Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. máj 2011

@maxara nieee, akurat kramujem este aj 😠 😠 takze som uplne vypluta.....
Jasne ze zijem, co si cakala ze som tu uz neni.....neeeeee som. 😉
Ved uz sa napchavam vitaminami

maxara
27. máj 2011

@noemarta 😀 som myslela, ze si v erdzanoch 😀

noemarta
27. máj 2011

@maxara to je kde, nerozumiem tvojemu kmenu reci.... 😉

maxara
27. máj 2011

@noemarta vecne erdzany, tak kde odisla oacka a luludi 😉

noemarta
27. máj 2011
noemarta
27. máj 2011

@maxara a preco by som mala, mam mat dovod, zatial ho nemam......aleeeeeeeeeeee ked ma moc naseriete, hi hi tak budem aj ja taaaa hed..... 🙂 😉

maxara
27. máj 2011

@noemarta no myslim, ze nemas dovod.. tak ale ani oacka a luludi podla mna nejaky speci dovod nemali 😉 😀 😀 ale samozrejme tym nechcem naznacit, ze tam mas ist 😀 😀 len ze ste sa dlho neozvali, tak preto som myslela, ze hadam uz ani nezavitate

noemarta
27. máj 2011

@maxara a ty co mi vykas???? 😀 😀 😀
Ja som napisla, ze som tento tyzden total k.o. vystavena, bez zivota.....takze som na nic, nemala chut.... ☹
Jaaaaj, teraz mi to doslo, lebo citam si spatne cely tyzden co ste popismenkovali, ze preco pises v mnoz.cisle, to ako koho myslis tym ze fantasticka stvorka 😕 😕 😕 😕 😕 a stretko v eurovei???

dugyna
27. máj 2011

@adelaine ahojky ano dojcime sa stale je to super a urcite sa nejak skoro nechystame prestat a chcem dojcit co najdlhsie.
aj podla WHO sa odporuca dojcit aspon do 2 rokov a potom podla toho ako to vyhovuje dietatku a matke.predsa ma pravo sa dojcit az kym sa sme neodstavi. a babo to dobrovolne nesprvavi skor ako v 2 rokoch.
a to ze ak niekto dojci 3 rocne dieta,ak im to vyhovuje predpokladma ze je to rano alebo vecer...a vacsinou mamicka ma druhe dieta..mladsie a to starsie uz nemusi byt priamo kojene ale mamicka mu moze mliecko odsvatvat a robit mu z neho kakauko..

noemarta
27. máj 2011

@dugyna ahooj, tak ty si sa dala na takuto tematiku, dobreee, klobuk dole.... a z coho cerpas informacie, ci vychadzas z vlastnych skusenosti, ci???
Lebo knizkovo je napisane napr. ze dieta sa az samovolne vzda mlieka okolo druheho roku,ale prax je ina, aspon ja mam v okolo asi aj tri mamicky, co dieta im presne v roku odmietlo prsnik. 😉 Ale myslim si, ze je to indi vindi.

maxara
27. máj 2011

@noemarta 😀 😀 no ved vas styri euroveacky.. som myslela, ze dnes znova na tajnasa randite 🙂
a tak, ze aj pomenej pisete, vlastne vobec.. ale tak aj ja kebyze som KO tak nepisem 😉 to je jasne

noemarta
27. máj 2011

@maxara neviem sice z coho si dedukovala, aleeee budis....a preco fantasticka stvorka, aleeee znie to pekne a dobre 😉 😉
A preco baby nepisu, netusim, katka dnes napisala ze Sandra je chora, a asi si mala na mysli Mirku a Kafo, tak tie asi tiez riesia nieco ine, svadbu napr. aj jedna aj druha idu na svadbu, alebo su na neplanovej dovolenka, ja neviem, ved sa ich opyyyytaj. 😉

maxara
27. máj 2011

@noemarta maci vobec som to nemyslela v zlom.. prve spojenie ktore ma napadlo so stvoricou bolo toto, tak preto som ho pouzila.. a dedukovala som z kafkovho prispevku 😉 tak ale kedze to bola len dedukcia.. a navyse, je to kazdeho vec kto s kym kde co robi a mna do toho nic, len som dedukovala.. 🙂 snad som sa nikoho nedotkla tym, lebo uz ma potom asi fakt porazi a pojdem do tych erdzian asi ja 😒

maxara
27. máj 2011

@noemarta jaaj a pytat sa nebudem, naco, ved ani ja sa nespovedam kam idem a co robim 😉 a ked chcem napisem, ked nie, tak sa nedozviete 🙂

maxara
27. máj 2011

Inak mne sa to dojcenie tiez volajako nevidi.. ako nemam nic proti tomu, ked mamicka dojci do 18tky, jej vec.. ale ked s tym chce seknut skor ako sa decko odstavi, tak je to tiez jej vec, WHO neWHO

noemarta
27. máj 2011

@maxara vsak ja viem ze si to nemyslela zle, ved ty nikdy nemyslis nic v zlom, no neee, mam pravdu 😉
inaaaac, mohla si nas nazvat svieza stvorka, to znie tak sviezo 😀 😀
Nooo a ked budes takto vseeetko dedukovat, tak ta ozaj niekto posle do tych erdzian 😀 😀 😀

dugyna
27. máj 2011

@noemarta neviem ci poznas dr newmana..podla toho z toho vychadazam z jeho clankou..a proste ma to aj logiku prirodzenu.
a co sa tyka toho ze dieta odmietne v jednom roku...o mozno zname davali detom napr cumlik ci flasku a nedocjili na poziadanie a preto sa to stalo.mamicky casto hladaju kopec dovodov ako to nejde..alebo preco im to neslo...a k tomu to je take jednoduche a prirodzene..len bohuzila vyrobcovia UM hltia trh

noemarta
27. máj 2011

@dugyna no nepamatam si tie dve, ale ta jedna doslova bola hotova, ze uz nedojci, bolo jej to velmi luto, a nepilo ani z flase ani dudel nemalo..... 😕
Ved ja chcem tiez vydrzat do kedy sa bude dat, mala som pocit, ze mam teraz pomenej mlieka, ze jej je malo, ale to bol iba klam.... vies, dost casto sa mi budi v noci a len tak si cuckaaa.

bambola
27. máj 2011

jaj, zase som kukla do kalendara 😀 @ywett @strasska vsetko najlepsie k meninam 🙂

maxara
27. máj 2011

@noemarta ale niekedy aj myslim nieco v zlom 😉 oki, tak nabuduce ked budem dedukovat, tak budete svieza stvorka.. inak keby som ja sa neozvala a niekto by dedukoval, ze som asi niekde s niekym kto sa v rovnakom case tiez odmlci, tak ja by som nijak osobne asi nebrala 😔

ja uz zacinam byt tu z kona paranoidna.. vazne.. ja normalne mam stale pocit, ze sa tu so mnou bavite vsetci v narazkach a za vsetkym sa nieco skryva.. 😔 potom si zase chvilku myslim, ze ok, tak sa mi to zdalo a potom zas paranoja.. tak..

maxara
27. máj 2011

@bambola Bambi ty trupka, to sa az teraz pozera do kalendara? 😀 😀 @ywett @strasska aj ja sa pridavam, vsetko naj 😉

bambola
27. máj 2011

baby ja sa priznam, ze mne to uz niekedy lezie na nervy a proste chcem od roka zacat odstavovat, pomaly nenasilne, trebars nech to trva aj do vianoc ak to nepojde tak radikalne zo dna na den 😔 myslim, ze je lepsie aj pre dieta aj pre mna ked nebudem nervna z toho, ze MUSIM ist dat prso. proste niekedy mam dost a priznam to a netlaci na mna ziadny vyrobca UM, mozno to spravim ako vierka (tusim) a dam kravske a bude pokoj 😠

dugyna
27. máj 2011

@noemarta no .tazko povedat co sa stalo u tej kocky co bola hotov..mozno naozaj islo o ten pripad ze babatko si uz povedalo ze mu staci. ale casto byva dovod inde.
to ze sa v noci castejsie dojci neznamena ze mas menej mliecka..mala proste ma taku potrebu, deti su individualen jedno sa dojci v noci raz za6h a ine kazdu hodinu. nieked sis proste babo potrebuje overit ze mamika je tam pri nom. u nas to tiez bolo chvilu kazde 3h, potom jazdych 6h a mali sme obdobie kedy v noci kazde 2h...z mojej skusensoti sa mala vicej dojci ked jej idu zubky-ale to je aj tym ze je ublena azroiven ze vtedy ani papat moc nechce..cize si to nahradza a zaroven sa usoava. niektore deticky sa viac v noci dojcia skrze ukudnenia a uspavania dojcenia-aj taku funckiu ma

bambola
27. máj 2011

@maxara tak az teraz som sa po pol dni dostala k pocitacu 😀

noemarta
27. máj 2011

@bambola veru, teraz sa kuka do kalendara.... 😉
Tiez sa pripajam, vsetko naj naj Ivetky !!!

@maxara ale ved ja som to tiez osobne nebrala.

noemarta
27. máj 2011

@dugyna no u nas to je asi skor to, ze ma musi citit, ona je taky cecusik moj.... 😉
Diiik za info.

maxara
27. máj 2011

@noemarta no tak mala som pocit, ze ma za to nepriamo zdrbavas, ze co si dovolujem dedukovat vasu spolocnu nepritomnost 😒 ale tak vidis, ak to tak nie je, tak som paranoidna..
ja uz naozaj nerozoznavam, kedy je to uprimne a kedy narazka a kedy medziriadok.. ☹

@bambola ty uz tu matu odstav prosim ta, nech sledujes tie meniny 😀 😀

noemarta
27. máj 2011

@bambola mati, ale kedy ta to obtazuje v noci, ciii??? tusim tebe mala nezaspi inak nez na prsu,zee???
Lebo mna to napr. vobec neobtazuje, ja s tym nemam problem, ja len keby sa nam tie noci polepsili, ze prespi dlhsie nez dve tri hodky v kuse.... ☹ lebo ja som uz ozaj vycerpana, ved moja imunita je total v prdaku.....

bambola
27. máj 2011

@maxara kurnik, tak nielen pocasie a dopravny servis ale este aj kalendar 😀 😀

maxara
27. máj 2011

@bambola 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre