Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
25. feb 2011

@maxara ved to teraz pekne rozbalis a poficis 😀
nemozes za to, ze si doma hlivela, ved si mala stale volajake zdrav. komplikacie 😖
ja som hlivela doma aj bez toho, ze by mi nieco bolo....mna nastartovalo to, ze som
sa uz nemohla na seba kuknut, tak som si povedala, ze treba uz nieco konecne zacat robit
a ide to 😵

maxara
25. feb 2011

@adelaine no ved to.. ze co som schudla pri porode, som zacala priberat a to tak, ze len samy tuk, takze som sice lahsia ako pred tehu, ale oooovela mlandravejsia.. ☹ a uplne som uz bola cela nesvoja.. normalne nervozna, aj ked som napr presla hola z kupelky do spalne po koselu, tak som normalne hikala, ako sa mi trasie cele telo, horsie jak mamina huspenina.. 😠 ☹ ale aspon tak nesmrdim (jak huspenina)

tatianka.g
25. feb 2011

ahojte, tak co mate dnes v plane? ja uz varim obedik a sme pozvani do prace na oslavu, tak uvidim ako to vsetko dopadne

maxara
25. feb 2011

@tatianka.g ja dnes nevarim.. sa mi nechce a planujem sa bud navtirkat k mirke, alebo neviem.. ale niekam pojdem, ked mm varuje 😉

tatianka.g
25. feb 2011

ja nechavam mm s malym maximalne hodinu, ked ja doucujem a aj to je s nimi este svokra...

tatianka.g
25. feb 2011

mohla by si sa aj k nam navtirkat, ale my sme daaaaaaaaaaleko ☹ 😠

maxara
25. feb 2011

@tatianka.g no neboj.. ja sa najprv navtirkam do kosic a kedze kamosku mam v PP, resp v Strbe, tak mozno vramci vyletu sa niekde stretneme 😉

tatianka.g
25. feb 2011

hej ved raz si tu uz bola....niekedy v lete, este sme boli tehu 😉

merikac
25. feb 2011

dobre ranko baby,,,,, @monline ,,,,,,a ty si myslis, ze je to ozaj ona??...ved kde by ta zobrala doma internet 😝

vierkaha
25. feb 2011

Dobré ránko babulky,
ja dnes chystám oslavu na prvé Maťkove meniny, mal ich síce včera, ale family som zorganizovala na dnes. @monline normálne som napochybách či to nie je naozaj TÁ Martinka - to by bola iná haluz 😀

@maxara aj ja by som už nie čo také potrebovala, chystám sa na tae bo alebo na zumbu a chcela som ísť s kamoškou, ale tá sa nejako nevie rozhýbať tak pôjdem aj sama

vierkaha
25. feb 2011

@merikac veď to aj mňa napadlo, ale to vyjadrovanie, no celá Maťka 😉

zuzik1983
25. feb 2011

ahojte
taak a uz su asi tie nase noci vysvetlene,dnes nam vykukol prvy zubok 🙂 @maxara mozes zaznacit do tabulky

sarai
25. feb 2011

@tinaki1275 jej, nie som sama. moja mala tiez nechce spavat. vobec sa nevyspim ani ja. zaspi vacsinou do pol osmej, ale potom sa budi aj kazdu hodinu, alebo niekedy aj castejsie s takym placom, ze ju musim vacsinou zobudit uplne. a potom sa s nou prejst a az potom zas zaspi. stale sa v postielke mrvi a vzlika az do rana. takze za noc som hore aj 10x.

bambola
25. feb 2011

@maxara maxi rychlo citam a som za ak uz nikoho nevezies

mirka285
25. feb 2011

ahojte...
@maxara som spala doteraz,co by som tak asi robila..no jasan,ze ta ocakavam,le nic nemam doma 😕 no neva,objedname si pizuu,kedy goficis?

bambola
25. feb 2011

@maxara ale ak aj vezies tak je to na skok pre nas 😉

mirka285
25. feb 2011

@bambola Maxi sa asi isla vysrat 😀

sarai
25. feb 2011

@vierkaha a co davas vecer jest?

bambola
25. feb 2011

@mirka285 no necitala som este vsetko ale ked to hovoris 😀

maxara
25. feb 2011

@tatianka.g ano ja viem.. ale nikto sa neozyval, tak .. 😉 my ked sme tam, tak chodime do vrboveho na kupko.. takze myslim, ze sa stretneme niekedy v lete

@vierkaha veru chod, uvidis, akosa ti vylepsi nalada

@zuzik1983 oki znacim

@mirka285 jest nebudeme.. ale pizzu mozem vzdy, aj ked som na presknutie napchata, tak aspon jedne trojuholnik natlacim, aj keby ostal visiet v pazeraku 😅 😅 😀

@bambola ozvala si sa prva, tak veziem teba 😉 akurat, ze neviem vobec nic, ziadnu adresu, dokonca ani ako sa ide do dubravky, takze pocitaj s tym, ze zrejme na mna budes cakat niekde, co ja ani nenajdem 😀 😀 😀 skvele vsak? inak mirka ta chce tam? nieze ta tam doveziem a mirka ta nepusti dnu 😀

maxara
25. feb 2011

@mirka285 ako si vedela? 😀 😀 😀 😀

vierkaha
25. feb 2011

@sarai 180 ml mlieka aj to občas vypije všetko a občas nie

katka55
25. feb 2011

ahojte 🙂 no ja som sa pustila do rozmrazovania mraznicky a chladnicky 😝 musim vyuzit posledne mrazy vonku 😀 v kuchyni to vyzera, ze nam vybuchla atomova bomba 😅 takze o doobedie mame postarane 😝
baby, pekne si to u mirky uzite 😉

vierkaha
25. feb 2011

@maxara no budem musieť, lebo som sa nad sebou silno zamyslela a zistila som, že som premanentne podráždená a aj to čo by som pri mm prešla len mávnutím ruky ma vytočí úplne do biela 😔

maxara
25. feb 2011

@mirka285 Mirka, ja pridem kedy povies.. ak idem bez pampusky, tak mozem kedykolvek vyrazit (a popravde aj chcem ist bez nej, lebo je mrzuta a ja nie.. 😀 ) a chcem si dat nejaku suknu..a vysoke topanky.. ale mozno nie.. ale najhorsie je, ze nemam umytu hlavu a vyzeram ako mockos, lebo vcera som po tancovani este hodinu kocikovala ninu vonku, zatial co mm chlastal v krcme s kamaratmi.. a potom som uz len doma hodila letmu sprsku, takze hlavu som si neumyla a teraz sa mi tiez nechce.. mozem smrdiet? 😅

maxara
25. feb 2011

@vierkaha jeeej to je pekne, ze do biela.. vsetci sa rozculuju do cervena, ale ty si zrejme uz v dalsej faze 😀 ja sa na tom smejem, prepac.. ale na stopro ti to pomoze, ked pojdes medzi ludi a trosku energie minies na ine.. a na matka nemysli, co robi s tm, resp co tm s nim robi.. 😉 inak si neoodychnes.

maxara
25. feb 2011

@katka55 som strasna ze? takato prepadovka.. dufam, ze nezabudnem hrniec 😀

maxara
25. feb 2011

@mirka285 teraz ty series, ci co? 😀 😀
napis mi, kam sa mam dodrbat.. a nech je to niekde, kde sa da parkovat, lebo ma picne..

@bambola a ty mi napis, kde je to obvykle miesto, kde ta vyzdvihnem.. a prosim dajte aj nejake adresy, nech si to vygooglim

mirka285
25. feb 2011

@maxara kludne mozes aj smrdiet,ved prinajhorsom ta nasprejujem...keby si mi dala vcera vediet,aj by som nieco nachystala,ale teraz sa mi nechce utekat do obchodu,lebo este lezim v pyzame v posteli...no a mozte doist hocikedy ale aspon nejaky cca cas mi povedzte.

mirka285
25. feb 2011

@maxara parkovisko mam pred domom..

bambola
25. feb 2011

@maxara peti ale prave som zistila jednu vec, ze rano mm zobral autosedacku lebo sa mozno poobede stretneme v tesku. cizeee bud pojdeme busom alebo vezmes ninkinu 😅 ale to komplikujem co 😀
no a k mojej pritomnosti sa musi vjadrit @mirka285

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre