Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
20. apr 2011

Caute babule....tak u nas sa uz vstava o 5tej rano... ☹ ....a po krmeniv noci ju musim prelozit k nam do postele,lebo inak nemam sancu...tiez si myslim,ze sa nieco deje,lebo vcera sa mi zdalo,ze sa chce iba pritulit.....a na posteli je vcelku ticho a aj zaspi,ale ja som rozbita.....a ked ju prelozim do postielky,tak je okamzite hore a ide na nohy....
....inak som bola v tescu,strasne vela ludi.....zajtra chcem este upratat a v piatok vyrazame na Kysusu...

maxara
20. apr 2011

@tinaki1275 Tinka ja si tiez myslim, lebo sme boli vonku na deke a ked som chcela zasadit kvetinu, co je asi 15 sekund, tak hned rev. Ale jak keby som ju z koze drala. Ale myslim, ze okrem tohoto ma este aj nejaku inu bantitu 😔 lebo teraz zaspinkavala v kociari a normalne zo sna dvakrat tak silno vreskotavo zaplakala 😒 ale mam podozrenie na prdy uviaznute. Asi ju vecer vyrurkujem, dnes kakala iba take pidihovienko a vcera len rano jedno normalne (take dava denne 3). Cize asi je zapecena, ale ja som chcela, kedze dnes sa jej kusok podaril, nech tlaci pekne sama.

maxara
20. apr 2011

@vierkaha inak ja si tiez myslim, ze to tragedia nie je a ked mu chuti a nemal ziadne reakcie ako napr sracku alebo extremne vela prdov, tak v pohode. Plnotucne a prevarene by som ked tak dala ja.

@kafoditka juchuuu zlomeny malicek.. si si ista zlomenim? je fialovy? 😒

maxara
20. apr 2011

@noemarta zabudla som ti napisat, ze cakam toho tchora zavlahara 😠 cize nepridem..

bellablonde
20. apr 2011

@kafoditka na nervy 😒 moznoze je to len silno narazene 😅
my dnes striedavo oblacno
akasi som leniva, rozhodla som sa, ze idem spravit aspon tie muffiny, ktore ste ospevovali 😉
aaale mam otazku: mam malo praskoveho cukru, mozem zvysok dolozit krystalovym? (v recepte je pisane, ze praskovy by mal ist)
dik za odpoved a piste rychlo, lebo sa chcem do toho pustit za chvilu 😀 😀

vierkaha
20. apr 2011

Baby ani neviete s ako malou dušičkou som vám to písala 😅 Už sme doma z poradne tak pribral 200 g čiže som spoko 😀 a dr. povedala, že mlieko môžem ideálne by bolo z nejakého overeného zdroja alebo bio a plnotučné a mám ho 2x prevariť a ešte mi povedala, že nemám pred iným dr. povedať, že to mám odobrené od nej, lebo teraz je zas nejaká novinka, že kravské mlieko až od 3 rokov a že by zase ona bola za trafenú 😕

maxara
20. apr 2011

@bellablonde ja davam vsade len kristalovy, lebo mne praskovy smrdi 😉 teda samozrejme, ked mam nieco pocukrovat, tak praskovym, ale dnu do cesta vzdy kristalovy, resp krupica, cize ten malinkokristalovy

bellablonde
20. apr 2011

@vierkaha 😀 mas s dr male tajomstvo 😀 😀
@maxara diiky 😉
idem sa do toho pustit 😎

bellablonde
20. apr 2011

@gabika41 u nas krasavica vstava pred siestou, niekedy o pol6
dostane mlieko a musim ju dat von z postielky, inak pisti, ze sa nudi
na nasej manzelskej posteli nevydrzi, ledva minutu, kym sa povyskiera na mm

musim ju dat na zem a jednym okom sledovat, co robi

tinaki1275
20. apr 2011

baby a @kafoditka pripajam sa k dnu blbec..sice som si nezlomila malicek..(auu to musi boliet uz ta predstava... 😢 ) ale skoro som podpaliladom .. 😒 varila som rano sparglu a rozhodla som sa ju zapiect so sunkou a syrom,ktore som ale nemala ,tak som isla dosupermarketu ..sparglu uvarenu som vypla..neslo mi nastartovat auto (uz zase 😠 )ale nakoniec nastartovalo ale rozsvietilo sa mi na palubnej doske svetielko co signalizuje chybu v motore..volam mm a on ze zbehni do seatu nech to napoja na computer moze to byt nieco vazne a ostanes niekde visiet ..sla som tam ..cakala som asi polhodinu ,pocas ktorej Leia revala samozrejme...potom to omrkli a ze ano musim to prist dat spravit ,aj mi vysvetlil co to je a bude to stat cca 160 eur ☹..tak som sla si supermarketu nakupila..vratila som sa domov a zistila ze kluce ostali v supermarkete,kedze na klucoch mam kartu od supermarketu a zabudla som od pokladnicky kluce zobrat ,.tak hajde nazad..ked som zase doma vysla z auta zistila som ze mi nieco smrdi ..utekam dnu a tam ako v komine..miesto aby som sparglu vypla som ju prepla na full na 9 tku ..spargla cela cierna a ten smrad..vsetko som otvorila..a chora Leia nemoze byt v tom prievane a tak polhodinu revala v kociku v pred domom ..ale musela som ju nakrmit a dat spat takze som to vzdala..myslim ze musim vyprat aj zaclony vsetko smrdi ..mm porazi ked dojde..citim sa absolutne neschopna..a ani sparglu nemam 😠 a tak som sa na nu tesila..teraz drvim chlieb so salamou .. ☹

tinaki1275
20. apr 2011

@bellablonde uvazovala som ze urobim aj ja tie muffiny ale bojim sa pri mojom dnesom stasti ze to zle dopadne.. ☹

macik27
20. apr 2011

@tinaki1275 tak tomu hovorím deň blbec ☹ ...my sa ani zdaleka nechytáme

macik27
20. apr 2011

vonku je krásne takže počítač off a ideme von 😉

adelaine
20. apr 2011

@maxara Peti, my sme mali take stavy ako pises asi 2 dni, to bol mega upistany, nechcel ist odomna ani na krok, nechcel sa hrat, nechcel byt ani chvilinku sam,
ked som ho polozila na deku na zem a rev, ani pomaly na zochod som od neho nemohla ist, to bol rev ze dovi...trojmetrove sople mu sli, tak rucal na tej zemi...ked ma videl, ze telefonujem, rev...ja som nechapala, co sa stalo, ale preslo to,
ako to prislo, tak odislo...
primarne som si myslela, ze ho trapia zuby....

drzim palec, nech to ninku rychlo prejde, lebo je to velmi vycerpavajuce 😠 bola som po takom dni ako vyzmykana handra

katka55
20. apr 2011

ahojte 🙂 moje dieta dnes po prvykrat vo svojom zivote hodilo vyse dvojhodinovy spanok doobeda 😕 samozrejme, ze som musela trcat pri nom, ale aspon som vybavila na nete vsetko co som potrebovala 😵 boli sme uz aj na ihrisku, tak na hojdacke sa mlademu panovi prenaramne pacilo 😉 ale budeme musie chodit von neskor, lebo bolo strasne ostre slnko 😒 idem si nastudovat tie opalovaky, lebo este mam vzorku daylong 30-tku, ale uz budem musiet nieco kupit...
@tinaki1275 @kafoditka no dari sa vam ☹ dufam, ze sa dnes nepridam do vasho klubu 😅

adelaine
20. apr 2011

@tinaki1275 jezisi mati, @kafoditka domci..to mate smolu 😖

tinaki1275
20. apr 2011

no baby aspon podlahu som uspesne zmyla 😀 ale ratam stym ze leia nepotiahne ani hodinu a pol ..kedze mame dnes taky super den..uz 2x zaplakala a to spala cca 40 minut..joj ako mi chybaju tie jej 3hodinovky co tahala este pred mesiacom... 😒 a zacina moja turkotina a nebudem sa moct divat ked sa zobudi .. 😒

lenuss84
20. apr 2011

ahojte.vcera sme boli na poradni.mame 8550gr a 72cm. zubok uz pomaly vylieza.tak myslim ze to vyvetluje tie umrncane vecery a noci.inak sme zdrave,hrave a OK.

kafoditka
20. apr 2011

Babulky, tak sme doma, od obeda sme boli vonku az do 18tej 🙂 Takymto tempom budem za chvilu aj opalena 😀
No baby, tak moj malicek podla farby asi zlomeny nie je, ale len silne narazeny.. opuchnuty, velky, bordovo cerveny, nedostupim na neho, ale keby to bolo zlomene tak mam asi celu nohu spuchnutu, ci? Ja som totiz nikdy nemala ziadnu zlomeninu, tak neviem.. Idem okupat maleho a ulozit ho, dnes som celkom slusne vypluta, tak pojdem skoro spat..

mirka285
20. apr 2011

ahojte...dnes bolo krasne,tiez sme boli cele popoludnie vonku 🙂
@kafoditka Domi to asi nemas zlomene,pochybujem,zeby si so zlomenym malickom bola cele poobedie vonku,by ta to bolelo jak slak...ale teda ja som mala len ruku zlomenu,tak neviem posudit,mala by si ist na rontgen... hladna som ako vlk,mam strasnu chut na klobasku pecenu 😝

aalexis007
20. apr 2011

Ahojte, tak ja som úplne K.O. ☹ Malý je v noci každú chvíľku hore. Skúšam mu dávať len čaj alebo vodu ale on vie, že to nieje mlieko a mrnkoší pokiaľ mu ho nedám. Aj teraz v noci bol hore od 1:30 do 3:15 - ale potom som to vzdala a predsa som mu to mlieko len dala. Ako ho to odnaučím. Stále sa budí aj po hodine. Už som hrozne unavená. Teraz už spí - som ho okúpala a hneď zalomil - lebo cez deň spal iba hodinku. To máme najnovšie - že cez deň spáva iba hodinku, max. dve. Ale čakám, kedy sa znovu zobudí a bude mrnkošiť. A to do pol noci bude aj 5x a do rána to ani nepočítam. 😖 ☹ ☹ 😒 Tak si idem k nemu ľahnúť, aby som aspoň niečo pospala. Dobrú nôcku všetkým 😉

monline
20. apr 2011

ahojte, ja len v krátkosti, boli sme s bambi na kávičke a prechádzke po promenáde, bolo nám veľmi príjemne, krásne slnečno, detičky ukážkové, dala som fotky, nestíham napísať viac, lebo malý s tatom akosi už nevydrží, idem ho uspať
@bambola dík za pekné popoludnie 🙂

bambola
20. apr 2011

Ahojte,

tak my sme mali krasny den dnes 🙂 spolu s @monline a Danielkom 🙂 najprv langos, potom latte a zmrzka a aj sme sa pekne vyvalili na travicku 😎 potom dobehol mm a spravil par peknych zaberov 🙂 (dufam, este som nevidela)
uz sme aj po veceri 😝 a idem ulozit malu potvorku lebo je zmohnuta po celom dni 😉

PS Mon omrvinky sme mali az v plienke 😀

noemarta
20. apr 2011

ahojte,
tak ja napodobne, dnes som cely bozi den flakala s nelou a susedou a jej dcerou, akooo bolo super, den sa zacal perfis, lebo ako spravna zena som rano oplieskala 100,-Eur a to len na Nelu vo Wenice, teda pardon, dve tricka som kupila sebe.... kraasne veci tam mali 😉 potom sme isli domov na obed, a ked sa nela vyspala, tak sme isli do ivanky, tam sme si sadli na kafco, kolacik, detska sa hrali v parku a potom sme dosli domov a este sme posedeli na teraske... supeeer den, taketo dni sa mi paaacia. Takze @maxara sorry ze som nereagovala na sms, ale akosi som s tym ratala ze neprides (podla vcerajsieho prispevku) a kedze som bola v zapale roztrzitosti, ze sme mali fuul program, tak som akosi zabudla odpisat... 😅
Akozeeee, dnes som chcela kupit mrazeny spenat a a a veskery zaaaadny, tak sorry..... ☹ ☹ ☹

monline
20. apr 2011

@bambola 😀
ja som ho doma posadila do stoličky a rýchlo varila večeru, malý začal tlačiť..tak som ho presadila do behátka, nech sa mu lepšie...🙂) pekne si to domov priniesol 🙂
teším sa na fotky od tvojho 🙂 a inak- sympaťák, fešák...a fakt akýsi nesmelý, však nepovedal skoro nič 🙂

bambola
20. apr 2011

inac v Bille maju krasne jahodky, kilo v takej debnicke, odporucam 😝 su vyborne a krasne vonaju

monline
20. apr 2011

@noemarta myslela som na teba, že ti pošlem sms keď pôjde bus cez Zálesie s textom- kývame ti, pozeraj- ale nakoniec tento bus nešiel cez zálesie....
takže tiež ste mali super deň 🙂

monline
20. apr 2011

@kafoditka @tinaki1275 už nech sa vám smola vyhýba! kafko malíček sa mi zdá, že ani nesadrujú, len spoja s ďalšími prstami obväzom..skús octan, možno len silno buchnuté....ja som mala zlomenú ruku, ale mala som necelé tri roky, takže si nepamätám 🙂 tinka...ešteže ti len zadymilo, však ste mohli vyhorieť! buď rada, že to ešte takto dopadlo...

katka55
20. apr 2011

@bambola matiii, a mozeme jest jahody? myslim, ked kojime... lebo ja tu vyjedam jahody len po kuskoch a aj z toho mam vycitky 😅 tak mi to schval, nech ich mozem zjest vsetky 😀 a krasne popoludnie ste mali, super fotky 😉

bambola
20. apr 2011

@katka55 nuz kazdy za seba ale ja vycitky nemam 😀 vsak uvidim ako zareaguje mala . kedy idete zajtra von?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre