• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katka55 ja neznasam moje sola.. asi ich prilis casto praktizujem.. teraz sa viac tesim, ked ste tu so mnou, ako ked tu nie ste :unamused:
25. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
tu som stretla na ihrisku jednu mamicku slovenku a ta mi hned oznamila, ze som urcite z vychodu :grinning: ani devat rokov v CR neodstranilo moj prizvuk ... ale aj ona podla podla prizvuku jasna blavacka :grinning: sa nezaprieme :grinning:
25. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @katka55 a vy co solujete? :confused:
25. máj 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse no tak to je super :wink: takl sa mi to paci.. lebo vacsina slovakov hned pochyti prizvuk cudzej reci a potom este po slovensky melu s tym prizvukom :angry: ale ty si presvedcena ortodoxna vychodniarka :grinning: :grinning:

@bambola ved vecer, ked tu nikto nie je, tak tu aj same pokecame
25. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a kde mate maxi chatu? ok kuknem
25. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ze uzivala :sweat_smile: hrozne to bolo, rano o 2,45,,, takze ufff uz mam za tym :grinning: :grinning: len odfukujem a prijimam gratulacie :grinning:
25. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi ja to tam neviem najsot :angry: :frowning2:
25. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
nasa nela dokaze aj cesku vetu povedat s vychodnarskym prizvukom :grinning:
25. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellablonde vsetko naj Petkovi :slight_smile:by sme mohli nieka niekedy vabehnut
25. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica tymto ti vyslovujem uprimne uznanie a obdiv, ako dokazes robit torty pri dvoch detoch

ja som upatlala krtka, radsej ho ani neodfotim a pri aktivnej pomoci mojho syna mi vytiekol zbytok nervov, co som si setrila na horsie casy :sweat_smile:
25. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica dostala si IP? :unamused:
25. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna dik za gratulku, no veru dakedy sa stretneme :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame po navsteve. zostali po nej len mna mnam jahody a hrasok zo zahradky :dizzy_face: a ideme asi von, len musim opacit na balkone, ako sa obliect, lebo uz asi nie je tak horuco ako vcera :unamused:
25. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde sak cislo mas tak napis ked budete mat chut a cas :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna Dugy ta chalupa je v Modre harmonii :wink:

@bellablonde :grinning: :grinning: tak pozdravuj Petka, vsetko naj mu zapraj aj od nas a odfukuj a prijimaj dalsie gratulacie :wink:

@denisse :grinning: :grinning: :grinning: zlataaa
25. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 kati je dost chladno.. no dost chladno.. je 20 stupnov asi a pofukuje.. a po vcerajsku mi bolo normalne chladno
25. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a kto tam vsetko ide a kedy?
25. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uz som tiez zistila aktualne pocko, lebo sme museli utekat von, kedze mi odfuklo z balkona novu cisto opratu podlozku do kocika :angry: :grinning:
25. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @katka55 baby tak tu je este horuco dneska, ale vraj sa ma ochladit :unamused:
@dugyna milie uz davno nema, tiez sa narodila s jednou :wink: ale toto ma asi z tepla lebo su to take vodove pupienky a ma to na tvaricke na takych "potnych" miestach :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ked su vodove ta je to z tepla z toho si nesmusis robit starost
25. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna kukni sem http://www.modrykonik.sk/forum/tema/megastretko-juloviek-2010/?collapse=true&page=last&post=last tu s tym nechcem zatazovat baby, co nejdu zbytocne.. je tam dlhy zoznam tych co idu, len skrtni kafka, ta nejde nakoniec

@katka55 :grinning: :grinning: asi ti ju niekto zavidi :grinning: asi vietor chce tiez taku podlozku

@bambola Ninke sa urobia napr na licach vyrazticky ked papa a zle si umyjeme pusku, alebo sa zaslinta, ked nieco zuje.. nie je to take? to tiez zmizne :slight_smile:
25. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna na strane 8 druhy prispevok od spodu :wink:
25. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara diky kuknem
25. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - tak ked ma uvidis na fb a nebudem na konikovi, posli vyhrazneho holuba a ja slubujem, ze hned budem supajdit na konika :grinning:
Idem cihnut este to megastretko, ale to najskor musim prediskutovat s mm - on ma pocit, ze konik funguje vyhradne virtualne, tak uvidime, ci to zvladne a ci nejdeme na chatu v tom termine :wink:
25. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ahojte,
kocky chcem sa opytat, ci ste uz davali niektora melon?
@bambola ano, padla nam terchova :angry:
25. máj 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 :grinning: :grinning: oki, ked ta chytim, tak ta zjem :wink: cihni megastretko a neber to ako konika ale ako vylet na ihrisko, kde su mamicky s podobne starymi detmi a podavaju tam gulas.. :slight_smile: a kloasky.. a postavaju tam aj ockovia, ktori neradi pretriasaju babske pletky :grinning:
25. máj 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja nie, ale dala by som kludne, keby som mala doma :wink:
25. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ved je to to iste ako tekvica, navyse domace.. takze urcite dam
25. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj ja som si myslela, ze je to take dynovite, ale reku, ze radsej sa opytam, aby som daco nepohnojila
:grinning: a Peti, dik :wink:
25. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok