• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ....ved mi to vobec nejde otvorit....vzdy sa mi zobrazi iba bonprix a VIP a to je vsetko.... :confounded:
15. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 no supis, aspon ste si pokecali :wink: dobre padlo, nie?
15. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka zrzi, ale ja som nasla lepsiu a lacnejsiu pizzu :wink:
15. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 na tej stranke dole je ze dalej a ked tam kliknes, tak sa ti otvori okno s mojou fotkou a tam ze hlasovat ALE pockaj kym sa to nacita
15. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a kde???? sak ja okrem lalii, erika a modreho domu nepoznam :confused:
@maxara sak ak pojde a budeme zdrave,,tak jasne prideme
@merikac ty uz pracujes??? :confused:
15. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 no ja mam pocit, ze staval vsetky v okoli-pocuvam to ako obohratu platnu, uz od mala :grinning: :grinning: ........... ved dobre padne, ked si clovek moze pokecat a tak trosku narusit streotyp
15. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka tu na cajlanskej.. nad severom.. je spicova

@merikac ale to je pondelok, neva?
ahojte baby...tak tá moja dnes zalomila o siedmej dúfam že mi nedá ráno o piatej budíček :grinning: dnes som skúsila do nej natlačiť kašu na dobrú noc a ešte som sa ani z lyžičkou nepriblížila a už ju naplo asi tušila nejakú zradu :grinning:...tak som to vzdala a dostala len ovocie a potom jej najoblúbenejší cicík :slight_smile:
@maxara zahlasované...pošlem zajtra aj manželovi :wink:
@maxara no idem skusit posunut tych piatkovych kamosov, lebo s nimi mozem ist aj bez auta :grinning:
15. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka a inak pizzerii je v pk aspon 7
@maxara vidis tak tu nepoznam, si mi chute narobila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zrzulka ano od 6 mesiaca,, predtym som z domu,,ale mam na to vytvorene podmienky,,,tak to ide, dokonca som tomu rada
@macik27 :grinning: super.. a on to vsetkym kolegom posle? :grinning:

@bambola no veru posun :wink:
15. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
poznam len 3, teda tu u nas na juhu je tiez jedna ale v takom nelakavom prostredi umiesnena ze som radsej neriskovala.... inak ta od erika je tiez fantasticka ale oni robia viacmenej rozvoz, tam sa neda sadnut....
15. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nie neva,,,sak vezmem volno,,,,,,,
15. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a malu mas kde???, uz chodi do jasli.... obdivujem ta.... ako to zvladas
15. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka tak makaj na zabezpeceni Misky :wink: mas motivaciu
15. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no to je nápad potom tromfneš aj tú cicu čo má vyše tisíc hlasov :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pocuj, cely cyprus bude za teba hlasovat vdaka @macik27 :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka a erik je ktory? to je ta pizza, co noe objednala vtedy?

@merikac tak supis :slight_smile:

@macik27 :grinning: :grinning: ak nemaju rovnaku IP :grinning:
15. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: ako vravim, cim viac ludi oslovis, tym si krajsia :grinning:
15. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka je s mojimi rodicmi- a nemas co obdivovat,, uplne v pohode sa to zvlada,,,
15. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som teraz este raz pozrela na ten odkaz a napisalo mi, ze uz som raz hlasovala. uvidim, zajtra ci je to raz denne z jednej IP alebo iba raz celkovo
15. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no mne by sa nechcelo :unamused: ja som si taaak zvykla, ze nemusim skoro vstavat (som vstavala o pol 6, teraz o pol 7) a ze nemusim pozerat na tie jeble ksichty v mojej robote :angry: a uz sa tam urcite nevratim
15. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ved.. ja som tiez skusala teraz restart, ale nepomohlo to. Ale ked restartnem internet, tak dostanem novu IP :wink: ale to mozem iba dole
15. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja si to neviem predstavit, vlastne uz teraz ked si predstavim ake to bude ked sa vratim do prace tak ma prepadnu kadejake myslienky... milion neriesitelnych veci ...ufff ale tiez uz makam na sebazdokonalovani nech mozem pracovat viacmenej sama na seba pretoze pracovna doba v robote bola maximalne nevyhovujuca pri detoch... aj to ze mm pracuje tiez az do vecera...ufff a co vlastne robis??? nejake uctovnictvo ci???
15. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara....pockaj si na odstupne..... :wink:
15. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a mas sqelych rodicov ze sa ti o malu postaraju, aj ti moji su v tomto smere super ale obaja pracuju este takze v ramci moznosti....
15. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok