• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ooooo, 2% baterky :confused: za chvilu asi zdechnem :cry:
28. máj 2011 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@robika hlavne nech nezabudne v mechanike instalacne cd pri zapinani compu, ako sa to podarilo mm minule a vymazal uuuuplne vsetko mojej mame. mala tam vsetky vysvedcka a plany co robia atd :zipper_mouth:
28. máj 2011 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara podarena musi byt ninka :dizzy_face: nejako sa jej to upratovanie paci :wink:
28. máj 2011 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1%. tak teda bruu :wink:
28. máj 2011 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 no ved aj nam ten sedlak povedal, ze pride v stredu a nic.. :frowning2: a to som jedna z mala, ktorej nevadi scitanie :pensive:

@robika no ale to je zial v drvivej vacsine pripadov spomalenych kompov ten spravny dovod.. windows :angry:
28. máj 2011 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 uz si asi zdechla, tak dobru.. ja som tiez chcela akurat napisat, ze idem zdechnut, lebo mi doprala pracka, hned som aj vyvesila a tym padom som splnila metu dnesneho dna.. :slight_smile: a mozem sladko spinkat az do 5:20 :rolling_eyes: tak bru a inak ano, krasna je.. vzdy pride a pozera sa na mna a bud mi nieco slohne, alebo ked som pri krabici, tak mi do nej nieco donesie :slight_smile:
28. máj 2011 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@robika opustam ta.. dobru :astonished: (zivam)
28. máj 2011 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som vas baby uz nestihla, dala som malemu papat a trochu som pri nom zadriemala... tak idem aj ja do rise snov, lebo po dnesku som nejaka utahana...
28. máj 2011 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko, ja uz som uplne vyficana, idem hodit sprchu, potom uvarit mnamku a umyt dolnu podlahu a som fertig.. :grinning:
29. máj 2011 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bre ranko... :slight_smile:
29. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak to tu dnes otváram. Ja som totálne vyflusnutá, lebo namiesto jedného maródy mám doma dvoch a z toho jeden je smrteľne chorý (mm má nádchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Dnes by nám mal prísť znalec ohodnotiť dom a tak som včera upratovala jak divá a potom som ešte do polnoci žehlila. MM síce pindal, že je chorý a musí strážiť Maťa, ale som mu vysvetlila, že ja ho tiež nikomu nemôžem dať keď napr. mám migrénu .... :angry:
Dnes len náhoda zabránila tomu,aby som si prizabila vlastné dieťa, ráno som posadila malého na puzle a išla som si umyť zuby a učesať sa a tak a kým som prišla tak mi povyťahoval ožehlené prádlo z koša a rozvláčil ho po celej obyvačke rozlial mi kávu, ktorú nemal ako dočiahnuť, ale asi toľko búchal stoličkou do stola, že sa mu to podarilo ( ešte, že už bola studená) a potom sa do nej posadil a tým mokrým zadkom sa pošúchal po mojej vyumývanej dlážke. Jediné jeho šťastie bolo, že mi na poschodí niečo spadlo tak som išla tam a kým som sa vrátila tak som prestala vidieť na červeno.

Inak k tomu náboženstvu ja mám aj birmovku, mm je po mame evanjelik ( inak o sebe vyhlasuje, že je ateista) a malého nám krstil gréckokatolícky farár ( čo babka nievie ju netrápi :grinning:) a krstných rodičov má tiež ateistov - čiže iný mix :sweat_smile:
29. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka
@maxara kým som ja dopísala moju story tak ste ma predbehli :angry: :grinning:
29. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierkaha :grinning: ja som tu bola uz o 6tej, ale nechcela som vas zobudit, tak som tisko odisla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akozeeee Matko by ma tymto zabil.. akoze mne dnes Nina pomahala.. som umyvala hore podlahu, cely vrch a samozrejme sedela pri mne.. kym som predtym umyvala vanu, tak som jej dala na hranie poharik, co ma do vane (bol na vani a zavadzal mi) a potom som sinapustila kybel,ze idem umyvat tu podlahu, ale tak vzdy bolo nieco treba este upratat, napr predlozky vytiahnut a tak.. a draha Ninka si sadla ku kyblu s vodou a nacreli si poharikom a vyliala do stredu chodby :confounded: a to som sa na nu uz prave pozerala a zakricala, ze to nesmies (ked mala ruku v kybli).. potom samozrejme jej vodicka a drb sa do nej.. a tak.. ved to poznas :wink: takze aj ja som dnes uz vyzurena, s teplym celom normalne, idem na tu sprchu a vdaka, ze si mi pripomenula, kavu si idem uvarit :grinning:
29. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierkaha nevadi :wink: aspon som sa pobavila, taketo situacie poznam, ked musim odist a ratat do 10, aby som sa ako tak ukludnila :grinning:
29. máj 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ranecko...
@vierkaha jezis som si to normalne predstavila :grinning: kocky tak vcerajsie divadlo sa mi pacilo,kto ma rad rap a tanec tak bude spoko :slight_smile: predtym sme boli na veceri v Primi a musim povedat,ze uz dlho sme neboli taki spokojni ako s jedlom,tak i s obsluhou...a ked sme isli z vecere,boli sme v Eurovei,sme sa len ak zastavili v Guess obchode a na supu sme tam kupili ppc oblek pre Gaba na svadbu...je v nom uzasny,je to taky lezerny oblek,sity presne podla nasho vkusu :slight_smile: a zabudla som sa pochvalit dostala som nadhernu kyticu s 35 ruzami a nezabudol mi drahy pripomenut ze uz mam odteraz blizsie k 40tke :grinning:
29. máj 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maxara
@vierkaha baby mate doma ale pomocnikov, ale snaha sa ceni, no nie? :wink: ja som nasla moje dieta ZASA v roll dorke ako si pochutnava na opatkoch mojich novych lodiciek, ktore vytiahol z krabice :angry: :angry: :angry: pomooooc
29. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 tak si mala vydareny den nakoniec vcera, aj ked prsalo :wink: krasna kytica :slight_smile: nooo tak este topanky a ste na svadbu kompletny...
29. máj 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ffiiiiha Miri, krasna je :dizzy_face: no a co ze mas matematicky blizsie.. ale stale zacinas na trojku :wink: noja sa uz tesim na foto zo svadby :dizzy_face:
29. máj 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka no hej, ceni sa snaha :confounded: ale menej je niekdy viac :wink: :grinning:
29. máj 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara no hej, ved som zabudla dopisat, ze snaha sa ceni, ale nedocenuje :grinning:
29. máj 2011 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 krásna oslava narodiek a kytica je super. Ja som takúto oslavu už dlho nezažila, lebo vždy sa k nám dovalí celá rodina a ja potom len kmitám okolo nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale aspoň si spomenú :sweat_smile:
@maxara ja umývam len keď Maťo spí alebo ho niekto stráži, lebo naposledy na seba prevrátil celý kýbel s vodou. Ako normálne by ma to tak nevytočilo, ale tým, že som včera kmitala, aby tu bol poriadok, tak ma to tak dožralo, že až :rolling_eyes:
29. máj 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 vsetko naj k narodeninam... neskoro ale predsa :slight_smile: naozaj krasna kytica...zachvilu gaba s tvojim vekom zruinujes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja som bola rano s malym 5 minut v zahrade ale vrhli sa na nas komare , takze sme museli ist dnu, teraz mlady pan zaspal a ja idem zehlit lebo poobede ideme k svokre... naobed zbucham len opekane kuracie prsia, polentu a salat ... to mam za 20 minut hotove :wink:

Peknu nedelu zelame :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
@vierkaha by ma si porazilo,mne nikol zatial nejak nevyvadza,ale to asi preto,ze som jej stale v patach :slight_smile:
@mirka285 fiha,to je kytica :slight_smile:
@maxara inak aj nam povedala,ze sa pre papiere zastavi v piatok a neprisla :confused:
29. máj 2011 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby otazka na vas co ste boli na Pn-ke ked ste boli tehu? mali ste kontorlu?
29. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 mo vyzeras famozne
29. máj 2011 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 cigi ja som bola od 4. mesiaca PN a kontrolu som nemala ani raz, do 6. mesiaca som to brala zodpovedne a chodila som von len v prideleny cas, ale potom som si uz trajdala jedna radost, ked mi dovtedy kontrola naprisla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zasa napr. takej Mirke chodila kontrola tusim co dva tyzdne, ale to bola zhodou okolnosti nejaka suseda tusim, co byvala nablizku a mala cestu okolo, tak sa zastavila :angry: :angry:
29. máj 2011 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 ja som kontrolu nemala
29. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 nie ani jednu a to som bola od 3 mesiaca pn, ako najprv a som moc nechodila, lebo bola brutálna zima a navyše som mávala celodenné nevoľnosti, ale potom ako začala jar som bola v kuse niekde. Inak razítko od nejakého dr. sa dá vždy vybaviť :wink:
Ozaj a ty chceš ísť na pn z DNP ? Lebo ak áno tak SP ani kontroly neposiela - musel by ťa niekto bonznúť
29. máj 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierkaha hej z DNP sak na co to platim
29. máj 2011 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maťko si to asi chce u mňa vyžehliť a spinkal 3 hoďky a teraz sa tu pekne hrá a škerí o 106 - zlato moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2011 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok