Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
bambola
28. máj 2011
@katka55 no nasa tiez nie je pokrstena a osobne mi ani nebude vadit ked ju dame, teda hlavne kvoli ocovi lebo on dost zle niesol, ze sa nejdeme brat ked som otehu a vraj potom pustil vetu, ze dufa, ze aspon malu pokrstime. ale tak mne je to jedno, neboli to a nic strasne to nie je, aj ja som, dokonca mam aj prijimanie 😉 akurat, ze my musime najst farara, ktory prehltne to, ze niesme zobrati a andrej nie je ani pokrsteny 😉 inac katolici su v tomto padli na hlavu, evanjelici z toho nerobia ziadnu vedu 😉
katka55
28. máj 2011
@maxara @bambola akoze nesmejte sa, ale ja som zazila vyvolanie ducha. konkretne 2x. raz sme s nim normalne kecali a druhykrat si ma vybral za zdroj energie. NIE, nehulili sme, ani nepli 😃 😃
bambola
28. máj 2011
@katka55 ty mas moc rychly refresh gombik 😃
bambola
28. máj 2011
@katka55 my sme vyvolavali duchov ako decka na ZS, vacsinou doma, po tme v kupelke alebo zachode 😃
maxara
28. máj 2011
@bambola Bambi ja pouzivam vlhcene utierky, takze preto sa mi nechce umyvat.. nastastie nemame ziadne problemy, vyrazky ani zapareniny.. takze zatail takto fungujeme 🙂 ale chapeme 😉
inak akoze podla mna sa kvalita vodovodnej vody vyrazne zlepsila odkedy clovek chlipal vodu z kanala, v ktorom sa kupal, stal tam, sral, hadzal bordel z domu.. a uz toto je strasne, ze pit destilovanu
maxara
28. máj 2011
@robika 😉 z donutenia.. ale mas pravdu, som dnes sikulka 😃
bambola
28. máj 2011
@maxara a destilaty? 😃 😃 😃
maxara
28. máj 2011
@bambola aj ja som pokrstena a mam aj prijimanie,ale viac nic... a akoze minulost beriem, ale so vsetkym, cize aj s tym, ako sa vyvinula cirkev, ake zveriny v mene Boha vyrobila a robi nadalej, az hanba.. takze s tymito do partie nejdem |-|

@katka55 😃 😃 tak potom musis verit 😃 a to co? ako s vami pokecal? a ako si sa citila ako zdroj energie?
katka55
28. máj 2011
@bambola my sme vyvolavali na strednej. uz sme mohli mat rozum, ze? 😃 to krstenie maleho by ani mne az tak nevadilo, ale ja nie som ani krstena ani nic a na ziadne ucenia a tie veci chodit nebudem :-| ani ho v tej viere vychovavat nebudem, tak neviem, ci mam v kostole klamat =-) 😉 ale tymto nemam proti nikomu nic. kazdy nech si robi co chce a veri v co chce 😉
maxara
28. máj 2011
@bambola 😃 tak si oplachni prdel destilatom 😃
robika
28. máj 2011
ja malemu utieram ritku vlhceny obruskami, lebo kupelka je na prizemi a bolo by to u nas strasne komplikovane ist zakazdym dole do kupelky, ale nemame problem so zapareninami a pod.
vacsinou kupeme kazdy den, ale je to rychle kupkania ktore trva par minut, alebo iba oplachneme vodickou, hlavne preto, ze cez den mu ritku neumyvam...
katka55
28. máj 2011
@maxara no ved prave ze aj verim, len som z toho sisi, tak sa tomu radsej vyhybam 😉 a ked napisem, ako s nami kecal a aky som bola zdroj energie, tak si poviete, ze mi uz uplne tididi a mozem ist do vecnych erdzian 😃 😃
maxara
28. máj 2011
@robika ja predpokladam, ze ked budeme vonku kazdy den, tak asi budem kupkat aj ja kazdy den, aspon teda sprchovat ..
maxara
28. máj 2011
@katka55 😃 😃 no daj.. cakam
bambola
28. máj 2011
no dieta zase nechce same spat, vola ma a 10 minut tak to kaslem. topru
robika
28. máj 2011
@bambola my zobrati s mm nie sme, ja som evanjelicka, mm je katolik, ktory nema ani prijimanie a maleho sme dali pokrstit v katolickom kostole, myslela som si, ze sa to nebude dat, lebo viem ze su dost prisny, ale nejako sa to mm starej mame podarilo a inak ten farar bol na moje prekvapenie uplne fajn a velmi pohodovy... ani mi neprisiel ako farar...
katka55
28. máj 2011
@maxara @robika @bambola ja tiez neumyvam ritku pri kazdom prebalovani. max 1x za den. pouzivam vlhcene a v pohode. hlavne aj preto, ze ked bol mensi, strasne som sa bala, ze sa mi vysmykne alebo nieco |-| a nekupeme sa kazdy den, aj ked teraz, ked bolo horuco a aj byval vonku na deke, tak sa kupkal kazdy den. lenze on tam vystraja aj 10-15 min, tak to sa neda kazdy den 😃 von nechce ist ani za svet 😃
robika
28. máj 2011
@katka55 to je zvlastne, ze sa s vami rozpraval... na jednej strane by som tomu aj verila a na druhej strane by som mala z takeho nieco velke obavy...
maxara
28. máj 2011
@bambola topru 😃
katka55
28. máj 2011
@robika tak to ste mali stastie na farara. super 😉
@bambola bruuu
@maxara to ti niekedy porozpravam na kafe 😉
robika
28. máj 2011
@katka55 mne by Filipko vystrajal tiez keby mohol... ale u nas kupkanie (vacsinou) trva max. 5 minut, my to mame skor ako sucast vecerneho ritualu...
robika
28. máj 2011
@bambola dobru noc a nech mala pekne spinka a necha spat aj maminu 🙂
katka55
28. máj 2011
@robika ked mne je luto vytiahnut ho z vane, ked vidim, ako sa tam tesi a splachoce a uklada si hracky na vanu a potom si tlieska 😃
maxara
28. máj 2011
@katka55 😃 zlaty je malinky.. nasa Nina sa tiez jasieva vo vani, ale vacsinou ked sa kupeme, tak som s nou ja alebo mm priamo vo vani a ked sa sprchuje, tak sa nejasi, lebo sprchu neznasa a ksichti sa jak keby som jej veceru zhltla 😃
takze najblizsie mi to porozpravas? 🙂 😉 inak mala by si pouvazovat nad kafe kvoli zoznamu 🙂
maxara
28. máj 2011
@katka55 my mame takeho pelikana s velkym zobakom a takym tym pelikanim krkom a v nom su hracky nahadzane a Ninka si ich vybera a upratuje 😉
katka55
28. máj 2011
@maxara ok 🙂 kafe kvoli zoznamu dohodneme na najblizsom kafe, dobre? 😃 😉
maxara
28. máj 2011
baby, nechcem traposit, ale kedy ma chodit ten kaňour co zbiera harky? lebo mna asi nescitali ak je uz po |-|
maxara
28. máj 2011
@katka55 😃 😃 😃 oki, sa ukavickujeme doaleluja
katka55
28. máj 2011
@maxara u nas bola kaňourka uz v stredu ci kedy =-) neboj, vyhlasia scitanie za neplatne, lebo maxarovci budu chybat 😉 😃
robika
28. máj 2011
@maxara u nas uz bol, ale neviem dokedy to je...
mne tak blbne cely PC, taky je spomaleny az hroza, ked to poviem mm, tak hned bude chciet preinstalovat windows...