Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. máj 2011

dobre ranko....my sme sice spali doteraz ale mame novinku,chodime spavat o desiatej,Linda proste fandi 🙂 @kafoditka no tie by ti veru isli k tym satam... ja si asi nakoniec tiez kupim nejake poriadne stekle na tu svadbu,inak tie zelene co mam z Thajska su fajn,ale su dost nizke a ja mam rada vysoke topanky..

maxara
4. máj 2011

@mirka285 Miri tie co dala Katka7 su fakt bohovske, krasne 🙂

mirka285
4. máj 2011

@maxara vsetky topanky z tej stranky su perfektne,ale ak si kupim este aj take drahe topanky,Gabo sa tiez potrebuje obliect,tak nas svadobny outfit bude drahsi ako niekoho komplet svadobna hostina...zacinama stavat aj dom,takze zas tolko sa nechcem rozhadzovat...

adelaine
4. máj 2011

dobre ranko,
my sme mali trosku umrncanu a uplakanu noc, ale po Panadole bol klud,
zrejme ho boli to usko, stale si ho skriabe a chyta, esteze ideme dnes s nim na tu ORL kontrolu
a zmakneme aj 10 mes. poradnu, som zvedava na miery.
@maxara nic v pohode, len som sa trosku zacudovala, ze ti dokaze tak dlho potiahnut,
ja mam totiz overene na risovi, ze ked ho nezobudim po 2 hod. spanku, tak ho neviem vecer
ulozit spat...on musi byt hore aspon 4 hod., aby som ho uspala...

maleho som teraz dala spat, idem kuknut, co sa tu popisalo 😉

maxara
4. máj 2011

@mirka285 no ved to, ze su riadne drahe.. ale su krasne.. videla som tam viacej, co by sa ti hodilo aj k tym satam. Akoze vies, ze ja by som urcite tolko za topanky nedala, ani keby boli jedine, co by sa mi hodili.. ale tiez sa rada pokocham. 😵 A uz mate vybraty aj ten projekt?

maxara
4. máj 2011

@adelaine uz som sa zlakla, ze som zas nieco pohnojila.. 😅 ale Nina v pohode zaspi, sice nie sama v postielke, ale zaspi

bambola
4. máj 2011

Dobre ranko 🙂

my sme spali doteraz 😉 a este by sme aj potiahli ale zobudil nas kurier, skoro som dostala infarkt z toho drbnuteho zvonceka od brany, kazdu polnoc tym zazvonit tomu kto ten zvuk vymyslel 😠

inac my mame v byte peknu kosu 😒
@mirka285 mne sa pacia ale asi nie na svadbu 😒 ale asi som ovplyvnena tymi fialovymi co si mala vybrate na pozicanie, asi som si predstavovala dlhe resp. z Ackovou suknou. ale ked si si vybrala tak si isto spoko 🙂 a ja tiez odporucam taku zelenu na topanky ako dala katka7 link, ta zelena k tomu pojde uuuuzasne a k tomu by som ladila aj stolu, ale ta by sa mi hodila z takeho nejakeho lahkeho materialu 😉
@kafoditka domi ona praveze v noci spi velmi pekne aj napriek tym zubkom ale pocas dna-nikedy ale vecer je to uz na nevydrzanie pokial sme doma a nema ful program. 🙄

mirka285
4. máj 2011

@maxara Peti no jeden projektant v madarsku nam to ma urobit,ked bude hotovy ti ukazem,ok?
@bambola sa ti nezdaju tie saty vhodne na svadbu?fakt?v skutocnosti su tie saty velmi kvalitne a na svadbu prave ze super,ale jasna vec,ze kazdemu sa paci nieco ine...len si myslim,ze rozdiel v tych co som davala link a tymito zas taky velky nie je,akorat,ze tieto nie su dlhe,a material je iny,tento je samozrejme ovela kvalitnejsi a necitim sa v nich ako v neglize 😀

adelaine
4. máj 2011

@mirka285 je to velmi o dobrom pocite, ked sa budes v satach dobre citit, je to zaklad uspechu...
ked hovoris, ze v tych predoslych si sa citila ako v neglize, aj ked ti sadli 😉 v tychto budes kralovna.

a mna tiez este napadlo, a niekto to tu spominal vcera, ze by sa k nim hodil nejaky vystredny klobuk...
kebyze mas vysoke cierne lodicky, tak cierny maly klobuk ( ako mala victoria beckham na katinej svadbe),
a urcite sa bude o tebe hovorit dlho dlho 😉

bambola
4. máj 2011

@mirka285 miri takto...na svadbu su super, ale nie pre nevestu 😀 ale to si nevsimaj vsak isto ked sa ti citis v nich pohodlne ... ved za to si si ich kupila 😎 navyse ja to berem asi z ineho pohladu kedze ja som este ziadnu svadbu nemala 😅

maxara
4. máj 2011

@mirka285 oki, sa tesim 🙂
Ja ked som isla so sestrou kupovat saty, tak ona chcela nieco svetle (nie biele, kedze druha svadba) a dlhe. A potom si vyskusala asi patoro dlhych bledych, rozne strihy, otrasne vyzerala (tak ale ona nema dobru postavu a navyse ma strasne velke ovisnute kozy a nie a nie si kupit poriadnu podprsenku) a ked uz som bola zufala, zobrala som ju do poslednych dvoch obchodov, pricom v hned prvom som zbadala tie, co si kupila.. hned som ju na ne nahovarala, ze nech si ich skusi, ze maju super strih na nu, urcite a ona furt, ze su tmave.. ale podla mna v nich ziarila, cize o tmavosti sa hovorit neda. A potom jej vadilo, ze su kratke, ale ked si ich obliekla, tak mala jasno 😉 jasne ze nie su take kvalitne a nemaju ani rucne cipky a nic podobne, ale su za tie peniaze krasne a jej sa hodia a vsetci chvalili jej vyber (moj), ze sa jej ta farba uzasne hodila, aj strih.. pohladam foto

kafoditka
4. máj 2011

@mirka285 Miri mne sa tiez paci myslienka vysokych ciernych lodiciek a maleho styloveho klobuku, takto ti aj vynikne uces, make up, ale budes sexi a stylova 😉 ked ti pravdu poviem, mne sa moc nepaci ta zelena kombinacia. Mas krasne saty a mala by si ich nechat na sebe vyniknut, si tmava, budes ziarit a s tou zelenou stolou a aj topankami to bude mozno moc farebne, prekombinovane...ale tot len moj nazor, mozno nazivo by to vyzeralo ppc ale ked si ta predstavim v hlave tak mi to proste moc k sebe nejde...

maxara
4. máj 2011

akoze nejdem vam hovorit,ze si k tomu obula biele slapky 😖 a ze po ulici isla v hnedom kabate.. ale tak.. ona sa uz vobec nevie ani stipku elegantne obliect a toboz nie chodit vo vysokych topankach.. cize na to vsetko vyzerala dobre

maxara
4. máj 2011

@kafoditka Domi, aj mne by sa pacila v ciernom malom a zaroven velkom klobuku a vysokych ciernych lodickach.. ved to, ze Katka7 hodila ten link a tam tie topanky su bohovske viacere, a ked som zbadala topanky, priradila saty a nejako sa sam doplnil uces a cely vrsok.. podla mna aj ta zelena bude krasna a aj ta cierna kombinacia bude super 🙂

adelaine
4. máj 2011

..ja kebyze sa mam este raz vydavat ( co samozrejme neplanujem 😀 ) tak urcite nie biele ani inak blede saty...
uz pozeram na to inak, vela veci by som urobila inak, ako bolo na mojej svadbe....

kafoditka
4. máj 2011

@maxara ja som to asi nenapisala moc spravne... Mirka je vyrazny, juzansky typ, ona zaujme uz len pri pohlade na jej fejs a teraz ked si predstavim, ze - vyrazna osoba, vyrazne krasne saty, farebne pekne topanky-tiez dost lakajuce pohlady a este aj podobne sfarbena stola... aby nebola ako farebna salonka, chapes? k nej by mi siel viac taky neznejsi styl, prave preto by som sla do ciernych lodiciek, aby boli na nej dominanta saty a make up.. ale samozrejme je to len moj nazor, podstatne je, v com sa bude citit najlepsie Mirka a aby ladili s Gabkom 😉

mirka285
4. máj 2011

@bambola Mati ale ja som uz raz nevesta v bielom bola...cize ja uz tak druhykrat vyzerat nechcem...a navyse na nejake biele saty sa citm trochu stara 😀 baby ja si myslim,ze tie saty su nadherne a to je hlavne,ako povedala @adelaine ked sa ja v nich citim dobre,to je zaklad 🙂 myslim,ze mam trosku prehlad v mode,takze urcite budem za peknu ,a viete,ze ja som si schopna obliect na co by mnohe z vas nemali odvahu 😀

adelaine
4. máj 2011

@mirka285 miri, tusim tvoja svadba ( outfit) a hokej su na konovi teraz temy No.1 😉
zubky a ine trampoty idu bokom, hehe
inak, ty mas priezvisko po prvom mm alebo mas teraz svoje dievcenske? a budes mat po gabkovi, ze?
ci som uz velmi zvedava? 😖

noemarta
4. máj 2011

ahojte,
neda mi nepustit sa do Mirkiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀
Myslim si, ze saty su bohovske, a komu sa nelubia, tak nech, ved aj tak ta nebudeme vidiet, hlavne ze sa budes lubit sebe a nastavajucemu manzelovi. Kedze je to druha svadba a vasa svadba je ponata ako nie klasicka svadba, tak podla mna mozes byt kluuuudne vystredna. Cize, kludne by som tam hodila krasnu stolu, vysoke stekle a ako som spominala, klobuuuuk. A adelaine mala pravdu, a bude sa o tebe dlhoooo na madaroch rozpravat. 😉
Ale zas musim dat za pravdu aj Domce, nech si zase neni ako salonka a kriklava, aleeee o to strach nemam, ved ty si sikulka v moooode. 😉 tot vsjo, moj nazor.
@maxara a a a a to su tie podobne saty tvojej segry ako si kupila mirka ??????????? 😕 😕 😕 😕 😕

noemarta
4. máj 2011

@adelaine dobre si to napisala, zmylili sme si portaaaal 😀 😀 😀

noemarta
4. máj 2011

@bambola nooo preto mas na to taky nazor, ty sa vidis este v kraaasnych princeznovskych bielych, kedze si este slobodna a mladaaaaaa 😉 prva svadba je asi ina, taka , ze chces vyzerat ako princezna, aspon ja som to tak citila. 🙂

noemarta
4. máj 2011

asi si pisem sama pre seba, ako vcera @adelaine....lalalalalalalala....................... 😀

adelaine
4. máj 2011

@aalexis007 ja by som si hned vybrala, ja take mooozem 😉 🙂

adelaine
4. máj 2011

@noemarta ale coby, ja som tu....a dobre pises, mas recht 🙂

mirka285
4. máj 2011

@adelaine Mati teraz mam meno po byvalom muzovi a budem mat po Gabovi,aj mala ma Gabove meno...
@noemarta dakujem,mas u mna obed 😉 no a inak ked sme pri obede,idem rychlo zbuchnut spenat,vsak len tu podaromnici vysedavam 😕

adelaine
4. máj 2011

..jezis, ved aj ja musim ist off, ideme k lekarovi, tak zatim cafte..

mirka285
4. máj 2011

@bambola Mati a este taka drobnost,si neodpustim,viete o tom,ze in su cierne svadobne saty?akurat,ze na nasom malom Slovensku na ne nikto nenasuel odvahu...

katarina7777
4. máj 2011

caute kocky, vidim ze zelene topanky zaujali, co som aj cakala vzhladom na cenu a vystrednost 😀 inak pekne su aj tie 2. a 3. topanky co aalexis dala , hlavne podla mna aby boli latkove a najlepsie zo satenu @mirka285, ale neviem co ti spravi noha po tolkych hodinach v takych steklach a neviem aka je kvalita za 25 eur ale na fotke vyzeraju dobre, cize tie zelene z thajska si zober ako prezuvky 🙂 a tie saty seknu mirke jak rit na serbel a to si dovolim tvrdit tiez ze o mode nieco viem 😉
ozaj sa na poslednych stranach nerozobera nic ine len mirkina svadba a hokej 😝

aalexis007
4. máj 2011

@mirka285 ja som mala na prezlečenie popolnočné čierne - a keď som to povedala v salóne, odkiaľ som mala svadobné - tak len kukala na mňa, že čierne??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre