Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. feb 2010

no ja pri bagandzas ostavam... sukne az v lete... ak nieco obleciem... na mojich nohach teda sukna nevyzera 2x esteticky

mirka285
26. feb 2010

ja sa na leto netesim..budem si pripadat ako jedna velka opuchnuta gula a navyse to uz neschovam pod kabat 😠

maxara
26. feb 2010

mirka prosiiim ta, ved to je jasne tehu brusko... inak si schlank... ja som velka opuchnuta gula cely zivot... teda minimalne 3 roky, predtym som bola len velka gula

kafoditka
26. feb 2010

tak ja som zistila, ze sa zadycham uz aj pri vystupovani z auta 😠 A to mam len +4kg !!!

oacka
26. feb 2010

to je výhoda nás tučkov, maxi, my sme si už nato zvykli! 😀 😀 ja sa konečne za postavu nehanbím, šak som tehu! 😀
baby,vy už môžte nosiť baloňáky? no my ani náhodou... ja sa radšej babuším,aby som nebola chorá.

maxara
26. feb 2010

oacka, ja uz dlho hovorim, ze aspon nepadnem do otvoreneho kanala 😉 ale teraz mam pocit, ze tam ani jedna noha nevleze... som vorvan ozrutny

oacka
26. feb 2010

ale maxi, nechcem také reči počuť! 😠 😠 😠

oacka
26. feb 2010

maxi, ako si vlastne na tom s priberaním, schudla si v tehu,či pribralla?

oacka
26. feb 2010

ja som dnes na parkovisku videla,ako také dve riadne bacule vystupujú z octavky, no mohli mať 120 kg každá. to auto nenormálne zapérovalo, až sa dozadu odrazilo,keď vystúpili, to sú srandy zo života nás tučkov! moj muž nadskakuje na matraci, keď sa ja otáčam v posteli. 😀 😀

maxara
26. feb 2010

no dnes rano som bola -1 kg ... takze este stale som nepribrala od uplneho zaciatku... ale od schudnutia som akoze pribrala 3.5 kg... teda sumar, najprv som schudla 4,5 kg a odvtedy som 3,5 kg pribrala...
no pridala som si toho vcerajsieho banderasa do albumu, tak... ako slon... 😒

strasska
26. feb 2010

tak to si este nevidela slona 😠

strasska
26. feb 2010

zienky take nieco zhanam pre Miska, neviet kde by som take nieco nasla a za rozumnu cenu?

maxara
26. feb 2010

oacka moj drahusik ma 90 kg a JA skacem, ked on sa otaca...a to mame kazdy svoj rost a madrac, nie spolocny velky... tak ale on je iny spankovy maniak... ma specialne polohy na spanie, ktore pekne postupne aplikuje a ta otocka, to je fakt zazitok... to sa zrazu tak vymrsti a normalny dvojity axel supne... a ja vyskocim pol metra a potom ze mne praskol rost 😒 😖

maxara
26. feb 2010

a co strasska?

mirka285
26. feb 2010

no vsak to ze normalne som stihla,a teraz si neviem zvyknut na moje nove telo...a navyse som cela jak zavodnena,a este som aj krpata a hned si kazdy vsimne jaka som otrasna 😉 vcera mi suseda hovori,ze nesmies sa napchavat..jak keby vedela kolko toho zjem 😉

strasska
26. feb 2010

jooooooooj sak link som zabudla, taoa 😔
http://cgi.ebay.de/Regenanzug-Groesse-98-104-TO...

maxara
26. feb 2010

no ja sa ani nemusim... Mirka ja sa len kuknem na chleba a uz ho mam na riti... neznasam tuto "spravodlivost"

kafoditka
26. feb 2010

maxi.. moj manzel tvrdi, ze ho vytlacam z postele.. ALEEEEE pravidelne sa v noci budim na to, ze je na mne uplne nalepeny a ja chudak lezim pomaly na bocnej liste popripade sa mi stalo, ze som chytila v noci sok, ked mi moj mngel pri prehadzovani sa vylepil facku 😲 😲 no tak som mu to patricne vratila poriadnym kopancom 😀

maxara
26. feb 2010

strasska tak s tymto ti ja neporadim... ☹

kafoditka
26. feb 2010

mirka... krpata?? ja mam bosa 158cm... tak o com to hovoris?? 😀 😀

maxara
26. feb 2010

kafko, ved aj ten moj bol minule na mne nalepeny a tiez tvrdi, ze ho vytlacam, lebo vecer ked zaspavame, obaja mame pokrcene kolena a lezime na bruchu. No a ja teraz podlozena vankusmi a furt mi tam ukazuje, ze tie vankuse su spolovice na jeho strane. Ale minule som ho umlcala, ze my sme na posteli dve a on je sam, tak moze byt rad, ze nema len tretinu dvojpostele 🙂 a zas ostal bez argumentu 😀 😀 😀 a navyse v poslednej dobe chrape az ho musim zobudit... 🙄

mirka285
26. feb 2010

straska u nas V Blave pomaly ani prsiplast pre decko nekupis,kdeto este takyto paradny komplet do dazda ☹

maxara
26. feb 2010
lenkaaninka
26. feb 2010

no tak dukátové buchtičky hotové aj krém tak som tu

no ked je reč o spaní mne mm hovorí že daj si zo mna tu nohu dole máš ju stotonovu a je že no sorry a že kúrim jak prvá plynárenská že nech sa nepribližujem lebo mu je horko
on sa totiž neuveritelne potí v noci a deti po nom a v noci sa zobudím na to že môžem pol postele teda tú jeho polku prenajímať lebo leží ako velryba villi na mne nacapený hlava zaklonená vajčurá venku s treniek a chrápe mi krásne do uška a ja ho sem tam zakrývam poduškou aby prestal 🙂 😉

tutifruti
26. feb 2010

Kafo, Maxi a to este nemáte deti... Tie naše robia pravidelné prepady v noci ku nám do postele... sme natlačení jak sardinky...

Moja segra mi vravela, že jej deti chodia ku nim do postele doteraz ráno /13,11,6,1/ Ročné spí s nimi v posteli v strede, nadránom príde 13-ročný a ľahne si ku nim do stredu, potom príde 6 ročná, ľahne ku otcovi z boku a 11-ročný nemá kde tak cez nohy na šírku postele... 😀

maxara
26. feb 2010

lenkaninka mas to vesele 😀 😀 😀

strasska
26. feb 2010

dik maxi, ale videla si tie ceny, sak ked si predstavim, ze to ponosi max. pol roka, tak ma ide sla trafit. Na ebay je super cena, ale ja nemozem ostat este 90min. pri PC a licitovat. ☹

maxara
26. feb 2010

tuti no to je parada... my si asi dame prirobit este jednu 90cm postel na bok, aby sme mali sirku 270cm a potom sa mozno zmestia 😀 😀 😀

maxara
26. feb 2010

starsska no popravde som si ich nejako nevsimla... len som pohladala a toto bolo jedine, co som nasla... ale su take obyckove obchody s odevami a niekedy tam najdes take kusky, co nikde inde... taky je v petrzke na terase... maju tam asi vsetko, ale nikdy by som to o tom obchode nepovedala, tak skus taky

katarina7777
26. feb 2010

kafo aj moja svagrina ma teutoniu, korbicku ma zvonka hnedu a zvnutra ruzovu myslim a sportovy taky fiaolovobordovy a je s nim velmi spokojna,pri prvom mali peg perego a jane slalom ....som sa jej pytala ze ktory bol najlepsi a ona ze teutonia. Takze teraz v marci ked pojdem domov poriadne pokukam tu teutoniu a rozhodnem sa medzi nou a bebecar... cena je ta ista takze skor pojde o praktickost.

baby ja musim byt chuda lebo moj muz ma aj s topankami 70 kg a ani gram tuku na sebe...uz rok sa snazi pribrat 5 kg a nejde mu to, hnusak ma rychly metabolizmus, keby ja jem to co on tak ma gulaju 😠

lenkaaninka posli trochu z dukatovych....pomoc zase som hladnaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre