Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
2. jún 2011

@bellablonde ako popoluska ma nozicku 😉 ...ja som kupovala 19tky papuckosandalky, tenisky ma tiez 19tky ale v nich plava cize to zavisi od strihu topanky.... aj tak chodi bosi...teda on este sam nechodi, stale sa citi najistejsie na styroch 😉 tak ho nenutim mat topky na nohach aj ked to asi cudne vyzera ze je bosy bez topanok 😀

bellablonde
2. jún 2011

@mirka285 vsak som na pochybach, ci kupim,,, lebo
rano som bola v nasej lekarni, co mame hned pod barakom a teta mi ukazovala katalog a vsetky male boticky boli od 18tky 😠
ale dufam, ze taki ti slovenski vyrobcovia (mozno rak) maju aj mensie 😔

alebo nejaka 18 bude tak strihnuta, ze jej bude sediet

bellablonde
2. jún 2011

@zrzulka my mame vsade plavacku, ked sa driape na nozicky, hrozne sa jej smyka
postavi sa, kde len moze,
chcem aby mala nozku v pevnej obuvi,
lebo ich dako cudne vykrivuje

kafoditka
2. jún 2011

@bellablonde juli ta posledna je uplne vzadu v stredisku vlavo, je tam ukryta, tam maju najlepsi vyber, ale teda ci aj 17tky, to netusim

mirka285
2. jún 2011

@bellablonde musis poskusat,snad budes mat stastie...ja som s tymi od Raka neni spoko,ale my sme mali len celokozene papucky od nich...napr. ked sme u nasich a je teplo,Linda najradsej beha bosa,a zistila som ze nerada chodi po trave,este asi nie je na nu zvyknuta alebo co...

kafoditka
2. jún 2011

@mirka285 Miri mne ked maly chodil po trave-teda hlavne ked spadol a peskoval, tak bol potom tak cudne vyhadzany po nozickach na pistalach, take cervene flaky mal, ale o par hodin zmizli 😕

zrzulka
2. jún 2011

@bellablonde ja to riesim protismykovymi ponozkami lebo pato sa tiez furt volakam driape, najnovsie na parapet takze vsetko po com sa moze vydriapat niekam musim schovat do postielky 😝 Drzim palce nech nejake pekne topky pre sasenku zozenies.... 😉

bambola
2. jún 2011

@strasska joj vyzera to velmi pekne 🙂 tak ste si uzili a oddychli 🙂
@bellablonde no ak zozenies take male daj vediet, nasa ma tiez malinku nohu (len 10cm) 😕

baby ja som kedysi chcela maly rozdiel medzi detmi (mozno ako bude mat cigi) ale dneska sa mi do druheho voooobec nechce, ale ten rozdiel by som prijala 😉 ale keby sa uz narodilo 10mesacne, ze sa budu spolu hrat 😀

zrzulka
2. jún 2011

@bambola taku predstavu som aj ja mala ze porodim aspon rocne babo 😀 kedze ja to velmi s miminami neumim.... aj keby niekedy nahodou adoptujeme tak dopasujeme aby vekovo sedelo k nasim drobcom....ja by som sa uz na male babo nedala i ked byt tehotnou ma bavilo....super som si to uzivala 😉 az ku koncu 😝

maxara
2. jún 2011

Dobre ranko,
vcera bol super den. Vybehla som s Ninkou vsade mozne.. v tescu sme boli omrknut jeden uteracik, ale nepacil sa nam.. potom ikea, kde som kupila Ninke latku na zavesy do izby, ked uz mam ten stroj.. Ninka sa tam nachodila, lebo cely vrch chcela krokovat, tak sme isli maxislimacim tempom, ale super 😵 kupila som si aj nejake drobnosti pre seba a na oslavu.
Stretla som tam jedneho mojho znameho 😀 sa smejem, lebo hoci mame obaja rodiny, tak vzdy si tak trosku polaskujeme a podpichneme sa.. 😀 normalne ma to rozveselilo..
Potom som vyzdvihla mm a Brana a isli sme do Eurovey po plienky, cize len ultrarychla otocka.. fuuj, nemohla by som pracovat v tej ich podzemnej garazi.. nechutny vzduch tam bol, ak vobec to bol vzduch 🤐
Odtial sme isli k nasim, mm s ocom po zltaska do servisu.. Odtial som sla domov ja v zltom. Samozrejme bez strchy, auto pradie ako nove 😵 super. A dokonca som v nom aj zmokla 😀 V Senkviciach v zatacke na mna spadli tri kvapky a za zatackou nic, tak som sla dalej a za dalsou zatackou zase tri kvapky.. ale potom sa cesta nasmerovala viac dolava a napravo bol mrak, cize som ani nezastala, lebo uz neprsalo 😵
Domov som dorazila o 20tej, Ninka isla hned do Busan a mna cakali tri velke misy jahod z chalupy na spracovanie, takze este vecer som uvarila mnamky dzemik. Ani to nebolelo. Zacala som 20:35 odstopkovavanim a 21:40 som umyvala hrnce 😵 mam asi 10 poharov od horcice. Super.

Co sa tyka cestovania s Ninou, my problem nemame.. ale to asi nie je prekvapko..

Co sa tyka dalsieho tehulkovania, uz mi asi tyzden meskaju kramy.. aj som si myslela, ze budeme tehulkovat spolu s cigi, ale vyzera to tak, ze mam zas len dodrbany cyklus 😔 resp uz asi tri testy pruzkove boli negativne, s odstupom dvoch dni a to by uz ten posledny mal byt viditelny, keby to bolo tehu.. kazdopadne, ked mi nedojdu do tyzdna, idem na gyndu 😔

Dnes.. ideme na pohreb ☹ a medzitym idem riesit nejaku cast menu na sobotu. Kokretne si dnes urobim cesto na take kolaciky, prichystam si ingrediencie na jednohubky a napacujem maso.. co sa da v pohode vopred.. a este hrubu strukturu domu, ako presunut a naaranzovat stoly, zbalit koberec a tak..

Takze pekny den

mirka285
2. jún 2011

baby ja som zase rada,ze mam medzi detmi taky velky vekovy rozdiel...podla mna to je super,v podstate Tomiho som mala este mladucka,po materskej nebolo problem ist do prace,aj som si potom este uzivala krasny zivot a druhe mam teraz ked som uz bola z prace unavena a naozaj mi padlo vhod byt teraz doma,tym ze som starsia,nemam pocit,ze o nieco prichadzam,proste je to fajn,Linda je moje slniecko,ona je stale usmiata 🙂 s Tomasom uz neni tolko starosti ako s malym deckom

ericica
2. jún 2011

ahojte baby dlho predlho som tu nebola mam toho fakt hrozne vela na pocitac chodim raz za dva tyzdne kuknut postu a konec.....teraz mam obdobie svadieb tak peciem od nevidim do nevidim takisto mam rozburanu kuchynu vsade samy prach a spina ale myslim na to ze toto je uz finalne uz nam zbyva len farba na dom zvonka nova strecha a konec.....kuch linku som si dala robit nam mieru farby capucino a slivka dneska pojde na zapucovane casti biely poter a zajtra uz farba potom parkety a malo by to byt hotove teda dufam lebo na buduci tyzden mam uz objednavky a svate prijimanie a svadby.....velmi ma mrzi ze ma @merikac nezastihla ale aj tak by som jej nevedal pre Emču tu tortu spravit bo nemAM kde.. 😢 😢 Nasa Edina este stale nechodi musim ju drzat za obe ruky inac sama este nevie co sa cudujem lebo rebi v jej veku uz behala.....zuby mame tri a teraz nam ide stvrty,spat spi cez den uz iba raz a ten jeden jej spanok mi strasne chyba lebo nestiham a musim potom robit po nociach 😝 😝 😝
@mojalili Dankovi zelam vsetko najlepsie k jeho narodeninam vela stastia a hlavne zdravie.....cmuk cmuk......

adelaine
2. jún 2011

ahojte,
juuj, uz je to tu....@mojalilli gratulka Danielkovi k rociku 🙂 nech ti robi len radost.

inak, ja mam pocit, ze mame riska akoby odjakziva, neviem to vysvetlit, ale mne sa nezda, akoby sme
boli spolu 11 mesiacov...
a co sa tyka druheho babuliho, chcela by som aj ja mat aspon 2 roky rozdiel, lebo ja
nemam ziadnu svokru ani mamu, aby bol risi v jasliach....ale ved uvidime.

mojalili
2. jún 2011

Dakujem vam kočky, no UŽ JE DANKO ZDRAVÍ, predčerom prisli vysledky pečene a už je to OK, vysadili sme lieky a pomaly aj dietu rušíme 😵 😵 😵 😵

@ericica - my sme uz mesiac na 1 spanku za den, od 11 - 13 cca, a vecer...uz sa trosku umudril v noci, ale tuto vymyslal ako 100 certov...

bambola
2. jún 2011

@mirka285 miri ja planujem tak, ze bude teraz dokym bude mat mala tri roky ale ak sa mi nebude chciet tak pockam nejakych 12-14 😀 teda neplanujem, iba ak by nahodou tak by to mohlo byt takto 😀

adelaine
2. jún 2011

baby, odpadnem, sice off topic pisem, ale kukala som len ak z nudy fotoblogy a jeden
chlapcek sa tam volal ze Arnold Jesus 😠 chuda

ericica
2. jún 2011

@mojalili my takisto od 11 do 13....v noci spi zatial celkom dobre raz dvakrat zapisti ale rano automaticky o pol 7 budicek.....ma drbne raz lebo Rebi vstavala o pol 9....stare dobre casy 😖

bambola
2. jún 2011

inac som vylozila pol palety zamkovej dlazby lebo chlapik co to doniesol sa mu to podarilo vydrbat na stred cesty, este ma polka caka ale auta prechadzat mozu tak mozem okaslat, mam ine veci na praci kym mala spi, ale ako cvicenie to bolo dobre, chrbat uz neboli 😀 😀

mojalili
2. jún 2011

@ericica tak to ste dobre este na tom, Dankov budicek je okolo 5.tej, tak sa ho snazim este uspat - niekedy uspesne, inokedy neuspesne. 🙂

strasska
2. jún 2011

ja som tiez chcela maly vekovy rozdiel, chcela som to potiahnut naraz, ale uprimne poviem, stale sa mi nezdal na to vhodny cas, najprv zima, potom MM skusky, potom statnice, potom sme chceli ist na dovcu...proste stale tu boli nejake "objektivne" komplikacie 😉 a nakoniec sa zadarilo a je to super. Mam rozdiel 2roky a 2 mesiace ako bella a ja si pochvalujem.
Tesim sa, ze Julka uz bude mat cez rok, ked pojde Misko do skolky, lebo predpokladam, ze donesie domov rozne pliagy, tak ju to aspon nezastihne ako mimi.
Misko ziarli len trosku, uz sa spolu aj vyhraju, niekedy mi ju Misko aj zabava, ked potrebujem 😀
Ale myslim si, ze kazdy vekovy rozdiel ma svoje vyhody aj nevyhody, a kazdemu nieco ine vyhovuje. 😎

denisse
2. jún 2011

tak ja som nad vekovym rozdielom az tak nespekulovala, kedze moj vek bol jasny ... nelu som rodila ako 32 rocna, barunku 35 ... nebolo na co cakat 😀
ale suhlasim, ze vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody ... velky vekovy rozdiel je dobry v tom, ze so satrsim potomkom uz nie su velke starosti, pomoze, postrazi ... ale zase si myslim, ze ako surodenci su to v podstate dvaja jedinacikovia a tak sa aj neskor bude vyvijat ich vztah ... ja mam o 9 rokov mladsieho brata a sme proste ina generacia 😀
a so segrou sme 3,5 roka rozdiel a velmi dobre si rozumieme ... a s vekom sa to zlepsovalo 🙂
mensi rozdiel je viac starosti ked su deti male, ale potom z nich mozu byt najlepsi kamosi (ale tiez nemusia 🙂 ) ...
kazdy si najde svoje 😉

maxara
2. jún 2011

hups.. riadny ignor 😲

tutulka12
2. jún 2011

ahojte, môžem sa k vám navtierať? občas som si vás prečítala, len mi bolo blbé napísať, keď vy ste tu už také zohraté kamošky 🙂 ale som si povedala, že vyskúšam, šak prinajhošom ma odpinkáte 😀

bambola
2. jún 2011

@maxara jaaaaj, ja som ti chcela napisat, ze mi pride luto robit s jahod dzem, my ich vzdy radsej sprasime 😀

co sa tyka tehu....testom by som neverila lebo keby som sa ja na ten svojpozrela po piatch minutach tak tiez ukazuje ze nie som ale kedze som ho sledovala cely cas......ciarka sa tam objavila a zmizla, tak skus 😉
ale sa nam to tu rozbieha 😀

bambola
2. jún 2011

@tutulka12 vobec to neni blbe, je tu kopa neskorsich priselcov. vitaj 🙂

alica26
2. jún 2011

@tutulka12 Napr. aj ja som tu sviatočne, ale vždy mi dobre padne prečítať kočky, sú super! 🙂
Inak dnes máme hrozný čas, ani von sa nedá ísť, ale malý spí od 10,45 🙂 Už sa trochu začínam nudiť 😖

alica26
2. jún 2011

@mojalili Prajeme k prvému rôčiku hlavne zdravíčko 🙂

tutulka12
2. jún 2011

@bambola ďakujem za privítanie 🙂
@alica26 veru otras počko, ráno ma stihol lejak keď som šla s Danielkom do škôlky, ale aspoň som sa tam dnes nemusela trepať aj s kočíkom lebo mm bol doma. dnes nejdeme ani na prechádzku, akurát skočíme do tesca na plienky a pozrieť svokru...

tutulka12
2. jún 2011

@alica26 fíha, krásne spinká 🙂 mne Teuška zobudila poštárka keď sa oprela do zvončeka... takže sme dali polhodinový spánok...

alica26
2. jún 2011

@maxara Maxi mohla by si poslať nejaký ten chutný receptík na jahodový džem, lebo aj u nás sa už začínajú červenať a chcela by som po prvý krát skúsiť uvariť 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre