Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. apr 2011

@tinaki1275 dobru, a uz konecne lez 😠

monline
28. apr 2011

@bambola je slizký, resp. tak pôsobí...aj feši je, ale zas nie až tak, že by sme padali na riť..nepôsobí, že tie milióny by si mohol sám zarobiť..asi to mi vadí

bambola
28. apr 2011

@monline no videla som aj vacsich krasavcov, to je fakt 🙂 taky spinavy nejaky mi pride 😕

monline
28. apr 2011

@bambola dnes som pozerala bez servítky, bol tam bezdeda (super úsmev) a potom ten moderátor športových správ..Varinský..a tak sa tam chutne usmieval, že sa mi normálne páčil 🙂 podobný typ ako Koleník

frankie125
29. apr 2011

@katty17
Not bad

kafoditka
29. apr 2011

Bre raaanko 🙂 vyspinkane?? my sme mali celkom dobru noc ale hore sme uz od 5:30... dnes mame zasa plan na cely den, takze nudit sa nebudeme 😉
@monline hru na tyrana poznam doverne 🙂 a poviem ti, ze to uz poriadne boli, ked sa zakusne do nosa alebo brady.. minule ma tak kusol do ruky, ze som mala modrinu jak svet..
baby, Filip je taky chutny s tymi zubami, este su uplne malicke, ale ked sa usmeje, tak su dobre vidno, je taky inaksi.. 😅

katty17
29. apr 2011

dobre ranko babulky. sandrusa uz od siestej strasi tak kukame Duck TV 🙂 ranny serblikovy ritual mame uspesne za sebou.
@kafoditka - ake mate na dnes plany? ja praveze premyslam co by sme dnes mohli robit 🙂 Sandre vyliezli teraz horne zubky a to som ani len netusila. nebola vobec uplakana ani ju neprehanalo.... 🙂
baby, kto je prosim vas ta Frankie???
@monline - peta Varinskeho poznam a musim povedat ze je to uzasny chalanisko. isla som po nom 😉 navyse robi moju vysnivanu pracu 😉

katty17
29. apr 2011

posielam zopar novych fotos:

kafoditka
29. apr 2011

@katty17 Kati nadherne fotky mate! 🙂 taka pohodicka ide z nich a mala je uzasna 😵 aj ja som kukala na prispevok od Frankie 😕 mozno by ju mohla @bambola oslovit, ci sa baba chyti 😉
Kati no dnes idem s malym do mesta kupit darcek k narodeninam mojmu ocinovi, potom navsteva u mojej druhej babky, spacirka s kamoskou, co ma tiez babo a vecer kukam hokej 🙂

tatianka.g
29. apr 2011

krasne ranko sa praje 😉
@katy17 neskutocne krasne fotecky, musim aj ja nieco vymysliet, aby sme mali krasnu spomienku
my mame dnes za sebou prve nocnikovanie a nastastie uspesne... tak sa tesim

katty17
29. apr 2011

@kafoditka - na hokej som uz naladena aj ja . malu ulozim a ficim pred telku na osmu 🙂 ja premyslam ze urobim na stenu nejaku seriu fotiek vo fotoramoch. mame na chodbe jednu stenu ktora je dost velka a hola. tak by ju bolo treba trosku zaodiet 😉 . by som to urobila k nasmu majovemu vyrociu 🙂

tatianka.g
29. apr 2011

@katy17 aj my mame taku stenu, mame tam fotky zo svadby, fotky s bruskom a teraz uz aj fotky maleho Tominka
je to naozaj krasne, my to mame v spalni

aalexis007
29. apr 2011

@katty17 máš nádherné fotky 😉 Radosť pozerať na takú šťastnú rodinku 🙂

bambola
29. apr 2011

Dobre ranko,

asi sa musim castejsie postazovat na koni lebo dnesne spanie, ze super 😎
@monline mon bezdeda je fajn ale taky detskejsi typ je on 🙂 a peto varinsky sa mi vzdy pacil, pride mi strasne sympaticky a taky pohodak 🙂
@kafoditka a preco ja 😕 inac baby tieto treba ignorovat, si vsimnite, ze maju len nedavno zalozene nicky a nam tu spamuju 🙄
@katty17 krasne fotky 😵

baby mna nejako hokej vobec nebere 😔 inac vcera som sla cez trnavske a velmi sa mi paci ako spravili ten podchod 🙂 skoda ale , ze na to aby to trosku skulturnili sem musi prist pol sveta 😠

zuzik1983
29. apr 2011

dobre ranko 🙂
@katty17 fakt peknucke fotky

mirka285
29. apr 2011

dobre ranko....
@katty17 super fotky 😉 Linda potiahla az doteraz,ja pijem kafco a mala sa hra v postielke...Gabo isiel dnes do Gyoru za projektantom,ktory nam bude robit projekt na dom....ja mam v plane uvarit Tomimu rezne s ryzou na obed a poobede pride mamima pre Lindu a ja mam volnicko,takze idem konecne kadernicke zafarbit hlavu a podstrihnut konce....
@bambola bere nebere,budes fandit nasich a hotovo,ma neser 😀

aalexis007
29. apr 2011

@bambola tak to aby som sa začala sťažovať každý deň - lebo my sme boli hore v noci aj 10x 😀 😒 😖

Baby, ako sa hráte s drobcami? Myslím také hry, pri ktorých sa aj niečo učia alebo tak. 😉

kafoditka
29. apr 2011

@bambola lebo mas perfektnu anglinu 😀 inak ja zas hokej, ked hraju nasi strasne prezivam, normalne male infarkty a rozculovanie zazivam 😀 mame celkom silnu zostavu, tak uvidime, co chlapci daju..

tinaki1275
29. apr 2011

Dobre ranko damy ..tak mi sme spali ako tak ..trosku sa nam v poslednej dobe zlepsilo ,budi sa tak 2x a ked ju o tej piatej vezmem k nam tak taha az do osmej ..dnes tu mame zasi tu pani co nam bude robit baby sitting aspon uz mala neplakala ked ju videla..ale ju okukuje len tak bokom ,je to sranda..a leje tu hnusne..nechapem co sa deje s pocasim ..

bambola
29. apr 2011

@kafoditka jaj 😀 no cosi, na slovenskom fore po slovensky 😀 😀

bellablonde
29. apr 2011

ahojte kocky, ja len z rychlika, lebo sa ponahlam

vcera sme s mm super oslavili, dali sme divadlo, potom drink, dostala som samozrejme kvety a este sme si v noci otvorili vinko s ovocnou chutou @maxara takze kvetinovo-ovocne vyrocie bolo 😀 😉 len skoda, ze hned po prvom pohariku som dostala mrchu ... zaver dna nebol idealny, ale vsetko predtym bolo supeeer

@katty17 velmi pekne fotky 🙂
dnes je mm doma, lebo po vcerajsku akosi stratil hlas 😀
mam na krku dve deti a jedneho maroda

noemarta
29. apr 2011

ahojte,
ja mam navarene od vcera fazulovicu, takze ja dnes poupratujem a a a koniec, nohy vylozeneeee....
@mirka285 a komu ides na vlasy? takze budes za herecku.... 😉
@katty17 pekne foto, kto vas fotil????
babyy, to kto je ta frankie ????

noemarta
29. apr 2011

@bellablonde hi hi to faaakt, no tak co uz, na buduce bude zaver lepsiiii 😉
kokso ze styri roky, a my za mesiac aj nieco sedeeeeem !!!!

mirka285
29. apr 2011

@noemarta Maci idem k jednej kocke mladej,kamoska mi ju odporucila tak som zvedava,ale kedze nic prevratne nechcem,tak nie je ani co dodrbat...Frankie je vtirka 😝

mirka285
29. apr 2011

@noemarta no uz pekne dlho,ale j my s Gabom sme spolu sest rokov...a vcera mi povedal,ze som strasne dobra 😀 a je so mnou spokojny 🙂

macik27
29. apr 2011

ahojte...takže noc strašná malá v kuse hore až do pol piatej a potom sa rozhodla spať tak ťahala do ôsmej 🙂 juchu takmer tri hodiny spánku v kuse som sa konečne trochu vyspala 😀 vyrážky ešte má ale už je to lepšie a nevyzerá to tak hrozivo...ráno sa zobudila s úsmevom a pekne sa hrá tak dúvam že tá hnusoba už pominula..ja už som prestala šepkať a podarí sa mi zo seba vydať aj nejaký ten hlas no zakaždým taký divný že malá vybuchne do smiechu 😀 no aspoň má o zábavu postarané
@katty17 krásne fotky malinká je ako malá modelečka 😉

noemarta
29. apr 2011

@mirka285 tak my sme spolu osem rokov a sedem budeme zobraty, noooo tiez mozem povedat ze sme so sebou spokojni, ziadna kriiiiza 😉 mne zas vcera povedal, ze cim som starsia som krajsia 😀 a ja ze to akoze predtym som nebola pekna, a on ze bola ale teraz este k tomu srsim aj stastim, takze to ma robi este krajsou 🙂 🙂 🙂

noemarta
29. apr 2011

@macik27 poznam take noci velmi dobre a zeeee ake je to super, ked sa mozes aspon tie tri hodky vyspat v kuse 😉

mirka285
29. apr 2011

@noemarta su mili ti nasi chlapi 🙂 ale to preto,ze my sme take dobre zienky

noemarta
29. apr 2011

@mirka285 veruuuuuu pravdaaaaaa 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre