Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
15. mar 2011

no veru zislo by sa ist na nakupy, hlavne do ikei, tiez neviem preco je len jedina na Sk a este pre nas tak daleko

zrzulka
15. mar 2011

@tatianka.g co potrebujes??? ak len nejake drobnosti tak napis a ja ti mozem poslat veci...

zrzulka
15. mar 2011

tusim tu nikto nie je...obedujete ci co??? ... premyslajte nad pretekom 😉 http://www.bratislavamarathon.com/?k=61 my sme boli aj s miskou a bolo to velmi mile. ti mali pretekari s cislom na chrbte xixi 😉

tatianka.g
15. mar 2011

@zrzulka hladam na nete nejake inspiracie na peknu obyvacku a viem, ze tam ludia toho vela a hlavne lacno nakupia... ja som tam este nebola, takze ja nemam ani predstavu, co tam vsetko maju
ale ja sa tam raz urcite dostanem!!!!!! 😠

bambola
15. mar 2011

@zrzulka zrzi ja som strasne chcela ist a uz sa na to chystam vyse mesiaca 😀 ale ten vikend ideme asi na vylet do Prahy 😒 takze konecne sa nieco deje v tomto nudove a aj to ideme prec 😀

zuzik1983
15. mar 2011

@maxara ze by som si cosi vymyslela? 🙂

zuzik1983
15. mar 2011

inak babule,pridala som nejake foto do albumu,ak chcete,mrknite 🙂

luludi
15. mar 2011

@bambola @maxara kedze bubovi teraz lezu vrchne jednicky, uprimne ja by som si dala najradsej rande bez deticiek, aspon na hodinku, vycistit hlavu. Len neviem, ci je realne nieco take zladit 😔

zrzulka
15. mar 2011

@tatianka.g maju aj stranku tak pokukaj 😉 ale tak skrinu by som ti nevedela poslat .... 😀 len nejake somarinky do bytu.... obcas tam ideme. ked sa mi nechce varit. lacno sa tam najes 😀

@bambola nudove? sak vzdy je nejaka akcoska... v ba si vzdy najdem milion planov kam ist s detmi, skor tu v pk skapal pes. okrem Mccka nula bodov. Teda este tu mame take miniobchodne centrum kde su kaviarne s gulickami a preliezkami tak tam chodime.... v lete tu mame vynoveny park tak sa tesim ... uz nech je jar a da sa byt aj vonku

maxara
15. mar 2011

@zrzulka ved u nas.. v piatok..
ninka mi este nelezie, tak ja nic.. 😒

maxara
15. mar 2011

@luludi Lulu Lulu.. ty mas uz strasne resty

zrzulka
15. mar 2011

@maxara v piatok ja nic to mam obe deti doma, jedine zeby sme dali rande niekde v meste...a kedy sa stretavate???

maxara
15. mar 2011

@zrzulka no zatial to vyzera tak, ze sa ani nestretavame, kedze nikto nepride 😅

zrzulka
15. mar 2011

@maxara jaaaaaaaaaaaaaj...tak nic teda 😉

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara uz mas 74🙂))a to sinevies predstavot ako som sa natrapila kym som zahlasovala..nedalo sa mi to otvorit cez link ..tak som isla cez stranku bon prix a musela si pozroet vsetkcy 860 kandidatov 😠 ale ajso sa zasmiala co to tam ludia poslali ..🙂)

bambola
15. mar 2011

@maxara mne este tiez nelezie ale tak o dva tyzdne by uz mohla 😀 😀 ale tak aspon kuknut, vsak ona rada deti 😉
@zrzulka ked doteraz bolo tak nevrlo, ale ako nahle uz bude teplejsie tak aj detske aktivity stupnu a akcie 😉 😎
@maxara tento piatok uz nieco mam ale ak by sa naslo viac adeptov tak by som to presunula lebo aj mm ma sluzbu 🙂

bambola
15. mar 2011

@luludi ty si ina srandistka 😀 ze bez deti 😀 velmi rada, zariad operku 😀 😀

luludi
15. mar 2011

@bambola 😀 😀 😀 zalozime sukromne jasle .. aaaale mna to prejde, len tieto dni je bubo 15 min uplne v pohode a 15 min nato uplne nervozny a tak cely den dookola, trochu (FEST) som unavena

tinaki1275
15. mar 2011

@bambola ako mala bambi este teplotuje?

kafoditka
15. mar 2011

@maxara ja by som velmi rada dosla, ale zajtra ideme do tej eurovei, vo stvrtok mas ty tanecky a my kontrolu a v piatok som ohlasena ku kamoske.. 😒

cigaretka5
15. mar 2011

baby ma porazi boli sme s malou vonku , dosli sme domov, este som sa rozhodla dovarit obed pre mm, odbehla som si do kuchyne na milisekundu a uz som pocula iba bac a nasla malu na zemi pri posteli. Spadla z 3O centi.......... vzala som ju na ruky a v momente ked sme dosli k zrkadlu tak sa zacala sama na sebe smiat..........
Mam ist podla vas na pohotovost?

bambola
15. mar 2011

@tinaki1275 tinka naposledy co som merala mala 37 a teraz myslim, ze je v pohode. dokonca som ju na chvilku vzala von lebo von je naozaj, ze horuco 😎
@cigaretka5 zachovaj paniku 😀 vsak sa nic nestalo, akurat ju sleduj ci nie je nejaka divna. ked plakala tak sa najskor len zlakla a nebolelo ju to ked sa hned na to zacala smiat 😉

kafoditka
15. mar 2011

@cigaretka5 Luci ja by som malu pozorovala, ci nie je malatna, ospala, keby vracala tak urcite chod... ale pokial viem, tak byvas na Kramaroch aj nie? Ked chces mat dusu na mieste, tak radsej vybehni..

bambola
15. mar 2011

inac andrej vravi, ze ked bol v prahe na detskej pohotovosti tak tam sa skoro kazde rozpravanie maminky o nehode dietata zacinalo slovami ako "to bola sekunda" "len som sa otocila" 🙂 apod 😉

kafoditka
15. mar 2011

@bambola bambi ja som mala tricko s dlhym rukavom a rozopnuty sveter a spotila som sa ako tela 🙄 ale bojim sa este moc vyletnit, predsa, nechcem ochoriet..

tinaki1275
15. mar 2011

@bambola tak to je dobre..a urobila si dobre ze si ju zobrala von ..ono kym nema vysoku teplotu tak jej pobyt vonku ked je spravne oblecena len dobre urobi .. 😉

tinaki1275
15. mar 2011

@cigaretka5 len ju sleduj a keby nieco nezvycajne chod na pohotovost ..ale neboj verim ze to nic nebude..ked sa este aj smiala.. 😉

bambola
15. mar 2011

@kafoditka ja som mala tricko, mikinu co sa rozopina vpredu a sustiacku a tiez som sa na slnku zapotila 😎 ale ja som radaaaaa 🙂 horsie, ze zase sa ma ochladit od zajtra/napozajtra 😒

@tinaki1275 to som si aj ja hovorila, ze slniecko a cerstvy vzduch jej len prospeju 😉 a s tym oblecenim som veru rozmyslala, ze aby jej nebolo horuco a nespotila sa ale aby som to zase s vyletnenim neprehnala, no obliect dieta horsie ako mna 😀 vam zavidim tych 20+ v grecku

maxara
15. mar 2011

@tinaki1275 😀 tak supis, inak je tam aj vyhladavanie a Petier je urcite menej ako 860 😉

@bambola no tak sleduj, ci sa niekto prida, ked uz ja ti nestacim 😀 😝

@luludi inak, ja ta chapem, ja ked som bola u mirky bez Ninusi, ja som si tak odpocinula.. 😵 a tie ostatne deti mi vobec nevadili.. tak ak si mas moznost dat Buba v piatok niekomu, tak kludne prid bez neho.

@kafoditka nuz co s tebou 😀 inak ja taneckujem az o 16tej, teda o 16tej odchadzam z domu, ale tiez mame poradnu a musim ist este aj kamoske odniest nejake veci 😒 😖

tinaki1275
15. mar 2011

@bambola to hej ,ja som dnes na obed bola von a dala som malej len dziny ,ponozky , body a tricko bavlnene s dlhym rukavom .. 😉 a mala tenucku deku cez sebav kociari ale bolo az 24...akuart v tieni pofukovalo ..ja sa tiez furt mordujem ze co obliect malej aby nebolo privela a ani primalo .. 😒 este ze od maja uz s tymto nebude problem.. 😀 ked sa narodila tak az do konca augusta mala na sebe len body ..akurat obcas ked som mala v byte z klimy chladnejsie ( a to ja rada 😀 )tak som dala este take tenke bavlnene nohavice..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre