Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
28. apr 2011

@merikac takže zaucho dostaneš 😀 😀 Akí zákeráci sú to teraz 🙂
@katka55

merikac
28. apr 2011

@mirka285 to aj Emma- ona je schopna dat si do ust aj kuracinec, keby ho chytila,,, 😀

tinaki1275
28. apr 2011

@merikac tiez si myslim ze nenut,aby k tomu nemala odpor.. ..mojej sa to vyslovene paci.. mozno ju to ale prejde neviem..napr.rano sa zobudi a mrnci a viem ze chce na nocnik ..a tam do 20sec ho naplni ..proste rano vyslovene ocakava ze ju tam dam..cez den ako kedy ,davam ju asi 5x do vecera a tak 3-4x nieco urobi ..plienky spotrebujem max.3 za den..co sa mi paci .. 🙂
@monline ja este stale kaslem ako tuberak,mam este antibiotika na 3 dni .tak snad to prejde..a tiez mam plny nos, ale uz aspon neboli ucho ..a som straaasne unavena z tej choroby ..nelezala som vobec ,nesthla som ale von som moc neliezla..a od nedele robim ☹ co sa mi zrazu vobec nepozdava..

mirka285
28. apr 2011

@merikac Meri no Linda detto,pozere papier,vlhcene obrusky,no vsetko co neni na jedenie jej smakuje a kukuricne chrumky vyhadzuje z kocara na zem,a ked jej poviem no no no,tak najvacsie rehoty..

monline
28. apr 2011

@merikac @mirka285 Daniel je v tomto fajnový, nedá si do pusy takmer nič, do rúk nevezme nič mokré a studené..ale včera prekvapil, keď z trávy šiel do blata a to rozhadzoval..a dnes som ho dala do trávy a on fajnovo zdvihol ruky, dal sa na kolená a chcel ísť preč 🙂

merikac
28. apr 2011

@mirka285 😀 😀 😀 .............si viem predstavit ako sa vyskiera " no no no"

merikac
28. apr 2011

@monline noo, tak Emma sa vyziva ked ma ruky v niecom vlhkom a morkom,,,pcha ruky do pohara s vodou,,banan s oblubou rozmacka v rukach a najradsej je ked sa dostane k sudocremu,,,mam take velke balenie, to si zubami otvori a sup tam ruku,,,,,,,,,,,stastna je ako blcha 😀

merikac
28. apr 2011

baby,,vzdavam to tu,,,,idem do duchien,,,dobru noc vam,,,,,,,,,,,,,

monline
28. apr 2011

@mirka285 ani u nás neplatí nonono..tiež sa mi smeje do ksichtu 🙂

monline
28. apr 2011

@merikac nemáš žiadnu výdrž 🙂) dobre sa vyspite

tinaki1275
28. apr 2011

@mirka285 ano vlhcene obrusky su specialitka aj u nas ..dezert ...celkovo vsetko papierove..a jedli sme uz aj crepnikove kvety .. 😠

mirka285
28. apr 2011

@monline dnes som videla uputavku na Adela sow,mala tam Honzika Novotneho a strasne mi pripomina tvojho Danka ale v starsom veku 😀
@merikac no veru,ona je inak zlata,ked sa stretnu so svojim bratrancom,chytia sa za ruky a normalne sa dorozumievaju,take cudne zvuky vydavaju akoby sa rozpravali...

bambola
28. apr 2011

@merikac @mirka285 tak nasa zje vsetko co nezje ju 😀
inac dnes bola smadna a priliezla k susicu-stojanu a zacala normalne sat z mokrych gati vodu 😕 vie sa vynajst dievca 😀 😀

monline
28. apr 2011

@mirka285 fakt? mne sa veru Honzík nikdy nepáčil -) zapla som si tv, ešte tam bol sekundu

mirka285
28. apr 2011

@bambola ale vsak uvar jej cajik,netyraj to dieta 😀

mirka285
28. apr 2011

@monline no fakt,maju rovnake nosy aj oci,proste sa mi podobaju...

monline
28. apr 2011

@bambola danko mi pije vodu, normálne vie piť z pohára a ani nie je moc mokrý (ja držím pohár)

bambola
28. apr 2011

@mirka285 vsak som jej hned ukazala pohar s vodou a masirovala ku mne 😀
@monline ja mam netecuci poharik ale rada pije aj z dospelackeho 😉

monline
28. apr 2011

@bambola ešteže nenašla vodu v miske pod kvetom 🙂

bambola
28. apr 2011

@monline my mame len jednu orchideu na okne tak nehrozi 🙂 ale mozno u nasich, ti maju velku zimnu zahradu plnu kvetov 😀

tinaki1275
28. apr 2011

@monline ty sa priznaj ..po kom ma Danko teda oci ? 😀

monline
28. apr 2011

@mirka285 nikdy som si podobu nevšimla a samozrejme ju tam ani teraz moc nevidím..ale - ak bude švihák ako novotný..nedbám 😀 😀

monline
28. apr 2011

@tinaki1275 ja mužovi vravím, že nič doma poriadne nedokončí..že všetko máme na trištvrte a nemá čas ani chuť to dorobiť..že ešteže mám toľko kamošov, čo mi pomohlo malého dorobiť..tak sa na tom smejeme 🙂

bambola
28. apr 2011

@monline no hej, ale nie taky slizky 😠 ale prachaty moze byt 😀

monline
28. apr 2011

@bambola tiež sa ti zdá slizký? 🙂

tinaki1275
28. apr 2011

@monline joj ja novotneho nemozem ani vidiet...dufam ze nepatri medzi tm kamaratov... 😕

tinaki1275
28. apr 2011

baby idem spat ..dala som si atb a ostalo mi visiet v hrdle,fuj mam blbu chut v ustach a je mi mizerne..
prajem dobru noc..vsetkym ..

monline
28. apr 2011

@tinaki1275 nieeee, to sa len Mirke zdalo, že sa Danko na neho podobá 🙂

monline
28. apr 2011

@tinaki1275 dobrú noc..musíš veľa spať..už aby ti konečne bolo lepšie

bambola
28. apr 2011

@monline a neni? 😕 akoze netvrvdim, ze neni fesi ale nieco mi na nom nieje povoli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre