noc
23. feb 2011 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pošlem ti to foto meilom
23. feb 2011 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: este aj je.. mne sa pacili najviac tie zablesky reality, ked sme si napisali navzajom, ze sa rehoceme strasne.. na fb sme si sami seba komentovali a inde sme kecali.. inde sme boli uchyli a na fb sme komentovali, ze tak toto bolo fakt nechutne a podobne.. :grinning:
23. feb 2011 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline posli mi aj ostatne, nejake pekne
23. feb 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara čisté schizo :grinning: :grinning:
jasne, pošlem, už som začala..aj ty mne pošli
23. feb 2011 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :slight_smile:
23. feb 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaaanko..
tak som este stale pobavena na mojom virtualnom otrokovi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som straaaaasne nevyspata..

@monline veru, ale mna to bavilo tiez..

Pocuvajte, co mam ja doma. Prdosi a mm si zmysleli vecer, ze oni idu na Velku Homolu na VYCHOD SLNKA :astonished: :confused: cize o tretej v noci vyrazili do hory na dvojhodinovu turu do kopca na rozhliadku :astonished: :confounded: uplne ze dovi.. a perlicka, prisli tam sice este za tmy, takze vychod stihli, ale nic nevideli, lebo bolo zamracene.. zato teraz slniecko krasne svieti :dizzy_face:
23. feb 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
23. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..takze nasa dnesna noc super,spali sme od pol deviatej do osmej,bez zobudenie,no parada....
23. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 takze ty si uspavac hadov vo vasej rodine :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ano ano...mala mi zaspala do 20 minut vcera,myslim,ze by som to mala niekoho u nas doma naucit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline este danielko vykrikoval potom na malu? :grinning: on je iny betar, cely cas tam bali lindu a potom sa tvari urazene a vykrikuje na moju malu zo sna :grinning:
23. feb 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@mirka285 ty mas zazracne dieta, ked ti takto spi... my sa so spanim trapime a to doslova :angry:
23. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 zavidenia hodné, ale v dobrom. Lili ma takto krasne spinkavala, no tento lapaj ani za svet . Ale dnes tiez potiahol od 1:20 - 6,45 neuveritelne, asi sa nad maminkou zlutoval :slight_smile:
23. feb 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj my mame noci ked je to horor...ale jedna vec je ista,ked ide neskoro spat,casto sa v noci budi a rano je skoro hore,ked ma dobre spanie cez den,ma dobre spanie aj v noci vacsinou....ak ide spat skor,dlhsie spi....cize ak uspavam malu ja,vacsinou skoro zaspi a spi pekne,ak uspava moja polovicka,mala este o pol jednej skace v postielke :frowning2:
23. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno dievcatka su v tomto lepsie a chlapci trapia svoje maminky
23. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mirka tu stale provokuje s tym spanim :grinning: patrik sa stale hlavne nad ranom budi, a to chce vacsinou len cumel, alebo len tak preventivne :angry: ale dnes si nanho pripravim caj, mozno je len smadny, aj ked MM nechce... :unamused: dnes je mm doma, sa kuriruje :confused:
23. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my krasne spime.. od osmej az deviatej vecer az do rana do 7mej :dizzy_face:
23. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@maxara evidentne navstevy u teba dobre vplyvaju na deticky, kedze aj my sme paradne spali, od 20 do 7 bol len 2x hore na papanie a cely cas ani nemrnkol :dizzy_face: takze aj ja som fajnovo vyspata :wink:
23. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile:Citam ako Vam deticky krasne spia :dizzy_face: My sa budime uz niekolko tyzdnov kazde 2hodiny a posledny tyzden aj viac........Vcera som mala taku migrenu v noci,ze som ledva vladala oci v noci otvarat :frowning2: Polovicka spi vedla v obyvacke aby sa vyspal tak som v nci od zufalstva revala jak mala a Emmus so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad sa to coskoro zlepsi,lebo uz mam dost.......... :frowning2: Cez Den je jak sidlo,stale sa vrti........

Popozerala som si fotecky :slight_smile: Vsetky ste krasne :slight_smile: Maxi bola sexus :wink: Monline vyzerala pri Nike ako starsia sestra.A samozrejme Kafko a Mirka boli pekne pochudnute,Chvalim :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem si Vas precitat trochu....

@mojalili Pred casom si mala v albume hry pre deticky,uz ich tam nemas alebo su len pre priatelov?Krasny Den :slight_smile:
23. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka :grinning: asi

@karinnka no jasneeee, sexus.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka Nemam ich tam, pretoze by somm porusila prava autora knihy, ale ka by si chcela, hod mi do IP adresu a poslem aku vekovu skupinu chces... :wink:
23. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili aj ja si prosim do ip - 9mesiacov
@karinnka :dizzy_face:
23. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky vsetky ste boli na kavicke krasne
ale komplimenty skladam @kafoditka,ten uces ti perfektne sekne a si super fotogenicka, usmievava taka pohodova :slight_smile:
23. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok