Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. máj 2011

@katka55 🙂 no strasne si ma vyzrala, potom sme nemali tyzden co jest 😠 😀 ved ale uznaj, ze si kojaca matka, tak potrebujes prisun zivin.. takze zjes vsetko, co uvarim a nachystam? Ber si priklad z Bambi, ona ochutna zo vsetkeho aspon kusockom 😉 sa mi to paci

katka55
19. máj 2011

@maxara co mam zobrat obedarik a odniest bambi (@bambola) , ked pojdeme do BB? 😀 😀 naozaj si nerob starosti, my ideme na kavu 😉

maxara
19. máj 2011

@katka55 ok, ved ja musim varit aj tak.. pre mm a prdocha a seba.. takze by som rovno priliala viac vody do hrnca aj pre vas dve .. cize az tak vela starosti s tym mat nebudem 🙂 ale tak vyberiem za teba

katka55
19. máj 2011

@maxara 😉

adelaine
19. máj 2011

ahojte, idem kuknut, co ste porabali, ako ste sa mali 🙂
@maxara http://www.samsung.com/galaxyace/gio_overview.html

zuzik1983
19. máj 2011

@maxara mozno 🙂

adelaine
19. máj 2011

baby, idem, dobruu ..dobre sa vyspite.

monline
19. máj 2011

@zuzik1983 hej, pretože som chcela vyznačiť maxi a jej adresovať príspevok o snoch a pomýlila som sa, dala som teba..potom som ti to všimla a hned som dala opraviť preklepy..preto si sa tam videla 🙂

monline
19. máj 2011

pekný večer prajem
Pozerala som na prime Jste to co jíte, chudla Naďa Konvalinková, páči sa mi tá relácia, dávno som ju nevidela...
@maxara Peti zajtra určite neprídem, muž nakoniec nemôže mať voľno, tak nepôjdeme na tie nákupy a nemám sa ako dostať..takže niekedy nabudúce...prišla mi práca domov, musím spraviť kopec faktúr, tak mám čo robiť, chcela by som väčšinu stihnúť dnes, zvyšok zajtra, nech to môže poštou odísť..

Dnes je tu nejak ticho, nie? Kde ste sa baby zatúlali?

katka55
19. máj 2011

este som vam chcela napisat, ze mi dnes svagrina priniesla krasne veci pre maleho zo Zary. vraj maju akcie - tricka za 4e 😉 aj take riflove kratasky 😵 a spokojne vyhlasujem dobru noc 😉

monline
19. máj 2011

baby čo čítate..čo ste čítali od Evity? a ako sa vám to páčilo? chcem kamoške kúpiť nejaké dve jej knihy a neviem ktoré, poraďte..ja som Evitu nečítala...

katka55
19. máj 2011

@monline moja mamina dostala pod stromcek to Evitine darcekove balenie, kde boli tusim vsetky jej knihy, ale vysledok neviem, ze ktora bola najlepsia 😅 dokedy to potrebujes zistit?

monline
19. máj 2011

@katka55 no rada by som to čím skôr kúpila..práve pozerám, to balenie sú tri jej knihy, ale ona napísala viac..asi to tento víkend ešte nechám, ale tak v pond - ut by som to rada objednala..ak vieš zistiť, zistíš? díky 🙂 najmä, či sa napr oplatí kúpiť aj pokračovanie Všetko alebo nič, alebo stačí prvá kniha..a pod

bambola
19. máj 2011

konecne som dobehla posledne dva dni 😀
@katka55 ked sme sli do piestan tak sme vas videli, aj som ti kyvala z auta ale si ma nevidela. patko bol zalomeny ten by si ma isto vsimol 😀

inac v piestanoch krasne, velmi pekne mestecko 🙂 mam aj nejake fotos ale teraz sa mi nechce 😅 a aj tak je to len zase mata a v pozadi vah, ci namestie, ci rybnicek 😀 😀

bambola
19. máj 2011

@monline mon ja som citala vsetko alebo nic a to pokracovanie, nenazvala by som to ani oddychovou literaturou lebo to mas precitane za hodinu a pol max 😉 neni to zle ale take hlupucke trosku, ale keby mi to niekto dal tak by som si precitala, ale nekupila by som si to. ked tak kup tie prve dve

monline
19. máj 2011

@bambola veď práve preto to nechcem kupovať sebe..ale kamoška sa vyjadrila, že niečo od evity alebo vasilkovej..tak mala meniny a bude mať aj narodky, myslela som, že nejaké jej pokúpim..

katka55
19. máj 2011

@monline ak nezabudnem, tak zajtra zavolam mamine a vyzistim 😉 pripadne uz aj @bambola nieco naznacila...
@bambola no mate stastie, ze ste netrubili, ze ahaaa Patriiiik 😀 😀 a urcite som mala slnecne skulky, takze bez dioptrii odo mna necakaj zazraky 😀 a keby bol Patrik hore, tak na teba urcite ukaze prstom, ze? 😉
a uz ozaj idem chrniet. zajtra nas predsa caka ucast na vyznamnej navsteve 😉 bruuu

bambola
19. máj 2011

@katka55 praveze si nemala skulky, slnecne ci dioptricke to neviem 😉 vsak jasne, patrik by na nas hned ukazal 😀

maxara
20. máj 2011

@katka55 😀 😀 mna caka rovnako vyznamna navsteva ako teba a cigi 😉 My sme spinkali pekne, vstali sme sice klasika o 5:20, ale skratka sme pekne dobacovali same. V noci prisiel ocko, zobudil ma puskou. Ale bola som tak vykaovana, ze som spala dalej.

bellablonde
20. máj 2011

ahojte kocky a dobre ranko

ja uz davno sedim pri kompe a makam, lebo sa prihodila nejaka pracicka a musim dat veci rychlo dokopy ...

my mame dnes tiez navstevu,,, peti, ale keby nahodou odriekla, dovalime sa k tebe 😀 😀 😀 ...ale nie, zartujem,
totiz podvecer zas vyrazame smer teplice, budem musiet aj cosi zbalit,,,
uz dlho sme nesli v piatok vecer cez pristavny, tak prevelice dufam, ze nebudu zapchy ako hrom 😝
@bambola okrem funkcie rosnicky vedies aj dopravny servis? 😀

merikac
20. máj 2011

ahojte akcne maminy-
@maxara fuuu, to by ma vystrelo byt doma a tak zavcasu vstavat,,,ale ved si hadam cez den s nou trosku "obcas schrupnes..........( salim samu seba 😀 ) prajem Vam krasny den, nech sa vam stretko vydari a proste budem tisko zavidiet 🙂

cigaretka5
20. máj 2011

@katka55
@maxara baby tak teda okolo 13 sme u maxi, idem kuknut este ten far plan co si mi Peti poslala a dufam ze nebudem kruzit v okolo aspon hodku.

zuzik1983
20. máj 2011

@monline aj som si myslela 🙂 ja dost citam evitu,mne sa ten styl paci, naposledy som citala tieto 3,sa mi pacili.Sama mama,Cista nuda,Bez dcery som neodisla

cigaretka5
20. máj 2011

@monline ja mam preluskanr secky evitovky aj vasilkovu ak chces mozme skecnut u maxi

cigaretka5
20. máj 2011

@zuzik1983 len to ani jednu nenapisala evita

zuzik1983
20. máj 2011

@cigaretka5 no myslela som to vydavatelstvo 😅

maxara
20. máj 2011

@bellablonde Juli, ved cosi, pobal teraz a odriekni navstevu a sup sem 😉

@merikac 🙂 ano jasneeee, vcera som si prvykrat s nou schrupla asi 3/4 hodinu, akoze dobre padlo, ale v takej polohe, ze dovi..

@cigaretka5 je to jednoduche.. na Cajle oproti kostolu (je tam megamaj postaveny) do ulicky a uz nas vidis 😉 Inak Mon nepride, nema sa ako dovalit 😉

vierkaha
20. máj 2011

Dobré ránko,
my sme už hore od 5:30, ale ešte sa mi podarilo malého prehovoriť a schrupli sme do 8:00 😵 Už som vyvesila jednu pračku ďalšia sa mi perie, poobede pôjdeme do mesta pokúpiť ešte nejaké drobnosti na tú svadbu .
Kafe má nachystané, malý mi behá po obývačke a zbiera otrusinky ( prisahám, že mu dávam jesť 😀 ) už som aj povysávala, ale vždy si nejakú nájde 😠 robia toto aj vaše deti?

@maxara
@cigaretka5
@katka55 stretko závidím užite si to a moc neohovárajte 😉

maxara
20. máj 2011

@vierkaha Vieri, ved aj Pezinok je mesto, dobehnite sem nakupit a zastavte sa tu 😉

maxara
20. máj 2011

@vierkaha PS: robi to aj Nina.. a nachadza nielen otrusinky, ale aj kadejake kusocky cohokolvek.. uff a prave si sem prisla ku mne sadnut a taaaak jej smrdi plienka.. idem tu naloz zneskodnit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre