Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. mar 2011

caute krasulky...tak sme sa vratili z dvojhodinovej prechadzky,v Rakusku som si ponakupovala co som potrebovala,inak taka neprijemna predavacka tam dnes bola,som sa s nou normalne chytila,tak necham tam vyse sto eur a krava je leniva mi doniest zo zadu formular na bipa kartu tak povie,ze nema,no teda to je uroven 😠 som od jedu zjedla na obed potom fajnovy kebap,normalne som si pochutila...dnes ma caka strasna kopa na zehlenie,tak budem vecer pri telke zehlit,inac Linda dnes bojkotuje spanok,tak dufam,ze vecer odpadne do postele... @cigaretka neboj,mala bude urcite v poriadku,aj mne Linda uz skocila sipku z gauca 😒

lutsine
15. mar 2011

Baby co vsetko mozu papat deticky od 8 mesiacov?

bambola
15. mar 2011

@maxara trupka 😀 napriklad keby sa pridala mirka tak si nemusim po auto do ruzinova 😀

mirka285
15. mar 2011

@bambola Mati Gabove auto ide do servisu a bude pouzivat moje,cize ja som tyzden minimalne bez auta...
@lutsine ryzu,cestoviny,zemiaky,zeleninu,masko,vaj.zltok,chlebik,jogurty,kase,ovocie...

maxara
15. mar 2011

@mirka285 pocuvaj a to s tou skrinou mi vysvetli.. to akoze odkial aky vietor fukal.. tipujem ze nie zo susedovej obyvacky ju vyvialo 😀 😅

maxara
15. mar 2011

@bambola ved to ano, ale co keby sa pridal niekto iny, ha? to by si musela ist po auto a aj sem 😀 😀

monline
15. mar 2011

čaute baby
@zrzulka díky za užitočný link, prečítala som si a trocha sa vystrašila, ale v rámci normy...
mám deň nanič, hlava ma bolí, hrdlo, mám nádchu, upchatý nos, bolia ma kríže, mám krámy, bolí ma prso, na ďasne pri zlomenom zube mám bolestivý navretý pľuzgier či čo to je, som dolámaná..úplne fasa
doobeda som bola s malým vonku, nechala som ho v behátku chvíľu pred domom, ale ťahalo ho to stále do jarku za mačkou, tak som to vzdala, posadila ho na trávnik dozadu a hrabala..potom som mu nedala obed, lebo som potrebovala vysať mlieko, tak snažil sa, žiadna sláva, ale aspoň viem, že aj keď tam už hrče nie sú a mlieko vypil, prso bolí na dotyk stále ☹ O pol tretej mi konečne zaspal, spolu so mnou, hodinku sme spali, o piatej som mu dala kašu, teraz sa hrá, o chvíľu kúpem a idem ho uspať..a dúfam, že niekde v dome nájdem mucosolvan, inak to bude brutal noc

ja by som rada na stretko, ale necítim sa na to a okrem toho nemám šoféra 🙂 Katka je v ružinove v nemocke na desiatom, ževraj to vyzerá, že zajtra by sa to mohlo spustiť aj samé, tak uvidíme...drobček by mal mať 3700

mirka285
15. mar 2011

@maxara Peti v lete ma ta restika vonku terasu a teraz v zime tam mali vylozene nejake skrine,lebo terasa je zavreta este no a jedna mensia skrina spadla akoze z tej vacsej rovno nam na auto...ale to by musel fukat iny severak,proste tej skrini niekto dopomohol 😠

mirka285
15. mar 2011

@monline Mon daj sa rychlo do poriadku,ja mam bolavu papulu z tej hornej osmicky a uz z toho som na nervy,budem si ju musiet dat vytrhnut,lebo stale si to zakusavam a boli to jak hovado ☹

monline
15. mar 2011

@mirka285 dík, pokúsim sa..celkovo sa cítim pod psa dnes ☹
veru, aj ty si daj čím skôr do poriadku ten zub, nech je preč kým to viac nebolí...aj ja by som mala skočiť k zubárovi, ale momentálne musím hľadať iného, lebo nechcem späť k mojej zubárke...ten zub musí ísť von, nie sú v nom už nervy, tak nebolí, ale to dasno aj sánka bolia na dotyk, je tam zápal..
čítam o tom aute a skrini- riadna náhoda aj smola súčasne ☹

cigaretka5
15. mar 2011

no s tym grckanim je torichu problem, kedze nasa mala grcka este stale. inak neviem , budem ju sledovat, nastatsie uz je mm doma tak budeme sledovat spolu

bambola
15. mar 2011

@mirka285 ale za pokus to stalo 😉
@maxara skusim zistit ako je to s tym mojim stretnutim v piatok (ci sa neda posunut na nedelu) a dam vediet 🙂 jasne, ze mi stacis ty, vies kolko ludi potom mozme ohovarat? 😀 ale ak by mal niekto zaujem tak samozrejme mame jedno velkacske a jedno vajickovske miesto v aute volne 😉

bambola
15. mar 2011

@monline sa to na teba nejako naraz zosunulo 😒 snad sa ti coskoro polepsi 🙂
@katka55 ako bolo dnes? 🙂

merikac
15. mar 2011

ahojte, bambulky,,,ako sa vodi nasim deturencom a ich maminkam????, dufam, ze su vsetci zdravi a v pohodicke,,mala spinka, idem vam trosku pocitat,,,,,,,,,,,,,inac musim vam bonznut, dnes som sa kooooooooooonecne nahodne stretla s @gabiku a jej Lucinkou a je to velmi mila sympaticka maminka, ktora by neodtajila svoju zlatucku dcerku 😉

maxara
15. mar 2011

@merikac Meri tak daj viac infosiek, poohovaraj 😉

@bambola ved nemusime to silit, mozme sa stretnut hocikedy, aj ked... ved vies aka som, stale by som vykecavala s niekym.. dnes som mala rit plnu vrtule 😀 zase som si makla, citim sa odbre a tusim som jedna z mala dobre sa citiacich juloviek 😅 😕

merikac
15. mar 2011

@maxara neni o com ,,stretla som ju ked sa s Luckov prechazala- ja som akurat prisla z prace,,je mila ukecana,,Lucinka je velmi zlatunka -ako vsetky julovciatka,,,Ozaj tebe som zahlasovala- uz si na 40 mieste, tak sup, sup, baby podte pridat hlas nasej maxi,, 😉 http://slovakia.vip-yourself.com/index.php?inha...

maxara
15. mar 2011

@merikac uz som bola chvilku aj na 37mom 😉

bambola
15. mar 2011

@maxara peti ked mne sa najlepsie poziciava auto ked ma mm sluzbu, co zrovna tento piatok ma, inak to moc nema zmysel lebo by som musela byt o pol 4 pred nemockou co znamena z pezinka najneskor o 14.45
potom ma v nedelu a potom az 30. a navyse ja tiez rada vykecavam 😀 a citim sa dobre 😉 aj ked posledne tri dni mala vymysla 😔

maxara
15. mar 2011

@bambola jaaaj tak v pohode, tak v piatok si vyhradim na teba a kto chce sa prida.. 😉

merikac
15. mar 2011

@maxara no sak treba este spropagovat a dostat ta minimalne do prvej desiatky 😀

maxara
15. mar 2011

@merikac 😀 dufam, ze to rozposles svojim znamim 😀

zrzulka
15. mar 2011

@maxara
@bambola baby ak by som niekde umiestnila prvorodenu tak prideme aj my ... ale zatial neslubujem.... ak by bolo pekne a rozhodli sa ist prejst do mesta tak dajte vediet to by som sa pridala urcite....

zrzulka
15. mar 2011

@maxara dokedy sutaz trva???

merikac
15. mar 2011

@maxara * akoby @mirka napisala "trapka" 😀 😀 😀 😀 ..............zajtra dam zahlasovat v praci 😀

maxara
15. mar 2011

@zrzulka oki, daj vediet, ci si umiestnila a ked nie, mozno si urobime nejaky trip do mesta 😀 ak by sme boli len my dve plus dve.. a Bambi, potom sa zastavime na tu pizzu, co ty na to? je bohovska

maxara
15. mar 2011

@merikac mirka by napisala traposka 😉 😀 inak.. mm a moja sestra to poslali na cely mejlinglist

merikac
15. mar 2011

@maxara a sakra,,,,,,,,,,,,,"traposka" 😀 😀 😀 😀 😀

gabika41
15. mar 2011

@maxara....ano stretla som sa s @merikac vcelku nahodne.....a fakt som bola ukecana...a ked som prisla domov,tak mi svokor povedal ze Mariankin otec mu staval dom...takze svet je maly..... 🙂

@merikac...dnes mi zaspala az o 18:45... 🙂

maxara
15. mar 2011

@merikac 😀 pocuj a ty toho 4.4. beries @nununka u do NR na stretko? ci neides?

zrzulka
15. mar 2011

@maxara mozeme... odvtedy som tam nebola uz som aj zabudla aka bola chutovo 😒 zajtra cinknem otcovi ci sa prvorodenej neujme a dam vediet..... 😉 idem drichmosit ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre