Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
kafoditka
12. mar 2011
@maxara inak svetovy ocino, ze sa takto vynasiel 😉
bambola
12. mar 2011
@mirka285 ti musim napisat, dnes som zase videla Bee (aj minule ale som zabudla) nazivo a je uplne uzasneeeee x-) som sa zalubila, ale asi to bol nejaky starsi model lebo predne kolecka boli male ale zadne velke (tusim aj nafukovacie) a to by mozno na zimu slo 😃
kafoditka
12. mar 2011
luludi
12. mar 2011
@bambola ano, ano, dnes sme boli v Eurovei 🙂 ja som kavičkovala s mojou najlepsou kamoskou z Popradu a zaroven mojou svedkynou na svadbe a Bubo tak vela plakal, ze ho mm chudak celu dobu nosil po Eurovei. Ale boli drsne krasni, vsak? 😉 😃 x-) Si ma mala prezvoznit, by som ta aspon bola prisla postiskat aj s bobkou krasnou, no .. x-)

Máme treti zub - preto bol dnes bubo taky onicom... nakoniec vysiel spodny.. horne vyzeraju, ze tiez co chvila vylezu... buduci tyzden bude narocny

Krasny vecer.

bambola
12. mar 2011
@luludi ja som si aj myslela, ze ho dostal na zodpovednost a ty sa tam tiez niekde pohybujes 😉 lebo vyzerali, ze su na prechadzke nie na nakupoch 🙂
bambola
12. mar 2011
@kafoditka ano ano to je ooooon x-) juj a ta farba 😎
kukucka26
12. mar 2011
ahojte mi sme taky velky ako vy, caka niektora z vas uz druhe babo?
🙂
luludi
12. mar 2011
@bambola zevraj pohybujes... rovno napis, ze som sa flakala 😃
kafoditka
12. mar 2011
@kukucka26 tak predsa boli dve ciarky??
kukucka26
12. mar 2011
kiezby moja nie druhy test bol negativny 😞 ale mrcha nikde talk nechapem ten druhy bol najlacnejsi 1,29 a dva testy znacka dr.max citlivost 25 tamten prvy bol axiom citlivost 10
kafoditka
12. mar 2011
@kukucka26 tak skus kupit este jeden z tych drahsich, co maju vysoku citlivost a potvria na 99% tehu 😉
kafoditka
12. mar 2011
@bambola Mati laska na prvy pohlad, vsak? x-)
@luludi Luci no jednoznacne si si to vyborne zmenezovala 😎
kafoditka
12. mar 2011
@mirka285 kde tolko trcis?? 😃 ako dopadla dnesna seslost??
maxara
12. mar 2011
no co baby? pozerate superstar?
dugyna
12. mar 2011
@maxara hej maxi ako podmas
bambola
12. mar 2011
@kukucka26 si kup este taky test ako predtym alebo proste este nejaky iny 🙂
@kafoditka mozem si nechat zajst chut ]-(
kafoditka
12. mar 2011
@bambola naaaapodobne 8-( ale tak teraz sa moja teutonka fakt nasrala 😃
@maxara hej kukam v obyvacke a pc mam v detskej, tak len chodim nakuknut co pismenkujete
maxara
12. mar 2011
@dugyna jeeeezis ty zijes? 😃
dugyna
12. mar 2011
@maxara hej hej zijem neboj sa 😃
monline
12. mar 2011
čaute, tuším aj vy pozeráte superstar..malý mi ešte nespí, dnes mal trocha posunuté spanie, tak spal poobede neskôr ako inokedy, tak až o chvíľu pôjdem uspať...
čo nové? ako sa máte?
aha..dugy zavítala 🙂
dugyna
12. mar 2011
@monline 😃 my uz hajame v telke nic tak nuda..
bambola
12. mar 2011
@kafoditka ty mozes malemu lozit do izby a pocitacovat tam ked uz spi? nooo tak to u nas je po ulozeni spalna tabu, neexistuje 😃
maxara
12. mar 2011
@dugyna ozaj ma napadlo, pisali ti noemarta a booklover aby si ich pridala do sukromnej? =-) pridas ich preventivne?

@bambola ja som tiez hore pri ninusi, pozeram telku na sluchatka a notbukujem
kafoditka
12. mar 2011
@bambola hej hej lozim mu tu ale zatial sa nestazuje 😃 v BA si vacsinou beriem notebook do obyvacky ale tu doma mam klasicky pc, tak mi nic ine neostava 😉 cista zavislost..
dugyna
12. mar 2011
@maxara kuknem ale myslim ze su tam pridane
dugyna
12. mar 2011
@maxara booklover tam uz je a noemaru som pridala
maxara
12. mar 2011
@dugyna oki, si supis
tinaki1275
12. mar 2011
@maxara viem z e vsetky deticky nepapaju tak dobre ako Linduska akurat ze vase maju aspon dobru vahu ..moja je nizka vahova kategoria.. 🙂 a este nepapa..a mne ani mlieka viac nevypije ked nepapa..predtym aspon to mlieko pila viac.. dnes napr.teraz pred spanim nechcela ani len mlieko ,a to bolo uz devat hodin a pila o siestej 120 ml mlieka lebo vyzivu aj kasu mm odmietla (ja som odskocila na kafe s kamoskou )nechapem...ale tak uvidim co mi povie dr.buduci tyzden...inac Ninka je hviezda v tom super tragaci ..🙂)
@kafoditka ja som skusala dnes cerstvy pomarancovy dzus s vodou v pomere 1:1 ale nadsena nebola..od zajtra skusim ale uz normalne pomaranc..a potom aj dzem..ten pomarancovy je domaci od svokry ...
kafoditka
12. mar 2011
baby dobru noc, idem do hajan..