Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. máj 2011

@tutifruti veru, mama rovno sadla na bicykel a šla mu do obchodu kúpiť bolestné 🙂 autíčko so zvieratkami 🙂 a otec sa tak zľakol, ešte i mama na neho nakričala, tiež preľaknutá, aj si poplakala...
@katarina7777 dúfam, že jej bude lepšie..pred 8 mi posielala sms, že už 3x grcala ☹ v piatok asi príde domov, dúfam..

katarina7777
30. máj 2011

@maxara hej sme pri mori, svokrovci maju v grade apartman tak som tu so svokrou a mm tetou... babky opatrovatelky 😉 no dneska bol nejaky nehodovy den alebo co 😒

katarina7777
30. máj 2011

@monline to ma reakciu na anesteziu, bohuzial niektori ludia tak reaguju ☹ zajtra jej uz bude lepsie, urcite jej daju nieco aby spala v noci a nabrala energiu.... uz ju skusali aj postavit? dolezite je aby sa postavila co najskor... to jej pomoze v hojeni a nespravia sa jej zrasty.

maxara
30. máj 2011

@monline @katarina7777 chuda Nika, viem si ozaj verne predstavit, ake to je grcat po narkoze 😔 ja som po zlcniku raz a po pruhu aj 5 krat ☹ .. inak sa snazia do polnoci po operacii mobilizovat pacientov, aspon ist cikat, to staci.

maxara
30. máj 2011

@katarina7777 Kati a coze si sa vybrala s babkami operkami na dovcu? 🙂

monline
30. máj 2011

@katarina7777
@maxara sestrička vravela, že až ráno ju dajú na nohy, tak neviem ..

maxara
30. máj 2011

@monline oni nenutia chodit v ten den, len sa snazia motivovat.. mne bola dostatocna motivacia misa pod rit.. to som sa hned pytala na zachod 🙂 takze boli spokojni a rano ma na vizite chvalili, ze som ukazkova pacientka

maxara
30. máj 2011

@monline ale cikat musi do polnoci, inak cievka

katarina7777
30. máj 2011

@maxara hej, ja mam super svokru takze bude zabava... a s radostou sa pobiju o maleho 😉

@monline moze byt ze je vysilena lebo grca tak ju nechaju oddychnut...

mirka285
30. máj 2011

no koceny citam,ze nie sme jedine s boliestkou...tak dufam,ze sa vsetci rychlo uzdravime...Linduska tak skaredo spadla ze usta ma ako Kucerenko po troch plastikach,vnutrajsok ust ma cely rozrazeny a este si aj zo zubov kusky vybila 😢 bolo to strasne,nikomu neprajem a to stala na mieste a tak nestastne zakopla,ze takto dopadla 😢 a ja mam dnes den blbec 😢 vecer som chcela spravit este tiramisu mojim chlapom,ked som dala druhu vrstvu piskot,zabudla som ich pooblievat kavou,tak si hovorim,ze vsak nevadi,zoskrabem to mascarpone dolu a oblejem ich a miesto toho som celu tu kavu prekotila v kuchyni na stol a stolicky ☹

tutifruti
30. máj 2011

@katarina7777 juj zavidím také babky.... /aj to more/.... nechcú aj moje deti postrážiť? 😅
@mirka285 nasa Dorota takto odbila zo zubov a nakoniec sme museli íst zbrusovat, ked mala asi 2 roky, lebo vždy ked spadla tak zahryzla do pier... tým ostrým.... vždy riadny krvák 😖 Ale naša Dorotka je proste extra trieda... my sme to mali co týžden

maxara
30. máj 2011

@katarina7777 Kati no parada.. tak budete mat riadny zur 😉

@mirka285 chudatko, vy obe

monline
30. máj 2011

@mirka285 chúďatko Linduška..muselo ju to riadne bolieť..nebojí sa teraz chodiť?

katarina7777
30. máj 2011

@mirka285 chudatko linduska, to muselo byt placu ☹ a ty si chod radsej lahnut aby si este nahodou nieco nerozbila, lebo ked ma clovek nahovno den tak radsej nic nerobit 😒
@tutifruti tak z vasej dorotky by boli paf urcite 😀

tutifruti
30. máj 2011

@katarina7777 no potom by museli ist na dovolenku císlo 2 😀 😀 😀 Po nasej Dory potopa 😀

mirka285
30. máj 2011

@tutifruti no ja neviem ci Linda nebude konkurencia tvojej Dori...ona nonstop ide,ja ju ani pomojkat nemozem..stale nieco vymysla a spekuluje...
@katarina7777 v dobrom zavidim...
@maxara dufam,ze zajtra sa zobudim do lepsieho dna ☹

mirka285
30. máj 2011

@monline ale kdeze,ide dalej...ale plakala velmi aj kopec krvi bolo

tutifruti
30. máj 2011

@mirka285 no poteš pánboh 😉 Ja našu Dory nemôžem ani len s " i " písať....

Minule sme sa rozprávali aké ma kto meno... no a naša Dorotka, že no mne sa meno Dorotka najviac hodí... a Alžbetke Alžbetka a tebe maminka Maminka 😀 😀 😀 😀 no naša Dorotka by teda s menom Viktoria žiť nemohla 😀

adelaine
30. máj 2011

ahojte babule,
juj, vidim, ze ste tu riesili urazy 😖
@mirka285 chuda Lindus...ale neboj, taketo urazy v ustach sa rychlo hoja, je to len sliznica,
to bude rychlo dobre, ale verim, ze to muselo vyzerat zle, lebo odtial tecie dost krvi..

inak, aj mne dnes capol risko z murika na detskom ihrisku, to je zakon schvalnosti, vzdy capne, ked som pri nom,
ma oskrete cele licko, zajtra bude modry 😢 inak, on je v poslednej dobe ako tank, len ide a ide...
furt chce stat a chodit, modry je ako slivka....no tazke obdobie to je pre detvaky 😔

monline
30. máj 2011

@adelaine tak aj Riško? pofúkame aj jemu bobo..

maxara
30. máj 2011

@katarina7777 Kati ved budes mat tu cest stretnut Dorotku lajf 😉

@mirka285 urcite 😉 na posrateho aj hajzel spadne 😉 takze rano zase pravou vstan a bude dobre

maxara
30. máj 2011

baby bruuu mriem 😒

mirka285
30. máj 2011

dobru noc koceny,idem spat radsej,nech mam tento hnusacky den zamnou

adelaine
30. máj 2011

@monline Moni, dakujem... 😉
precitala som si 2 strany dozadu a vidim, ze nas je tu takych viac....ale teraz to bude zrejme na dennom poriadnu,
kadejake tukance, odreniny...

katarina7777
30. máj 2011

dobru , idem aj ja drichmat 🙂

monline
30. máj 2011

dobre sa všetky vyspite do krajšieho dňa bez pádov a boliestok

katka55
30. máj 2011

@maxara patrik chodi na kontrolu s oblickou a nastastie sa dnes nepridal do klubu padajucich deti 😉

aj ja fúkam vsetkym detom bolacky a odchadzam do hajan, kedze rano o 6 sa budickujeme 🙄 (my normalne vstavame az o 8...) bruuu

cigaretka5
30. máj 2011

babulky dakujem za gratulacie, no dnes som si moc narodeninovo nepripadal, som malej dala darcek k mojim narodkam , bola prvy krat s aupairkou , ale celkom pohoda, nastatsie ju pozna....

robika
30. máj 2011

@monline Moni aspon na chvilku Ta za Nikou pustili, mas statocnu dcerku a urcite daj zajtra vediet, co povedal lekar, chudacik Danko, taketo pady to je hrozne, nech sa mu to rychlo hoji, ktovie ci sa nebude bat teraz toho choditka...
@katarina7777 dnes tu mame same urazy, nech sa Leovi rychlo bobo zahoji...
@maxara Peti baza je uz namocena 🙂
@bambola blahozelam k skuske a drzim palce na tu poslednu...
@mirka285 chudatko malicke, nech sa jej to rychlo zahoji... esteze si zubky nevybila...

robika
30. máj 2011

@cigaretka5 aj ja sa pridam a prajem vsetko najlepsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre