Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
23. feb 2010

mojalili, teším sa, že máš hospitáciu za sebou!
ja som včera dala manželovi k meninám vínko biele a červené, neskorý zber a predmeninový sex po dvoch mesiacoch.... smutné.... keď ja sa bojím sexovať.
maxara, mne vibrocil vypaľuje mozog, šak to je žieravina! 😀

ericica
23. feb 2010

ja teraz robim ten nepeceny metrovy kolac 😝 uz mi slinky tecu 😝
mojalili to je super ze vsetko dopadlo ok 😉

ericica
23. feb 2010

oacka ja mam zas opacny problem ja by som sexovala stale ale uz ma niekey unavuje sa doprosovat,...
ja neverim ze by to mojmu muzovi nechybalo 😖

mojalili
23. feb 2010

Oacka - ten isty problem som mala i ja, ze som sa bala....ale uz je to lepsie, takze ajajaj....musim sa ija dnes vecer pripravit 😉 😉 😉 meninový darček🙂))

NO kočky, lezem do detskej, LILI mi doniesla flautu, ze mam hrat, ona uz vyhrava na klaviri...tak ideme liezt susedom na nervy 😀

ericica
23. feb 2010

mojalili 😀 😀 😀

oacka
23. feb 2010

mojalili,vy máte veselú domácnosť, sranda bude,ke´d bude malý úplný opak Lili, tichý kliďas. 😀

carrie84
23. feb 2010

Maxi - vidis! Vibrocil a mne staremu alergikovi to nenapadlo!!! Moze sa v tehu? Musim cihnut nejaky pribalovy letak - dnes som v lekarni dostala kvapky z morskej soli, tie mozu aj tehule, tak si spravim z toho nejaky mix 😀
A hodila som oko do Tvojej tabulky - jedine, co mozes zatial doplnit je moj vek: 25 (stale mlada, krasna a perspektivna!!!!!) - ale buduci pondelok sa snad dozviem viac, idem na velke sono 😉

Mojalili - teda .... to brucho nie je ziadna sranda! Vcera vecer som si davala dokopy nohy a tiez som uz vymyslala rozne gymnasticke cviky 😒

dugyna
23. feb 2010

caute kokcy 🙂 idem kuknut co ste popisali
my sme akurat prisli z moroflogickeho sono, vestko je v poriadku 🙂 malinka ma 430g, zakryvala si tvaricku rukou a medzi nozky nebolo vidno mala ich tesne pri sebe...takze keby sme neboli na tom krvnom teste v genetone tak este stale nevieme co cakame..

ericica
23. feb 2010

dugy to sa tesime ze je vsetko ok 🙂 a aj si platila na tom genetone???

oacka
23. feb 2010

dugy, super správy! sranda,že tvoja je taká hanblivka! mne už aj moj gyndoš aj dnes morfo ultrazvuku povedali,že je to kočka, naša nemá problém sa predvádzať. 😀 😀 😀

dugyna
23. feb 2010

ericica jasne ze dam potom foto 😉

katka ja som si kukala vsetky statky na www.branakdetem.cz
mala som vybrate jednu za 820kc ad ruhu za 990
ale kocky z latkoviek ma usmernili..ze pokial chces satku pouzivat aj ked bude mimi rast..treba pavne satku..co ta za tych 820 neni..ta je elasticka tu by si vyuzila tak do 2 mesicov dietatka..ta za 990 je sanami je pevna..ale na www.nosime.sk su recenzie od bab co skusali satky...pri nej musi byt uvaz uplne presny nedovoli chyby a pri vacsom mimi z nej rezu ramena...
amozon mala este horsie referencie ako ta sanami
takze sa rozhodujem medzi hopezid a storchenvieg..aj ked favorit je storchenvieg je sice drahsia lebo 4,6 m dlha stoji 2050kc ale je vhodna pre mimi male i velke a na celorocne nosenie...a su na nu dobre referencie aj na dlhsie tury aj na 8-10kg deti a mozes v nej spokojne nosit aj dalsie deticky nevitaha sa
a na brane je hovorim o 8 eur lacnejsia
cize pre teba je podstatne si stanovat na co chces pouziavat tu staku..ked chces nosit mimi aj vacsie musim pozerat pevnu satku..to su tie co mam vybrate...a dalej si musis povedat ci chces chodit aj na tury..alebo nosit len obcas..

maxara
23. feb 2010

carrie podla pribaloveho letaka sa nesmie, ale ja som sa pytala doktora a on mi poveal, ze v takom malom mnozstve ako som ti napisala, cize jeden strek do kazdej dierky raz za den urcite neublizi... a potom mi to tu potvrdila aj nasa neurologicka ronit, no a ja si to neviem bez toho vibrocilu predstavit 😉

dugyna
23. feb 2010

katarinka dakujem za prianie 🙂

sunny tak to som rada ze ti to dr vysvetlila nemam rada lekarov ktory daju podpisat pacientom ze je informovany houby mu vysvetlia..

tak jak ten dr dnes na morfe nemastny neslany nic nepovedal..iba ze je vsetko ok

lenkaaninka
23. feb 2010

max ja som teraz doužívala vibrocil a mám tak upchatý nos že zajtra idem kupiť muconasal a musím ráno a večer inak bý som sa pridusila nedá sa mi absolútne dýchať...
čo už závisláčky na nosných kvapkách 😉

dugyna
23. feb 2010

kocky ak je matka rh negativ a otec rh pozit..matka moze tvorit pritilatky proti mimi..preto sa musi sledovat..hladina protilatok
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a636-Rh-faktor-...

tu si kuknete je to tam tak jednoducho a pken napisane 😉

ericica ty budes tiez latkovat?

karinnka
23. feb 2010

oacka to ma tesi ze je vsetko Ok 😉 Takze Dosedla je fesaaaaak? 😀 Sihaaaaaaa tesim.... 🙂 Kolko si bola dnu?a bol aj manzelik dnu?

ericica
23. feb 2010

chcela by som ale budem ich davat na pampersky do 5 mesiacov a potom uvidim 😉
no a nepisala si mi ci si platila na tom genetone 🤐

sunnygirl
23. feb 2010

dugyna:
ani ja nemám rada takých lekárov a hlavne keď si za to platíš .................. 😠 , gratulujem k dobrým výsledkom. 🙂

mojalili:
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pekne si to celé opísala s tým podvozkom.

kubka
gratulujem k pohybom 🙂 , aj ja chcem 😖

maxi:
dobre si to opísala, aj ja som si dala babystrology 🙂

mojalili
23. feb 2010

Oacka - tak to by bol sok, keby bol maly tichy, a manzel by ma upodozrieval, ze to neni ani jeho 😀 😀 😀 Moj manzel je taaaaaaaaaky ukecanec, ja tiez...LILI tiez (i ked jej otec bol mumak). No naucime maleho na nejaky iny hud. nastroj a budeme mat doma kapelu 😉

Jaaaaj, ale som si schrupla...

sunnygirl
23. feb 2010

oacka.
pokiaľ sa necítiš na ťuťu-muťu, tak si daj čas a pokiaľ je to u tvojej polovičky v pohode, tak to nerieš, len môj názor 😀

ericica
ani moja polovička nie je sexuálny maniak, nejako som sa to snažila pochopiť a pochopila som, že ja som ten sexuálny maniak, máme to naopak, ale aspoň nemám problém, keď nechcem. 😀 😀 😀

sunnygirl
23. feb 2010

dievčatá, dievčatá tu sa teda niekedy rozoberajú témy................... 😀 😀 😀

zrzulka
23. feb 2010

Oacka, Daki gratulujeme k sqelym spravam 🙂)) len tak dalej ...

Mojalili 😀 😀 😀 Ja uz sa "tesim" na taketo stavy ked si cez brucho nedovidim tam kam potrebujem 😀 Zatial to este zvladam v poho...

Kubka gratulka k pohybom.... 😀

dugyna
23. feb 2010

katkaking musi ist an to kadza tehu na tu sladku vodu

sunny to ti zmeraju cukor nalacno a potom vypijes cukor a cakas dve hodky a zmeraju ti potom 😉

zrzulka
23. feb 2010

Sunny s tym sexom je to aj u nas velmi podobne 😀 😀 😀 len teraz neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda 😝

dugyna
23. feb 2010

juj kocky kukam ze julovky su vacsinou Rh inkopatabilne..jaka nahoda ze sa vas tu tolko nazbieralo

maca77
23. feb 2010

ahojte julovky 😉 😵 aj ja vás chcem pozdraviť, keďže čakáme júlové bábätko ... práve dnes som bola na uzv, tak vyzerá byť všetko OK, ale zatiaľ nevieme či nám pribudne chlapček alebo dievčatko ...

zrzulka
23. feb 2010

babulky ja viem ze je to hlupost ale stale nevieme ake meno dat malemu 😝 😝 😝 ked mne sa ziadne chlapcenske nejako extra nepaci 😝 A tie co sa mi pacia ma pomaly kazdy druhy chlapec....

sunnygirl
23. feb 2010

zrzula:
ja som časom pochopila, že je to v pohode, najprv to aj mne vadilo, že nepatril k tým levom, čo sa hladnými očami hádzali na levicu, ale časom, ako som ho lepšie spoznala jeho povahu som pochopila. teraz je to už je Ok. 😉

zrzulka
23. feb 2010

Macka gratulujem!!!!

dugyna
23. feb 2010

ericica nepisala som lebo som docitavakla co ste popisali..hej v genetone sme platili za to 60 eur..ale par dni potom ako sme boli tak zdvihli cenu..
ale mas to na 99,99% ze to bude to pohlavie co ti povedia 🙂

kocky dakujeme vsetkym za gratulacie k dorby vysledkom 😉

sunny to si pekne vystihla

oacka 🙂 ta nasa si aj tvarciku prekrila rucickou ked zistila ze kukame sonom na nu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre