• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara peti tak to by si sa mala zahrat na detektiva :wink: idem chrapat lebo mi uz aj tak klipkaju oci.... bruuuuu
15. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine perfis fotky :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Mati, super fotecky, nejako mi nejde lajkovat tie fotky, tak.. :unamused:
15. apr 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta odkazem mm, bude rad :wink:
15. apr 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :wink:
zajtra ti poslem fotky s Ninkou na email, ktory mas na FB, chce este niekto?
15. apr 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ste mali super stretko.... joooj ako vam zavidim :slight_smile: tesim sa na fotky, idem ich mrknut...
@tinaki1275 chudatko Leia, hadam dnesok ste uz mali dobry...
@maxara vzdy ked sa mi Filipko riadne pokaka, tak si hovorim, ze aspon ho nebude boliet brusko... :grinning:
15. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ano draha, ten plati :wink:

@robika no ved to hej, ale toto?? a najlepsie je, ze to nebolo vsetko, dosli sme domov, asi pol hodinu na to a zas mala uplne plno, viac ako bezne, ale plienka udrzala :astonished: ale nevadi, jasne, ja som rada
15. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak asi ste mali na chalupe naozaj super vetrik, ked jej aj cez crievka preletel :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine naozaj úžasné fotky, tuším si zavolám tvojho mužíka k nám na nafotenie profi fotiek :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@maxara ja by som chcela, aby sa risi uz konecne poriadne vykadil, on kadi totiz teraz tak decentne,
malo papa, asi nie je z coho a este ho aj ta vecerna kasa zapeka :angry: :angry: ale ako opisujes Ninkinu akciu,
tak take zase neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: to uz je vela :grinning:

baby idem aj ja buvat, dokukam nahraty panelak a idem travit :grinning:
dobruu
15. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :dizzy_face: :dizzy_face:
on je v tomto len nadseny amater
15. apr 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine tie fotky su uzasne, super fotene, normalne mam pocit ze oziju :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine mne úplne stačí nadšený amatér :slight_smile: ak takto fotí
15. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika cez den ako tak ,ockovali sme tak uvidime aka bude noc..ratam so vsetkym ..ale hadam to nebude take zle..
@adelaine tie fotky su neuveritelne..ked dojdem najblizsie na svk objednavam si tm na fotenie nasho certa..
15. apr 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline @adelaine super fotky. dakujeme za priblizenie atmosfery :wink: vsetky ste nadherne, deticky uzasne a chlapi sikovniaci :slight_smile:
...a @bambola - ovci sa este neozvali :confused:
15. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak hadam nebude tazka noc a bez teplot
15. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prajem dobru noc..normalne ma chytila nostalgia ..ked vidim ako ste si krasne uzili den..tak mi nejako chyba domov a kamarati ....(uz zase :unamused: ) idem to rychlo aspon trochu vyspat .. :wink:
15. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika dufam ze ma necha vyspat aspon trochu ,vcera to bol horor dala som jej viburcol ale ten judrzi tak 4-5 hodin ..
15. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ty nie si na ziadnej fotke ,,chcela som este povedat ..dufam ze na @maxara -inych budes.. :wink:
15. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobre sa vyspite
ty tuším normálne máš dokonale otestovaný viburcol, môžeš k nemu písať príbalové letáky :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 na svojich nie som...maxi ma fotila, ale či to bol dobrý nápad, uvidíme až zajtra :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobru noc
15. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline prave pozeram tie fotky deticiek, ako sa hrali na dekach, nebola vonku velka zima, lebo tu u nas bolo otrasne...
15. apr 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika kým svietilo slniečko, bolo príjemne..keď zašlo, deti sa skryli do kočíkov či do domčeka..
15. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a Ty sa uz citis lepsie?
15. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobruuu, fotak som nasla nahodne cestou do kuchyne sa napit, kukla som aj fotky, je tam aj @monline :grinning: ale fakt az zajtra, lebo som KO, bruuu
@bambola dufam ze ste v poriadku, takze topru
15. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobru nocku a zajtra sa tesime na dalsie fotecky :slight_smile:
15. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika hej, je mi lepšie..včera mi bolo fakt zle, bola som celá ubolená a dolámaná, ako keď na teba lezie jarná únava, či chrípka..hlava ma bolela, kĺby, chrbát, mala som opuchnuté chodidlá ..ale prešlo to našťastie, Peťa mi nakázala zaľahnúť, dať si paralen a tvaroh, tak som viacmenej poslúchla ..a aj keď som stretko odriekla, bolo mi zrazu blbé neprísť, keď už som sa cítila dobre, mala som čas a Noe ma bola ochotná vziať :slight_smile:
15. apr 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobru noc :wink:
@maxara dobrú noc :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok