Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
31. máj 2011

@mirka285 viem ,ze davno tak nahodou ci si nepamatas 😅 ja mam zatial vyhliadnutu taku hubu 🙂 chcem uz to objednat aby nas to stihlo kym sme este tu v BB 🙂

noemarta
31. máj 2011

ahojte holky,
tak mi sme dneska prvykrat meninkovali 🙂 😠
Ja som tiez chcela Nele napustit bazen, dostala tak sme chceli otestovat, ale u nas dost fukalo, tak som to nechala tak. Akurat mi zahajala, bola unavena, lebo dnes mala robotu, hi hi zatial co som zehlila, tak ona mi vyhadzala/upratala skrinu....
idem makat, paaaaa
@mirka285 lindus je podarena...
Jaaaj a aby som nezabudla, dnes sa Nelina prvykrat sama pekne postavila a naramne sa jej to paci 😉 😉 😉

mirka285
31. máj 2011

@bambola ta huba je strasne malicka,to je tak na balkon...nasla som ten moj,ale na balkon by sa nezmestil www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?product...

noemarta
31. máj 2011

@noemarta jejdaaaa to sa mi tam ten skareduch 😠 omylom daaaal !!!!!!

mirka285
31. máj 2011

2kafoditka Linda sere 4 krat za den a mne sa teda nechce vobec striehbut kedy,ona sa posere a ja to hned citim,tak ju prebalim...mne to je pohodlnejsie ako davat ju na serblik,na ktorom nechce byt a pisti...a neboj nase deti su sikovne,ved oni raz pochopia ze kadi sa do zachoda...

kafoditka
31. máj 2011

@noemarta Maci, tak vsetko najlepsie Nelinke k meninam, mne to ani netrklo, ked nie je v kalendari..

mirka285
31. máj 2011

@noemarta sikulka Nelina,teraz uz musis mat oci jak na stopkach...a neprepracuj sa zas

kafoditka
31. máj 2011

@mirka285 nooo ja sa priznam ze som na to pohodlna 🤐 posere sa, prebalim ho. On mi na serbli sediet nechce, hned z neho utece a ja to silit nebudem.. aj tak by to nerobil vedome, tak naco, mame este cas 😉

bambola
31. máj 2011

@mirka285 jej dakujem si poklad 🙂 ved prave, ze ja som si myslela, ze aj ten tvoj je rozmerovbo ako huba. a je nizky? lebo deti vraj radi lozia hore dole 🙂
a s tym nocnikom si myslim, ze to je momentalne este jedno, nemyslim si, ze sa zacne za to pytat ked tam teraz kadi, lebo u nas je to o tom , ze viem kedy ide kadit a tak ju tam supnem a jej je to pohodlnejsie 🙂
@noemarta jej, gratulujeme k prvym meninam 🙂

noemarta
31. máj 2011

@kafoditka diik
@mirka285 jasne ze mame deti sikulky, ved nemusia vsetko vediet naraz.... kazde je v niecom ine lepsie no neeee.... hlavne ze robia pokroky 🙂
nooo, budem sa snazit neprepracovat, lebo minuly tyzden som sa roboty ani nedotkla, dnes detto... ale uz musiiim. Inac ideme asi na dovcu do chorvatska, hladam ubytko pre 12ludi, takze je to dost tazke najst pre tolko ludi, ale dufam ze to vyjde a pojdeme, rovno na Nelinine narodky 😉 aj sa normalneeee ze tesiiiim.

noemarta
31. máj 2011

@bambola dakujeme, som myslela ze ty nas kalendaaar, vykoumas ze ma nelina meniny, hi hi 😉

bambola
31. máj 2011

@noemarta dnes som nesedela za pocitacom pri ktorom je kalendar 😀 ale priznam sa, ze by som na to asi neprisla 😅 😕

mirka285
31. máj 2011

@kafoditka tak sme pohodlne dve 🙂
@noemarta ved jasna vec,ze kazde dieta je sikovnejsie v niecom inom..inak aj ja kukam stale ten Tunis,uz viem vsetky hotely naspamat 😀 @bambola Mati Linda sa do neho vystverala,ale Linda je maly cert...ale je naozaj fanovy ten bazenik,lepsi ako som cakala...tri deti dnes v nom pohode boli...

mirka285
31. máj 2011

musim ist zehlit,cafte zatial...

noemarta
31. máj 2011

@mirka285 este ze ja uz mam pozehleneeee 😉
idem uz ozaj makat, paaaa

maxara
31. máj 2011

Pekny vecer,
Guli sladko spinka, totalne som ju dnes odpalila. Vstala o 16tej a vybrali sme sa s mm do Kauflandu nakupit na nasu sobotnajsiu brutalzurku, na ktoru sa veeelmi tesim, hoci viem, ze to bude dost drsne.. 35 ludi v dome svedske stoly a predtym obed pre 15.. uff 🙂 ale ja som sikulka, ja to zvladnem lavackou a to s prstom v riti 😀
Ninka teda pochodila po vlastnych cely kaufland, lebo sediet v kosiku chcela vzdy len tak minutku. Potom sme isli po hojdacku z bazara, je paradna 😵 tesim sa.. do tyzdna by nam mal prist taky zahradny domcek, co sme my a aj ninka dostali od mm rodicov na narodky, trosku predcasne 😵, takze na to ta hojdacka a bude kompletny.
Ked sme dosli domov, dali sme si este peso vychadzku tu u nas na ulici po chodnicku a Ninku to tak odpalilo, ze sme dosli domov, zlupli sme veeecu a zaspala do 5 minut 😀 moje bambuliatko.
Aaa ozaj a este novinka, uz chodime za jednu rucku 😵 sice ju este hadze , ale uz sa aspon odvazila spravit par krokov. 😵

@alica26 to nevadi 😉 ved ak chces, pridi na megastretko do Modry 18.6.
@adelaine supi, tak sa ti to pekne hoji 😉

kafoditka
31. máj 2011

@maxara jeeej sikovnica je Ninka, tak isto Nelka @noemarto - vie 🙂
baby idem spat, minulu noc bol dietak stale hore, vobec som sa nevyspala, takze paaaa

maxara
31. máj 2011

a ja sa tiez pridavam k pohodlnym a na nocnik davam iba ked sa mi chce 😒 akoze pod, hackame si na nocnicek?

kafoditka
31. máj 2011

@maxara Peti este ma napadlo.ako dopadla Branova 18tka? V sobotu oslavujete s Michalom spolocne,vsak? no uz idem ozaj spat, zajtra docitam,pa

maxara
31. máj 2011

@bambola viem o jednom obchode, kde maju tieto strieskove bazeniky a aj v dobrej cene.. ale je v PLUSe v PK.. ach jaj, ten plus.. ta huba tam bola za 10e a vacsi, ale neviem presne aky velky, bol za 15e. Ja som Ninke kupila bazenik bez striesky za 4,9e v kik, to bol ten vacsi a mensi mali za 2,9e, ale bez striesky.. a len taky uplne obycajny, trojkomorovy.. ten planujem zobrat na chalupu a mat ho tam pod stromami.. sem si kupim urcite so strieskou asi ten v tom pluse, lebo tu stromy budem mat tak o 10rokov 😒

bambola
31. máj 2011

@maxara no ja musim uz ist niekedy do toho plusu lebo tam zozeniem vsetko 😀 ja chcem so strieskou urcite lebo nasi tu na terase tiez nemaju ziadny tien, a mam dobre referencie na tu hubu a teraz od mirky aj na ten palmovy tak sa neviem rozhodnut, zase 😠
inac ninka riadna sikula 🙂 mne sa teraz mala rozchodila popri stolikoch v obyvacke (tri kocky vedla seba) a par krokov spravi aj za ruky ale asi sa jej to zda moc pomale lebo sa radsej pusti, sup na brucho a uz partizani 😀 inac som si vsimle, ze ked sa ponahla tak lozi a ked ma cas tak stvornozkuje 😀

maxara
31. máj 2011

@kafoditka Domi no co ti poviem.. Branovi isko skor o to, aby prisla ta jeho ofucana frajla. A ta mohla prist iba ak to zakamuflovali, ze ide kamoske, cize musela ist aj kamoska.. a ta aby sa nenudila, tak jej zobrali dalsich x ludi a kedze su to kamarati aj mojho druheho synovca, ktory je momentalne najnechutnejsi flegmaticky drzy pubertiak, tak zavolali aj jeho.. suma sumarum 14 dementnych deciek od 16 do 19 (19 mal 1 a potom bol Brano prave majuci 18), brano sa hned s Mirkou zavreli v izbe a kusali sa tam a oboznamovali sa s intimnymi partiami vzajomne.. zatial co 12 ozratych imbecilov likvidovalo chalupu 😠 😖 mm so sidom zo zaciatku v pohode stacili, ale kedze chalani doniesli aj nejaky vlastny chlast, tak toho moc nemali co ustriehnut.. cize vsetci boli na sracky nadrbani, vsetci vracali 😀 mm a sido sa na nich usierali uz iba.. a davali pozor, ci nahodou niekto nie je v kome.. no fakt desna sranda.. samozrejme, ze to, ako slubovali, ze upracu po sebe, tak na to sa statocne vysrali.. a teraz teraz je Brano s mm na chalupe a upratuju.. ja som odmietla, samozrejme. A inak, este bol vcera brano taky kokot, ze ma srasne nasral svojimi poznamkami.. som sa rozhodla, ze na prazdniny si moze vyskusat, ake to je u mamicky, ked sa mu u nas nepaci.. 😠 😠 😠 🙄

maxara
31. máj 2011

@bambola 😀 😀 zlataa.. no tak zachvilu zacne behat rychlejsie a potom si to rozmysli, ako sa presunie 😉
no ja nechcem s tym plusom traposit, ale je tam celkom pekna zbierka obchodov 😒

adelaine
31. máj 2011

ahojte. ja vas docitavam popri uspavani, ten moj krpec krpaty vyvadzal doteraz...sa nam to posuva stale na neskor, a to sa mi nepaci.
vidim to o chvilu na jeden spanok. babule, uz niekomu spava baby jeden spanok? mne sa do toho velmo nechce... volny cas sa bude rovnat nule, ale raz to musi byt :-\
@kafoditka v predeti maju take kolenacky, aby si deti nezodrali kolienka, ked lozia po vonku.

maxara
31. máj 2011
zuzik1983
31. máj 2011

@katty17 😀
@katka55 tak uz ma po tom ,nas to len caka,som zvedavy aky bude u nas priebeh 😕
@denisse teda riadny chlapisko
@adelaine tak mate o starost menej 😉
@maxara nikolke vydrzia okuliare tak desat sekund,tak zatial si musime vystacit so siltikmi 🙂
@cigaretka5 este ich par ostalo 😅
@mirka285 to je nadhera,a leto sa zacina 🙂
nam tiez plna plienka vobec nevadi,vykaka sa a hra sa dalej a je jedno,ze si v tom sedi 😀
a tiez som pohodlna,tiez sa mi ju este na nocnik davat este nechce 🙂
@noemarta vsetko naj nelke k prvym meninkam 😉

maxara
31. máj 2011

@zuzik1983 no najprv si ich dala dole hned, ale potom som si ich akoze ja nasadila a potom si ich uz dlhsie nechala.. a potom ich ukazovala, ze chce do ruky, ale uz som jej ich nedala.. zajtra skusim znova 🙂

zuzik1983
31. máj 2011

@maxara ved ked budu deti vacsie,tak si ich este budu pytat,aby mali aj oni,ked ostatni maju 🙂

bambola
31. máj 2011

@maxara ano ten inzerat som uz videla 🙂 dakujem 🙂

petzi
31. máj 2011

Ahojte dievcata, ozivam sa len tak v rychlosti ved nic nestiham ,
stale som sama,inak sa mame fajn, drobec z lieta o 106 ,ale
za ruku stale pridrzam radsej. idu mu vsetky ocaky naraz. ale
pohoda, nema problemi.
Uz sa riesia DNA testy,takze v piatok sa dozviem ci sa dostavil aj
blbecek , nech uz zacnu sudy.
Prajeme vam vsetkym zdravicko a spokojnost v zivote.majte sa
krasne,zase sa ozvem ,len nemam vela casu. ale stale na vas
myslim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre