• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac takže zaucho dostaneš :grinning: :grinning: Akí zákeráci sú to teraz :slight_smile:
@katka55
28. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to aj Emma- ona je schopna dat si do ust aj kuracinec, keby ho chytila,,, :grinning:
28. apr 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tiez si myslim ze nenut,aby k tomu nemala odpor.. ..mojej sa to vyslovene paci.. mozno ju to ale prejde neviem..napr.rano sa zobudi a mrnci a viem ze chce na nocnik ..a tam do 20sec ho naplni ..proste rano vyslovene ocakava ze ju tam dam..cez den ako kedy ,davam ju asi 5x do vecera a tak 3-4x nieco urobi ..plienky spotrebujem max.3 za den..co sa mi paci .. :slight_smile:
@monline ja este stale kaslem ako tuberak,mam este antibiotika na 3 dni .tak snad to prejde..a tiez mam plny nos, ale uz aspon neboli ucho ..a som straaasne unavena z tej choroby ..nelezala som vobec ,nesthla som ale von som moc neliezla..a od nedele robim :frowning2: co sa mi zrazu vobec nepozdava..
28. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Meri no Linda detto,pozere papier,vlhcene obrusky,no vsetko co neni na jedenie jej smakuje a kukuricne chrumky vyhadzuje z kocara na zem,a ked jej poviem no no no,tak najvacsie rehoty..
28. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @mirka285 Daniel je v tomto fajnový, nedá si do pusy takmer nič, do rúk nevezme nič mokré a studené..ale včera prekvapil, keď z trávy šiel do blata a to rozhadzoval..a dnes som ho dala do trávy a on fajnovo zdvihol ruky, dal sa na kolená a chcel ísť preč :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: .............si viem predstavit ako sa vyskiera " no no no"
28. apr 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline noo, tak Emma sa vyziva ked ma ruky v niecom vlhkom a morkom,,,pcha ruky do pohara s vodou,,banan s oblubou rozmacka v rukach a najradsej je ked sa dostane k sudocremu,,,mam take velke balenie, to si zubami otvori a sup tam ruku,,,,,,,,,,,stastna je ako blcha :grinning:
28. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,,vzdavam to tu,,,,idem do duchien,,,dobru noc vam,,,,,,,,,,,,,
@mirka285 ani u nás neplatí nonono..tiež sa mi smeje do ksichtu :slight_smile:
@merikac nemáš žiadnu výdrž :slight_smile:) dobre sa vyspite
28. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ano vlhcene obrusky su specialitka aj u nas ..dezert ...celkovo vsetko papierove..a jedli sme uz aj crepnikove kvety .. :angry:
28. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline dnes som videla uputavku na Adela sow,mala tam Honzika Novotneho a strasne mi pripomina tvojho Danka ale v starsom veku :grinning:
@merikac no veru,ona je inak zlata,ked sa stretnu so svojim bratrancom,chytia sa za ruky a normalne sa dorozumievaju,take cudne zvuky vydavaju akoby sa rozpravali...
28. apr 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @mirka285 tak nasa zje vsetko co nezje ju :grinning:
inac dnes bola smadna a priliezla k susicu-stojanu a zacala normalne sat z mokrych gati vodu :confused: vie sa vynajst dievca :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fakt? mne sa veru Honzík nikdy nepáčil -) zapla som si tv, ešte tam bol sekundu
28. apr 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale vsak uvar jej cajik,netyraj to dieta :grinning:
28. apr 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no fakt,maju rovnake nosy aj oci,proste sa mi podobaju...
28. apr 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola danko mi pije vodu, normálne vie piť z pohára a ani nie je moc mokrý (ja držím pohár)
28. apr 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vsak som jej hned ukazala pohar s vodou a masirovala ku mne :grinning:
@monline ja mam netecuci poharik ale rada pije aj z dospelackeho :wink:
28. apr 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ešteže nenašla vodu v miske pod kvetom :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline my mame len jednu orchideu na okne tak nehrozi :slight_smile: ale mozno u nasich, ti maju velku zimnu zahradu plnu kvetov :grinning:
28. apr 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ty sa priznaj ..po kom ma Danko teda oci ? :grinning:
@mirka285 nikdy som si podobu nevšimla a samozrejme ju tam ani teraz moc nevidím..ale - ak bude švihák ako novotný..nedbám :grinning: :grinning:
@tinaki1275 ja mužovi vravím, že nič doma poriadne nedokončí..že všetko máme na trištvrte a nemá čas ani chuť to dorobiť..že ešteže mám toľko kamošov, čo mi pomohlo malého dorobiť..tak sa na tom smejeme :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no hej, ale nie taky slizky :angry: ale prachaty moze byt :grinning:
28. apr 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tiež sa ti zdá slizký? :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline joj ja novotneho nemozem ani vidiet...dufam ze nepatri medzi tm kamaratov... :confused:
28. apr 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem spat ..dala som si atb a ostalo mi visiet v hrdle,fuj mam blbu chut v ustach a je mi mizerne..
prajem dobru noc..vsetkym ..
28. apr 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 nieeee, to sa len Mirke zdalo, že sa Danko na neho podobá :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobrú noc..musíš veľa spať..už aby ti konečne bolo lepšie
28. apr 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a neni? :confused: akoze netvrvdim, ze neni fesi ale nieco mi na nom nieje povoli
28. apr 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok