Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
13. apr 2011

dobre ranko damy....tak uz to vyzera,ze je vsetko v poriadku.....spala celu noc bez vracania....som happy...idem ju ulozit a bezim do tesca...a inak sa chcem opytat aj vase deturence sa uz pustaju bez opory ruk?

zuzik1983
13. apr 2011

@maxara teeda,ty si riadne nasrata 🙂

tatianka.g
13. apr 2011

krasne ranko 🙂
@maxara nebud taka nervozna a uz vobec nie na Ninku, predychaj to a nejak uz len bude

tatianka.g
13. apr 2011

inak my sa stale trapime so soplikmi ☹ je to hrozne ale teraz Tominko uz pekne spinka

adelaine
13. apr 2011

kocky dobre rano,

tie sopliska vam nezavidim, prajem vam, nech to rychlo prejde, my sme mali sople len raz
a to bol zazitok, v noci nemohol dychat, zatekalo mu to, kaslal, plakal, lebo nemohol dudlovat 😒
taka banalita ako sople a kolko problemov to narobi 😖

@bambola to az takto dopadneme? 😀 😀
ja mam len jedno dieta a mam co robit cely den, neviem si predstavit, ze by som mala dvojicky... 😨

mirka285
13. apr 2011

ahojte...vidim,ze dnes sme tu nervozne viacere ☹ mna to drzi uz od vcera,linda je stale na mne zavesena,lebo chce chodit a ked ju posadim na zem nech sa hra tak pisti a uz sa stvera na mna...tak Gabo mi vcera hovori,ze ostane dnes doma a nech idem na kozmetiku..a viete ako to dopadlo?ze rano o piatej musel odist do Nemecka 😔 Linda si zmyslela,ze aj ona bude hore,tak od piatej tu vyvreskovala z postielky,ale nakoniec predsa zaspala a spala do pol osmej,ale moj spanok uz bol o nicom...teraz som ju ulozila a idem si konecne umyt vlasy,a to vam nebudem hovorit,ake mam chlpate nohy 😠

mirka285
13. apr 2011

@tatianka.g nam pomohlo ked sme mali sople,ze som jej zdvihla hlavu vyssie a ked spala jej to nezatekalo,..normalne som pod matrac dala deku,tak skus..

tatianka.g
13. apr 2011

@mirka285 dik za radu ja som dnes uz malemu dala vankusik, lepsie sa mu dycha, ked ma hlavku vyssie

tinaki1275
13. apr 2011

Dobre ranko damy ..mame tu dnes nervoznu atmosku .. 😒 ..nam chvalabohu vcera viburcol zabral ,tak sme mali len 1!!zobudenie o pol stvrtej ..a potom spala do pol desiatej ..proste dokonale..tak mam dnes aspon dnes energiu na upratovanie.. 🙂
@maxara co sa ti stalo ze si az tak vytocena.? to u teba nie je zvykom.. 😕
.@mirka285 poznam ..mna boli chrbat nenormalne z toho ze ju furt musim zohnuta drzat ,lebo jedine co chce je chodit ..nehovorim ze sa neustale pusta ked je pri nabytku s otrepava vsade... 😒

tinaki1275
13. apr 2011

@aalexis007 skus dat viburcolovy cipok ,nam to zabera,teda nam sice idu zuby a preto bola mala cele dva tyzdne nepokojna ale je to moja zachrana.. 😉

tinaki1275
13. apr 2011

no ten kon totalne blbne...

mirka285
13. apr 2011

no tak nakoniec vlasy ostali mastne,musia vydrzat do zajtra a oholia som si nohy,osprchovala sa a vytrhala obocko...tak aspon daco...a idem dat varit vodu na spagety a uvarit si dalsiu kavu...

oacka
13. apr 2011

@maxara Kristína zasadne vtedy,keď najviac potrebujeme,aby spala podľa plánu, tak štrajkuje, u nás je to vždy na 1000% tak... lebo ona ropucha vie,že chceme niekam ísť alebo ju nedajbože nechať napospas babke.

luludi
13. apr 2011

@tinaki1275 tinka, hned sa citis lepsie, ked vies, co je vo veci, vsak? tfuj tfuj, nech je to co najskor za vami 🙂

maxara
13. apr 2011

Baby, aby ste si nemysleli, ze Ninocka je stelesnenie dokonalosti. Ja s nou mam tiez patalie, ale teda zvladam ich v pohode a kludne a nenervacim. Ale to co robila dnes, normalne dostala po riti. Navyse sme mali ist k dr niekedy doobeda, lebo sme mali sice termin 12:15 ale vraj ze mame zavolat, lebo by nas rada vybavila, ked bude prazdna cakaren, aj skor. Tak som tam volala, ze kedy a nastastie ma zrusila, ze az tych 12:15, lebo maju plno. Tak som aj rada, aj nie, lebo mozem ist akurat do pice a nie tam, kde som chcela 😠 A to vdaka tej malej mrzani, ktora nevie co so sebou. Teraz 10:50 az mi zaspala a ako ju poznam, nebude to na pol hodku. A zas ju budem musiet zobudit a zas bude potom mrncava celucicky den. Mozem ja osrat takuto robotu. Ja viem, ze vy sa len usmievate, ze vase deti spavaju bezne iba dva spanky denne po pol hodine, ale ona spava bezne tri po minimalne hodine, takze viem, ze bude protivna a ked sa v spravach dopocujete, ze sialena mamicka od zlosti rozzula svoje dieta na kasu, tak som to bola ja 😠

maxara
13. apr 2011

no a samozrejme, neslo len o to, ze nechce spat.. ked nechce, tak nech nespi..ale proste ona robila strasne veci, vsetko mne na truc, musela som byt pri nej, lezat s nou, alebo sa s nou hrat a ani na hajzel som nemohla odist, lebo ne ze by revala, ale rovno chytila zachvat placu aj ju napinalo, alebo niekam zaliezla a tak.. akoze takto to neznie tak strasne, ale teda, nasrala ma strassneeeeeee

tinaki1275
13. apr 2011

@luludi presne som uz bola zufala ze nieco prehliadam..alebo robim zle... 🙂
@maxara pozname,ja cakam a kyvem ju v maxi cosi uz polhodinu a neviem kedy zadrieme lebo ona musi mat svoju polhodku v takom case inac sa s nou neda vydrzat...a poto musim ist do mesta do lekarne a banky..ak stihneme..ale ona vie ze sa ponahlam a akby to robila naschval..

tinaki1275
13. apr 2011

@maxara ja som dnes nemohla ist ani sa vysrat(s prepacenim)som ju dala do choditka na chvilu ku dveram zachodu a hovorila na nu a len co som zavrela dvere tak vrieskala ze som to vzala... 😒

vierkaha
13. apr 2011

@maxara ja som mala takéto jedy na malého včera, čokoľvek som mu ponúkla tak nič nechcel jesť a banán ( čo je moja obvyklá záchrana ) si totálne celý rozotrel po oblečení, stoličke, tvári a ešte mal aj vo vlasoch ja som mala také nervy keď som ho umývala, normálne som mala chuť ho vytrepať, ale potom som si uvedomila, že vrieska tak, že sa až trasie tak som ho začala mojkať a utišovať- normálne som si aj poplakala, že čo som to za krkavčiu mater, že malý bude mať zo mňa nejakú traumu 😔 A pomaly, ale isto začínam zase fajčiť 😠 - som si myslela, že už nezačnem, ale ja som niekedy taká vynervačená..... ja viem, že to nie je dôvod, ale za tých 5 min pri cigarete sa prepnem do normálu a prestanem vidieť na červeno a fungujem ďalej 😔

luludi
13. apr 2011

@maxara maxinka uplne ta chapem .. hlavu hore, aj take dni su.. z ninocky bude coskoro zase vesele, krasne a stastne dievcatko

oacka
13. apr 2011

@vierkaha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaaaj, ja sa ako teším na moment,keď konečne zachrápe a ja vybehnem na balkón s colou a s cigaretkou, mojich 5 miň 🙂

oacka
13. apr 2011

inak kočky, ja si v takýchto kritických momentoch snažím spomenúť na mirku, ktorá raz povedala,že je taká spokojná,že mmá Lindu,že by jej aj na hlavu mohla nasrať a ju by to nevytočilo. 😀 😀

katarina7777
13. apr 2011

caute, tak sme uz konecne v Nitre, vcera som mala smolu s tym lietanim, este aj ten vecerny let meskal hodinu a domov sme dosli o 11, aleeee moj drahy synator sa spraval ukazkovo, az som tomu sama neverila aky bol dobry, ved bol hore od 3 poobede az do 10 vecer a ani nezamrncal 🙂
idem vas trosku pocitat, vidim ze posldne dva dni ste sa celkom cinili 😉

tatianka.g
13. apr 2011

baby trosku odveci, ake su vase osvedcene cistiace prostriedky? neviem si uz rady so sprchou a kuchynskym drezom 😒

oacka
13. apr 2011

@tatianka.g na vanňu je super Pulirapid od kronstar.

mirka285
13. apr 2011

@oacka veru veru...aj ked ma aj ona svoje dni,ale pravdupovediac naozaj unavena som sa citila az vcera,ale asi aj preto,ze mam kramy,tak lomcuju mnou hormony...
@tatianka.g kup si fixanelu,s tou ti to zarucene pojde....
@katarina7777 vitaj na Slovensku nasom krasnom

tatianka.g
13. apr 2011

@oacka vidis to vobec nepoznam zapisem si a musim vyskusat

maxara
13. apr 2011

@tatianka.g @robika a este niekto tu ma sople.. skusali ste nahrievat soluxom? mam na mysli solux, take dve cervene teple palicky, alebo cervena lampa, nie horske slnko (UV vybojka). Ja si to davam, kedze ja mam sople vzdy od Niny, ktora to nejako vzdy rychlo poriesi a mne ostanu sople od nej aj dva tyzdne. Tak po soluxovani sa pekne sople nahreju a rychlejsie ich vysmrkam a zbavim sa ich. Hlavne ked su huste, ze sa az dusim, vtedy len solux mi pomoze. Nehovoriac o tom, ze na ubolene krize, alebo seknute rameno je to uplna lahoda

maxara
13. apr 2011

@tinaki1275 Tinkaaa, co ti budem.. ona mi v auticku strasne vrieskala pri dverach zzachoda, ze som si ani nesadla a vybrala som ju na zem, nech sa plazi teda a kym som sa vysrala, co netrvalo dlho, lebo som uz musela asi pol hodinu, tak sa doplazila k psej miske a zacala vyzierat granule 😠 ... proste ma uplne ojebala, krpana.

@vierkaha no tak ma chapes.. nastastie mne papa celkom slusne

maxara
13. apr 2011

@luludi to dufam.. 😒

maxara
13. apr 2011

@tatianka.g ja tiez pulirapid a jedine ten 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre