Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
9. mar 2011

Dobré ránko,
taká som dolámaná, ale nechápem z čoho malý spinkal pekne celú moc a zobudil sa o 7:30 a to som aj ja išla spať relatívne skoro 😒 vyzerá to tak, že čím skôr idem spať tak tým horšie 😠
@maxara no čumela som na tú fotku dosť dlho kým som ju našla , holt už to nie sú tie maličké bábätká, ale naši veľký výmyselníci 😀
Mne Maťko začína normálne chytať nervy, keď mu niečo nedovolím alebo zoberiem tak spustí taký nervavý plač, že nechápem a v tom beháku je všade. Včera som nakladala umyvačku a on mi z druhej strany vyberal z nej taniere a príbor 😒 a keď som ju zavrela tak stál asi 5 min pri nej a plakal, ale slzy mu nešli hercovi 😀

bambola
9. mar 2011

@kafoditka fotak zbaleny 😉 ja som ho pravdupovediac mala aj vtedy u mirky ale nejako ma nenapadlo ho vytihanut 😉

chcela som si dat tresciu pecen ale kedze nechcem pit kavu pred dverami tak mam iba chleba so sunkou 😀

adelaine
9. mar 2011

ahojte 🙂

to sa chcem aj ja opytat, ze ako dlho vasim lezunom trvalo, kym sa rozkyvali, u nas to dvihanie zadku
trva vecnost, neposuva sa ale dopredu, kruti sa dookola, a rozculuje sa ...uz ma to nebavi, pozerat sa ako sa jeduje, ale mu neviem pomoct 😒
a dviha len zadok, tvarou dole, nevie sa opriet o ruky, to je asi chyba, ze? 😠

@vierkaha to mame aj my, moj nervak maly

monline
9. mar 2011

@bambola
@maxara bré ránko, mňa mladý pán zobudil o šiestej, do pol ôsmej sa mi ho podarilo udržať v posteli, ale odvtedy pobehujeme po dome, práve som zbadala, že chlieb, čo rozmrvil v stoličke som z neho neoprášila a postupne z neho opadávali omrvinky až sem hore, no super..sprchu musím stihnúť i ja, potrebujem vlasy umyť..a ja teda sukňu rozhodne mať nebudem, ale ty si ju maxi daj 🙂 bambi teba kedy čakať? maxi spomínala okolo pol 12...a ty?

monline
9. mar 2011

@bambola dneska je pôst ževraj, jeden z najväčších v roku..🙂 mám vybraté filé, ale ja kuracie prsia..čo pripravím?

bambola
9. mar 2011

@monline ved som ti vcera pisala na fb, nedoslo ti? no v kazdom pripade sme sa s maxi zhodli na case, asi aj my tak dojdeme okolo pol 12 🙂

monline
9. mar 2011

@bambola svietili mi dve správy, ale nešli otvoriť, tak som to neriešila..fajn, tak sa teším 🙂

bambola
9. mar 2011

@monline jezismarja vsak nevar 🙄 my ideme na kavu 😠 ale co sa postu tyka tak dufam, ze nikoho neurazim ked poviem, ze mi je to absolutne jedno 😀 a za druhe ta sunka co som jedla mala v sebe urcite len minimum masa, to je skor mucne jedlo 😀

vierkaha
9. mar 2011

ja tiež pôst neriešim, môj mm je ako on o sebe tvrdí neznaboh (inak je ateista ) 😀 @bambola ja som minule kúpila v bille takú skvelú - síce neskôr som si všimla že bola drahá jak fras, ale keď sme ju porovnali som "šunkou" z Tesca tak to bol iný rozdiel ti poviem tá bola fakt samá múka 😝

mirka285
9. mar 2011

dobre ranko....
@monline tak ta cena je riadne vysoka,taki tazki melonari nie sme,Gabo by povedal,ze keby bol tak tazko za vodou kupi dom v Devinskej 😀
@bambola Mati aj ja som take rifle videla na MMB a vcera som ho prelustrovala a neviem ich najst,inak mali take v Pepe jeans v ciernom,ale nemali moju velkost ☹ no baby uzite si to dnes 😉

maxara
9. mar 2011

@bambola fuuuj trescia pecen, laskavo nech ti nesmrdi z huby dobre??? este ze si taka chapava 😀

@vierkaha mozno si otvorila suflik a z toho si dolamana 😀

@monline akoze urcite nevar, ja som prieberciva 😀 a ryby neznasam.. file zjem LEN vyprazane a so slovenskym zemiakovym salatom, takze to by si si bic na seba uplietla 😀

maxara
9. mar 2011

@monline @bambola ja inak neviem, kedy pridem, lebo stale smrdim a som v nocnej koseli, lebo moja krava nina nechce spat.. kym nezaspi nemozem sa ist chystat 😠 ☹ a to nehovorim o skusani veci.. cize zrejme budem mat na ponahlo a pridem za supaka.. tak ja za supaka, bambi za skaredu a mon ty za koho ides?

aalexis007
9. mar 2011

AHOJTE, vôbec Vás nestíham čítať - iba sem tam 😉 Malý dostal chodítko a už aj skúša, že na čo to je 😀

aalexis007
9. mar 2011

😒 Jéééj, keby som skôr zaregistrovala, že je stretko - tak by som prišla aj ja 😒 Škoda, snáď niekedy nabudúce 😒 Ale to zase až keď bude u @maxara - aby som bola červená v tabuľke 🙂

maxara
9. mar 2011

@aalexis007 dufam, ze nehovorim za mon, ale napisala, ze kto chce, nech sa prida, tak dobehni

aalexis007
9. mar 2011

@maxara júúj, veľmi rada by som prišla, len nemám momentálne auto - mm je v práci. A keďže sem nakuknem len tak sem-tam pri mojom "náročnom Filipkovi", tak som to zistila až teraz, že je stretko 😉 NEVADÍ

vierkaha
9. mar 2011

@maxara žeby ? 😀

vierkaha
9. mar 2011

@aalexis007 môžeš začať pomaly a najprv sa skúsime stretnúť my dve v TT a potom to postupne rozširovať 😉

lutsine
9. mar 2011

Chcem sa spytat,mozu 8 mesacne babatka nejake jogurtiky...napr. bielu activiu? Davate aj vy detom jogurty a co citrusy..pomarancova stava odkedy sa moze?

maxara
9. mar 2011

@vierkaha alebo ty vezmi alexis a sup k mon 😉

aalexis007
9. mar 2011

@vierkaha dohodnuté 😉

aalexis007
9. mar 2011

@lutsine ja dávam len Activiu - sladkú bielu alebo sladkú marhuľovo-broskyňovú - to mi odporučila pediatrička 😉

maxara
9. mar 2011

@lutsine ja uz mesiac davam jogurt, asi kazdy 4ty den... pomarance ja az po roku, ale ci sa mozu skor, neviem

maxara
9. mar 2011

ja davam aj nesladku bielu

sarai
9. mar 2011

@adelaine moja tiez len dviha zadok uz celu vecnost a stvorkovanie nikde. no ona sa oprie aj na rucicky. ale uz by som brala, keby sa vedela ako tak pohybovat sama, lebo pri inej cinnosti uz nevydrzi dlho.

vierkaha
9. mar 2011

@maxara ja dnes nemôžem ideme s mm na nákupy a vyberať dlažbu a obklad - teším
@aalexis007 napíšem ti do ip kedy môžem bud týždeň a dohodneme sa

baby ja keď takéto veci čítam tak normálne uvažujem o tom,že by mali obnoviť trest smrti 😠
http://www.topky.sk/cl/11/1241870/Nemohol-sledo...

aalexis007
9. mar 2011

malému veľmi nechutí klasická biela Activia - ale tak niekedy spapá aj takú 😉

aalexis007
9. mar 2011

@vierkaha ok 🙂

lutsine
9. mar 2011

@aalexis007 dakujem...

maxara
9. mar 2011

@vierkaha akoze prepac, ale trest smrti je pre tychto kokotov milosrdny. Podla mna by mali obnovit ine tresty, zlodejovi ruky utat, pripadne nohy. Takejto materi maternicu vyrvat a tyranov na kolese lamat.. nech si uziju. A hlavne ked sa priznaju. Pedofilov na kol napichovat, som videla na videu ako to robia v nejakych arabskych krajinach. Pedakovi do kakule pichli nahroteny kol a vztycili tam, ze akoze na nom sedel. Trvalo to asi 5 minut kym mu presiel ramenom von. Tak takto nejak.. a vobec to nie je nedostojne ani nic podobne.. znicia tolko zivotov, ze ten ich sa stava naozaj bezcenny. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre