Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
16. apr 2011

@bambola 😀 nuz, ta znacka je nasa srdcovka 😵 😵
@zuzik1983 a neboj, rozsoferujes sa rychlo 😉

katka55
16. apr 2011

@katarina7777 dobre si to vyriesila 😀

kafoditka
16. apr 2011

@katarina7777 dobre ides na neho 😉 😀 ozaj, uz je lepsie tm??

bambola
16. apr 2011

@kafoditka
@zuzik1983
@katka55 moja mama ma sluzobny opel, taky nejaky velky a je spoko 🙂 ale ja sa do aut moc nevyznam akurat ked budem velka tak si kupim cerveny mini cooper 😀

adelaine
16. apr 2011

ahojte,
ja som sem nestihala cely den nakuknut, az teraz vecer, ked risi uz buva, dnes bol
ako certik, zase bol upistany, morduju ho tie zuby...aach jaj, co by som dala za to, keby sa
prerezavali ako ste niektore pisali, ze ani neviete a zub je vonku 😒

katka55
16. apr 2011

@bambola moj synovec chcel vzdy strasne mini cooper a teraz ma jednotkove bmw a teda na miniho uz ani nepomysli 🤐 ale v cervenom minim by si bola bohovska 😉 sak povedz tm, ze moze byt aj jazdeny 😀

bambola
16. apr 2011

@katka55 no to ti verim, to aj mm planuje ked bude velky 😀 jedna nas znama ma velmi pekne volvicko ale netusim ake kedze moc nepoznam, ale take akurat a velmi elegantne 🙂
@katarina7777 dobre si si to zariadila 🙂 tak nasi maju psy vonku ale otec chodi za nimi von, obriadit a krmit a tak a potom si ruky neumyje a tie hnusne gate ma tiez na sebe, snad to zoceli to nase dieta 😀

katarina7777
16. apr 2011

jaaaaj aj ja si musim kupit nove auto, lebo to co mam len poziera kopec penazi, ale ja chcem nejake velke lebo vsak mame tych psov a budem s nim chodit aj s leom na slovensko, cize musi byt bezpecne ... ja som mala pred 3 rokmi 3dverovu RAV4 a strasne sa mi na nej dobre jazdilo, tak chcem ist pozriet nove Ravky ake su.... a vsetci v rodine, ze ano , kup si nove aby sa leo vozil v bezpecnom a novom aute, ja by som sa hadam aj na trabante mohla ale Leusko neeeee 😝

bambola
16. apr 2011

@katka55 veru aj jazdeny moze byt ale nedbam ani ak by to bolo cierne jednotkove bmw 😀

zuzik1983
16. apr 2011

@katka55 no bodaj by si mala pravdu🙂 totizto ja som si spravila autoskolu a hned na to som isla do zahranicia,takze som vobec nejazdila a uz je tomu skoro 6 rokov,ved ja som vsetko zabudla 😒 v pondelok mi bracho bude davat lekcie 😀
@bambola ani ja sa nevyznam,mne sa pacil vzhladovo🙂ale ked svagor zhodnotil ze moze byt,tak sme ho zobrali 🙂

katka55
16. apr 2011

@bambola a ake by chcel tm konkretne auticko? vacsie? lebo ja som sedela v autosalone vo volve xc60 a normalne som sa prilepila o volant. ma museli zoskrabat, lebo som nechcela vystupit 😀 ale na parkovanie v BA je to na 2 veci 😠

katarina7777
16. apr 2011

@kafoditka este v noci ho to dost bolelo ale dneska je to uz lepsie, chce to par dni aby sa znova dostal do formy ... a to mal ist v pondelok na 3 dni pracovne do polska .... nikde veru nepojde, bude pekne doma v posteli, som sa chcela skorej domov vratit a hned ma zrusil ze on chce mat klud, je teraz u nas moja svokra a ta sa o neho stara....takze tak.

zuzik1983
16. apr 2011

svagor je automechanik,tak preto 🙂

katka55
16. apr 2011

@bambola presne cierne ma a o rok ho mozno bude predavat... 😉 😉
a inak som zistila, ze jasnacka, ze laserova operacia sa pocas dojcenia nemoze. hmmm... 😒

katarina7777
16. apr 2011

@zuzik1983 chce to par skusobnych jazd a na vsetko si spomenies, hlavne to chce kludneho "ucitela" 🙂

zuzik1983
16. apr 2011

no baby idem ja uz spat,lebo tuto noc bola nikolka hore kazdu polhodinu,nech aj cosi naspim,keby sa to zopakovalo 😒 dobruuu

zuzik1983
16. apr 2011

@katarina7777 bodaj by si mala pravdu,snad to nejako pri mne vydrzi 😀

katka55
16. apr 2011

@katarina7777 kamoska dostala rav4 ako porodne, ma ju rok a pol a je nadsena. bola jazdena, ale ze super auticko 😉

bambola
16. apr 2011

@katka55 jaaaj kati, takto konkretne este o tom neuvazoval 🙂

katarina7777
16. apr 2011

@katka55 ja som ju uz mala ale len tu kratku 3 dverovu verziu a bola super, ale mm si pred 2 rokmi kupoval nove auto a ja som zdedila po nom jeho stare, cize sme ju predali ale teraz ju mozno konecne budem mat znova 😉 idealna by bola biela perletova farba zvonka a vnutri bezovo cierny interier.... zeby som si aj ja vypytala porodne po vyse 9 tich mesiacoch? 😀

kafoditka
16. apr 2011

@katarina7777 tak maminka sa o neho postara 😉 to je dobre, ze sa mu polepsilo... baby idem si lahnut, oci mi zatvara, dobru nocku

katarina7777
16. apr 2011

@bambola ja som sedela v cooperi a tiez som nad nim uvazovala ako potencialnym kandidatom ale je strasne nizke, sedis skoro na ceste... ale imidzovka je to riadna 😉

katarina7777
16. apr 2011

@kafoditka jasne nech sa svokra stara ved ja sa u o neho staram uz vyse 10 rokov 🙂 dobruuuu

tinaki1275
16. apr 2011

Dobry vecer damy ,tak stranku 300 som nestihla 😒 mm mi okupuje cely vecer notebook (teda je jeho , moj je stale v oprave ,a asi sa uz nevrati 😠 ) ..
@katarina7777 presne to som urobila ja s nasim Donaldom ,dnu uz nesmie,ja fakt po tom prasati nemam cas upratovat(myslim psa 🙂 ) a vies co zacal robit ? aj ked ho pustame casto a je volny skoro 6 hodin denne tak mi naschval serie na travnik pri vchode.. 😠 ja viem ze mi to robi naschval...

katka55
16. apr 2011

@katarina7777 tak ty to uz mas do detajlov premyslene 😉 jasne, ze moze byt oneskorene porodne 😀 alebo kedze je to auto pre leovu bezpecnost, tak bude k leovim prvym narodeninam 😉 😀

bambola
16. apr 2011

@katarina7777 kati nevadiiii 😀 potrebujem male a mrstne, ako ja 😀
baby idem trochu pokukat telku kym dieta zase nezakrici, ze cicikovat sa ideme 😉 bruuu

katarina7777
16. apr 2011

@tinaki1275 to presne robi segrin jackrussel , Paula isla byvat sama do bytu a pes zostal u nasich, ked su v robote tak im naschval sere do garaze lebo je vonku a ked je kosa tak mu nechju otvorene jeho dvierka do garaze aby sa mohol ohriat a minule im este aj ostal vysavac, a to boli prec len hodinu! proste niektori psy ti vsetko s laskou odplatia 😠

katarina7777
16. apr 2011

@katka55 ja som taky racionalny planovac, cize najskor spravim strategiu, potom priesku trhu a nakoniec marketingovy tah a vytuzeny ciel sa dostavi 😀 😀 😀

katarina7777
16. apr 2011

@bambola hej ved ty mas lahku nohu, cize moze byt rychle 😉

tinaki1275
16. apr 2011

@katarina7777 no mna vytaca do nepricetnosti . 😒 .tu v novom dome to robi stale..este ze je to naboku ale aj tak uz som povedal mm ze ho priviazem za dom a budem pustat 2x denne na 15 minut..a tie jeho kusky su riadne velke.. 😠 fuj ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre