Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
11. mar 2011

@mirka285 - ved budeme pozorovat a cas ukaze. vela deticiek ma taketo znamienka, tak dufajme ze aj nase babule maju neskodne fliaciky 🙂 .
ozaj, mas uz aj predstavu o obruckach? 🙂

adelaine
11. mar 2011

@katty17 ahoj Kati, risi ma tiez svetly fliacik na nozke, temer od narodenia...ja som vsak tomu nejaku extra pozornost nevenovala, kedze sa to nemenilo...budem to tiez musiet ukazat pedine, normalne si ma vystrasila 😖 😖

noemarta
11. mar 2011

😀 @monline vcera uz som to mala dobre, teda lepsie, a a a to by si ozaj chcela aby som bola medzi vami za najskaredsiu, to neeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

mirka285
11. mar 2011

@katty17 nemam,mna nejak tie obrucky netrapia,som povedala Gabovi nech vyberie on...ja som chcela briliantovy prsten a ten mam,tak som spoko 😀

mirka285
11. mar 2011

@kafoditka my ten hemangion mame dost vystupeny a ked mala pojde do skolky,ja sa bojim,ze jej ho zaskrabnu deticky nechtiac,takze ja som radsej za odstranenie,robi sa to laserom a je to bezbolestne...

bambola
11. mar 2011

Dobre ranko 🙂

tak ja som sa dnes zobudila s vrtulov v riti 😀 cize uz mam povysavane, povytierane dlazky, poutierany prach, opravene hodiny, umyty riad, umyte zrkadla, vyprane dve pracky, pomedzi to prebalovanie , prezliekanie, krmenie a Matka uz aj spi 😉 no musim sa pochvalit, ze dnes mam asi sikovny den 😎 poobede idem do mesta , prisli mi bio kurence 😉

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285 jaaj, to som nevedela, ze sa to robi laserom, tak to uz je ina rec potom..

adelaine
11. mar 2011

@kafoditka , @mirka285 laserom je to sikovne a takmer bezbolestne, zalezi vsak
od hlbky a lokalizacie hemangiomu, nie vsetky idu tak odstranit, zial.

alllexa
11. mar 2011

@katka55 - vitaj v klube, ja som dostala pred 2 tyzdnami🙂

@katty17 - to je blbe s tym znamienkom:( Ale nerob si predcasne starosti, to moze byt len esteticky kozny problem a nie je to ani na nejakom haklivom mieste. Snad to nebude nic vazne, drzim palce!

gabika41
11. mar 2011

dobre ranko sa praje @bambola presne tak ako ja.....ale ja som uz stihala j sprchu.... 😀

mirka285
11. mar 2011

@adelaine my ho mame prave taky ze asi by to tym laserom islo,nie je velky a je presne ohraniceny tak uvidime co povie doki...
@kafoditka no vy ho mate zase taky,ze nie som si ista,ci pojde laserom,spytaj sa doktora aj ty,ale ja som za odstranenie,nevidim dovod preco by Linda mala mat hemangion,urcite jej to bude v puberte vadit,alebo sa bude hanbit,takze ja jej to dam urcite odstranit ak to bude mozne...

bambola
11. mar 2011

@gabika41 ja by som ju sprchou asi zobudila ale veru zisla by sa mi 🙄 . musim pockat na tu tvrdsiu fazu spanku 😉

mirka285
11. mar 2011

@bambola no koncne daco robis okrem vysedavania na konovi 😀

luludi
11. mar 2011

@bambola sikovnica 🙂 my sme mali akcak vcera 🙂

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285 no ja som sa v prvom rade zlakla, lebo ked sa narodil tak mi bolo povedane, ze ak to nezmizne do roka, musi sa to odstranit operacne, myslela som, ze normlane pod narkozu.. buduci tyzden ideme prave na kontrolu do Ruzinova, som zvedava, co nam na to povie lekar a hned sa ho opytam na to odstranenie laserom.. Filip ma taky isty hemangion na hlavicke, ako ma tvoja Lindusa na chrbatiku a tam sa bojim, ze by si to mohol hrebenom poskodit, alebo ked sa bude strihat, tak kedze je vystupeny, tak by asi siel odstranit, ale co sa tyka toho kolena, tak tam to bude asi zlozitejsie, kedze to zabera dost velu plochu

luludi
11. mar 2011

babule, robievate strudlu na slano? co do nej davate?

bambola
11. mar 2011

@mirka285 bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , vsetko som stihla skor ako sa tu rozprudila debata a teraz uz mozem len vklude vychutnavat den 🙂

idem si trosku pocvicit. pre domacnost som dnes spravila uz dost, idem nieco aj pre seba 😉

bambola
11. mar 2011

@luludi lulu nerobievam ale zvykne sa tusim spenatova alebo so sunkou a syrom, mozno cesnak k tomu

maxara
11. mar 2011

Ranko damy
ja by som vcera aj viac napisala, ale bola som znacne rozladena po zapnuti konika.. @monline draha, suhlasim absolutne s tebou a dakujem velmi pekne za dudlik, hned ho vzala a dudle ho 😉
Takze vam mozem moj vcerajsi podvecer az noc pekne zhrnut teraz. Cize o 16tej som vyrazila na tanecky, mm vzal Ninku k jeho rodicom, ze sa prevezu s nami. Samozrejme, Ninka v aute ako na potvoru nezaspala, cumakovala z okna (velmi sa jej paci velkacska sedacka). Ja som pekne vystupila a isla som sa venovat sebe. Vcera sme preberali brutalitku, normalne neviem, ci to raz zvladnem, ale tak mozem vam popisat, co robia sucasne jednotlive casti mojho tela. Nohami chodim po dvoch cifernikoch hodinovych, do kruhu ale tak, ze nohami striedavo idem 12,3,6,9,12,9,6,3 ked si to vyskusate nahodou niektora zacinajuc pravou nohou na 12tke, tak zistite, ze je to pekna motanica. Ale samotny sa samozrejme da. Do toho sa pridaju ruky, ktorymi robime hadie ruky, do pravej strany idu vlastne s telom, ale dolava idu v opozicii, cize telo dolava a ruky doprava. K rukam pripajame aj oblucik ramenom, cize to tak viac hadiaco vyzera. a aby som to uplne zaklincovala, tak este hrudnikom robime kruzky lezate. Cize idem predny poloblucik prsami, prave rameno oblucik dozadu a z neho hadia ruka, pritom nohami na 12,3 potom nohami 6,9 a hrudnikom idem zadny poloblucik a lavym ramenom a rukou.. a na "vedlajsom" ciferniku idem opacne vrchnou castou tela.. ufff .. toto budem musiet trenovat, lebo som sa strasne plietla. Na druhej strane vyborne som si ponamahala nielen mozog, alebo aj svaly, hlavne ruky, z coho sa velmi tesim. Som bola krasne rozohriata do horuca a dnes mam velmi prijemnu lahku svalovicku. Rozmyslam, ze budem asi dnes upratovat, normalne mam na to naladu. Kedze zajtra ideme zase k nasim (ma byt pekne), tak nech mam upratane dnes. No a Ninka vcera u svokrovcov vraj straaaasne plakala, uplne cely cas (lebo samozrejme poobede nespala). Aj ju na rukach nosili, aj sa snazili ju uspat, ale nic.. Iba ked zbadala mm, tak prestala revat. Cize teraz ma naozaj take to mamickovske obdobie a len my sa ratame.

maxara
11. mar 2011

@luludi natries kecupom alebo takou omackou na spagety nejakou dobrou, ale nie vela a ja davam sunka syr, ale robim to z listkoveho cesta

maxara
11. mar 2011

@kafoditka no kazdopadne dufam, ze to bude ok.. inak strasne toto ☹

luludi
11. mar 2011

@maxara dakujem maxinka, take nieco chcem urobit mm na narodky k nim do prace, nejaku sladku a nejaku slanu strudlu 🙂

mirka285
11. mar 2011

@kafoditka napr. nam nekazala s tym pedina nikam chodit,ona jej to vzdy len pozrie a povedala,ze ak do roka nezmizne budeme to riesit...ale ja som za odstranenie,lebo ja by som take tiez nechcela mat na chrbatiku tak ani Linde to tam nenecham 😀 a to co ma Filip na hlavicke asi tiez pojde odstranit,ale to na kolienku neviem...
@bambola ty si si privstala,co??alezas to neprehanaj,alebo ked si v takom svungu dojdi aj ku mne poupratovat...
@maxara vidim,ze ti ten pohyb prospieva 😉

tatianka.g
11. mar 2011

@luludi jaju robim takto: na oleji si spazim trosku cibule, postupne pridam sampiony, sunku a kapiu, necham to vychladnut, rozvalkam si listkove cesto, na spodok dam platky syra, na to tu vychladnutu zmes, zrolujem potriem vajickom a sup do rury

a inak dobre ranko... ci uz den

bambola
11. mar 2011

@mirka285 neviem co povazujes za privstavanie ale vstala som o 6 a uz o 7 som behala s vysavacom 😉 ide o to, ze som to chcela stihnut kym sa mala po rannom zobudeni este pohra sama a predtym ako pojde spat. ale keby sa mi nechcelo tak ma ani nehne. raz za cas chytim taky rapel a ide vsetko 😉
dufam, ze susedia nevstavaju neskor ako o 7 lebo to vysavanie o poschodie nizsie dost pocut 😅

bambola
11. mar 2011

posuvam nejake fotky z plavania vcerajsieho. samozrejme ohryzat hracky sa da vzdy a vsade 😠

maxara
11. mar 2011

@luludi ale daj pozor, lebo ked das vela toho maglajzu, tak ti pukne cesto a maglajz vytecie.. a ked das zase moc malo, bude to suche.. ale osobne, radsej suche ako vytecene, cize radsej menej ako viac 😉

@mirka285 ano prospieva 😉 skusala si si tie kroky?

luludi
11. mar 2011

@tatianka.g tiez to znie super, dakujem 😵 😵 😵

@maxara @tatianka.g v rure to peciete ako dlho a na akej teplote?

tatianka.g
11. mar 2011

@luludi ja to peciem na 180°C takych 20-25 minut, kym nie je rolada pekne do zlatista ako klasicka strudla

tatianka.g
11. mar 2011

@bambola zavidim ti tu energiu, ja dnes nie som schopna ani vstat zo stolicky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre