Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
18. apr 2011

@bambola 😀
asi, a potom mi jedneho dna rozoberie zehlicku 😨

meruska
18. apr 2011

pekny dnik, par dni som tu nebola lebo u svokrovcov nie je net..super grilovacku mate za sebou...hned by som si dala...ja taketo "zdrave" vecicky zboznujem 😝
@maxara vdaka za pozvanie ale ja jun, jul urcite nemozem, mame same oslavy, vacsina clenov z rodiny je letna

bellablonde
18. apr 2011

aahojte!

@luminkasp gratulka a boztek tereske 😵 uz je velka kocka
@macik27 mas doma rozoberacku detailistku 😀 proste technicky typ
@adelaine ale ked ti ju rozoberie a znova posklada, to budes kukat 😀 😀
@bambola my mame nosic littlelife...vyguugli, objednavali sme ho pre petiaka az z dalekej anglie, ale uz ho maju aj v slov obchodoch, sme spoko a bude aj pre sasendu
http://www.littlelife.co.uk/html/child_carriers... vyguglila som ti 😉

aa co este?

@aalexis007 neviem ti poradit 😖 mne sa petiak cicikoval v noci 1-2x kym som kojila do 12 mesiacov, nic som sa nevyspala a potom zrazu jedneho dna prespal celu noc 😕 a nic nepytal
cumlik mu asi nestaci, ze?

mattahari
18. apr 2011

@bambola Ahoj, tiez sme julovky, ale neskoro som vas objavila, teraz ma zaujala ta moznost dat si usit podlozku do golfaca, o com som uz vlastne kedysi pocula. nevies mi, prosim, poslat kontakt na tu pani, ktora to sije ? ak sa da, tak vopred dakujem 🙂

bellablonde
18. apr 2011

futasime von, sasena je uz hore, tak prijemny dnik vsetkym zelam 😉

bambola
18. apr 2011

@mattahari my prijimame aj nove julovky 😀 😉 poslem ti ip , baby odtial co maju tie podlozky su spoko 🙂 snad budem aj ja

bambola
18. apr 2011

takze ja uz mam dve pracky rozvesane, povysavane a vytrete dlazky, este treba dat do pucu kuchynu ale kedze dieta spi tak nemozem kvoli hluku. idem tu vypratat jeden bordel suflik ale strasne sa mi do toho nechce 😖 ale treba uz s nim narobit poriadky a potom ked sa dama zobudi pojdeme von lebo vyzera byt krasne 😎

aalexis007
18. apr 2011

@bellablonde veru cumlík nestačí 😉

A ďakujem všetkým, ktoré ste sa mi vyjadrili a poradili. Budeme skúšať a hlavne budeme trpezliví.

mattahari
18. apr 2011

@bambola dakujem krasne 🙂 ja uz mam jednu z emitexu, ale kupoval ju mm a úúplne mimo mojich predstáv a pokynov... sice mam cierny golfac, ku ktoremu sa hodia vsetky farby, ale zobral mi taku broskynovu a v tej farbe nemam pre malu nic :(

aalexis007
18. apr 2011

@bambola pošleš prosím ťa aj mne ten link na tú podložku do kočíka - mala som to niekde uložené a teraz to neviem nájsť. Ďakujéééém 🙂

bambola
18. apr 2011

@aalexis007 tusim julovky daju tej konvalinke riadne zarobit 😀

bambola
18. apr 2011

@mirka285 miri mala by si si pytat nejaku proviziu 😀

aalexis007
18. apr 2011

@bambola tuším áno 😀

adelaine
18. apr 2011

@aalexis007 sikovnik 🙂

luminkasp
18. apr 2011

@bellablonde dakujeme, to teda je, ked vidim albertika, tak sa mi ani nechce verit, ze aj ona bola taka malinka, mame aj nejake foto na fb, ak chces kuk, ako oslavovala, velka zenska 😎

bambola
18. apr 2011

@aalexis007 ten je riadne rozhybany 😀

vierkaha
18. apr 2011

@aalexis007 šikovník veľký 🙂 inak som si všimla, že máme rovnaký nábytok v obyvke, len my máme kombináciu slivkový korpus a šuflíky čierne leštené 😉

maxara
18. apr 2011

urobila som si bohovske krupicove cestoviny a k tomu vymakany uhorkovy salat.. mozem sa vydavat 😀

maxara
18. apr 2011

@meruska no teeeda.. nenasiel by sa naozaj jeden vikend? teda ten konkretny? lebo teda aj my mame kopec rodinnych oslav, ale myslim, ze by som si to urcite dokazala zmenezovat.. resp, aj som si to uz zmenezovala.. 😒

meruska
18. apr 2011

@maxara ja mam narodky 9.6 a brat 19.6. teda oba terminy mi nevyhovuju

maxara
18. apr 2011

@meruska ani ti radsej nejdem pisat terminy u nas v rodine, ja mam 13teho a zbytok je pekne husty 😒 ale ved nevadi, jasne, ze ta nenutim

meruska
18. apr 2011

@maxara ja som napisala len tie terminy co ste vybrali vy...okrem nich mame dalsie ☹

meruska
18. apr 2011

@maxara ale snad sa spozname ked prides za tou kamaratkou 😉 este to plati vsak?

bambola
18. apr 2011

@katarina7777 matka sa asi chysta k vam do rodiny cico lebo momentalne rozobera moj taliansky slovnik 😀 (pouzila som ho ako tazitko na odstavajuci koberec 😅 )

oacka
18. apr 2011

@maxara súhlasím s @denisse , že je to asi jediná rozumná a uskutočniteľná možnosť,ako sa stretnúť, no pre mňa je to bohužiaľ príliš ďaleko, Roman by sa so mnou určite len kvôli stretku netrepal do Pezinka... jedine,keby mal v tom čase nejjakú služobku na západe.... a to je ešte vo hviezdach, takže ja sa zrejme nezúčastním...ale možno,že budú v júni dačo riešiť firemne na západe,tak by sme si urobili výlet. @meruska tm by ťa odviezol len tak do Pezinka, kebyže nemáte oslavy?

oacka
18. apr 2011

keby tá chata bola tak do 250 km od KE,tak v pohode...

tinaki1275
18. apr 2011

no tak sa mi podarilo ulozit maximalne nervoznu Leiu ...uvidime dokedy vydrzi ..baby ja mam pocit ze na tu tretiu davku Prevenaru odlozim na neskor., a ten MMR tiez....na nu tie ockovania cim dalej tym horsie vplyvaju ..ona je uplne ine dieta..normalne zuri ..hazde veci ,reve bez dovodu ...nehovoriac o hnacke a kasli co mame ..od piatku vecera ked sme ockovali ..

katty17
18. apr 2011

@tinaki1275 -mati aj nasa sandra je dnes ako z divych vajec. my to mavame vzdy ked je cas splnu. a to dnes je uplny spln. racikovia su velmi velmi citlivy na spln....
@maxara - peti aj mne vyhovuje stretko u vas na chalupe 🙂 terminu sa prisposobim. 🙂

tinaki1275
18. apr 2011

@katty17 jaj keby to bol len spln... 😒 este stale ma teplotu 38,5 a to uz je treti den po ockovani ..a spi minimalne..dnes od rana od osmej spala len raz a to 45 minut...a moja dr.odisla na dovolenku do Kene 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre