Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
23. feb 2010

maca:
vitaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zrzulk
tak ten istý problém mám aj ja, dievčenské už mám a ak to bude chlapček tak netuším, chcela som Jakubka, ael to bude mať j narodeniny aj meniny nskoro naraz a Samuel je už vypredaný 😀 😀 😀

zrzulka
23. feb 2010

Sunny tak to mame potom veeeeeeeeeeelmi podobne. tiez mi to najprv strasne vadilo ze to tak je ale teraz uz v poho ... Ale keby som neotehotnela na prvy sup ak by som bola urcite na nervy z toho.... 😝

oacka
23. feb 2010

karinnka,aj manžel bol dnu,ani neviem ako dlho, 20 min možno. on ten feši Dosedla trošku divne rozpráva,pripomínal mi Ďura Mokrého chvíľami,aj mojmu mužovi. 😀 ale povysvetľoval nám všetko, ubezpečil,že všetko je ok, a popritom diktoval sestre všetky tie doktorské veci do správy. ale v čakárni čakali dve Ŕómky a bohužiaľ tam po nich smmrdelo,hoci vyzerali ako normálne baby, nie ako asociálky...

katarina7777
23. feb 2010

mojalili s tou kapelou budete mat zabavu, aj moj manzel je muzikant a ja zas totalny antitalent 🙂

zrzulka
23. feb 2010

Prave samuel sa mi pacil strasne ale je ich tak vela ze uz nechcem a jakubka maju tri zname tak to tiez nie. Možno este matus......... alebo patrik ale ten sa nepaci nikomu a navyse dnes mi jedna kocka hovori ze ma meniny tiez niekedy v juli.... No neviem fakt je to tazke. pre dievca sme mali aj tri mena a pre chalaniska ziadne....

oacka
23. feb 2010

dugy, na morfo UZV mi doktor trochu aj pobúchal tým prístrojom po bruchu.. a kázal mi silno kašľať, asi chcel aby sa bábo inak natočilo. až som sa bála,prečo nám bije dieťa! ale ke´d ona sa fakt dosť mrvila a kopala. už dúfam,že dlho na nijaký UZV nepojdeme, asi sa jej to moc nepáčilo...

katarina7777
23. feb 2010

Oacka tvoja malicka je uz riadne velka...som rada ze dneska su tu len same dobre spravy 🙂

Nas maly darebak mi vcera v noci do jednej vyvadzal v bruchu, nacvicoval si kopace do mojho mechura... som mu musela dohovarat ze nech ma necha spat lebo rano vstavam do roboty... bublinky a motylie kridla pominuli ...prichadzaju kopance 😒

zrzulka
23. feb 2010

Oacka rovnake pocity z ultrazvuku mam aj ja... neviem to prezivat tak ako pi malej. videla som ze malemu sa zjavne 3D nepacilo. tiez verim ze uz na ziadny ultrazvuk nepojdeme tak skoro....

oacka
23. feb 2010

no veru, bublinky sú minulosť, keď ma niekedy z ničoho nič štuchne,tak mám pocit,akoby ma uštipla zvnútra. 😀 😀

katarina7777
23. feb 2010

Zrzulka ja mam ten isty problem s chlapcenskym menom... taku poistku mam ze ked sa mi ziadne ine nebude pacit tak dam po mm Diego a hotovo.

zrzulka
23. feb 2010

Ozaj kocky a ako mali vase babulka pupocnu snuru na ultrazvuku??? nas maly mal ako salik okolo krku. Dufam ze sa to este zmeni lebo mala sa narodila s omotanou pupocnou snurou tak nech sa nam z toho nestane rodinna tradicia.... 😝

zrzulka
23. feb 2010

kati lenze mne sa muzovo meno vobec nepaci ... neprichadza do uvahy aby sa volal po nom. sam muz to nechcel i ked v ich rodine sa prave toto meno dedi. No neviem mozno nakoniec by sme ho aj dali ... ja fakt neviem....

oacka
23. feb 2010

nám ani raz o pupočnej šnúre nič nehovorili, ani sme ju nevideli..., len raz keď ešte mala črievka vonku, tak tam bolo dačo vidieť,ale nie okolo tela.

katarina7777
23. feb 2010

zrzulka dufam ze nas este do porodu osvieti a najdeme to "spravne" meno 😉

dugyna
23. feb 2010

oacka tak ja som musela kaslat pri provom 3d a predtym ked merala dr NT..ale koli tomu ze mala spinkala..a potrebovala ju dr dat do polohy z profilu aby ju pomerala

a aj na morfo sa meraju viacere rozmery takze preto ta dr asi to kazal..aby mala zaujala nejalu polohu..

zrzulka viem ze pri provom 3d mala pupocnu snuru poza chrbat cize lemovala chrbticu a medzi nozky..ale dneska som si nevsimla...a dr to tak rychlo zbuchal ze sme mali co robit aby sme sledovali malu

dugyna
23. feb 2010

katkaking este skus kuknut aj www.noseniedeti.sk su tam satky..a su tam aj tie vankusiky..tu sa oplatia lebo za 32 eur mas vankusik uz aj s nahradnou naplnou a pratelnou oblieckou 😉
a su tam aj satky nejake v akcii ale tie storchenvieg sa aj tak satle oplatia na tej brane

katarina7777
23. feb 2010

Baby normalne mam nervy, vsetci by mi len brucho chytali... ked niekoho vidim raz za rok tak co ma ma co obchytkavat... uz vidim ake nervy budem mat ked sa mi budu ludia hrabat spinavymi rukami do kocika...budem vrazdit pohladom 😠 brrrr

oacka
23. feb 2010

ja nechápem, že vám chcú iní ľudia chytať brucho, ja som mala tehotnú švagrinú,ale brucho som jej nikdy nechytala, a ani mne ho zatiaľ nikto netúži chytať.... to je divné.

sunnygirl
23. feb 2010

zrzulka.
ešte Timotej, Timi 😉 😉

sunnygirl
23. feb 2010

popíšem už asi iba zajtra, ahojte babizne 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina7777
23. feb 2010

neviem oacka preco ale odneska zacinam chodit v kabate zapnuta... a este sa musim pritom prinutit neprevracat ocami... a pocuvat stale tie iste otazky a priblble rady... je moc vidiet ze ma dneska riadne nastvali?

katarina7777
23. feb 2010

kocky co uz mate deticky, co ste robili preto aby vam ludia nesahali do kocika a nechytali babetko? Ja som na take veci dost hakliva...

maxara
23. feb 2010

zrzulik a co keby si dala k Miske Miska? Ja som mala na finale iba dve chlapcenske mena Martin a Peter... mojou podmienkou bolo bud pekne meno, alebo v mene R. Najlepsie kombinacia oboch. Ale paci sa mi velmi Jakub (znamena ale druhorodeny a ma ho sestra) a Simon. Potom este aj ine ako Roman je v pohode, ale to som mala zakazene, kvoli byvalemu frajerovi... 😉

maxara
23. feb 2010

katka ked ti vadi chytanie bruska, rovno povedz, ze nechces... ja som chytila brusko len mojej sestre, aj to iba raz a dvom kamoskam ked ich akurat kopkalo mumu a chceli sa s tym podelit. Inak mi to pripadalo cudne... a citala som, ze vraj na takych ludi plati, ked sa ich spytas, ci im aj ty mozes teraz chytit brusko... no moja chyzna mi chytila brucho, ked mi akurat zacalo vykukat a velmi rychlo pochopila, ze to bolo posledny krat... 😀 viem mat taky neprijemny pohlad, ked chcem...

mojalili
23. feb 2010

Oacka - pozerala som miery tvojej kocky, mate pekne miery, 36g tusim si pisala. My sme mali tolko v 20.tt, tak zajtra som zvedava, kolko budeme mat...ale bude to asi riadny valibuk.
Bol tu brat dat sa ostrihat, tak som mala pracu.
KATARINKA - nesahali, tak som sa postavila, aby mi ju nikto ani nechytil....a podarilo sa....staci, ked to zbadaju, poniektorych to napadne...

No idem k muzickovi, kedze ma dnes meniny, tak sa idem venovat🙂 😉

katarina7777
23. feb 2010

maxi ide o to ze to bola "teta" z mm rodiny a na nic sa nepytala! to som sa velmi premahala aby som neustupila dozadu a nahodou ju "neurazila" ...

lucka_o
23. feb 2010

Ahojte tak nam triple testy vysli ok...dnes sme boli na sono a lekar nam to povedal....

no pohlavie stale nevieme, lebo drobec mal spolu nozky a tak sa vrtel, cmulal palcek.... 😀 🙂 krasa.....

no, ja neviem ako by som reagovala keby si chceli chytit brusko.....u nas to vie zatial len okolie....este sme sa nepochvalili...

katarina7777
23. feb 2010

mojalili prajem ti prijemny vecer 🙂 S inteligentnymi ludmi sa da, to ti druhi mi lezu na nervy.

katarina7777
23. feb 2010

dneska som bola na prieskume kocikov, dala som si poukazovat kocik co sa mi na nete pacil ... jednoducha manipulacia, cely sa da oprat, este aj potahy vanicky, skladat sa da jednou rukou ... sa mi pozdaval, este popozeram co je v ponuke na slovensku a ked nic lepsie nevynuram hned ho pojdem objednat... inak vedela som o tom kociku viac jak predavacka 😒

zrzulka
23. feb 2010

Mne chytanie bruska nevadi, ja to beriem tak ze ludia sa tesia z toho ze cakame babetko ale urcite by mi to od niektorych ludi asi aj vadilo. tazko povedat... zatial co mi ludia chytili brusko tak mi to nebolo neprijemne, skor naopak....ja inak neobchytkavam brusko nikomu... Zda sa mi to ako dost intimna zalezitost. takisto ani malinke deticky nechytam pretoze som toho nazoru ze male babetko patri do ruk len matke nikomu inemu a tak to budem brat aj pri malom. Urcite nikomu nedovolim chytat maleho ...Ani brat na ruky... nemala som to rada ani pri malej a uz vobec nie ked ju niekto chytal za rucky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre