• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
caute holky,
u nas bola tiez noc divoka, furt sa prehadzovala a nad ranom o 4,30 sa citila vyspata, ale za hodku potom zaspala do 7,30. A jaaa mam perfektnu zimu na hube, takze vyzeram uchvatne, co ja zimy nemavam. :angry: :angry:

@cigaretka5 no ale ved to si mladaaaaa :slight_smile:

@adelaine @kafoditka no nieco na tom bude s tymi sportiakmi.... asi preto im je lepsie v golfacoch, ze su nizsie a su priestrannejsie tie kociky, proste vidia viac :wink:
@mirka285 takze na pohotovosti ste skoncili :confused: :confused: a z coho to bolo?
21. máj 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta no ja neviem co ste si mysleli ze mam sto rokov?
21. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 ja osobne som si myslela, ze mas tak okolo tridsiatky, a ty si teraz napisala ze ved mam uz tridsat, tak ti pisem, ze to si mlada este :wink: (lebo aj ja mam tolko, teda este nie, za chvilu)
21. máj 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta no podla mna je to najlespi vek akurat sme sa mm bavili, ze by sme nechceli mat menej , ze uz aj rozum mame aspon ako tak
21. máj 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 presne, najkrajsi vek, tiez by som nechcela mat uz menej :wink:
21. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 no u mna je to zatial nezvyk, ze spal tak dlho ale pravdu ti poviem, ze by som sa tiez nestazovala, keby sa to stalo pravidlom :wink:
@adelaine , @noemarta tusim tie nase deti omrzeli sportaky a chcu zmenu v podobe golfaca :slight_smile:
21. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka ako ja sa zatial nemozem stazovat, ona vyzdrzi aj v sportiaku, ale momentalne je pre nu golfac nieco noveee. :wink:
21. máj 2011 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka domi a co idete do mesta, len tak na prechadzku cii??
21. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka
@noemarta
baby nechcem rypat, ale nie je to skor o tom ze vas omrzeli sportaky?
21. máj 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 u mna veru nie, ja chodim so sportakom furt, akurat golfac mam hodeny v aute ked idem niekam do obchodu, a pisem, ze nele sa v nom furt lubi, takze tak.
21. máj 2011 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 my po vonku prevazne chodime, maly mi moc uz neposedi a pyta sa na zem, golfac mam tak isto na presuny ale v poslednej dobe ho bravam vonku castejsie, lebo mi maly v sportaku strajkoval..
21. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta Maci idem do eurovei, segra bude s malym na nabrezi vonku a ja si zatial mrknem tu kabelku..
21. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka no dobre to mas prespekulovane :slight_smile: tak uspesny nakup, idem nieco robit, paaa a pekny den prajem vsetkym.
21. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline :slight_smile: vdaka za povsimnutie a pochvalu :wink: :dizzy_face:
21. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak bre ranko a pekny den
21. máj 2011 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 cigi ber to ako kompliment :slight_smile:
@noemarta Maci no mala tam uz silny zapal,tak hned nam dal antibioticke kvapky a sa to zlepsuje... @kafoditka Linda vcera zaspala o jedenastej a ja s nou :frowning2: a my sa vozime v smere jazdy uz asi styri mesiace a aj tak je tam nespokojna....a co nedam tu conu ked vam svieti slnko? koceny ja teraz vymyslam plan co budeme robit...
21. máj 2011 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. patrik sa nastastie kamarati aj so sportiakom aj s golfacom, tak 3x klop, nech to neporieknem. sportiakujeme sa v dubravke a vsade inde sa golfacujeme :wink:
@mirka285 Miri, ani mi nehovor o tych flakoch :angry: mne sa spravili asi pred 3-4 rokmi a neda sa s tym spravit nic. vraj mozno laser, alebo nieco take, ale ja som optimisticky dufala, ze po tehu sa mi aspon zmiernia :sweat_smile: v zime si davam od mary kay ten peelingovy piesok a krem, mam aj z biodermy bieliaci krem, natieram sa non stop 50-tkou, chodievala som v siltovke a je mi to prd platne :angry:
21. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. patrik sa nastastie kamarati aj so sportiakom aj s golfacom, tak 3x klop, nech to neporieknem. sportiakujeme sa v dubravke a vsade inde sa golfacujeme :wink:
@mirka285 Miri, ani mi nehovor o tych flakoch :angry: mne sa spravili asi pred 3-4 rokmi a neda sa s tym spravit nic. vraj mozno laser, alebo nieco take, ale ja som optimisticky dufala, ze po tehu sa mi aspon zmiernia :sweat_smile: v zime si davam od mary kay ten peelingovy piesok a krem, mam aj z biodermy bieliaci krem, natieram sa non stop 50-tkou, chodievala som v siltovke a je mi to prd platne :angry: A dufam, ze Linda uz bude ok. Chudatenko male ;)
21. máj 2011 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej, dvakrat :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 Kati inak dost bab to ma v poslednej dobe...ja som chodila na take bieliace ampulky a minule leto som sa moc neopalovala,tak teraz mam ksicht celkom v pohode...ale mavam to niekedy,ze uplne zle :frowning2: a v poslednej dobe staci aby sa mi spravila na tvari vyrazka a hned mi ostane flak :angry:
21. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 mozno je to aj z tejto uzasnej modernej kozmetiky, co sa asi nekamarati so slnkom. nase babky na indulone sa mali najlepsie :grinning: :grinning: a tie ampulky sa mozu aj v lete? ci tiez najlepsie len mimo leta?
21. máj 2011 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 no veru...mozu sa len v zime.... jaaj ja uz cakam kym sa Linda zobudi a idem ku nasim na dvor si lebedit....
21. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 my sme na dvore a aj v chladku je milion stupnov :confused: a malemu som nevzala kratasky :frowning2: teda ani sebe :unamused:
21. máj 2011 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 no tak to bola chyba :frowning2: ja si dam plavky :slight_smile:
21. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

tak my uz mame rannu vychadzku, zmrzku a gofry za sebou :grinning: teraz moje dva poklady drochmia a ked vstanu tak ideme tutok niekde vedla do kopcov na vychadzku :wink: :sunglasses:
doobeda krasne slniecko, malej som konecne mohla obliect jedny z jej sirokej palety satocok :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teraz tu trosku poprsalo, pohrmelo, burka z tepla ale vyzera, ze sa to zase opravi, ale aj keby nie je teplo a na prechadzku po horach je uplne idealne :slight_smile:
21. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
ja sa stale davam dokopy po nadche, stale soplim a dnes ideme na kamaratovi svadbu, tak mam z toho nervy...
Maly ma sopliky tiez a ked som mu ich odsavala, tak nic neslo, pritom pocujem, ze ma...
MM bol cele doobeda na bicykli, teraz spi, no komu je lepsie?
21. máj 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola zase gofry? :angry: :angry: :grinning: mnam! pekne sa poprechadzajte a nezmoknite, lebo synovec je na skolskom vylete v malachove a uz volala ucitelka, ze 2x zmokli, tak nech si rodicia pridu pre ratolesti :wink:
21. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola kukam Metro katalog a maju tam metrovy bazenik s muchotravkovou strechou za 8,39e :wink: aj dvojmetrovy velrybkovy so sprchou :wink:
@alllexa prajem skore uzdravenie a prijemnu zabavu :wink:
21. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 - dakujem!:slight_smile:
21. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 kati v ktzorom katalogu to je?
21. máj 2011 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok