Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. apr 2011

čaute baby
tak som sa tešila na maxi dnes zbytočne, dohodli sme sa ráno, že príde poobede na kafe, ale niečo jej do toho prišlo, tak bábovku papáme sami 🙂 daniel je dnes nejaký odmietavý v jedle, už neviem čo mu ponúknuť, najskôr mu nedám nič až do siedmej a uvidím, či mu vytrávilo...
Tak to vyzerá, že stretko bude bez východu...myslím toho najvýchodnejšieho..škoda baby

@bambola koho máme v Nemecku? lebo malý je vysadený na môj nemecko-slovenský minislovník 🙂

monline
18. apr 2011

@tinaki1275 juj Leia ti teda dáva zabrať..kedy sa to dá do normálu? 😒

tinaki1275
18. apr 2011

baby tak uz sa mi aj pozvracala..ale komplet ..normalne spapala kasu a pol hodiny na to som ja jedla banan tak som jej dala kusok a a ona mi s nim vyvratila celu kasu ..uz zacinam mat obavu ..teplotu ma aj ked jej dam cipok ...sice max.38,5 ale aj tak..

bellablonde
18. apr 2011

@tinaki1275 uff tinka, to je dost, ak po cipku ma stale 38,5 😔 chudatenko, drzte sa baby, vy to zvladnete!
ak neklesne, tak daj sirupcek ineho typu... myslim, ze adelaine minule o tom pisala, ako sa mozu kombinovat rozne druhy liekov na zrazanie teploty 😔

maxara
18. apr 2011

@meruska jasne Meru, akurat sme to riesili, ze niekedy bud v maji, alebo potom niekedy neurcito, lebo potom mame full 😉

@oacka je fakt, ze ked to povies takto, tak ani mna by mm len tak kvoli nejakemu blbemu stretku netrepal do KE. Ale keby som isla s nim na krasny predlzeny vikend, s ubytovanim gratis a bohatym programom.. tak by urcite siel rad.. no ale ked mas pocit, ze ide len o priblble vykecanie sa o plienkach, tak jasne.. 😒 😔
navyse si mala problem aj s chatou do 250 km od KE.. 😔 proste rovno napis, ze nemas zaujem sa stretnut vseobecne..

@katty17 oki, termin je 18.6.

oacka
18. apr 2011

@maxara nehnevaj sa Peťa,ale ja som slovo blbé ani priblblé nikde nepoužila... ale proste je to tak, a myslím, že nielen môj muž by to škrtol....čo sa ubytovania týka súhlasím s mirkou...

maxara
18. apr 2011

@oacka no to je jedno, ze si ho nepouzila, proste to tak vyznelo.. ale neries, ved jasne ze nemusis pristzrejme to pre vas nie je lukrativne.. a kto odmietne byvat u niekoho, ma k dispozicii hotel.. ale nechaj tak, ja sa predsa nehnevam.. my sa zabavime aj bez teba 😉

bellablonde
18. apr 2011

tu nejde o kilometre, ale o ochotu, chut, zaujem sa stretnut...
Petka ponuka moznost, nikomu sa prosit nemusi

my ideme najblizsi tyzden nabehat tolko kilometrov, ze dovi-dopo (a nebude to ani 250 ani 500km, ale ovela viac )ale tak chceme sa s tymi ludmi vidiet, preto kilometre neriesime 😎

hoci my zo zasady vzdialenosti neriesime, sadneme a ideme

maxara
18. apr 2011

@bellablonde 😉 presne tak.. este nedavno sme sa vsetci chceli stretnut na hotely daleko od kazdeho.. teraz sa ponuka podla mna lacnejsia alternativa a ovela jednoduchsia, ale uz nie je zaujem.. no nevadi, stretnu sa ti, co sa chcu, aj keby to mali byt stale ti isti 😉 mne to nevaaaa, tebe?

bellablonde
18. apr 2011

mne to tiez neva 😉
rada by som spoznala aj ine tvare, ale vsak kto chce, dojde 😉

hlavne sa mi zda, ze mnoho ludi zrazu zacalo odskakovat, ze hotel taky onaky je drahy
a teraz je moznost stretnut sa za cenu benzinu a "problem" je aj tak.... 🤐

noemarta
18. apr 2011

caute baby, radsej sa uz dlhsie neozyvam, lebo.... ale musim vam napisat...
Akooo, presne som vedela ze to takto dopadne a ze si tu zacnete este nebodaj aj nieco vytykat, preco niekto nechce dojst a pod..... 😠 😠 😠
@maxara nic v zlom, ale chapem vychodnarky ako napisala @oacka ze nepridu, lebo je to daleko len kvoli stretku, moj mm by ma asi tiez nezobral na stretko kde nikoho nepozna, a nie to ze by spal v cudzom dome, nehrozi,, vies peti, nie kazdy chlap je ako tvoj michal total prisposobivy, nehambi sa novych tvari.... 😉
A sama by som si netrufala taku dialku...
A dalsia vec, mi to pripada ako nasilu robena akcia, tak ked mame plno oslav, niekto prve narodeniny ich vlastnych deti, niekto ma 30tku a podobne oslavy, tak hadam baby nechcete aby som povedala najblizsej rodine, ze sorry, ale nemozete tu oslavu spravit inokedy lebo ja mam megastretko, ved trosku rozmyslajte, nezda sa vam to trosku ze dost odveci???
A po dalsie, vyskakujem preto, ze jaaaaa nemam problem sa stretnut s vami kedykolvek, a do teraz som bola na vsetkych vacsich stretkach, je tak?????
Viem ze tu budem teraz asi za najhorsiu, prepacte ak som sa niekoho nebodaj dotkala, to som nechcela, ale zdalo sa mi spravne vam to napisat, lebo sa mi to zdalo ze, neva ze nedojdes, ale v duchu preklinate toho cloveka....
A vobec, cele na silu sa mi to zdaaaa..... 😒

bellablonde
18. apr 2011

kocky ja mam dnes super veceru,
udenu makrelu, idem sa rovno do nej pustit 😀 mnaaaaam
a ocakavam, ze v superstar vypadne zhuleny seps a saso harich 😀 😀 😀

noemarta
18. apr 2011

@bellablonde nooo akurat to tu pisete o km, ale vies beli, pre niekoho je to financna zataz...... ☹
A dalsia vec, ked povies mm, ze mame stretko s babami s kona, ale na hotely niekde na pol ceste, tak si myslim ze ta polovicka to zoberie inak, ze je v cudzom prostredi, s cudzimi zenami, ale vzdy si vie spravit napr. ten mm program, kde nemusi byt v nasej spolocnosti.... neviem ci chapete co myslim.....

bellablonde
18. apr 2011

@noemarta maci napr z mojho pohladu je to tak, ze sasenka ma narodky AZ v auguste, cize jej oslavu vobec neriesim...
mame sice zopar rodinnych oslav, ale to su oslavy zo sirsieho pribuzenstva, kde sme srdecne pozvani, ale ak by sme sa nahodou nezucastnili, nikto nezazije srdcovy kolaps od smutku....
taktiez napr Ja by som nemohla povedat mm ujovi, ktory bude mat 50tku, aby ju prelozil kvoli megastretku... nonsense, by si pomysleli, ze mi uplne slaha na mozog

cize ja to beriem z toho mojho pohladu, ze tak isto ako ja nemam zivotne dolezite udalosti, ktorych sa musim v termine megastretka zucastnit, tak mozno dalsich 50percent juloviek tento problem nema...a moze prist na stretko
a kto ma v tom termine dolezitu akciu, tak co uz, vsak stretnut sa mozeme aj o polroka alebo proste inokedy...

noemarta
18. apr 2011

@bellablonde no vsak asi sme sa pochopili 😉

bellablonde
18. apr 2011

no jo, to zas chapem, ze niekto ma problem s km kvoli financiam,
hold tak nech sa znova vymysli nejake ine miesto (?) 😅 😕 prijatelne kilometrovo zhruba pre cele slovensko....? neviem,

taktiez beriem, ze manzelia mozu mat problem byt v ulohe vodica, spat pod cudzou strechou, tak ale da sa najst aj lacne ubytko
ja mam akcneho manzela, pre ktoreho nic nie je nemozne, on ma doslova pobada, aby sme chodili, cestovali, spoznavali a kludne sa nakvartirujeme k niekomu na prespatie
u nas doma uz bolo tolko ludi, kamaratov, znamych nasich znamych, co tu prespali, ze to beriem tak nejako samozrejme prirodzene

bellablonde
18. apr 2011

@noemarta maci jasne ze sa chapeme, vsak ty si nasa staaaalica stretkova 😵
proste ked to nejde, tak to nejde

skor ja sa mozem hanbit, zatial som bola na maxi stretkach tusim len 2x 😖

oacka
18. apr 2011

nepochopila som to s tým lukratívnym....ak to súvisdí s tým,že som hovorila o firme a robote,tak to len preto,lebo proste ja by som cestu do BA a okolia musela spojiť ešte s nejakou inou aktivitou, a najlepšie je služobka,lebo firma by zaplatila cestu aj ubytko a aj mm by mal dôvod ísť... on berie moje koníkovanie ako moju zábavku. myslím,že aj denisse sa vyjadrila v tom zmysle,že by cestu chcela spojiť aj s nejakou inoou aktivitou, s návštevou ségry, myslím,že to je pochopiteľné..... to pôvodné stretko malo byť na polceste, čo mi prišlo výhoddnejšie pre všetkých, ale ke´d som videla, že okrem mojej skromnej - uznávam- snahy niečo zistiť, pre to nikto nič iné neuroobil, tak som si povedala,že prdkám na to aj ja..... nechcela som do mojej odpovede vložiť žiadne negatívne emócie, ale mám pocit,že to pre vás vyznelo negatívne.....

oacka
18. apr 2011

a úprimne, po vašich odpovediach sa už nemám chuť vyjadrovať k ničomu...

katarina7777
18. apr 2011

@noemarta ja som ta pochopila, akoze ani mojho draheho by som na take stretko nedotiahla ale on je rad ze ja sa idem s vami zabavit, ja sa toho stretka rada zucastnim ale na noc pojdem domov, proste kazdy nech sa zariadi ako sa citi... myslim si ze peta to myslela ako pozvanie a hlavne pomoc tym co by mali vyssie naklady alebo problemy s ubytovanim lebo su z daleka...

bellablonde
18. apr 2011

ja som odchovana na folklornych zajazdoch, akciach, kde sa spalo uuuuplne ze vsade mozne
dokonca sme chodili na lyzovacku tak, ze sme cely den boli na svahu, prespali v aute! a rano naklusali do najblizsieho hotela s kefkami v ruke si umyt zuby na wcko .... 😀 😀 😀 proste adrenalin nikdy nechybal
v ramci hesla, kto sa hanbi, ma prazdne gamby 😀

katarina7777
18. apr 2011

@oacka ja ta uplne chapem, ja stretka spajam s tym ze dojdem nasich pozriet, tiez by som si "len" kvoli stretku nemohla dovolit prist... z talianska su naklady hodne vysoke.

bellablonde
18. apr 2011

na margo vybavovania, myslim @oacka ze ty si jasne povedala, ze beries ulohu organizatora na seba... cierne na bielom, 1.strana tema megastretko

myslim, ze nie je potrebne natahovat sa o slovicka
peta ma chut urobit akciu, ma chut pozvat uplne vsetky julovky, kto chce a ma na to cas, priestor, financie, pride 😅
vsak to neni rozkazom

ja osobne nemam problem so ziadnou babou z juloviek 🙂
na nikoho nie som urazena, ani neutocim ... vsak preco by som aj mala ... 😉

maxara
18. apr 2011

@noemarta tak som sa asi zle vyjadrila ja potom.. ja predsa chapem, ze maju vsetci oslavy, aj my mame a ja sa tu vyjadrujem podla seba a nikoho nepreklinam.. ja nie som zvyknuta na oslavovanie vo velkom style a vzdy sa oslavy u nas spajali a termin sa viacmenej dohadoval medzi nami vsetkymi zucastnenymi, ak teda islo o nejaku mensiu rodinnu a ak o vacsiu, tak sa dal termin a ked niekto nemohol prist, tak neprisiel, tak som sa spytala, ci nahodou nie. U Meru som dala smutneho smajlika, lebo som skusila sa opytat a nie, tak nie, nevadi, lebo ja sa do KE chystam ako sme sa dohodli. Mon a Kafko povedala kazda iny termin a akoze tak si vyber, tak som obom len napisala, ze to chapem samozrejme, tiez by som nesla, keby to bolo 16.7. na Ninkine narodky, alebo obe soboty okolo.. lebo ja jej budem chciet vystrojit oslavu. Ale Kafko nakoniec napisala, ze 18teho, kedze je sobota a oni oslavuju v nedelu, tak nie je problem. Takze sa vyriesila aj Mon, aj Kafko a tym padom ostal termin 18.6. a kto chce pride. Navyse ja som si tiez urcila len tieto dva terminy. A v prvom rade som sa len pytala na to, ci by bol zaujem a kedze zatial prevazne viac bol ako nebol, tak zatial stale plati termin 18.6. a kto chce pride.. a kto nechce, nech nechodi. Mna oacka nenasrala tym, ze nepride, ale styl akym to napisala. Akoze vlastne ani nenasrala, lebo ja chapem, ze je to daleko pre nich.. len som z nej mala pocit, este aj ta otazka na Meru, ze teba by tm viezol len kvoli stretku do PK? to mi vyznelo akoze ak by odpovedala ano, tak by ju povazala hadam za chybnu. A o lukrativite to teda ozaj je, lebo pre tm by to lukrativne zrejme ozaj nebolo a zrejme ani pre oackinho m nie, ked by ju len kvoli stretku. Ja som ju chcela povzbudit skor, aby to jm inak podala, ako inak straveny predlzeny vikend niekde daleko. No a kto nechce spat u niekoho, tak predsa nikoho preboha nenutim, aby spal u nas alebo u niekoho.. mozu spat kdekolvek chcu. Ja som to myslela tak, ze ak by bol problem s peniazmi, co oacka spominala v teme megastretko, ze setria na dovcu, tak by za ubytko mohla usetrit takto. Ale ked nie, tak nie.. proste skusam moznosti.. ale tak dobre ved, ked je to nasilu, tak to nemusime silit. Ja nechapem, co som zle spravila. A ze som oacke napisala, ze mam pocit, ze by nesla ani na tu chatu do 250 km od KE, tak to si aj nadalej myslim a nie kvoli tomu, ze by ma akoze urazilo, ze nechce sa jej trepat az sem a spat u mna, ale preto, ze sa tak vyjadruje uz dlhsie.

@oacka a ani ja som nechcela teba nijako urazit, prepac.. ja som ta len chcela nakopnut, aby ste to pripadne nejako zobrali na vedomie, ten termin a pripadnu cestu smer BA spojili s tymto, alebo cielavedomo naplanovali okrem stretka napr nakup alebo nejau inu aktivitu

maxara
18. apr 2011

@noemarta presne ako pise som to myslela aj ja.. 😒

maxara
18. apr 2011

@noemarta a ani vo sne by ma nenapadlo sa urazat, ked niekto nepride, ale nech si nemysli ten niekto o ostatnych, ze su hadam udereni, ked chcu ist

oacka
18. apr 2011

@maxara zrejme bola chyba v mojej odpovedi, asi som ju blbo formulovala, že si ju tak pochopila... nechcela som tým fakt nič zlé napísať, ani to o meruske,ako píšeš. je mi ľúto,že moje príspevky tak vyzneli.... je super,že sa stretávate, ja som sa len úprimne podivila, že Katkin muž by sa na tú cestu podujal, nijako inak som to vážne nemyslela,fakt nie,,že je niekto uderený,že chce ísť. je fajn,že vaši muži sa tak angažujú do koníka. 😉

katka55
18. apr 2011

ahojte. jaaaj, to co sa tu rozputalo ohladom stretka ☹ tiez si myslim, ze @maxara ponuka perfektnu moznost, ktora je zaroven asi aj najlacnejsia a najmenej zaväzna pre vsetkych. maxi, si uzasna 😉 a kto chce pride, a kto nechce, nepride 😎 ja sa tesim 😉

maxara
18. apr 2011

@oacka 😉 inak mm je jedno, ci je ta party z konika alebo moje spoluziacky alebo jeho spoluziaci.. proste on si pokeca s inymi chlapmi, ktori pridu so zenami.. proste neriesi, odkial pochadza skupina.

@katka55 Noe urcite zavidi, ze ona nemoze ist 😉

katka55
18. apr 2011

a vratte mi prosim moje doterajsie dieta, lebo dnes sa s nim nedalo vydrzat 😠 v autosedacke vyvadzal, v kociku vyvadzal, v obchode vyvadzal... dufam, ze to bolo tym splnom, ako pise katty, lebo ma picne, ak to takto ostane 😕 normalne som uz dnes nanho bola zla 😢
@bambola @luludi co robite zajtra? nedali by sme spolu kocikovacku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre