• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
tak strucne ofajc, ak vam skonci PP pocas RD potom ste sice poistencom statu ale nemate Vymeriavaci zaklad, kedze ste pocas poslednych troch rokov mali prijem iba matersku respektve RP. AK chcete mat maximalnu podporu potom staci sa zamesnat na 1 den na maximalny VZ a ten je pre vas potom ten z coho vam je ratana na pol roka podpora. EASy nie?
15. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara viem kde je PK pobytovna- ako hovorim nemocke a viem ze ty byvas niekde blizko............... Tak mi staci adresa a cislo a o 11 ma tam mas
15. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :grinning: jeeej to je fakt easy.. niekoho podplatim, nech ma zamestna tak.. ked ma vyrazia
15. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ak by mal niekto zaujem za uplatu vas u seba zamestnam
15. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :slight_smile: no vyborne, ked ma vyrazia, idem k tebe
15. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problem je ze toto moc dobre ovlada aj mihal tak podla mna kym nam skonci rodicak, bude to inak.
15. mar 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak mne bolo dnes taaak nanic. synovec nieco priniesol asi zo skoly a cez vikend sa to na nas nalepilo :angry: :angry: boli ma hlava ako kona a nic nezabera :frowning2: dufam, ze zajtra to uz bude ok :wink:
@bambola dnes sme boli na plavani az dvaja :grinning: bol martinko a my, ale aspon sa nam pekne tetuska venovala. a inak nevedela o tom, ze nepridete :confused: dufam, ze matka uz bude ok :wink:

idem si vas precitat, lebo dnes som sa este ani na net nedostala :confused: :confused:
15. mar 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 a ty sa nenavtirkas bambi do auta?
15. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @maxara ahaaaaaaaaaa, chapem , blik. ked ja nevidim co je to tam s tou zltou, navyse ak uz budem mat jednu stranu zltu tak by druha mohla by ina. zatial som uz pevne rozhodnuta pre slniecka :wink:

@maxara @zrzulka nechcem vas sklamat ale piatok uz ma byt hnusne :unamused: cize na prechadzku asi nic moc
15. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 aaale sak nevadi.. ty urcite prides aj na iny odrb
15. mar 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak objedname.. su od nas asi 300 m , dovoz zdarma a urcite bude este horuca :wink:
15. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara musim najprv precitat, preco a kam sa mam vtirkat :wink: :grinning:
15. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ziaden odrb legalna cesta ako sa vyuzit stat
15. mar 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ono tých bokoviek ako prísť k peniažkom je dosť...ja som si po materskej chcela zrušiť dobrovolne nemocenské pripoistenie a teta pri okienku mi len pošepkala aby som to nerobila že veď môžem ísť na PN alebo OČR a neubehol ani mesiac a ja som ochorela a už som PN :wink:
15. mar 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 nevedela? akozeeeee, vsak som volala tej odfarbenej nadhere, ze neviem ci to mam ohlasit tak, ze pre istotu volam a ona , ze ano, ze aby tam popripade mohli niekoho dat a ze dobre ze som jej oznamila. tak potom neviem ci nekomunikuju ci ako :confused:
@maxara katka ma vlastne auto, keby sla tak tiez nemusim do ruzinova :grinning:
15. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 no ved taky som myslela :grinning: :wink: legalny

@katka55 v piatok je u nas stretko a Bambi ma jedno velkacske a jedno vajickove miesto v aute
15. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak ju ukecaj :wink:
15. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 no mala si stastie lebo takych tiet na socialke nie je vela. Snazim sa tych bokoviek najst co najviac, sa tym tak trochu roky zivim :sunglasses:
15. mar 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 inak mna dr nechcel vypisat na PN, lebo vraj som na materskej a neda sa to.. :frowning2:
@cigaretka5 ty Kordiak.. odhalila som ta :grinning:
@cigaretka5 tiež som bola z toho mimo že aká ochota :grinning: asi nedostala prémie keď vypustila takú pikošku
15. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 asi urcite nedoastala premie.. :unamused:
15. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara keď si na rodičáku tak v pohode veď vláda dala možnosť matkám na další príjem a keď máš poistenie tak prečo nie
15. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uz si na 35.mieste.. :slight_smile:

baby bola som u svokry pre balik co mi poslala kamoska z cypru ..(dali sme to poslat na ich adresu ,lebo tu na novej nas postar nepozna a bala som sa ze sa to strati),kamoska dostala straaaasne vela veci na dievcatko od polovicky anglickej komunity co byva v jej susedstve,ked sa dozvedeli ze ostane slobodna mamicka ..a tak mi vytriedila veci 9-12 mesiacov a poslala ..uplne uzasne..same next ,kenzo ,prenatal...som zirala..a ja topanocky nadherne 19cislo na leto ..tak s a vytesujem..len mi je luto ze nemozem ist za nou,hold letenka je sakra draha..
15. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 no vidis.. a to som bola dvakrat ozaj PN, v nemocke.. :unamused:
15. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no ja mam pocit, ze to tam hadze vselijake tie hlasy.. ako keby s tym mali nejaky problem, lebo poobede som mala o dva hlasy viac ako teraz vecer.. idem to skontrolovat :pensive:
15. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 fiiiha, tak mi nejake pribudli :sweat_smile: no nechapem.. akoze chapem, ked sa mi zmeni miesto, poradie.. ale pocet hlasov nadol som nechapala.. :unamused:
15. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vy ma s tymi stretkami provokujete.. :frowning2: kto sa zastavi pre mna?@bambola :grinning:
15. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ako pocet hlasov nadol ?81 si mala ked som kukla..
15. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok