Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
16. apr 2011

caute baby, nasa noc bola taka ze leo sa rozhodol ze ma o 2 hlad tak sfukol 150 mlieka a potom mu trvalo hodinu kym zaspal.... inak aj ja som sa zobudila s bolestou chrbta 😠 Maly je vonku na prechadzke tak si idem trochu pobyciklovat aby som spalila vcerajsie obzerstvo a potom ideme za brachom do nemocky... inak tu v nitre je dost zima, hlavne ze uz hlasili oteplenie... 😕

pekny vikend zelame

@maxara a kde su tvoje fotecky s komentarmi? 🙂

gabika41
16. apr 2011

@vierkaaha....aj my sme dnes trhli spaci rekord,lebo mala mi spala od 9:30 do 13:00,co sa nam este nestalo....

keena
16. apr 2011

@alllexa @kafoditka @mirka285
dakujem vam baby za vase nazory! uz som bola fakt na nervy z toho.. tiez som bola nazoru, ze teutonka ma jedny z najvacsich vaniciek, ale ako som sa dozvedela "od jednej osoby" vraj je ten nas kociar maly... vrrr.. 😠 a stale dookola to pocuvam... jaj, pre mna nech si "ona" kupi vanicku aj cez meter 20-cat a nech v nej ma dieta aj do 2 rokov. Tiez si myslim, ze dieta mi tam dlhsie ako 7 mesiacov ani nevydrzi... Nam s manzelom sa Cosmo paci a sme spokojni, zatial sice nie je odskusany, ale uz sa moc tesime a hlavne jemu je jedno co si kto mysli o nasom kociari a ja sa k nemu uz tiez pridavam 🙂 Este raz vdaka! 😉
A prepacte, ze som vam liezla do temy, ale uz som musela "pocut" co si o tom myslia ini "teutonkari" 🙂 pekny den!

bellablonde
16. apr 2011

@keena ja sice nemam teutonku, ale tak z pocutia je to vraj mercedes medzi kocikmi 😉
na "tu osobu" sa mozes zvysoka vies co... 😀 😀 nech si riesi vlastny kocik 😠
urcite budete s teutonkou spoko 😉 prijemny zvysok tehulkovania

a ozaj, ja som davala sasenku do sportaka cca po 6 mesiacoch
nie preto, ze by jej bola vana mala, ale neznasala lezat horeznacky a nic nevidiet 😀

bellablonde
16. apr 2011

baby, deti vam trhaju spacie rekordy a moja dnes presnyyyyy opak.
nespala ani prd,,, len co sme boli vonku si zdriemla par minut

katka55
16. apr 2011

@bellablonde vidis, napalim mu este nejake cd do auta. on ma rad pesnicky canaky-podhradska, tak by nas mohli zachranit 😅 hracky ani ine veci u nas nezaberaju, lebo ich hned hodi na zem, a potom sa nad tym este aj rozculuje 😠

ozis baby, sedavate s detmi vzadu? samozrejme ked nesoferujete 😀 😀

zrzulka
16. apr 2011

@katka55 kati nie ja s detmi vzadu nesedim, nas pato tiez zvykol plakat v aute pokial nespal... ale odkedy je v sedacke 9-18 tak sa mu jazda autom paci....vy ste este vo vajicku???

robika
16. apr 2011

Ahojte, my sme mali celkom pokojnu noc, ale zato cez den to taka pohodicka nie je, asi sa nam zacinaju tlacit dalsie zubky... ja sa obavam toho dalsieho ockovania, lebo Filipko mal zakazdym dost vysoke teploty cely prvy den aj noc, ze som vzdy trpla ze nech uz prejde 6 hodin nech mozem dat dalsi cipok, stale mava nad 38,5 a cipok mu ju vzdy stiahol ale o chvilku mu uz zacala stupat... tak ak to ma byt horsie, tak ma porazi...
a dnes vonku som uspavala hodinu a pol... a cakam ze to zase bude jeho pol hodinka a bude vybuvany...

kafoditka
16. apr 2011

Caute baby 🙂 bola som so segrou a malym v eurovei pozriet topanky a samozrejme som obisla naprazdno 😒 ako pokupila by som si toooolko topanok, ze dovi, ale k tym mojim satam ziadne.. maly mi dnes spal 3x po hodinke, som rada, teraz sa s nim segra hra a ja som dopiekla muffiny, vypadaju super, dufam, ze aj tak budu chutit 😉
@keena urcite ste sa s manzelom rozhodli spravne a ja viem, ze neolutujete 😉

katka55
16. apr 2011

@zrzulka aj my sme uz v sedacke 9-18. ale vobec ho nebavi pozerat sa von oknom... ak bude velmi zle, tak ho asi skusime namontovat do stredu, aby videl priamo na cestu. ja ked som bola mala, vzdy som sedela zasprajcnuta medzi prednymi sedadlami a kukala na stredovu ciaru, tak je mozno po mne 🤐

katka55
16. apr 2011

jeeeej, za chvilu mame stranu 3000 🙂 kde je @maxara ? peti, ty mas rada taketo jubilejne strany 😀

katarina7777
16. apr 2011

@katka55 aj ja sa cudujem kde je dneska maxi... nedala ani fotky zo stretka, dufam ze sa nic nedeje.... a ze 3000 ta strana 😕

katarina7777
16. apr 2011

@kafoditka domi s tymi topankami je to vzdy tak ze ked nejake konkretne hladas tak nic nekupis, popripade nemaju tvoje cislo 😠 ale ved ty mas este do svadby casu dost 😉 a obchodov je v blave tiez dost ... aky typ vlastne hladas, sandale alebo s otvorenou spickou?

katka55
16. apr 2011

@katarina7777 aj ja dufam, ze je vsetko ok. podla mna by sme teraz nikto nemali nic pisat, aby maxi zdolala trojtisicovku 😉 😀

kafoditka
16. apr 2011

@katarina7777 Kati, rada by som telove lodicky s otvorenou spickou, pripadne aj patou.. a je to presne tak, ako hovoris - ked potrebujes, nezozenies, ked ti netreba-vyskakuju z vykladov 😝 ale mam este cas, tak vzdy nakuknem do obuv, ked budem v shoppingu..

kafoditka
16. apr 2011

@katka55 no moj sa rad pozera pred seba a pozoruje, ale niekedy to nestaci - ako napr. vcera ked som sla zo stretka...celu cestu som ho zabavala, aby sa nejedoval..

katka55
16. apr 2011

@kafoditka niekedy sa tym deckam proste asi nechce sediet a cumakovat 😒 vcera mi nevydrzal ani v kociku v shoppingu, a to bol aj unaveny, aj sa predtym vyblaznil. on by proste stale nadskakoval a lozil a driapal sa vsade. sediet v ziadnom pripade 😅

kafoditka
16. apr 2011

@katka55 no vidim, ze mame rovnake deti 😉

katka55
16. apr 2011

@kafoditka a to patrik este nevie chodit ani za ruky, takze ja si s nim v shoppingu fakt neporadim, lebo stvornozkovat tam nemoze a do detskeho kutika tusim taki krpati nemozu 😒

kafoditka
16. apr 2011

@katka55 no moj si zasa straduje rad, pochodi chvilu ale potom by najradsej stvornozkoval 😀 my posledne dni vybavime shopping bleskovou rychlostou 😀 no idem rychlo povysavat kym mi segra zabavi maleho..

katka55
16. apr 2011

@kafoditka prijemne vysavanie prajem 😉 ja mam na vysavanie pomocnika - patrik mi vzdy nosi kabel, pripadne mi ho prisadne. strasne sa mu to paci 😀

alllexa
16. apr 2011

@kafoditka - a Ty mas trojkolesovu teutonku? Lebo ja neviem, ci som taka nesikovna alebo co, ale asi dva razy som ju mala tak nahnutu, ze maly skoro vypadol, ledva ledva som to zvratila, aby sa neprekotila.

@bellablonde - ja sa citim celkom ok, i ked to pobolieva, ale pred rokmi mi trhali tiez osmicky, dokonca dve naraz, a to som bola tyzden brutalne opuchnuta a nemohla som vobec jest, tak sa tesim, ze teraz som celkom ok.
A Tebe tiez trhali osmicku ci iny zub?

Inak, nadherne fotky z gulasparty!
Ja som sa to dozvedela az vcera, ze nieco take sa kona, lebo som tu dlhsie nebola. Este dobre, ze som bola u zubara, lebo by mi bolo luto, keby som nesla kvoli takej hluposti, ze som si mail od Maxi precitala neskoro.
Musim to tu castejsie sledovat, nehc mi nic neunikne, lebo aj minule, co bola taka menej pocetna akcia u Maxi, tak aj to mi nejako uniklo...

katarina7777
16. apr 2011

baby a viete ze do 90000 prispevkoch chyba len 50? to sme ake ukecane/upisane 😀

alllexa
16. apr 2011

Prvy krôčik🙂

kafoditka
16. apr 2011

@alllexa ja mam cosmo teutonku, stvorkolesovu a teda s nou chodim po vselijakych terenoch a nesetrim ju, ale absolutne nie je vyhegana a stabilitu ma dobru... vseobecne si ale myslim, ze trojkolky nemaju tak dobru stabilitu ako stvorkolesove kociky, najma pri schadzani a vystupovani na chodnik..

kafoditka
16. apr 2011

@katarina7777 nooo tak to tych 90000 prispevkov musime cim skor zlomit 😝
@alllexa zlatyyyyy 🙂

mirka285
16. apr 2011

caute aby...tak aj my sme boli v Eurovei,ale vsade bolo tolko naroda,ze sme pol hodinu hladali parkovacie miesto 😠
@kafoditka Domi vidis,ja som si nesla kupit nic a kupila som si topanky a tricko 😉 Lindu varovala babka,takze sme si s Gabom konecne vklude pokukali veci,Gabo chcel teplakovu supravu,kupil si v Pume velmi peknu ale strasne bola draha,teda fakt uz nevedia co pytat v tych obchodoch 😠 vsetkym prajem pekny vecer,idem sa venovat,kupili sme si francuzske cervene vinko,tak asi bude dnes romantika 🙂

alllexa
16. apr 2011

@kafoditka - tak preto je moja labilna... Ale cez leto budem pouzivat golfac - chceme kupit Giordani Theos, tak si oddychnem🙂

maxara
16. apr 2011

Caute damy, tak ja som dnes spala do 10:30 😲 Mm zobral Ninusku dole. Taaak dobre mi to padlo. Okolo 11tej prisli nasi, oco tu riesil taku konstrukciu na markizu a tak som im upiekla @bambola -ine klobasky a neskor prisli aj miskovi rodicia.. no co vam poviem, dojedlo sa aj maso grilovane, co ostalo, a kazdy ochutnal aj divinovy gulasik. Vsetci chvalili.
Ninuska si naobed schrupla v tom necase a ked potom poobede vsetci odisli a vonku sa vycasilo, rozhodla som sa ist von do zahrady. Vytrhala som burinu na pomerne slusne velkom kuse a zasadila som zopar trvaliek. Urobila som vpredu ten nestastny zahon, co je pod strechou a psi mi ho totalne zdupali tak, ze krizom cez neho isiel chodnicek. Rastliny mi psi podupali, travu pred zahonom takisto, takze som to teraz tak vymyslela, ze uz by to malo byt okej. Tesim sa z toho. Ale samozrejme som sa fyzicky zlikvidovala, teraz som prijemne unavena a uvazujem, ze pojdem s Ninousou na ucho, hoci pred chvilou sa len zobudila po dvojhodinovom spanku 😒 Fotky som stale nenatiahla, nemala som cas ich vystrihnut a pretriedit a obkecat uz vobec nie

@aalexis007 nuz nevadiii, tak nabuduce 😉

@bambola ved to nevadi, ja som nemala toho vela na upratovanie, lebo kym som vyprevadzala Adel a vas s Katkou, tak Mirka s Katkou poramovali trochu, Miruske som nabalila bordel a potom som uz len umyvala take ako kotlik, grilovacia mriezka.. take vychytavky 😉

@katka55 inak tebe som chcela, ze aj aj som bola na operacii oci a veru nemozem si vynachvalit.. a isla by som kludne znova, mna to bolelo len od presne 19:30 (zacinala zvucka sprav), bolest prisla uplne nahle a zacali mi oci z toho strasne slzit a pustil sa mi brutalne sopel, taky ako nadcha. A toto trvalo do rana okolo 4:30, potom sa mi podarilo zaspat s ibuprofenom (asi piatym) a potom ked som sa zobudila niekedy predobedom, uz to bolo OK. Mne vravela ta lekarka, ze tie kvapky, ktore davaju do oci na tu ochranu toho operovaneho miesta, su aj antibioticke, ale co je podstatne, vyvolavaju vyslovene alergiu. Takze ja ked som okolo 21vej pochopila, ze ta bolest neprejde (ani nie bolest ale nieco ako ked si nalejes sampon do oboch oci a nemozes si ho vyplachnut, alebo ked sa po prstami rozdrveni chillipapricky dotknes oka) a ze vlastne ma az stipe nos z toho, zacala som kychat a ten sopel do toho, tak som si uvedomila, ze ved to je predsa ta alergicka nadcha, tak som si supla claritine a to asi kazde dve hodiny aj s ibuprofenom. A do rana to bolo prec.

maxara
16. apr 2011

@katka55 neboj, tu som, poctivo cakam na tuto jubilejnu 😉 a som ti chcela este detail, ja vacsinou soferujem, takze ninusa je naucena vzadu sama, vo velkacskej, cize sa pozera dopredu a ja mam to dvojpolohove zrkadlo, take to, co ked ti niekto svieti zozadu, tak si to prepnes a vidis to tlmene. Tak ja som si zrkadlo nastavila tak, aby som videla primarne ninusu a potom som zistila, ze vidim aj zadne okno tou tlmenou castou. Tak skus. Je to super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre