Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. mar 2011

@denisse to ja som uz spokojna.. 🙂 skoro mesiac nejedla ani tretinu..a to predtym cely siesty mesiac jedla aj 180g ...preto som bola vyplasena..a my ani nemame ktovieaku vahu ..vna konci 6.mesiaca sme mali 7050g..v siedmom 7500 a v osmom sme klesli na 7350..teraz sme sa zase pohli mame nejakych 7700g..

bambola
12. mar 2011

v Japonsku uz unika radioaktivita 😒

noemarta
12. mar 2011

@mirka285 az teraz mi docvakloooooo ze Gabo bol v Thajsku a nie v JAponsku 😀 😀 😀 😀
@bambola aka radioaktivita????

denisse
12. mar 2011

@tinaki1275
ale ved ja tak chapem .. ja som ta len chcela povzbudit, ze my nepapame ani tolko 😉 ... ale zase mne bara pribera dost, mozno az vela ... kilo za posledne dva mesiace ...

noemarta
12. mar 2011

@bambola uz som si to precitala,fasaaa 😖 😖

bambola
12. mar 2011

@noemarta chudaci, ako keby nestacili tie vlny 🤐

gabika41
12. mar 2011

....u nas sa vyleju dve rieky a je z toho storocna voda.....no keby sa toto odohralo na Slovensku sa bojim....my nie sme pripraveny na nic...hlavne ze dane mame najvacsie v Europe...... 😖

tinaki1275
12. mar 2011

@denisse ja viem a dik 🙂)ono potesi ked vies ze ine deturence papaju aj menej 😉 aj ked Barunka ma super miery ,asi ti pije dost mliecka.. 🙂

tinaki1275
12. mar 2011

@gabika41 nemaju najvyssie dane Svedi ?

gabika41
12. mar 2011

@tinaki1275 ...maju,ale aj mi ich mame vysoke..... 😖 synovec bol na stazi vo Svedksu a povedal ze nikdy viac....socializmus na entu.....tam sa maju najlepsie banici.....lebo maju najnizsie dane....a funguje to ako u nas,pokial chces peniaze,tak ich musis ist zarobit von..... 😢

aalexis007
12. mar 2011

@kafoditka a aký džemík dávaš malému ???

tinaki1275
12. mar 2011

@gabika41 pokial si pamatam tak dane su tam az 40%..ale to socialnu siet maju neuveritelne premakanu ..mamicky na materskej beru viac penazi ako ked pracuju ., skolstvo a zdravotnictvo je na neuveritelnej urovni ..ja ma dost kamosov zo svedska- su to studenti -delegati v lete na krete ,ti sa teda nestazuju a na kretu chodia robit za 400-500 eur mesacne,len pre skusenost a more..vraj doma si ako studenti su schopni cez leto zarobit cez 1000 eur bez problemov....no keby takto fungoval socializmus aj na svk ..utekala by som nazad 😀

tinaki1275
12. mar 2011

@kafoditka to aj mna zaujima ze aky dzemik davas..nejaky specialny bez pridavku cukru ? ja mam taky domaci ale z pomarancov..hadam uz pomaly skusim ked je Leia napoly grekyna ,je to pre nu napoly domace ovocie.. 😀 ..

kafoditka
12. mar 2011

@tinaki1275
@aalexis007 baby ja mam domaci slivkovy, visnovy a marhulovy lekvar, robila ho svokra minule leto zvlast pre maleho bez cukru, takze viem, co mu davam 😉 zatial ale papal len slivkovy, nedavam mu ho casto, tak 2x do tyzdna max.

Baby tak sme boli na spacirke v meste, maly sa fajne prespal, kupili sme v Terne pomelo, ananas a zlty melon tak budeme mat ovocnu veceru 🙂 Treba mi pobalit veci, zajtra sa vraciame do BA... vam poviem, ze dobre mi bolo doma, ale tesim sa na vlastnu postel a shoppingy 😝 😝 😀

kafoditka
12. mar 2011

@tinaki1275 Mati ja som uz malemu davala do cucatka pomaranc, mandarinku aj kivi a vsetko mu strasne smakovalo a z nicoho sa nevyhadzal 😉 a mozte ma zozrat baby 😀

maxara
12. mar 2011

@bambola super Bambi, vdaka za info.. ano ja sa chystam do eurovei, aj keby nahodou Kafko chcela kupovat inde, lebo ja mam tie poukazky na plienky v tej krave eurovei a tak skor ci neskor tam musim ist 😒
a inak, tie saty su fakt krasne

@kafoditka ale, neviem, ci dam pizzu, lebo teraz som mala dvakrat po sebe, kedze sme nemali vodu a nemala som ako uvarit to, co som chcela 😒 ale uvidim..

@tinaki1275 akozeee, ved ani Nina nepapa viac ako Leia 😕 a niekedy mi nezje ani celu ovocnu vyzivku, ani zeleninku.. ale sak neriesim, mliecka si da vtedy viac 😉

bambola
12. mar 2011

pekny vecer, tak uz aj my sme doma 😉 cely den sme sa spacirovali po meste 🙂 mala mi pospala ja som sa pekne poprechadzala krizom krazom, akurat ocka sme neboli pozriet na zachranke ako sme mali v plane lebo mal vyjazd akurat 🙄 golfac je uplne superska vec 😉
@luludi lulu mam taky pocit, ze som stretla tm a buba v eurovei, dvakrat 😉 ale som sa tam vrtela ako vrtula a teba som naokolo nevidela, tak som si nie ista. ale podla foto sa podobal, mal zelenu manducu a buba som moc nevidela lebo vzdy bol tak inak otoceny ale zdalo sa mi, ze by mohol byt 🙂

maxara
12. mar 2011

Baby, tak my sme boli cely den u nasich, mm sa vcera vazil a zistil, ze prave preziva jeho zivotne maximum, takze musi makat na sebe.. zacal s vyrubov starych stromov u nasich na dvore.. a akosi som ja, krkavcia mater, zabudla pre ninku zobrat kocik 😅 , tak ona bola nervozna, nechcela zaspinkat.. tak mama ma poslala ju "kocikovat" do otcom vyrobeneho tragacika pre chalanov na hranie.. A Ninuske sa veeeelmi pacilo. Tu je foto 😀

maxara
12. mar 2011

a prikladam este foto mojej krasnej tehulky a jej verneho Basinozku 🙂 😵

denisse
12. mar 2011

ahojte ... tak my mame dnesnym dlhym spankom rano uplne rozburany rezim ... doobedny spanok sme mali az od 12 do 12.30 (aj to s dvoma placucimi prestavkami, som musela ist hladkat a spievat) ... a poobede vonku zaspala az 15.30 do 16.15 .. no ale aspon daco ... a ani velmi neplakala vonku v kociari, takze ok 🙂

baby, chcela som sa vas opytat - teda tych co este kojite - aj vas sa pedina vzdy pyta, ci beriete nejaky multak pre kojace zeny? vraj kvoli jodu .. ja teda jem calibrum mami cely cas, ale som myslela, ze uz by som ani nemusela a zas sa ma na to pytala ...

@kafoditka a ostatne, co davate malym chlebik .. mazete maslom? kravskym? a ako im to davate? krajate na kusky, ci si drobci sami odkusuju? ja barunke davam zatial len omrvinky sameho chleba alebo rohlika rovno do pusy ... bojim sa jej dat do ruky, ved ma vsetky predne zuby, tak ze si vie odkusnut velky kus ...

denisse
12. mar 2011

@maxara
ninka supracka v tragaci 🙂 teraz uz nebude chciet naspat do kociara 😀

kafoditka
12. mar 2011

@maxara Peti 😀 svetova je Ninusa a ako si spokojne sedi 🙂
@denisse ja som dala len raz taku mikro vrstvu masla, odrezala som korku a celu striedku nakrajala na male kocky a tak ich davala malemu do pusky. Po takych troch kuskoch som dala zapit cajik

denisse
12. mar 2011

@kafoditka
a davas mu iba chlieb alebo aj rozok?

denisse
12. mar 2011

dala som teraz barunke lyzicku jogurtu - bielu hollandiu ... sa tvarila akoby jedla hovno a na dalsiu lyzicku uz pusu neotvorila 😀

maxara
12. mar 2011

@denisse 😀 no snad bude chciet.. ved v tomto s tymi hrablami na ulicu nevyjdem 😀
ja davam chlebik do ruky korku zuzlat a na nej trosku striedky je.. a roztek davam tiez, normalne ten koncek, cize tam si ani nema moc ako odkusnut

bambola
12. mar 2011

@maxara aj tam zaspala? 😀

maxara
12. mar 2011

@bambola neee cosi.. 😀

maxara
12. mar 2011

@kafoditka ani vyliezt nechcela 😉

maxara
12. mar 2011

a psiky ju obskakovali 😀 Basko a Hasko

kafoditka
12. mar 2011

@denisse rozok mu dam len tak do ruky ked vymysla. on ho cely ozuzle a rozmoci, ale odkusne len malicko, lebo nema cim 😀 zatial som mu 2x natrela chlebik a raz vianocku, striedky z nich su makucke, rozok som mu este nenatierala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre