Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
23. máj 2011

@kafoditka 😀 presne, chvilocku sa z toho tesis a potom zase.. 😠 a s tou rukou asi skor nieco ine mam, lebo uz som to mala viackrat, hlavne po namahe.. v zapasti.. navyse vcera ma dvakrat strasne zabolelo v tom zapastyi, ked som taku vacsiu burinu trhala z krika, takze ja mam asi cosi tam

kafoditka
23. máj 2011

@maxara hmm, moze byt, ja viem presne aka je to bolest, mavala som roky pravidelne presilene zapastie zo slacika..

mirka285
23. máj 2011

baby ved ja sa poznam,este tri krat si to rozmyslim.....idem ja upratovat radsej,bordel jak v tanku tu mam..

maxara
23. máj 2011

@kafoditka 🙂 no tak vies urcite, ake to je..

@mirka285 a tomasa nevezmete? teda ak pojdete
@katarina7777 Kati vitaj doma 🙂 a co ste tam robili? boli ste tam len tak si odpocinut? ci?

mirka285
23. máj 2011

@maxara nie,pojdeme len my traja....Tomas s Lujzou budu chodit do skoly,navyse Tomas nema zaujem chodit s nami na dovolenku,uz je velky a nudi sa ...

bellablonde
23. máj 2011

@bambola @maxara @strasska vdaka za gratulku, Ivetka, tebe este dodatocne k narodkam zelam vela zdravicka a lasky a posielam pusinku malej Julinke 😵

my sme mali brutalne paradny vikend
v piatok sme sa dotrepali k nasim do teplic, objedli sa zemiakovych placiek a posedeli do polnoci pri vinku
v sobotu sme si dali vylet na trenciansky hrad ... maly Peto zvladol vyliezt az hore na najvyssiu vezu
na poobedie bola naplanovana oslava petkovych narodenin
a v nedelu sme sa vybrali na super mega grilovacku ku kamosom do pustych ulan,,,, vyborne som zrelaxovala 😵
konecne sa necitim v pondelok na zaciatku tyzdna ako zbity pes 🙂

cigaretka5
23. máj 2011

@bellablonde supko ste si uzili wknd

bambola
23. máj 2011

@mirka285 myslela som konkretne tu u nasich na dvore 😉 ze jej budem obliekat veci co podedila, jasne, ze ju budem obliekat pekne a nieze budem kupovat skarede veci len proste na von budem viac pouzivat podedene 🙂
@cigaretka5 my mame tiez take kratsie tie satocky, ze pri lezeni plienka von 😀 akurat dnes chcem pozriet v meste take nohavicky na plienku, lebo to mam k jednym satam ale chcem taku nejaku univerzalnu farbu (bezovu) aby sla ku vsetkym

inac fuska, vdaka bohu za byt aspon co sa upratovania tyka, len vysavala som hodinu 😠
mala rozobera bratovi lego tak ak vecer vysere kocku tak sa nebudem divit 😀

maxara
23. máj 2011

@bellablonde jeeej super.. mna caka takychto vikendov teraz vela po sebe, tak dufam, ze dopadnu takto vymakane, ako som si predstavila ten tvoj 😉

bellablonde
23. máj 2011

@cigaretka5 veru, my mame sice kazdy vikend nejaky fajn program, ale vcerajsok si neviem vynachvalit
dom, terasa, bazeny pre decka, jacuzzi, dokonca sasa drichmala poobede v kociku, dobre jedlo
brala by som to kazdy den 😀 😀

no ale tak uz som zas v realite, pretoze mlademu panovi zacina drbat
caute

maxara
23. máj 2011

@bambola bezove by podla mna vyzerali ako prestate gatky 🙂 ale taka fialova alebo fialkova by isla ku kazdej farbe urcite

cigaretka5
23. máj 2011

@bambola my mame tiez nieco take k jednym satkam ale ja to nepouzivam, sak ked je takto teplo podla mna aj plienka jej vadi

maxara
23. máj 2011

inak ja mam kupene klasicke spodne gatusky pre nu a v lete, ked bude fakt hic, tak by som ju tu doma na zahrade chcela nechat bez plienky a postupne skusit aj tie gatusky.. akoze necakam, ze sa nauci bez plienky necikat, ale tak nech vie, ze plienka jej zavadzia, aby sa pokusala..

cigaretka5
23. máj 2011

no my sme mali tiez pohodka vikednik. v sobotu sme si vybehli s kamoskou na kolibu odtialto z kramarov pokvakali sme asi asi tri hodky a nedela pohodicka na dome v pezinku a potom vecera u kamosky v senci

cigaretka5
23. máj 2011

@maxara nevies nahodou ten hotel kde bola tutifruti na wellnese s deckami. kukam ze uz sem moc nechodi

denisse
23. máj 2011

baby, tak moje dieta skoro nic nespalo v noci, od 8 je hore a teraz som sa pokusila ju ulozit a hadajte co ... spanok ani nahodou nehrozi ... 😕

cigaretka5
23. máj 2011

@denisse nase dieta islo spat vecra 22.45 vstalo o 7,15 a teraz uz hodku spi

denisse
23. máj 2011

@cigaretka5
my sme spali len od 21 do 23 a potom az od 4:15 do 8 ... a furt nespi ... ☹

maxara
23. máj 2011

@cigaretka5 hovorila nieco o tatranskej javorine

maxara
23. máj 2011
cigaretka5
23. máj 2011

no dievcata idem sa venovat prckovi a trosku popracovat. pekne pismenkovanie

cigaretka5
23. máj 2011

@maxara dakujem

alllexa
23. máj 2011

@maxara - to aj ja chcem skusit Miska nechat na zahrade bez plienky... ja som si vsimla, ze on ked ma rano pocikanu plienku z noci, tak akokeby trochu zadrziaval moc a az ked ho prebalujem, tak cika🙂 a aj ked sme skusali latkove plienky, tak hned, ako s apocikal, plakal, lebo citil to mokre... i ked na zahrade budeme len cez vinekd, ale mozno by stalo za to rano ho davat na nocnik, len tak skusit, ved za to nic nedam🙂

maxara
23. máj 2011

@cigaretka5 😉
@alllexa no ved tak nejak.. inak Ninka cika az rano, v noci nie, cize keby som nebola leniva rano o pol 6tej ju dat na nocnik, tak by cikala tam, ale mne sa to zda este skoro, teda aspon na nu, lebo ona ma v pazi.. ja sa mozem aj rozkrajat, ale ona mi uz odmieta ukazovat co uz davno vedela, ked ju nieco ucim, tak sa neunuva ani pozerat.. nic sa nechce ucit, len tak sa hra.. cize neocakavam, ze by sa nieco naucila tym, ze bude bez plienky, ale nech vie, ze ked chvilku bude bez plienky, tak nema cikat aspon do gatiek

patatina83
23. máj 2011

@maxara no to mas pravdu,,ale bola by som pokojnejsia keby si sam uz sadkal..dcera kamaradky si sadla v 6 mesiacoch a chodit zacala v 11 no a druha kamaradka,,jej dcera ma 15 mesiacikov a este nechodi,,viem ,ze je to individualn,,no dufam,ze ma prekvapi mozno si sadne do 10 dni uvidime...ahoj 🙂

katka55
23. máj 2011

ahojte. my mame dnes praci den. esteze upratane bolo 😉 ale chcem konecne upratat skrine a aj zimne bundy by som uz asi mohla odlozit 😅
@lutsine my ideme o mesiac do Sibeniku, stredisko Solaris, hotel Ivan. pieskove plaze su vraj v Lopari a Omisi, ale mna to nezaujalo. vraj je tam dlho dlho plytka voda, vacsinou je to v zatoke a piesok aj tak nie je pekny ako napr. v Taliansku 😒 toto som brala kvoli tomu, ze su tu aj vnutorne bazeny, tak ak nevyjde pocasie, nebude nas to tak mrziet 😉
@vierkaha ja s tym odpudzovacom skusenost nemam 😒

katarina7777
23. máj 2011

@maxara boli sme u nasich znamych, prestahovali sa do anglicka z LA tak nas pozvali na vikend... na party sme sa zoznamili aj s vojvodkynou z Yorku 😀

maxara
23. máj 2011

@katarina7777 😲 Sarah Fergusson? ty si taka celebritnaaaa 🙂 no ale neviem si predstavit nikoho lepsieho, kto by sa mal zoznamit s vojvodkynou 😉

maxara
23. máj 2011

@patatina83 vobec sa tym netrap, ani sa nenazdas a zo dna na den sa rozkyve 😉

katarina7777
23. máj 2011

@maxara hej s Fergie a bola naozaj velmi mila ... a skareda ale to je asi 99% anglicanov 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre