Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. máj 2011

@mirka285 zrejme veľmi záleží na podrážke ako je mäkká a tvarovaná..mala som obavu, že to budú tie najdrahšie 😀 😀 v Senci som videla takéto vyššie sandálky za cca 35 euro v protetike aj v detskom obchodíku..možno mu ich skúsim a uvidím..(vlastne nič neuvidím, keďže len stojí, nepohne sa)

@tutifruti dík...a Daniel už padol 4x z postele, nikdy nemal ani modrinu, asi dobre padá...naposledy padol včera o polnoci..ja som ešte sedela pri pc, keď som počula rachot ako ked padne vrece zemiakov..a to chúďatko moje malinké na zemi..tak som vyskočila ako strela, položila ho do postele a pichla mu prso do pusy, hned prestal plakať..tak asi sa len zľakol..a spal na prse pri pití dalej..mám na tom kritickom rohu takú okrúhly dosť hrubý koberček, ležal síce trocha vedľa od neho, ale asi aspoň zčasti stlmil pád...to je všetko perto, že sa točí ako hodiny, že nevie spať u seba v postieľke ☹

mirka285
30. máj 2011

@monline nieco velmi podobne ale v prijatelnejsej cene,kvalitou asi rovnako dobre su tieto,ma ich kamoska,videla som ich nazivo,aj ako v nich dieta zvlada prve kroky.. www.detskaobuv.sk/detske-sandalky-kolekcia-2011...

luminkasp
30. máj 2011

ahojte kocky, tak ja som tu zas zavitala raz po dlhom case, vidim, z esa mate dobre, vela som dozadu necitala, ale aspon co som stihla
@monline drzim nike palce, neboj zvladne to v poho.
baby, my uz mame 3 den 40 -ky horucky, vcera som bola na pohotovsti s nim, vraj mu nic nie je, tak ja neviem z coho ta horucka, ze by z ocnych zubov? ma ich opuchnute, ale inak nic. Zatial mame 8 zubov.
no a konecne aj stvornuzkuje, sam klaci (aj ked vy uz tu behate 😎 ), povie mama, papa, tea (teresa), abu (dedko), teta (ked chce prso, v spanielcine),mia (macka) a tae (trae, daj mi)
nezastavim sa za cely den, kedze teraz kazdy den musim pripravit anglinu na doucka, dom, zahrada, deti, no ale som stastna a aspon zaspavam unavena 😵
25. letime na slovensko na tri tyzdne, tak sa strasne tesim, akurat nestim stretko, ale co uz 😒
tak sa drzte kocky 😉

bambola
30. máj 2011

@mirka285 miri mas pravdu, ze tie celokozene kotnikove vyzeraju ako lyziarky, my mame presne take ale ku podivu prave v nich sa mala odvazuje tak riadne stavat a za rucky chodit, resp. odvazila sa lebo videla , ze ma stabilitu a teraz uz aj naboso sa odvazi 🙂 ale ja jej tie "lyziarky" davam len na doma, bolo mi povedane, ze doma uplne staci na to aby mala pevnu paticku 🙂

velmi sa mi pacia tie co si dala druhy link 🙂 len nas problem je aj ten , ze malej su aj tie najmensie topanky velke 😖 tak musim pockat kym jej dorastie noha vlastne 🙄

bambola
30. máj 2011

a inac pekny den vospolok prajeme 🙂
ja uz mam aj po skuske 😎 a uz len jednaaaaa. idem s malou nakrmit psy a na dvor trosku a snad mi potom zaspi. inac ona strasne zboznuje psy, cela je vo vytrzeni ked behaju okolo, take rehoty som pri inej cinnosti nepocula, no zlata je 😵 minule v blave jej dokonca jeden koker vliezol az do kocika a mala nic, rehot na plne vrata 😀
@cigaretka5 vsetko najlepsie k narodeninam, nech tvoj dvojciarkovy darcek rastie do zdravia a krasy a takisto aj maminka 😉

mirka285
30. máj 2011

@luminkasp Lumi prajem skoro uzdravenie.,pekny pozitivny prispevok,az na tie teploty,ale tak snad rychlo prejdu....
@bambola my sme tiez zacinali s tymi celokozenymi na doma,ae tak tazkopadne v nich chodila,ze som jej ich prestala davat...inak tie superfitky maju aj 18,tak tie budu Matke urcite dobre...a teraz ma mozno znesiete pod ciernu zem,ale tie topanky co maju v lekarnach sa mi vobec nepozdavaju,pripadaju mi take iste ako pred 20 timi roknmi,ziadna inovacia,akoby ani vyvoj nesie dopredu...

denisse
30. máj 2011

ahojte ..
tak ja topanky zatial neriesim, barunka uz sice uplne bezpecne stoji ci v postielke, ci pri nabytku, ale kroky zatial nerobi vobec ziadne .. teda par do boku, ale malo .. ked chce dociahnut nieco na druhej strane postielky, tak zlezie dole (a to vie pekne opatrne, bud na kolena alebo na zadok), priplazi sa a znova sa postavi ...
ale uz som ju videla aj sadnut si z lahu na boku ... ale proste to takmer vobec nerobi ... z lahu na bruchu sa rovno postavi a z toho si sadne ... chvilu posedi a hned vstava zase ... takze ja myslim, ze chodit este dva mesiace nebude ... mam sice po nele kopec topanok, ale na prve kroky urcite kupim barunke nove ... takze dik
@mirka285 za postrehy 🙂

@mojalili
moje ruky su znesitelne .. trpnu mi, hlavne lava, ale neda sa to porovnat s tym co som mala pri nele, tamto sa nedalo vydrzat, teraz je to dobre ... mam to hlavne v noci a rano, cez den to citim malokedy ...

@monline
tiez sa bojim soferovania, vodicak mam uz 18 rokov ... a po vyske som sa odhodlala aaj som jazdila, potom som ani neviem preco prestala a teraz sa bojim, ale som odhodlana sa k tomu vratit ... ale chcela by som nejake mensie auto len pre seba, nech nemusim soferovat nase rodinne, je mi velke, nic z neho nevidim ... 🙂
dufam, ze nika to ma uspesne za sebou, teraz sa rychle zotavi a bude ok 🙂

denisse
30. máj 2011

baby, moja segra od minulej stredy (kedy mala termin) lezi na kramaroch, nic s noou nerobia, len caka ... je tam uz zufala chuda ... prvu dceru rodila sekciou pre nepostupujuci porod (sa trapila dva dni, kym rozhodli, ze to prirodzene nepojde), ale sili ju nejakymi nitami, na ktore mala alergiu, tak este rok a viac po porode jej normalne z tej jazvy po cisarskom vychadzali az na povrch stehy a cele jej to hnisalo ... takze kvoli tomu by chceli, aby tentokrat radsej rodila prirodzene .. lenze je skoro tyzden po termine, maly ma okolo 4 kil a nie je otvorena ani na jeden milimeter, porodne cesty vobec nenaznacuju porod, takze prirodzene to pravdepodobne asi zase nepojde ... juuuj, tak dufam, ze jej bude naplanuju sekciu (a zasiju ju nejakymi lepsimi nitkami) alebo jej skusia vyvolat porod, ale nenechaju ju dlho trapit a ked to nepojde, tak jej urobia cisarsky ...
navyse ma chuda nejaku tehu koznu chorobu, svrbi ju komplet cele telo ... 😒

bambola
30. máj 2011

@mirka285 miri tazko sa tu my zhodneme na takej veci co sa nevedia ani ortopedovia 😉 tie topanocky z lekarne viem, ze maju pevnu patu, klenbu a su mierne zvazene dopredu (kvoli tazisku).
este som si vsimla, ze mi prestala krcit prsty a zapierat sa o ne, ale ked je bosa tak spickuje obcas 😔

no, som jej teraz odmerala nohu lebo tie co mame doma su 18 a su jej velke, tak som ale myslela ci to nie je nejaka "vacsia" 18 a nie je. ona ma len 10cm nohu 😕 esteze je leto a bude behat bosa po dvore 😀

bambola
30. máj 2011

@denisse juj deni tak nech to len segra nejako zvladne, tie nanic v takychto horucavach ☹

mirka285
30. máj 2011

@denisse boze nezavidim jej to ani trochu,nech sa drzi baba....a ja s tebou suhlasim,naozaj je zbytocne kupovat topanocky pokial dieta este vela casu netravi chodenim popri nabytku,pripadne sa uz samo nepusta...
@bambola mas veru pravdu,je to smutne,ked ani ortopedi sa nevedia zhodnut,co je pre dieta najlepsie,tak to uz co je 😕 kedze sme mali 4 topanky,tak som sa snazila napisat moj postreh,tak snad som niekomu pomohla... inak som si pocvicila trosku kym Linda spala,a taka som dnes leniva,ze som ani neupratovala...idem hodit sprchu a chcela by som poobede malej nafukat bazenik u nasich nech sa clapoce...kocky ako je vonku?je teplo na kupanie?

tutifruti
30. máj 2011

Baby hurááááá, naš Šimonko sa konečne posadil 😀 😀 😀 ... Bol s mm von a že si začal v kočíku sám z ľahu sadať.... No a doma som ho chcela dať veľmi spať a on sa posadil.... a potom sa guľal po posteli a sadal a ľahol a znovu sadol.... normálne ho to bavilo..... Veľkéééé uffffff

bambola
30. máj 2011

@mirka285 nie, miri urcite je supis, ze si to takto zhrnula 🙂 neviem ako v dnv ale v bb je teplo na bazenik s teplejsou vodou 😉
inac ako? uz ste ho skusali? dobry je? musim aj ja malej tu k nasim na terasu take clapkatko zohnat 🙂

denisse
30. máj 2011

@tutifruti
paraaaada ... viem, ako velmi sa tesis, super 😉

bambola
30. máj 2011

@tutifruti sa zlakoooool, ze ho ides vlacit po doktoroch 😀 no vidis, on to tak odpozoroval a normalne urobil, vsak nebude marnit cas nejakymi namahacimi pokusmi 😉 😀

mirka285
30. máj 2011

@tutifruti no supis,a tak si sa uz bala a on len potreboval svoj cas...
@bambola este som ho neskusala,chcela som dnes ak stihnem,ak nie,tak zajtra urcite...dnes sa nejako suchcem a Tomi si este vymyslel,ze mu treba ist kupit nejake veci do skoly 😖

bambola
30. máj 2011

@mirka285 treba mat aj suchtavy den 😉

aalexis007
30. máj 2011

Ahojte, nechystáte sa niekedy teraz do ZOO???? My by sme chceli ísť asi v stredu alebo vo štvrtok? 🙂

dugyna
30. máj 2011

@bambola hej hej ja to poznam milujem to ked som cez obed uz utaha a mala ide spinkat a sa cucne na prso a sa tak tulka....este si to chcem uzivat🙂 to ma clovek pocit ze je este take moja miminko.

dugyna
30. máj 2011

@noemarta moze byt ze sa ti nechce dojcit lebo ma vela prikrmov.my sme na 3 .na ranajky sa mala docji, desiatu ma jogurtik alebo chlebik, na ihrsiku zobka jablcko potom sa dojci a zaspi, potom ma obed asi tak prikrm, a poobede sa dojci asi 1-2krat, a ma jablcko-pripadne bananik, a na veceru si da podla chui kasu,ci jogirt alebo banan. a potom drhu veceru sa koji a zaspinka.

mirka285
30. máj 2011

Linda dnes vonku tak spadla,ze ma rozbite cele usta a som rada,ze ma vsetkych osem zubov po hromade 😢 😢

bambola
30. máj 2011

@mirka285 moje chudatko ☹ tak uz ju len mojkat cely vecer a neboj, kym sa vyda tak zmizne 😉 😀

monline
30. máj 2011

ahojte baby
tak som bola za Nikou, pustili ma k nej len na 5min, ale aspoň som ju videla 🙂 driemala, tak sa prebrala, cíti sa dobre, brucho ju bolí, ale inak vyzerá byť všetko v poriadku..s lekárom som nemohla hovoriť, lebo ešte operoval, snáď zajtra ho zastihnem...pozdravila som ju aj od vás a veľmi ďakuje..
no a kým som bola preč, naši varovali Danka, otcovi sa vysypal z chodítka ..pretože ho v ňom nechali vonku na tráve a ako sa rozbehol za psom, tak ho obrubník nadvihol a prekotil a chudák má oškretú jednu stranu tváričky..☹ ževraj ani moc neplakal..na druhom líci má podliatinu, podľa mňa ho buchlo chodítko následne...takže rôčik bude sláviť s modrinami
a už ho idem uspať, lebo je zlýýýýý 🙂
a ozaj- díky za tipy na nosiče, Katka si nakoniec objednala liliputi, ten jednofarebný za 65 euro..ževraj Lukáš v manduce plakal, ale to mohlo byť aj tým, že mal toho skúšania dosť.. @bambola @dugyna @booklover

bambola
30. máj 2011

@monline tak vidis, nika zvladla 🙂 tak snad je vsetko ok a nech sa rychlo zrehabilituje 😉
a vidim, ze dnes bol lietaci den ked aj danko aj linda 😔 aspon bude z neho drsny chlap 😀

mijam
30. máj 2011

Ahoj maminky. Ak sa vám páčia háčkované večičky skúste nakuknúť http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

noemarta
30. máj 2011

@dugyna podla mna nema vela prikrmov, ved ranajky, obed a olovrant a vecera 😕 😕
ale teraz jak je tak teplo tak si zacala pytat aj raz cez den...
@mirka285 chuda lindusa 😔 cmuk posielam
@monline pozdravujem niku a sup sup domov, a dankovi tiez posielam cmuk na zotavenie.
Ja som momentalne od vcera vecera zazrata na nete, a hladam ubytko v chorvatsku, sme sa rozhodli ze ideme na konci jula, teda rovno budeme cestovat na Neline narodky, a ideme taka vacsia partia, tak sa aj tesiiiiim. 🙂

katka55
30. máj 2011

ahojte 🙂 dnesna kontrola na kramaroch dopadla ok. za odmenu sme sa poobede vykyblili na kuchajde, nakupili sme si v starej ikei vo fresh markete zeleninku a hajde domov. zajtra rano nas caka ockovanie, tak na nas prosim myslite 😅

@bambola no blahozelame ku skuskam. sikovne zabi este poslednu a sup sup domov 😉
@aalexis007 my sme boli v zoo nedavno, takze my nie, ale urcite sa oplati ist 😉
@cigaretka5 vsetko najsamlepsie 😉

no a som prevelmi zvedava, kto dnes vypadne 😕 normalne som obetovala sms a poslala gunci, lebo uja sebsa si uz neprosiiim.

tutifruti
30. máj 2011

@mirka285 no booooze, chúdatenka
@monline vaši musia byt hotoví, si viem predstavit, že sú neštastní, že sa im také dačo stalo ked ho strážili

Baby náš Šimonko si sadá stále.... normálne už to dokáže sprava aj zľava.... Ináč je zlý ako 100 čertov, ale mu to odpúšťam, ked je taký šikovný 😀

katarina7777
30. máj 2011

Caute babizne, zdravime vas z plaze... teda teraz uz sme na apartmane 🙂 Citam ze dneska mali niektori drobci mensie urazy ☹ aj leovi dneska po prvy krat tiekla krv, drahy ho strazil pokial som balila veci a leo si rozbil bradu o postel ☹
@monline uvidis ze zajtra uz bude nike lepsie, kedy by ju mali pustit domov?
@tutifruti no vidis malemu stacilo pohrozit lekarom a hned sa sam posadil 😉
@mirka285 bohuzial na tie pady si budeme musiet zvyknut 😒

maxara
30. máj 2011

Pekny vecer
Linduske a Dankovi fukam bibino, Nike tiez ☹ , ale tej posielam 😵 lebo bola ocividne statocna. Chudatko.
Som rada, ze je po sepsovi, hoci som vcera ani dnes nepozerala.. uff

@katka55 tusim aj Patrik mal nehodu 😔 zajtra drzime palce na ockovani..

@katarina7777 jeej kati, a co mate, dovcu? 😕 coze? aj Leo? mna picne, esteze my sme bez ujmy 😅

@tutifruti zlatyy.. super, ked ho to bavi.. a uvidis, teraz to pojde skokovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre