• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katka55 pekny darcek :slight_smile: ja som minule nahlas snivala pred mm o htc-ku, ale zrusil ma, ze mi kupi tetris, ci mi to nebude stacit :grinning: :grinning:
vcera som zas akoze nenapadko obdivovala hodinky v casopise, no ale neviem, ci si ich zapamata ako tip na darcek :confused:

5. máj 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vybrala k narodkam nove slnecne okuliare a vcera nam poslali mail,ze je o ne velky zaujem tak dlzka dodania sa predlzi o tri tyzdne :cry: fnuk....ale dnes som si konecne kupila crossky,uz tri roky si ich chcem kupit,tak chodim v nich po byte a vytesujem sa z nich...
5. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa sla kuknut na floru, len zajtra je to pre mna absolutne nemyslitelne :unamused:
v sobotu je gulas, v nedelu ideme na detsku narodeninovu oslavu a v pondelok budem zas trojdetna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde si si zobrala opatrovanie nejakeho dietata?
5. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 @bambola baby hja uvazujem, ze by som zajtra sla na tu floru.. mozno by dokonca aj Misko Ninku postrazil.. a ja by som odtial zbehla na tanecky, lebo mam este jednu hodinu :slight_smile: musim pouvazovat
5. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ozaj miri, dobre ze si pripomenula.. potrebujem okulky, som si zlomila a .. kedze mam operovane oci, potrebujem vacsie.. myslis ze by sa mi hodili take velke? :confused: :sweat_smile:
5. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri pomaham trocha kamoske, ktora sa zhodou blbych okolnosti dostala do problemu, kam dat dcerku... ona je totiz na malu sama, chodi do prace... takze ninka je cez den u nas, zahraju sa s petkom, aj sasenka sa s nimi vyzabava. Poznaju sa uplne od malicka, nina je starsia o 3 tyzdne :slight_smile:
5. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak nasa krpana uz spi, zalomila v sekunde... boli tu do siedmej nasi, takze aj ti ju unavili.... :slight_smile:
@kafoditka uzi siiiiiiii !!!! a zajtra chceme pocut ako to dopadloooo, ci nahodou nedojdes domov so zosuchanymi spickami na nohach, hihi ze ta budu domov tahat.....ze budes v takej naladicke... :grinning: :grinning:
@mirka285 cooo to fakt, okuliare teda nebudu na narodky :confused: ... a coze si si kupila crossky, a ake, nebodaj detske hellou kitty, alebo macko puuu coooo, lebo tie mne padli hned do oka :grinning: :grinning: :grinning:
@bellablonde tebe nestacia tvoje dve coooooo????? mas asi vela casu a energieee....
5. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak to netusim...ja to robim tak,ze v obchode si vyskusam ci mi idu a potom objednam cez net...uz sa mi raz stalo,ze som si objednala cez mimibazar bez skusania a vobec mi nesadli,a to nie,ze nesadli k tvari,mne vobec nedrzali na ksichte :confused: takze radsej vyskusaj najprv
5. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to riadna zamakacka, teraz tu sedim s tupym vyrazom na tvari a odhodlavam sa trochu pospratat :grinning:
5. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta maci unavena som jak kon :grinning: dnes padnem do postele o deviatej, prisamvacku
5. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde jaaj to tak v pohodke,aspon mas od Petiaka trosku klud ked ma partacku :wink:
@noemarta si ma spehovala?tie hallo kitty som si kupila,bohove su :wink:
5. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to je vyhoda, ze ma krpan stale neotravuje, ale robia neplechu spolu
5. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :unamused: no tak .. totiz ja si nie som ista, lebo podla mna tie velke okuliare su take, ze sa takmer nikomu nehodia a pritom sa hodia vela lludom, chapes? a ja mam pocit, ze som v nich smiesna, ale to mi pride vela bab, ktorym sa hodia.. budem musiet asi ist s niekym, komu sa take pacia, ale zaroven je sudny a povie mi.. :confounded:
5. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde cooo? ty az o deviatej? ja uz idem teraz :grinning:
5. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to faaakt, ze jak som ta odhadla :wink:

@bellablonde no len aby si tu nestrasila este s nocnymi babami.... vies, to sa tak povie ze si unavena, a potom od tolkej unavy nie a nie zaspat.... poznam to...
5. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy den chodim spavat par minut pred polnocou... budicek mam rano so saskou o pol 6.
v podstate sa nic nevyspim
5. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby, nevideli ste niekde v obchode predávať letnú nočnú košeľu so županom? nejaký pekný detský motív, pre Niku..potrebujem jej kúpiť..
5. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ee nespominam si, ze by som take nieco v poslednom case videla :confounded:
5. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ahooj, fuha..... ale pekne nocne kosele s takymi detskymi postavickami (aj ja mam take) predavaju v tescu na zlatych, v podstate obchod hned vedla tesca, tam je solarko a hned vedla neho, ale ci maju aj zupany, netusim....
5. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara podla mna sa vacsine ludom hodia,len sa ich hanbia nosit...no ja napr. navlecem na seba co by si vela ludi neoblieklo a este sa v tom citim dobre :slight_smile:
5. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline aj v HaM take mavaju..
5. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @bambola tak asi aj ja pojdem na floru, nech mame program. vy chcete ist poobede? o kolkej asi?
@monline pekne pyzamka a zupany mavaju aj v Marks and Spencer :wink:
5. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kupila som cerstvy ( take biele bulvovito cibulovite cudo ) a este som kupila cviklu...
chcem mu dat nieco nove, pridat nove chute...a tak som netusila, kolko toho feniklu dat a k comu
5. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 mne je v podstate jedno o kolkej :slight_smile:
5. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde @katka55 @mirka285 @noemarta díky baby..skúsim cez víkend zájsť na zlaté, v palace je aj HaM, že? Ja som videla ešte v nemocnici tehotné behať s takými súpravami..NIka má dosť pyžám, tiež má rada také kreslené postavičky, ale župan nemá a ide tam na prelome mája a júna, tak asi hrubý by nebol dobrý..a pravdepodobne by bola lepšia nočná košeľa na tú ranu...
5. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline v palace nie jeeee.... v avione je.
5. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta díky..zajtra chce ísť Nika po škole s kamoškami po obchodoch, niečo si chce vybrať k meninám, tak jej nakážem aj toto pozháňať..a potom to kúpime
5. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa vás spýtam jednu vec...práve je v reklame napravo stránka s topánočkami, sú veľmi pekné, neviete, či sú aj kvalitné a dobré?
http://www.dupidup.eu/dupidup/eshop/2-1-SEE-KAI-RUN-chlapcenske
5. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok