• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@gabika41 no neboj, realne mi to hrozi :wink: ved zsr idu prepustat a nas pravdepodobne uplne zrusia :unamused: ale nejako mi to zatial zily netrha :grinning:
15. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja si tiez hovorim ze sa nevratim, pracujem na tom aby sa mi tento moj sen aj vyplnil.... :wink:
15. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ...ved pozri,pokial planujes druhe dieta,tak mas relativne dost casu si najst nieco ine....a to odstupne bude len pekny bonus... :slight_smile:
15. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka viac krat za den idem domov- mam to blizucko,,,mala je zlata, nasi su na dochodku a zvladaju to,,iste by som ju do jasli nedala,,to by aj mne chodili kadejake myslienky po rozume,,,tak sa len sebazdokonaluj,,,,,vsetok cas venovany detom sa iste raz v dobrom vrati,,,,,,,,
15. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcela by som malej dat usit vlozku do golfacu, poradite mi ktore dve latky? rozmyslam nad tou so slnieckami, ale aj ti sasovia sa mi pacia a neviem ci by nemala byt jedna strana taka "neutralna" ako pasiky co su tam. prikladam aj foto golfacu aby ste vedeli tie farby porovnat dakujeeem :slight_smile:

PS tam kde je viac pasikatych latok tak ta v strede co je ruzovo ladena :wink:
PS tie slniecka a sasovia sa mi pacia aj preto, ze tam nie je dominantna ruzova, cize golfac uplne zmeni sat :wink:
15. mar 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 no len ci sa zadari druhe :unamused:
15. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola slnieckova+ tak pva jemno pasikava............juuj Matka je ake malunkata v tom golfaci,,,,,,,,,,
15. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tá s tými šaškami je pekná ale pripadá mi byť taká málo výrazná aby sa v tom kočíku nestratila je by som asi volila tú so slniečkami :slight_smile:
15. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som si dala uz usit a vybrala som si tu pri zmensenom nahlade druhu fotku a potom este taku modru so zltymi zvieratkami.. akoze nech mam dve rozne uplne.. a veeeelmi sa mi paci ta zlta pasikava, tretia foto zlava prva latka na nej a aj tie slniecka, ale to je asi potom podobne
15. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ehm, co je jemno pasikava :sweat_smile:
@macik27 navyse som si prave uvedomila, ze ti sasovia su biely, to asi neni moc stastny napad :rolling_eyes:
15. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi a ak sa dobre fiktivne zamestnas po RD mozes dostat aj peknu podporu
15. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ta, kde prevlada zlta,,,ked zvacsim foto, mam ju hned prvu v tom mixe paskavych
15. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 nechapem :sweat_smile:
15. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 cigi a ty sa nechces pripojit k nam? nejako nereagujes
15. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ok :grinning:
tak asi slniecka a tie pasiky ruzovo-zlte
15. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja popri vas robim takze citam mozno opozdene, to bolo k tomu ze mozno prides o robotu........ Len akurat riesim s jednou kockou ze pomaly ale isto konci RD a ako sa da zvysit podpora v nezamestnanosti ......
tak reku ak nahodou po skonceni MD nebudes mat robotu a bude to ako teraz da sa pekne odrbat stat a dostat maximalnu
15. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :confused: tie hrube zlto ruzove?
@bambola podla mna meri mysli tu foto co su tri rozne pasikave latky, tak tu prvu zlava :wink:
@cigaretka5 aha, tak to mi potom vysvetlis, napr v piatok?
15. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaj ani nevime o com sa bavite , nejake stretko? ja dorabama danove priznania a tak stiham kazdu desiatu stranu..... to vis koniec marca sa blizi a dane platiti nechce nikto tak oprimalizujeme jedna radost
15. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara v piatok? by aj teoretocky slo? v sobotu mam klienta ale v piatok by to slo kedy a kde?
15. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ..aby si sa necudovala ako rychlo... :slight_smile:
15. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 v piatok u nas.. inak to stretko vzniklo na tvoju pocest, lebo si prejavila zaujem o stretnutie, ja to tu zorganizujem a ty citas kazdu desiatu stranu? :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :dizzy_face: ano Peti, presne tu myslim,,taka jemnunko vyrazna :grinning: .....a je v nej aj nejaka bordova v tom ci aka,
15. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 no Gabi, kiez by si mala pravdu.. na Ninusu sme cakali tri roky :unamused:
15. mar 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac myslim ze je hneda.. a vyzera perfektne.. ja som ju chcela tiez, ale mm protestoval, cize ja mam tu hrubu ruzovozltu
15. mar 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 tak to stym ofajkom statu som zvedva aj ja ako sa to da :confused:
15. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no zial koniec marca sa blizi ale slubujem koceny ze dorazim, kedy a kde? idem aftom z BA tak ak ma niekto zaujem vezmem
15. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 no mňa by tiež zaujmalo ako zo štátu vytiahnúť nejaké to euríčko :grinning:
15. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 no ty asi vies, kde ja byvam, nie? poslem ti do IP zajtra podrobnejsie. kazdopadne tento piatok o kolkej chces, najlepsie uz doobeda, cca o 11?
15. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok