Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
13. apr 2011

nu, usila som si na seba budu
na to som nepomyslela ,,, 😀 😀 😀 😝
alebo sa bude bicyklovat, len ked pojde von s opatrovatelkou 😕

tak ho asi vezmem, bozeeee ale asi ma z neho slak trafi, ked zacne po polhodine skuvinat, ze chce ist domov 🙄

kafoditka
13. apr 2011

@bellablonde neboj, bude nas tam ako maku, nejak ho snad zabavime 😉

kafoditka
13. apr 2011

baby dobru noc, huba sa mi otvara stale, idem radsej spat...

oacka
13. apr 2011

@janka256 super váha! 😉 si pamätám, že malá bola taká drobnejšia, nie?

bellablonde
13. apr 2011

@janka256 ahoj jani, pekne miery 🙂

bellablonde
13. apr 2011
janka256
13. apr 2011

@oacka no dost drobnejsia narodila sa ako 2900g bola jak spagetka chuducka a dlha a teraz je gulko baculaty 🙂

janka256
13. apr 2011

@bellablonde vdaka 🙂

oacka
13. apr 2011

@karinnka buďme rady,že naše dcérenky nebudú buchtičky ako ich maminky. 😀 😀 😀 😀

strasska
13. apr 2011

@oacka
@karinnka
tak to iba moja sa podala na maminu? 😒

oacka
13. apr 2011

@strasska ale veď tvoje je akurát,nie? presne ako mamička. 😉

strasska
13. apr 2011

@oacka zajtra porovname dobre?

oacka
13. apr 2011

@strasska Ivetka, aký llístok mám kúpiť za kočík na MHD? normálny dospelácky 30minútový?

adelaine
13. apr 2011

zlaticka moje, vidim, ze v tom nie som sama, risi je tiez zrely na vyhodenie z okna a ja na psychiatriu,

dnes som od zufalstva normalne plakala nad nim, uz som nevedela co s nim mam robit 😢
od vcera len pisti, mrnci, furt mu nie je nic dobre, nechce mi jest prikrmy, dokonca ani mlieko nechce, nechce sa hrat,
nechce sa dat prebalit...
ale dnes to uz vyvrcholilo , mal taku psiu naladu, ze som pri nom nic nemohla urobit, len pri nom sediet, alebo ho mat na rukach, a to vzdy len na chvilu pomohlo, hned rev.
Baby, ja som zjedla za cely den len jeden jogurt, a to som mala klud, len ked spal po viburcole ...
esteze ten existuje.
Nechapem to, na sekundu ma stratil z oci a rev taky, ze mal 3 metrove sople 😠 a ked som sedela pri nom,
tak na mna liezol a buchal ma,skrabal ma, no neviem , co sa mu robi....ale stacilo mi dnes. 😖 😖 😖 😖

a je lepsie, ked som sa vyzalovala....

P.S. nejake mimozemske individuaa nam zamenili nase julove zlaticka za nejake mrzute potvory.

tinaki1275
13. apr 2011

@adelaine tomu co vymyslel viburcol by som dala nobela.. 😀 to vyzera alena zuby u vas..nie? kolko uz mate?

adelaine
13. apr 2011

@tinaki1275 mati, dufam ze ano, mame dve spodne jednotky, vyliezli pre tyzdnom ...
pred prerezanim bol presne takyto, 4 dni bol mrzuty, teplotoval a hnackoval a potom sa zubky postupne
jeden po druhom objavili, ako sa vsak prerezali, zacal mi strajkovat pri jedeni, stale cakam,
kedy sa to upravi, ale este stale nie je koniec ...zrejme sa teraz tlacia horne jednotky 😖
my si tie zuby riadne "vyzerieme" 😠

tinaki1275
13. apr 2011

inac baby mne mala robi strasny cirkus v poslednej dobe pri prebalovani a obliekani ..len ju polozim a uz nervaci ..este ze na nocniku sedi a netrepe sa ale aj tam ju musim pridrziavat ,je to niekedy na nervy ..
no vidim ze je tu poredsie(sak streda 😀 ) tak asi zalomim ..
@maxara juj bolo by super keby ste dosli tu na dovolenku ...ja akurat nemam momentalne prehlad co ponukaju slovaci .. 😒 a chaniu mal tusim iba satur...mohla by som akurat pozerat nase last minutes(ITS billa a jahn reisen),akurat ze to by ste leteli z rakusanmi z viedne..a to by asi sa vam nehodilo ..alebo potom zobrat len letenky z viedne a ja by som tu mohla pozriet ubytko ..napis mi aku predstavu asi mate..

strasska
13. apr 2011

@oacka kocik je zdarma. 🙂

tinaki1275
13. apr 2011

@adelaine no nam lezie druha spodna jednotka,ale okrem nocneho spania sa to s nou cez den da..teda ak sa jej venujem..a prvy sme si vsimli uz ked bol von a tento druhy ju trochu morduje..verim ze aj u vas su to zuby ,uz nech su von a mame nazad nase zlate deticky ... 🙂

adelaine
13. apr 2011

@tinaki1275 u nas napodobne, nedokazem ho normalne prebalit, udrzat ho na chrbte je umenie,
kazdy den volaco musim vymyslat, davat mu volaco do ruk, aby to skumal a ja zatial rychlo ficim, aby
som ho prebalila, problem je, ked je posraty az za usami , to nemam sancu 😀 😀 😀 😀 😀

idem aj ja veru, idem do hajan...
prajem si pre seba aj pre vas ostatne kludnu noc 😉

katka55
13. apr 2011

presne aj moje dieta v poslednom case strasne nervaci, ked ho idem prebalit a dam ho do polohy leziacej. samozrejme, ze sa uz obliekame posediacky, ale plienku zatial viem vymenit len poleziacky 😅 a ked mu sli zubky, tiez pri papani plakaaal, ale u neho nastastie vzdy vyhralo prazdne brusko, takze cez slzy otvaral usta ako vrata a vzdy vsetko sfulal. zlatinko moje 🙂

tinaki1275
13. apr 2011

@adelaine to poznam,davam je do ruk vsetko co mam poruke a hlavne moj mobil len aby som ju obliekla ..
prajem dobru noc... 🙂

robika
13. apr 2011

Ahojte,

tak ako citam ako vasi drobcekovia vymyslaju, hned som kludnejsia, lebo mna ide v poslednej dobe porazit tiez, prebalovanie to je u nas umenie, ked ho dam na chrbat hned zacne plakat, tak musim mat po ruke vzdy nieco zaujimave, co mu dam na chvilku...
najhorsie je, ze mi nechce vydrzat ani v stolicke na papanie, takze ledva sa stihnem najest a varenie je na etapy, u nas je velky problem, ze maly moze lozit po zemi iba v nasej spalni, kedze inde ho polozit neviem, tento dom je totalne neprisposobeny pre male dieta a kedze je to svokrin dom ani tu ziadne zmeny urobit neviem ☹
ale co ma najviac rozculuje, ze doma mi vsetci hovoria ze je maly rozmaznany, a pritom ako citam robi iba to iste ako vase deticky, ked odchadzam od neho z miestnosti, hned spusti taky zalostny plac, viem ze je to normalne, ale doma nepocuvam nic ine, iba to ze som ho rozmaznala... a pritom nikoho nenapadne, ze by mi mohol trochu pomoct a aspon na chvilku maleho zabavit a trochu ma odbremenit.... vraj ved som doma cely den, tak z coho som unavena.... 😝

robika
13. apr 2011

@maxara Peti ten solux to je taka lampa vsak? svokra ma taku, obcas sa nahrievam, ale na maleho ma to nenapadlo vyskusat... a moze sa to na take male dieta?

karinnka
14. apr 2011

Dobre ranko 🙂 My strasime uz od 6rana 😉
@oacka Samzrejme,ze ma to tesi 😉 aspon nech maju moje dievcata lahsi zivot,tym ze budu chudsie 😉
@strasska Ivi vsak Tvoja je krasna 😉

mirka285
14. apr 2011

dobre ranko...no tak ako citam,mame to vsetky podobne 🙂 Gabo je doobeda doma,tak si konecne umyjem dnes vlasy a pred obedom chcem ist do Babymarketu,rozhodla som sa,ze si kupim Bugyssnuggle,maju na ne akciu teraz,prestalo ma totizto bavit napravat donekonecn deku,ktoru Linda aj tak stale vyhadzuje....pekny den vsetkym

luludi
14. apr 2011

Dobre ranko prajeme,

my sme mali noc klasicky zubkovu, chudatko moje plakal zo sna, tak sme ho s mm nosili na striedacku, kym sa upokojil, uz nech su tie horne zuby vonku, najprv 4 tyzdne boja a teraz hned vsetky 4 idu von.

Inak dievcata, ked ma risi mrchave obdobie, vzdy sa pozriem do grafu, ktory som nasla na jednej stranke a ked vidim, ze ma podla grafu burkove obdobie, tak mi to pomaha ostat pokojna 🙂 prikladam link, keby ste sa chceli pozriet

http://www.alinka.sk/c/fazy-vo-vyvoji-babatka-4...

vela sil a optimizmu prajeme, zislo by sa pekne pocasie, ale ked je vonku takto mrchavo.. 🙂

zuzik1983
14. apr 2011

ahojte,tak citam,co ste vcera popisali a aj nikolka bola vcera ako z divych vajec,nic jej nebolo dobre,pri vsetkom len mrncala.obcas sa aj mne stane,ze na nu zvysim hlas a potom si vycitam,co som to za matku...a pri tom obliekani a prebalovani tiez musim mat nieco po ruke,aby som ju zabavila,najlepsie moj mobil 🙂

oacka
14. apr 2011

@adelaine
@tinaki1275 no a si predstavte, že ja v tej polohe ležiacej na chrbte - vééééľmi obľúbenej aj u nás - musím malej naliať do krku aspoň 200ml čaju injekčnou striekačnou denne... ☹ ja som už úplná superstar,lebo väčšinou na ňu zaberá spievanie a debilné grimasy. a ani mobil a foťák nie je zlý...
joooj, šiesty zub je trolinku vonku,ale nerváčenie neprestáva, strašne ju trápi, ako je to možné? keď ostatné išli relatívne v pohode?

maxara
14. apr 2011

Ranko damy,
k tomu vcerajsku vam este chcem dopisat, ze sme nesli za mm dedkom do tej nemocky, lebo ho akurat operovali a stale nemame info, co a ako 😒 tak sme taki trosku zmateni. A ja som si vyhliadla koberec sem dole do obyvky, chcem ho dat tak netradicne, lebo hocijak tradicne by vyzeral ako debil. Cize som zvedava, mm mi ho schvalil, takze spokofoooon. Idem si ho este pohladat inde, ci nemaju lepsiu cenu. A kupila som uz konecne napln do vankusov, aj ked teda otrasnu, ale tak nevadi, Ninka moze mat toho blbeho hrocha trochu hrudkoviteho, nie? Potom vecer tu boli nasi zastaveni, trosku sme pokecali, je vidno, ze oco je uplne utrapeny z toho domu blbeho ☹ vdaka tomu jeblemu susedovi.. no nejdem ani pisat, lebo len sa naserem. Ale aspon viem, ze bozie mlyny melu pomaly, ale isto. Sice oco je na pokraji zufalstva, dnes maju kolaudaciu a ak vsetko hladko prebehne, tak ten desny dom coskoro predaju a budu sa mat super. Kdezto ten sused uz nema v dedine jedineho kamarata, syn mu byva o tri domy dalej, ale chodi k nemu len porobit nejaku najnutnejsiu robotu, aj to bez slova. Druhy syn, ktory si dostaval kus domu a prerobil podkrovie tam u nich, sa odstahoval prec, aj s vnuckou, na ktorej lipol. Cize ostal sam so svojou nadherou doma a jeho mamou, ktora tiez uz parkrat schytala po hube od neho. ☹ Ale co mam z toho ja, resp nasi, ze on je vytrestany? Vobec ma to netesi, je mi to jedno, aj keby si zil ako kral, ja som chcela, aby sa nasi mali dobre. Tak drzte palce na tu dnesnu kolaudaciu.

@kafoditka moja zlataaaa, ved ty nevies co hovoris 😀 😀 ked sa tesim na belinkinho Petula 😀 @bellablonde Beli, Misko povedal, ze nevadi, ze ide Petko, ze prerobi rolak na kazajku.. len nespecifikoval, ci pre seba, teba alebo Petula 😀 😀 😝 Ale samozrejme, ber Kafka za slovo a nech Petka zabavi. Ja verim v to, ze bude pekne a ze on uz je velky a tak si da povedat. 😉

@strasska aj moja Ninka sa podala na maminku, v tom priberani 😒 Ale ty mozes byt spoko, ved si peknaaa 😵

@oacka draha a ty nam neprezradis Kikinu vahu v 9 mesiacoch? 😕

@tinaki1275 to bude to zniet blbo, ale michal a aj nasi chcu ist autom 😕 da sa to vobec? chceli by totiz este cestou sa stavit niekde inde.. zatial to boli predbezne uvahy, tak ozrejmi nam. Nam by inak nevadilo letiet z Viedne, keby sme leteli, ved naco sa sestra vydavala do Viedne?! 😀 😝 No a nasa predstava je, ubytovanie blizko peknej plaze, pieskovej, pri cistom mori, samozrejme, aby sme mali moznost na tej plazi aj chrochnit. 😀 Cize asi nejaku pomer cena vykon destinaciu.. a pripadne aj s letenim.. alebo bez neho.. ked bude dobra cena na nejaky all-inclusive letecky, tak samozrejme super.. ale my kludne mozeme aj len tak ist.. ved chapes co chcem povedat. Neviem, co sa oplati viac. Napr do Bulharska by som ja osobne nesla do hotela, lebo mame tam uz take miesto, kde su tisickrat lepsie plaze a jedlo v restikach je rovnako drahe ako u nas, resp aj lacnejsie, takze... ale neviem, ako to chodi v Grecku. 😒 co mi odporucis?

@robika Moze to urcite aj male dieta. Teraz o tom uz nikto nehovori, lebo tie stare soluxy uz dosluzili a tieto nove sa este moc nerozbehli. Je to taka lampa cervena a podla mna na 5 minut by som ju zapla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre