Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. máj 2011

@katarina7777 sranda, ze sa mu uz tak skoro objavilo 🙂 ale fotky su naozaj krasne, snad nas potesis viacerymi 😉

macik27
15. máj 2011

@ivka8255 tak to radšej ukáž doktorke ono je to vraj vírusové ochorenie mohlo sa mu niečo k tomu pridružiť ... ani my sme vtedy plávať neboli veď vyzerala strašne celá bola červená a mala to aj na tvári no ja som sa tak preľakla keď som to videla

katarina7777
15. máj 2011

@bambola to znamienko sa mu objavilo asi tyzden po narodeni... mam ho oznackovaneho... 😝

macik27
15. máj 2011

@katarina7777 krásny je malý akoby tomu rozumel že sa fotí 🙂

ivka8255
15. máj 2011

@katarina7777 veď to.ja som si to vôbec nevšimla, lebo väčšinou mu "číham" na pusu a ruky a čo v nich má. Ale on si to všimol keď som mu česala vlásky po kúpaní, ja si myslím že by to mohla byť tá uzlina, len je to na takom nijakom mieste, že ťažko povedať 😒 aj tak mám na ňu viac otázok a poradňa bude až o dva týždne, tak aspoň to dovtedy nezabudnem 😠
inak drobček je super fotogenický

ivka8255
15. máj 2011

@macik27 radšej, mám to len na skok.a plávanie som zrušila ešte keď mal len teploty,ja som bola presvedčená, že sú to zúbky, lebo slintá ako bernardín aj ďasná ma napuchnuté, ale zub nikde

macik27
15. máj 2011

@ivka8255 nám to prišlo so zúbkom najprv vyliezol prvý zúbok a potom prišli teploty 😒 potom sa vyhádzala a potom druhý zúbok 🙂

ivka8255
15. máj 2011

@macik27 no my už dva zúbky (dolné) máme a o tých sme ani nevedeli, že ako prišli, ale teraz sa trápi chúďa už dlhšie.no vraj horné sú bolestivejšie.predtým nemal problém, masírovala som mu ďasienka úplne v pohode, teraz pustí do pusy len lyžičku s jedlom a fľašu s mliekom 😀
@bambola @katarina7777 baby ďakujem pekne za rady, názor.utekám žehliť, lebo ma tá kopa privalí 😝 brú noc prajem

katarina7777
15. máj 2011

@ivka8255 my sme tu mali 6. chorobu ako prvi , presne na vianoce 😠 dovtedy som o siestej chorobe ani nepocula 😒 uvidis ze zajtra malemu vyrazky zacnu miznut 😉

@macik27 on sa vyslovene predvadzal krpec jeden 😀

adelaine
15. máj 2011

@bambola v tom obdobi, ked tam chceme ist, je tam naozaj nejaka sutaz vo vareni a jedeni halusiek 😀

bambola
15. máj 2011

@adelaine ja viem 😀 preto som sa spytala 😉 a tak sa aspon dobre nadlabnete 😀

merikac
15. máj 2011

@katarina7777 jeej, krasne fotecky,,,ako sibalsky mu svietia ocka,,drobcok krasny 😵

robika
15. máj 2011

Ahojte,
@katarina7777 krasne fotky... maly je velky model 🙂
@bambola @alllexa a dalsie kojace ... ja maleho uspavam cicikom doobeda a vecer, vobec si neviem predstavit to uspavanie bez cicika a ja mam k tomu este aj problem, ze Filipko ani nevie z flasky pit, cajika z poharika si da naozaj malicko par glgov a zvysok mi uz vypluva, takze u nas odstavovanie zatial nehrozi, zacnem s tym pomalicky az tak po juli, najskor chceme ist na dovolenku...

gabika41
16. máj 2011

Dobre ranko vospolok.....prajem pekny den... 🙂

kafoditka
16. máj 2011

Dobre ranko... tak moj synator sa vcera zobudil 22:30 a fical s usmevom na tvari od ucha k uchu do 0:30 😲 som nechapala, co to ma zasa za vystrelok.. v noci este 3x hore a rano samozrejme 5:30 budicek... uz mam vypitu kavu, ale stale sa mi zatvaraju oci... dnes idem do Brendonu pre clonu, inak ziaden konkretny plan na dnesny den nemame..
@katarina7777 milene fotecky mate 🙂 Leo je velky fesak 😉

bambola
16. máj 2011

Dobre ranko 🙂
a co dneska?
dnes sa snad uz trosku vycasi 🙂

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 krasny je leo 😵 urcite mas aj viacej s tebou, daj aj take 😉

maxara
16. máj 2011

@kafoditka jeeej aj ja idem dnes do brendonu.. a prilahlych obchodov

mirka285
16. máj 2011

dobre ranko.. @katarina7777 Leo je buduci lamac zenskych srd 😉 u nas dnes svieti slniecko,tak som zvedava ci to vydrzi..ja som trosku uz vcera poupratovala,vobec netusim co urobim na obed...
@kafoditka mne to iste uz Linda tiez spravila,neviem co to maju za napady...a tiez som nevyspata,tak ma boli zlata zila,ze do rana asi do tretej som sa prehadzovala ☹

cigaretka5
16. máj 2011

@kafoditka
@mirka285 no baby nasa mala nejak prestava potrebovat spanok, fici si od pol 7 do 22.15 pomaly kazdy dnik. Cez den pospi tak dva krat pol hodku

mirka285
16. máj 2011

@cigaretka5 Cigi to aj moja...nechapem,ze neni unavena 😖

cigaretka5
16. máj 2011

no nasa mala ma nejaky samodobijaci spospob, musim ho odkukat , lebo uz pomaly ale isto zacinam ist na energeticky dlh

maxara
16. máj 2011

my klop klop spinkame vyborne 🙂 rano sice vstava okolo 5:30 ale potom spi okolo 8mej aj hodinu, potom naobed okolo 12tej zaspi aj na dve hodinky a potom este poobede da schrupa aspon pol hodinku okolo tej 18tej. A vecer sa ukladame o 20tej, ale saskuje tam, takze az o takej 20:45 priemerne zaspi u mna na posteli, prelozim a spi

mirka285
16. máj 2011

@maxara to ti spi uplne super,Linda bud da dva kratke spanky alebo jeden dvojhodinovy cez obed...

maxara
16. máj 2011

@mirka285 hej super spi, len uspavat ju musim v mojom naruci.. ale to mi nevadi, ked zaspi

zuzik1983
16. máj 2011

dobre ranko,no pozeram ze tu bolo zas vcera rusno 😉 dokial som to ja docitala,tak si zas nic nepamatam,co som chcela pisat 🙂
@katarina7777 maly je nadherny,strasny fesak,uplny model
@cigaretka5 mne mala tak spi tiez,niekedy jej ten polhodinovy spanok staci jeden 😉

adelaine
16. máj 2011

dobre ranko 😀

mirka285
16. máj 2011

@maxara Lind zaspi nastastie v postielke,mne by nevadili keby mala jeden spanok,mne skor vadi,ze ho nema v rovnaku hodinu,keby spala kazdy den napr. od dvanastej do druhej tak by som bola spoko...

mirka285
16. máj 2011

@adelaine a ty co si vyskerena jak patkoruna?

maxara
16. máj 2011

@mirka285 no tak to by aj mne vadilo.. ale ninus nastastie spava priblizne plus minus pol hodinka v rovnakych casoch..
ok, odchadzam do BA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre