• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 no ak ma potom odvezies a nakojis mi dieta :grinning:
6. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta tak to som ja nemohla vediet :grinning:
@kafoditka dobru baby
6. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. tak by som sa rada pridala na gulasovicu, ale my ideme akurat prec :frowning2:
a vidis @maxara , ze tie tvoje fotky nevyjdu len tak nazmar :wink: si sa stazovala, ze su furt rovnake, ale tie tvare sa aspon mne normalne zapamataju a potom viem, s kym idem vo vytahu :grinning: takze pekne foť aj gulasik :wink:
asi tu uz nikto nie je, tak ja teda tiez idem. doteraz sme mali navstevu, tak som k.o. dobru noc.
6. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

neznasam ked sa zobudim hladna
7. apr 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne dobre ranko devuchy :grinning:
7. apr 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje...dnes nas caka poradna....tak sa idem pomaly chystat... :slight_smile:
7. apr 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre rano,

prva horna jednotka prerezana na 70 %, narocna noc za nami, musim urgentne upratat, navarit a pozehlit, ale z vysoka na to kaslem a dnes mienim dospavat kazdu moznu minutu. Drzte sa, pekny den vsetkym. :pensive: (to akoze takto sa mi zatvaraju oci)
7. apr 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak mi sme uz mali noc trochu lepsiu,nikolka bola hore asi len 3x.kukam,ze sa zas nieco chysta :slight_smile: skoda,ze byvam tak daleko,rada by som sa pridala :wink:
a k tomu cviceniu.mirka ty si asi mala s tym orbitrackom pravdu,skoro kazdy den cvicim a nie malo a nic,stale vazim rovnako a nic nejde dolu,som sa dostala na vahu spred tehu a viac ani deko :unamused: asi budem musiet urobit nieco so stravou,ale ked ja som strasne pazrava
7. apr 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dore ranko...takze nam sa definitivne posunul cas spanku a zaspavame vecer okolo pol deviatej...nevadi,aspon uz nebuem Lindu davat o pol osmej spat a potom sa rozculovat ako to,ze nevie zaspat...asi to bude posunom toho casu...
@zuzik1983 veru veru,ja keby som upravila stravu,tak mam uz urcite aj 52 kil,lenze ja sa neviem moc obmedzovat v jedla,ale snazim sa aspon vela zeleniny jest ale chleba si teda odpustit neviem :slight_smile: my dnes mame poradnu za hodinku,tak som zvedava na nase miery..
7. apr 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
dnes máme tú kolaudáciu, tak budem musieť poriadne poupratovať ( teda niežeby sme tu mali bordel, ale vôbec netuším kam všade budú pozerať :sweat_smile: )
@mirka285 ja som včera čítala, že Gabo sa vytešuje z domčeka tak som si myslela, že už ste nejaký kúpili a už som hádzala otázku, že kde a aký a potom som si všimla, že to pre Lindu :sweat_smile: tak som išla radšej spať, lebo už sa mi nejak plietli pojmy s dojmami :grinning:
7. apr 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale uz som sa na seba nahnevala,ide leto a ja vyzeram strasne,tak sa musim posnazit trochu viac :slight_smile:
7. apr 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha aku mate kolaudaciu, oficialnu ??? tak nikto nic nebude pozerat, aspon u nas to tak bolo, aj som nachystala chlebicky a boli tu asi 10 minut, nieco pospisovali, ale nic nekukali.
Inac ze dobre ranko, dnes vyzera, ze bude pekneeeee.... :wink:
7. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no oficiálnu, aj sa ťa niečo pýtali, lebo mm si vybavil priepustku z práce a včera si nachystal asi tonu papierov k domu :confused:
7. apr 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko damy,
takze zatial oficialne evidujem Mirku, Kafko, Bambi, Adel, Katku7777 a Noe? :confused: Prakticky stara partia :grinning:
Uvidime, ci sa niekto este prida, ale zrejme nikto nechce byt za ftirku, mozno iba Vierka :wink: , co samozrejme ocenujem, ze sa nehanbi, lebo tak som kazala. :wink:

@katarina7777 najlepsou motivaciou na chudnutie ti bude chalupovica :wink: lebo na stopro sa obzeres, tak nech potom nemusis chudnut vela, ale zase iba trosku :wink: ps, Misko sa uz tesi na divinku.. ale tym padom musis dojst prva, aby sme to stihli pochystat :wink:

No a tak ma napadlo, ze ked do gulasa pojde divina a Mirka donesie napacovanu kuracinu, ja teda zaobstaram nejaku zeleninu a zemiaky, pripadne nejake klobasky na gril. Moze byt?
7. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ty trupka, co to citaaam? ved nas vsetky uz videl predsa.. tak laskavo ho zbal do auta a hotovo.. kazdy si musi doniest bud sofera alebo pica :grinning: a kedze ty si dojka, tak budes sofer, cize musis doniest pica, lebo ti ozereme Nelku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 jak prec? v piatok? zmenezuj si to laskavo
7. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pica??? ja to citam z makcenom :grinning:
7. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ved ja to aj pisem s makcenom, ako inak by si to chcela precitat? musis doniest sofera alebo piča (niekoho, kto bude pit)
7. apr 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara co je to ten/ta pica? prosim Ta? :confused: :grinning: lebo ja mozno veziem kafko :grinning: :grinning:

aj vase deti pouzivaju hlavu ako naraznik? nasa ide hlavou vsade dopredu (logicky) ale nedava si na nu moc bacha, drb do policky, drb do stolicky , drb do gauca aj na zem si bachne kolkokrat a futasi dalej akoby si ani nevsimla, ked je silnejsi naraz tak ju to nachvilku zarazi ostane, ze co sa stalo ale otrase sa a ide dalej. ja z nej nechapem :confused: , kolkokrat su to riadne rany :sweat_smile: vsak mi osprostie este ani nestihne zmudriet :grinning:
7. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ahaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
@katka55 vidis, tak pre toto nemozem byt inkognito, maxi ma odfoti, objavim sa na fore,
potom sa vyskytnem v eurovei vo vytahu a hned ma ludia spoznavaju :slight_smile:
a nebodaj dojdem do KE alebo NR, to bude rovnaky scenar :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mne to doslo 3sekundy po odoslani prispevku.. :grinning: baby moj Filip je od rana strasne mrchavy, nic mu neni dobre.. pomoc :unamused:
7. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a co mam priniest ja, ked ste si to uz takto pekne podelili? kurnik :angry:
7. apr 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi pijca, nie? ked sa pije...nasa krasna lubozvucna slovencina :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline, @merikac co je s vami?
7. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :frowning2: my kazdy piatok cestujeme. ved vies, ze aj minule som sa tocila po stretku zase na smer PK... a teraz ideme na Sliac... ale ked tak nad tym rozmyslam, tak to pojdeme az po mm robote, takze az vecer... hmmm... do kolkej asi ste chalupovali minule? :wink: :grinning:
a samozrejme ahojte :wink:
7. apr 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak uz sme doma z poradne,mame 8 kil a 72 cm a podla doktorky priberame ukazkovo,priam tabulkovo...takze som spoko...vonku je paradne,idem varit,a poobede na vinko k mame,,,
7. apr 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola takze ty si sofer a @kafoditka je pič :grinning: (alebo picka :sweat_smile: soraaac, ale @adelaine tá čo perie, je práčka, tá čo šije šička a tá čo pije?? :sweat_smile: )

@adelaine tak ty mozes nejake nealko alebo nieco take.. pripadne nejake obycajne parky, tie hrube, namiesto spekacikov.. neviem

@katka55 Kati, no chalupa je v harmonii, cize baby, ktore davaju spat okolo 20tej a predtym kupu, musia najneskor o tej pol 19tej odchadzat, tak si myslim.. a navyse, kludne mozes dojst skor ako o 13tej. Ja musim ist vsetko pochystat, takze ak by sa nasla nejaka pomocna ruka skor, tak sa neurazim :wink:
7. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak pisem do tabulky :wink:
7. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ok, dohodnem sa s mm, ci mu mozem slohnut auto a dam vediet :wink: jeee, do harmonie sme chodili hravat petanque. tusim elektrovod tam ma nejake zariadenie :slight_smile:
7. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok