• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara inak svetovy ocino, ze sa takto vynasiel :wink:
12. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ti musim napisat, dnes som zase videla Bee (aj minule ale som zabudla) nazivo a je uplne uzasneeeee :dizzy_face: som sa zalubila, ale asi to bol nejaky starsi model lebo predne kolecka boli male ale zadne velke (tusim aj nafukovacie) a to by mozno na zimu slo :grinning:
12. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ano, ano, dnes sme boli v Eurovei :slight_smile: ja som kavičkovala s mojou najlepsou kamoskou z Popradu a zaroven mojou svedkynou na svadbe a Bubo tak vela plakal, ze ho mm chudak celu dobu nosil po Eurovei. Ale boli drsne krasni, vsak? :wink: :grinning: :dizzy_face: Si ma mala prezvoznit, by som ta aspon bola prisla postiskat aj s bobkou krasnou, no .. :dizzy_face:

Máme treti zub - preto bol dnes bubo taky onicom... nakoniec vysiel spodny.. horne vyzeraju, ze tiez co chvila vylezu... buduci tyzden bude narocny

Krasny vecer.

12. mar 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ja som si aj myslela, ze ho dostal na zodpovednost a ty sa tam tiez niekde pohybujes :wink: lebo vyzerali, ze su na prechadzke nie na nakupoch :slight_smile:
12. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ano ano to je ooooon :dizzy_face: juj a ta farba :sunglasses:
12. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mi sme taky velky ako vy, caka niektora z vas uz druhe babo?
:slight_smile:
12. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola zevraj pohybujes... rovno napis, ze som sa flakala :grinning:
12. mar 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka26 tak predsa boli dve ciarky??
12. mar 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiezby moja nie druhy test bol negativny :frowning2: ale mrcha nikde talk nechapem ten druhy bol najlacnejsi 1,29 a dva testy znacka dr.max citlivost 25 tamten prvy bol axiom citlivost 10
12. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka26 tak skus kupit este jeden z tych drahsich, co maju vysoku citlivost a potvria na 99% tehu :wink:
12. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mati laska na prvy pohlad, vsak? :dizzy_face:
@luludi Luci no jednoznacne si si to vyborne zmenezovala :sunglasses:
12. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 kde tolko trcis?? :grinning: ako dopadla dnesna seslost??
12. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co baby? pozerate superstar?
12. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hej maxi ako podmas
12. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka26 si kup este taky test ako predtym alebo proste este nejaky iny :slight_smile:
@kafoditka mozem si nechat zajst chut :angry:
12. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola naaaapodobne :rolling_eyes: ale tak teraz sa moja teutonka fakt nasrala :grinning:
@maxara hej kukam v obyvacke a pc mam v detskej, tak len chodim nakuknut co pismenkujete
12. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna jeeeezis ty zijes? :grinning:
12. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hej hej zijem neboj sa :grinning:
12. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tuším aj vy pozeráte superstar..malý mi ešte nespí, dnes mal trocha posunuté spanie, tak spal poobede neskôr ako inokedy, tak až o chvíľu pôjdem uspať...
čo nové? ako sa máte?
aha..dugy zavítala :slight_smile:
12. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: my uz hajame v telke nic tak nuda..
12. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ty mozes malemu lozit do izby a pocitacovat tam ked uz spi? nooo tak to u nas je po ulozeni spalna tabu, neexistuje :grinning:
12. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna ozaj ma napadlo, pisali ti noemarta a booklover aby si ich pridala do sukromnej? :confused: pridas ich preventivne?

@bambola ja som tiez hore pri ninusi, pozeram telku na sluchatka a notbukujem
12. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola hej hej lozim mu tu ale zatial sa nestazuje :grinning: v BA si vacsinou beriem notebook do obyvacky ale tu doma mam klasicky pc, tak mi nic ine neostava :wink: cista zavislost..
12. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kuknem ale myslim ze su tam pridane
12. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara booklover tam uz je a noemaru som pridala
12. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna oki, si supis
12. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara viem z e vsetky deticky nepapaju tak dobre ako Linduska akurat ze vase maju aspon dobru vahu ..moja je nizka vahova kategoria.. :slight_smile: a este nepapa..a mne ani mlieka viac nevypije ked nepapa..predtym aspon to mlieko pila viac.. dnes napr.teraz pred spanim nechcela ani len mlieko ,a to bolo uz devat hodin a pila o siestej 120 ml mlieka lebo vyzivu aj kasu mm odmietla (ja som odskocila na kafe s kamoskou )nechapem...ale tak uvidim co mi povie dr.buduci tyzden...inac Ninka je hviezda v tom super tragaci ..:slight_smile:)
@kafoditka ja som skusala dnes cerstvy pomarancovy dzus s vodou v pomere 1:1 ale nadsena nebola..od zajtra skusim ale uz normalne pomaranc..a potom aj dzem..ten pomarancovy je domaci od svokry ...
12. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru noc, idem do hajan..
12. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok