• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte.... :frowning2: :frowning2: ja som total nevyspata, ja neviem co sa deje nele, ona asi okolo pol noci skoro az do rana, vkuse mrncala, ani dudel, ani ceco, ja neviem co je s nou..... to nehovorim, ze som s nou celu noc cestovala z izby do izby, niekde spala 30 minut, potom zasa v spalni, no otraaaas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Aspon ze vy baby ste sa super vyspali...
@kafoditka chudiacik tvoj malicek :frowning2:
Aj ja chcem robit spenat, ale este ho nemam kupeny, kedze vcera ho nikde nemali....
aspon ze je dnes pekne....
21. apr 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ozaj, bacha na klieste, ked mavate deti na trave!!!!
21. apr 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

moje dieta testuje moju pozornost uz od rana :rolling_eyes: vybalila som ju v obyvacke z plienky, hned ako bola dole vycikala sa mi na koberec :pensive:, isla som do spalne po uterak a dalsiu plienku a medzi tym sa stihla vykakcit a s hovienkom sa aj pohrat :angry: takze hned do sprchy, esteze bolo take plastove a nie roztieracie :grinning: cize ani nebola spinava ale vsade same bobky.
tak som ju supla do vane ,osprsila, riadne jej vyplachla papulku ale myslim, ze do ust nestihla :zipper_mouth: no a ked uz som ju mala taku cistu tak som ju teda aj ostrihala a teraz mi to pride trosku luto :pensive: asi som vzala toho moc :unamused: dam foto len sa napapame.

von je naozaj krasne, kludne by som si zopakovala vcerajsok :sunglasses:
21. apr 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nooo tak ty mas kopec srandy od rana :grinning: a urcite si ju neostrihala moc,keby bolo na mne prejdem ju so strojcekom na trojke,a by si videla ako jej potom pekne narastu vlasy...
21. apr 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ty brutalista :grinning: tu je foto, ja som jej cvakla len tie "zidovske" copanky :wink: sticu som jej nechala :slight_smile:
21. apr 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaj miri som sa chcela opytat, ze odkial mate taku peknu siltovku ako mala linda minule pred rolandom na hlave :slight_smile:
21. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja so toho tiez moc nenaspala,ale uz.dnes vyzera,ze bude tiez krasne.vcera bol taky krasny den a nikolka bola vonku ako cert,sa jej nepacilo,cele 2 hodiny len premrncala,ani jest,ani caj,ani spat...strasne.len v kamienkoch sa jej pacilo :slight_smile:
21. apr 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nooo Matka vyzera ovela lepsie teraz :wink: myslis tu taku latkovu?tu sme kupili u cinanov za 1,5 eura...a je super,lebo Linde su tie siltovky co maju v obchodoch bud velke alebo jej nedrzia na hlave a tato je fakt dobra...
21. apr 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja musim popozerat co mame doma za zdedene klobuciky a ciapky letne ale ta lindina vyzerala naozaj dobre (aj ked linda si to asi nemyslela :grinning: )

inac pri tej eurovei je celkom prijemne to prostredie, voda, jedno s druhym ALE ludia sa nezapru a musia si nutne vsetko dodrbat a zhovadit a tym padom jasne, ze tie pekne travniky boli plne vselijaky supiek, vrchnakov a samozrejme spakov :angry: to si tu uz nikto nedokaze nic vazit ? :unamused:
21. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no musim ju vzdy zabavit aby zabudla,ze ma nieco na hlave a potom je chvilu klud,kym si zase nespomenie....no inac nechapem,aj keby som bola fajciarka,urcite by som tam nehadzala spaky :frowning2: ja sa uz aj celkom tesim ked bude postavena T com plaz :slight_smile:
21. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 zlata je mala a tak spokojne vyzera...
21. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby som sa chcela spytat,ked je vonku takto teplo,este davate detom pancusky?
21. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 my sme boli vcera prvykrat bez pancusiek...
21. apr 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dik,mozno mi bola vcera vonku preto taka zla,ze jej bolo teplo :confused:
21. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokial vas precitam,aj vzdy zabudnem na co som chcela reagovat,no nevadi.
@bambola aj tak je matka krasna :slight_smile:
21. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjte baby,tak baliaca horucka vrcholi,dufam,ze som na nic nezabudla........zajtra rano vyrazame,tak som zvedava ako to mala zvladne....a dnes bude opat velmi pekne,po obede vyrazame do ulic... :slight_smile:
21. apr 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 Nikolka je zlata :wink: ocividne sa jej tam pacilo
moja mala vcera pancuchy, dokonca aj podsite gate :astonished: :grinning: chuda moje, muselo jej byt dobre teplo
dnes pojde oblecena o polovicu menej. Teplomer mi hlasi 22 :slight_smile:
Ráno bola potvora o stvrt na sest hore. Pistala ako blazniva, som K.O., mm v praci (povodne bol plan, ze si dnes vezme dovolenku a ideme k nasim do teplic)
Zostavame doma, pozeram do chladnicky, mame tam brokolicu, ladovy salat a vajcia :grinning: Takze asi spravim brokolicovo-vajickovy privarok so zemiakmi.

@bambola mne sa matka pacila, ked bola taky strapusik :slight_smile: ale aj teraz je zlataaa
ani ti radsej nejdem vraviet, co mne vcera rano vyviedol petko s hovienkom :sweat_smile:
21. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola,
@zuzik1983 podarene su tie vase babule :wink:
Aha, my sme uz na pondelok nachystani :slight_smile:
21. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 na kolko dni idete? mna caka balenie dnes vecer...tesim sa :zipper_mouth:
21. apr 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 stastnu cestu, uzite si to :wink:
@bellablonde Juli, maly licil postel??alebo stenu? :grinning: nas Jakub je v tomto odbornik - vykadil sa na zachode, potom ho ucpal celym toaletakom a este pred tym stihol policit celu misu aj stenu :zipper_mouth:
21. apr 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nooo ako bol komplet cely pokakany (polotuho), dal si dole plienku, nieco mu zrejme odtial povypadavalo, tak to vsetko pozbieral a zmotal do podusky, ktoru nasledne natlacil do rohu postielky a celu paradu zakryl dekou

na co mm trefne poznamenal, ze je vsetko na dobrej ceste
chalan sa uz naucil, ze s kazdym "hovnom" treba nieco robit :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sorry za fekal opis... :confused:
21. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde no to potesi :sweat_smile: som zvedava, kedy s podobnymi huncuctvami zacne moj maly.. :wink:
21. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mala bambi uz zacala, ocakavaj coskoro :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde ...ideme na 4 dni,este tak dlho z domu nebola...
21. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ...dakujem.A vy nejdete do Cadce na sibacku?
21. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 na sibacku nie, ale buduci tyzden v stredu ideme pozriet babku s dedkom, asi na tyzden..
21. apr 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde @kafoditka ale povymyslaju tie detiska :grinning: domi maly je stramak :sunglasses:
@zuzik1983 mala je podarena :slight_smile:

inac tak ako sa den zacal nastastie nepokracoval, ja som stihla dost poupratovat aj oprat a mala si zatial trajdala po celom byte :dizzy_face: iba obcas som nakukla ci nerobi nejaku neplechu alebo ci nekonzumuje nieco co by nemala :sweat_smile: prisla na to, ze v spalni mame zrkadlo az po zem tak sa tam pred nim vytesovala :grinning:
umyla som okno v spalni a ulozila ju spat, teraz si dam tichu pauzu len pre seba, kuknem si serial a uz tu mam nachystane ranajky a potom dorazim este zvysne okna :wink:
21. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam tiez taky predpripravno-baliaci den :slight_smile:
riska balim do velkeho kufra, my dvaja s mm sa musime pomestit do maleho,
plus kociar a auto je nadzgate tak, ze to vypadava oknami :grinning: :grinning:
neviem si predstavit balenie na dovolenku k moru na take 2 tyzdne :confused:
21. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok