• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline to vyspis do zajtraaaa :wink:

@adelaine aj vo vani sa rada kupe :wink: neznasala hlavne sprchovanie,a le dnes, cize treti krat na kurze uz v pohode. :dizzy_face:
14. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte holky,
taaaaaaaaaaak, chvala bohu, som dnes odovzdala vyplaty, takze zajtra mam fajront :slight_smile: :slight_smile:
Aleee poviem vam, bolo to vypatie nenormalne, teraz mam taku naladicku, ako keby som si vypila, hi hi
@monline to faaakt, ved uvidis ako ti bude zajtra, si este zavolame, jooo
14. apr 2011 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hallo tak aj ja som sa uz dovalila domov,bugyssnuggle kupeny,nemali sice ten pasikay co som chcela,tak som si vzala ten biely s motylikmi ,je perfektny aj super sedi v Teutonke,tak sa vytesujem...no a dnes som mala mensiu vymenu nazorov v Babymarkete,ale to vam porozpravam az zajtra :wink:
@noemarta no som rada,ze si to vsetko postihala,sikovnica....
14. apr 2011 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tutifruti :slight_smile: som si myslela..ale neva..precitane...:slight_smile: a zasmiala som sa, mi to pripomina toho mojho starsieho spunta
14. apr 2011 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj a musim sa este pochvalit,dnes mi dorazili tie aladinske rifle a som z nich nadsena,su uplne ppc...Gabovi sa to nepaci,ale na tieto povedal,ze su pekne,ze nevyzeram uplne jak dosrata,ale iba tak mierne :grinning:
14. apr 2011 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara maxi aku napln mas na mysli???som nejako mimo pripomen mi....pekne foto z plavania :wink: no my sme taky speci pripad co sa tyka plavania v moku. tym ze sme druhy kurz chodili hocjak po nahradkach tak sme sa k potapaniu vobec nedostali :confounded: :confounded: :confounded: kedze na kazdej hodine sme testovali kolko vody v pohariku zvladne....este mame jednu nahradku, ta tusim uz aj prepadla.musim tam zavolat ked patko vyzdravie ci nas este vezmu...inak planujeme chodit uz normalne na plavaren s detmi....tiez uz asi na kurz nepojdeme...uvidim este....
14. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 to su ake aladinske rifle????
14. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka no to su take tie co ti visi medzi nohami to pudlo :grinning:
14. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 jaaaaaaaaaaaj...no fakt ze som dnes mimo...ako sa v nich citis ??? ja som zatial nenabrala odvahu nieco take na seba hodit....
14. apr 2011 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara peti o kolkej by som mala asi prist?

14. apr 2011 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 zajtra nam predvedes aladinky?
14. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj este ma napado ze co obleciete zajtra deturencom? @maxara Peti kolko stupnov bude asi vo vnutri? lebp ja tu nemam nejak extra teple veci tak by som ho potom obliekla jak cibulu.
14. apr 2011 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara ...lenze "pomerkuje" v prevedeni mm znamena,ze on lezi a mala lozi kade tade a vytiahne sa na nabytku a dobre drbne na zem...to som dnes videla na vlastne oci....a potom to vysperkoval tym,ze si pritiahol periny do chodby,lebo mala sa rada natahuje na tej zabrane nad poschodim,takze normalne spal a mala sa tam natahovala.....ja uznavam,ze mu po vcerajsku nemuselo byt dobre,ale toto....a to chce ist na chalupu na Velku noc,takze som dnes pochopila,ze tam asi pojdem iba za pracovnu silu.... :angry:
14. apr 2011 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka su uplne perfektne,citim sa v nich pohodlne...
@katarina7777 nepredvediem,trosku drahy spas na chalupu :grinning: inak ja na chalupu chodim zasadne v teplakoch,takze my prideme urcite s Lindusou v teplakoch zajtra :wink:
14. apr 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 tak dame aj my zajtra teplaky, len ma nedrbte ze budem zas v ciernom, lebo tu mam len ciernu teplakovu supravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miri ty o kolkej prides k maxi?
14. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina7777 Kati ratam,ze okolo jedenastej by som tam aj mohla byt :slight_smile: @maxara Peti uz tam budes dufam?
14. apr 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 aj ja som myslela tak na 11, mozme tak peti @maxara ?
14. apr 2011 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina7777 snad nebude prsat :frowning2: inak sa uz velmi tesim na vas vsetky
14. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja zajtra nepridem
nakopilo sa mi toho...mam odovzdavat velky preklad (uz si po to chodia tyzden a zrovna zajtra to chcu vyriesit), do toho ten zubar, maly peto bude o nicom, este ak nahodou budeme musiet byt dnu, tak to rovno zinfarktujem z neho

dnes mame za sebou otras den
akoze sral to pes aj s podrbanym pocasim, absolutne nic sa neda robit
zase sme boli v avione (aj s opatrovatelkou, cely cas sme nahanali maleho :rolling_eyes: :rolling_eyes: kua
idem ho ulozit, lebo mi zozere posledne nervy, co mi zostali, boli ma hlava jak svina
a dam si vanu, aspon na hodinu
jezis aka som negativna
@katarina7777 zas sa my dve nestretneme ...fnuk
14. apr 2011 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ... ja nejak nestiham net, resp,. sa striedam s otcom pri notebooku, tak som dnes ani nenakukla ... aj ked mame 9 mesiacov az zajtra, tak sme barunku zmerali uz dnes .. takze vysledok nasho amaterskeho 9 mesacneho merania do tabulky @maxara je: 10,9 kg ... 77cm :slight_smile:
baby, su tu este nejake deti, ktore si same nesadli, alebo sme uz posledni? :confused:
14. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby caute, ja som cely den bez pc, prehrieva sa mi notebook, normalne cely cas huci a po troch minutach zakape :confounded: teraz pisem len v rychlosti a cakam, kym ma vypne... takze my dojdeme zajtra okolo 12 , tesim sa na vas :wink: zatial pa
14. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu dnes nejako ticho,dufam,ze zajtra nakoniec nepride nikto :frowning2: hlavne ze som nalozila kopec masa,no zacinam byt znechutena aj ja :angry:
14. apr 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka no aspon,ze ty dojdes :slight_smile:
14. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ja mam tolko masa na gulas ze pre 20 ludi :unamused:
14. apr 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina7777 ale vsak nechaj tak,uvidis,ze budu potom vsetky lutovat,ze neprisli a nevadi,gulas navarime a pripadne odlozime z neho do mrazaku a na dalsom stretku vytiahneme...a dalsia alternativa je,ze polku masa nechaj doma,nech si aj vasi spravia gulas :wink:
14. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 urcite nenecham, co ostane si rozdelime a poberieme domov vsetky :wink: alebo nechame maxi nech nemusi par dni varit :wink:
14. apr 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry vecer,

tak ja mam dnes jednu smutnu udalost za sebou :pensive: ale aj take patri k zivotu.

Tesim sa na zajtra dufam, ze nam to vyjde a neprideme uplne, ze neskoro ked uz budete vsetci v nalade a rozjazdeni :slight_smile:
poprosim @mirka285 aby si story z babymarketu nechala na obdobie ked tam budeme aj my, zaujima ma to :slight_smile:
este vam prajem pekny vecer a na vsetkych sa zajtra tesime :slight_smile:
14. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina7777 @mirka285 tak co si mam doniest aj sedemdecak na zvysny gulas domov? :grinning: :grinning:
baby a mam teda kupovat este klobasky a slaninu? akoze jasne, ze kupim len aby som nie zbytocne chapete :confused:
14. apr 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ja pridem tesis sa, aj nelou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pokusim sa okolo obeda dojst. Cize to vyzera ze dojdem ja, mirka, domca, mata a katka????? eto vsjo?????
A zajtra ma byt 14 stupnov a neprsat, takze super...
tak zitra.
14. apr 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj a samoska adelaine !!!
Ja napecem kolac, ale @bambola ja si myslim, ze klobasy a slaninu ani netreba, jedine chlebaaa!!!
14. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta jejda tak ma instruujte :confused:
14. apr 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok