Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
26. apr 2011

@mirka285 ved to ze ked sebe doprajeme tak chcem aj malemu pekne veci kupit ale zas nechcem zbytocne vyhadzovat prachy za zbytocnosti 😒

adelaine
26. apr 2011

@bellablonde mas pravdu, niektore alergie ( neznasanlivost potravin) sa moze prejavit aj tak, ze
je vysypany zadocek, ved prave preto som pisala, ze by si mala dat zrzi pozriet patka u dokiny 😉
ale podla vsetkeho je to sposobene tymi zubami

adelaine
26. apr 2011

..veru idem aj ja, asi je kon pretazeny, lebo sa mi straaaaaaaaaaasne pomaly nacitavaju prispevky a mna to nebavi 😖
akurat ma to vytaca...
tak vsetkym prajem good night 🙂

gabika41
27. apr 2011

dobre ranko sa praje 🙂 dnesna noc bola podstatne lepsia ako ta vcerajsia....po zuboch ani stopy...... 😠

zuzik1983
27. apr 2011

ahojte,mi mame za sebou katastroficky den aj noc,mala cely den bola umrncana urevana a v noci tak isto.no ja mam dost.a po dalsich zubkoch tiez ani stopa. 😒

meruska
27. apr 2011

ahojte, tak sa ja konecne hlasim z domu, vcera vecer sme dorazili 😉

strasska
27. apr 2011

@meruska vitaj doma 😉
Julka stale teplotkuje, dasna ma zdurene, ale ja si aj tak nemyslim, ze to bude zo zubov.
No nic, zajtra uz urcite pojdeme k Dr.

jane14300
27. apr 2011

Roztomilé detské oblečenie

http://www.dhgate.com/wholesale/children%27s+cl... 😎 😎 😎

mirka285
27. apr 2011

dobre ranko...no my zase spime napodiv velmi dobre,uz druhy den spala Linda do deviatej....tusim je vela deticiek chorych,tak zelam vsetkym skore uzdravenie...
@jane14300 ak sa chces ku nam pridat do temy,tak v prvom rade by si sa mala predstavit 😉

zuzik1983
27. apr 2011

@mirka285 u vas nic nove 😉 ty mas dokonale dieta 🙂

mirka285
27. apr 2011

@zuzik1983 Zuzi ale coby,aj Linda ma svoje muchy 😀

zuzik1983
27. apr 2011

@mirka285 ved jasne,ale ako citam,tak je velmi dobra 😉

zuzik1983
27. apr 2011

mne tuto noc bola nikolka stale hore a ked som ju uz konecne uspala,tak som bola taka prebrata,ze ja som nemohla potom zaspat skoro 2 hodiny,ma islo porazit

adelaine
27. apr 2011

dobre ranko vsetkym 😉
dufam, ze ma neukamenujete, ze pisem ranko, mne sa az teraz totiz podarilo to
moje zihadlo uspat, tak ja mam este rano, lebo az teraz pride na radu zrkadlo, hreben a zubna pasta 😵

bellablonde
27. apr 2011

caute
tak mne sasenka spala otrasne, stale sa prebudzala s placom, dokonca sa nechala pestovat na rukach a lezkala na mne vo velkej posteli ... toto ona nikdy nerobi... cize noc bola hrozna

skoro rano sme sli na nausnicky do ulk.... mame doma krasnu slecnu 😵 😵 😵
ma uplne iny kukuc

jaruska8
27. apr 2011

Ahojte, tak dnes v noci hlásim, malá mi prespala celú noc v podstate prvýkrát, spala od 9 do pol 7, len dvakrát zamrnčala, tak som jej dala cumlík a chrapotala ďalej. 😉 😉 😉 😉 😉
Potom si pospala od 9:20 do 10.10, to bolo fakt málo na ňu, ona spí vždy minimálne hodinku, čiže neviem, kde bola chyba, hádam to poobede doženie, potvorka jedna. 😉 😉 😉

bellablonde
27. apr 2011

@jaruska8 tak super, ze ti ninka pekne prespala noc, nech jej to len zostane 😉
moja saska teraz nabehla na kratke denne spanky

trochu dlhsie pospi medzi
9 - 10,30
a poobede si zdriemne medzi 13-14 a niekedy aj medzi 16-17 (ale nie cele hodiny) len na chvilu privrie oci

v noci zostalo rovnako od 19 - 5,30

adelaine
27. apr 2011

@jaruska8 ,
@bellablonde aj u nas sa polepsilo spanie v noci, ked risi nabehol na 2 spanky,
som si vsimla, ze ho uz nesmiem ukladat po 16.00, lebo on vecer dokaze ficat aj 4 hod.,
tak by som ho nedostala do postielky ani parom volov, kebyze spi este treti spanok cez den 🙂

bellablonde
27. apr 2011

mm minule spomenul, ze uz je nacase dat sasku na noc spat do detskej izbicky k petulovi 😕

dali ste uz niekto spinkat bejby do vlastnej izby??

strasska
27. apr 2011

@bellablonde Misko uz je cez den bez plienky od minuleho leta, ale v noci este bojujeme. Dufam, ze to stihneme do narodenin, ale uz nam vela casu neostava ☹
a o prespatej noci mozem len snivat 😖

bambola
27. apr 2011

@bellablonde u nas nielenze mala spi na ciciku ale nemam ju ani do akej izby dat 😀

inac ahojte, spali sme do pol 10 lebo isla neskoro spat lebo vcera poobede potiahla 4hodiny 😕 a az teraz sa mi podarilo uspat 🙂

gabika41
27. apr 2011

KONECNE hlasim ze sa derie prvy zubok,takze bez zubov uz tu nie je nikdo.... 😀

tutifruti
27. apr 2011

Ahoj....
@gabika41 my zub nemáme ani jeden.... takže minimálne jeden bezzubáň tu ešte je 😀 , ale dnes kandí Šimonko o 106, tak možno aj nám už konečne niečo do úst pribudne 😀
Šimon má stále sopliská jak svet, dnes som už minimálne 6x odsávala... Ked sa k nemu blížim s hadicou od vysavača... chudák aj by odletel....tak máva rukami 😅

maxara
27. apr 2011

@gabika41 ved to, ze tych kufrikovych sa predava milion znaciek a druhov.. 😒

@monline Mon, chcem mat stroj, aby som mohla si nieco skracovat (mam kratke nohy), zasivat, zaclony obsivat, obcas usit nejaku somarinu pre Ninku (nejake kratasky, hracku..) a taaak. A chcem asi strednu triedu. Neviem co presne potrebujem na tom stroji mat, ake funkcie, ale doteraz som amla vzdy len pozicany stroj a tak som ho nebastrngovala radsej, aby som ho nepokazila.. 😒

@denisse hej Singer by mal byt v pohode, len som citala teraz na fore tu MK, ze singer uz nie je to, co byval, ze zavisi aky typ si vyberies, lenze to ja presne neviem, co mam pozerat, ake parametre 😒

@kafoditka no akurat som bola s nou u lekarky lebo sa nam to nezlepsilo ani po kvapkach do nosika, tak dostala stvore kvapky, aj do hrdielka.. ma nejaku virozu. Ked sa rozplace (teraz kvoli hocicomu) tak ten plac trva o dost dlhsie, lebo vzdy si este aj hrdielko podrazdi. Taky zvuk cudny to vydava, ked kasle alebo sa pri placi nadychuje.. ☹ babatko moje utrapene. Ale teplotku mala len 37, 5 najvyssiu, tak vraj len nejaka viroza

@katka55 🙂 super, tak si pisem konkretny model 🙂 a si sikovnica 😉

maxara
27. apr 2011

@mirka285 krasne si kupila topanocky, ale veru palka riadna..

Ja som v tomto smere nenarocna, chcem aby boli hlavne kvalitne, co sa tyka materialov a tvaru topanky, podosvy.. proste toto je pre mna podstatne a dizajn ide bokom. Ninke som kupila zatial len papucky od raka na doma 20tky, musim povedat, ze su otrasne, sive s farebnymi nejakymi cackami-mackami a ruzovou lemovkou. V podstate na rakovej stranke, co dala Kafko ich ani nemaju http://www.rak-obuv.sk/?g=1 ale vyzeraju ako tie v prvom druhom rade. No a stali tu u nas 6e, ale myslim, ze tolko stoja vsade tieto. A na von mame zatial capacky teniskove, takze zatial neriesim. Vstava sa mi na nozky iba doma pri sedacke, alebo o mna na posteli. Zatial ju ani nenapadlo sa postavit v postielke 😕 . Takze topanky na von kupim az ked trosku zacneme aspon cupitat za dve ruky. Zatial ju to vobec nechyta, aj ked od 25.4. vie prepletat nozkami pri drzani za obe ruky 😵 (boli sme po rodine a predvadzala, co vsetko dokaze, tak preto viem datum). No a s tymi topankami tiez nepredpokladam nejaky pruser pri vybere, lebo mne sa celkom tie topanocky pacia. Chystam sa kupit Raky ako kupil aKafko a Mirka, take obyc kozene clenkove. A potom este nejake jedny, ked uz bude chodit za ruku, tak urcite nejake pekne, pripadne sandalky..

bambola
27. apr 2011

@maxara vraj teraz na leto v pohode stacia aj sandalky 🙂 len teda aby boli pevne a na clenok. ja budem kupovat od protetiky takze o dizajne nemoze byt ani rec 😀 ale kedze ja mam celkom slusne dodrbane clenky 😔 tak na tomto si dam fakt zalezat u malej 🙂

maxara
27. apr 2011

este vam sem supnem steniatka

adelaine
27. apr 2011

kokos, nasla som temu jednej baby, ktora prispievala niekedy aj tu medzi julovky a potom odisla,
a chcem poznamenat, ze ona sa pohada snad na vsetkom a s kazdym 😠 😠

a este jedna sprava, neda mi to nepochvalit sa, ze huraaa, ja som sa narvala do slimiek 😀 😀 😀 😀 skoda, ze tu nie je smajl pre jupiiiiii 😀

bambola
27. apr 2011

@adelaine vsak nam daj link nech sa pobavime aj my 😀
ja mam doma jedny cisto biele mango uzke rifle a tie uz bohuzial nikdy neobleciem, kedze sa mi az tak panva uz nezrazi 😠

adelaine
27. apr 2011

je to tema o samostatnom zaspavani dietata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre