• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
dobre ranko babulky.
vyspinkane do ruzova? :wink:
@noemarta - marcelka vitaj medzi dospelakmi :grinning: . vsetko najlepie k tvojim dnesnym osemnastinam, vela stastia, zdravia, lasky a nech sa ti vyplnia vsetky tvoje snicky. cmuuuuuuuuuuuk aj od sandricky :wink: nech mate dnes paradnu oslavu. my sme to dali na zajtra :wink:
9. júl 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri tak tieto prispevky od niekoho som si i ja vsimla. to dava asi v kazdej teme tieto linky.
9. júl 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neomarta jaaj Maci,vsak ty uz mas dnes ten sviatok :slight_smile: prajeme s Lindou vsetko vsetko najlepsie,nech sa oslava vydari,aby si bola v zivote spokojna a stastna,cmuk :slight_smile:
@katty17 stale mam pocit,ze to je nejaky virus :unamused:
9. júl 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....dnes ficime uz od 5:20... :unamused: nemam specialny program,pojdem sa pozriet na stavbu a namocim malu do bazenika...prajem prijemny den :slight_smile:
9. júl 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
@katty17, mirka285 dakujem vam velmi pekne ze ste si spomenuli...cmuk
A samoska aj my Sandricke prajeme len to naj naj, hlavne vela vela zdravicka, stasticka a laaasky od rodicov !! :slight_smile: cmuk
No ja uz iba vyfukam hlavu, nahodim sa a zurka moze zacat, paaaaa pak sa ozvem.... pekny den prajem vsetkym.
9. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 všetko najlepšie Sandre k dnešným prvým narodeninám :dizzy_face: prajeme hlavne zdravíčko a aby svojim rodičom robila len a len radosti (bez starostí) :wink: ***
@noemarta Noe Tebe všetko najlepšie k narodeninám, veľa šťastia, zdravia a lásky od Nelky a tm :sunglasses:
9. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri ja to preventivne neotvaram ale ak si vsimnes tak su to nicky registrovane len cerstvo tak predpokladam, ze kedze zacali prazdniny tak su to nejaki nudiaci sa pubertiaci :angry:
9. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz boli von na hodinku a mala mi uz aj spi. uz teraz bolo vonku riadne teplo, ze normalne rozmyslam ci nepojdeme na Rosnicku poobede sa osviezit :slight_smile:
9. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
@bambola aj ja rozmyslam, ze by sme zbehli niekde k vode, aj ked doma bazen mame,,predsa ta letna nalada sa doma nasiaknut neda :grinning: ....akurat som malu ulozila na 1. denny spanok,,,,,dnes som ju naucila schadzat po vonkajsich schodoch, aby sa drzala a tak pekne krok- po kroku zisla,,uvidim ked sa zobudi, ci pochopila :grinning: ...... Cele doobedie behala s holou.....tam mlaka, - tu mlaka- ale do nocnika ani kvapka,,postavi sa a sup cika vedla neho :grinning: :grinning: Tak idem zavarit uhroky, nech to mam rychlo z krku- prajem vaj dobru chut k obedu a pekne popoludnie
9. júl 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko najlepsie a vsetkym, ktori dnes robia oslavy a este vo velkom vypekaju, nech sa vam oslava vydari a jedlo a torty vsetkym chutia :slight_smile:
@mirka285 tiez uz som zaregistrovala tieto linky a ako pise @bambola su tie nicky vzdy cerstvo registrovane. radsej na to neklikam lebo aj tie adresy mi pridu divne a bojim sa, ze ked na to kliknem, tak rovno nejaky virus chytim :angry:
9. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse velmi dakujem za rady, velmi mi pomohli a idem hned vyskusat ci ked popucim polievku si da...
my velmi doma nezvykneme polievky, ale mozno aj mm si da :slight_smile:
s tymi tekutinami som sa naozaj bala, ze ma malo, ale uz som pokojnejsia...
9. júl 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, vsetkym detickam vsetko naj, nestiham to tu moc citat,

zaroven dakujeme za priania. Oslava je az dnes o par minut pridu svokrovci.....torta v chladnicke, kacka v rure, kapusticka hotova, lokse prinesene, polievka horuca.............tak drzte palce .................
9. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@merikac no ja by som ovela radsej vyhodila na dvor nejaky bazenik ako sla na kupko, ja moc nemam rada tieto ludmi prepchate miesta, a pravdupovediac vyskot deti mi tiez nejako neulahodzuje :grinning: navyse som pat rokov robila nakupku tak mam toho plny zub :rolling_eyes: :sweat_smile:
9. júl 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, zdravime vas z plaze :wink: uzivame si more a slniecko... vsetkym oslavencom zelame vsetko naj :slight_smile:
9. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola tak kupka nemusim ani ja- skor som myslela vodu niekde na priehrade- teda konkretne by som sla do Hodrusa-Hamre- pekna priroda, lesy, a tam voda- tak taketo mi vyhovuje- ale dala som prednost teraz clapotaniu v bazene, kedze prsalo a nik ho necistil, tak som sa do toho pustila :confounded: - emme sa tam naramne paci, aj ked ju drzim ako opicu jednou rukou a druhou zberam necistoty z povrchu - a ona nenamieta :grinning:
9. júl 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
tak my sme dnes skoncili na Partizanskej luke :sunglasses: je tam super lebo ihrisko je velke, kopa deti a kamienky kde sa mala vysantila s vedierkom, polozila to tam a popreliezkovala , potom isla domov ako ciganca spinava :grinning: ale tak to su deti :wink: pekny den sme mali :dizzy_face: snad aj zajtra sa podari, uz aj s ockom :slight_smile:
9. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja zacinam na malej pozorovat, ze mi uz zacina rozumiet a som z toho strasne hepy :dizzy_face: take je to mile :slight_smile:
9. júl 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer,my klasika u nasich,cize vykupane,opalene :slight_smile: prave som si nasolila masko co zajtra upeciem na obed a moje dieta zaspalo :slight_smile: Linda rozumie skoro vsetko co jej hovorim,ked jej poviem napr. dones z obyvacky lopticku,tak ide a donesie a kopec inych veci..supis,za chvilu ju mozem vyuzivat,nech mi poda dialkove od telkaca a pod. :grinning: dufam,ze zajtra bude opat take pekne pocko ako dnes a vsetci si to uzijeme...
9. júl 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.

ja som len na skok...a chcem popriat nasim oslavenkyniam vsetko naj naj @noemarta Macka, vsetko najlepsie k 18-tke, nech si stastna, zdrava, nech sa ti dari vo vsetkom na co siahnes a nech ta tvoj muzik stale lubi :slight_smile:
@katty17 Sandricke prajem k prvemu rociku, nech pri jej kazdom krociku stoja dobre sudicky. posielame boztek :slight_smile:
9. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konecne spime aj my,,dnes nejako neskoro,,,,ale predsa len zalomila- dnes to tu nejako abstinuje,,,ale vidim, ze ste mali pekny den, veru @mirka285 nech je aj zatra takto pekne,,dnes som si spalila chrbat, tak zajtra vytasim slnku nohy :grinning:
@bambola aj my sme podvecer zasli do parku na pieskovisko,,a mala sa tak potila, ze ten piesok na nu skakal ako na magnetku kovove predmety :grinning: ozaj a tebe som chcela @mirka285 ze mne emma veru aj to dialkove uz donesie :grinning: :grinning:,,,
9. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@merikac mne zaspala az teraz :angry: ja malu este do piesku nedavam iba na tie kamienky, cim neskor sa dostane do piesku tym pre mna lepsie :grinning: :sunglasses:
9. júl 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne tam mala sam ujde :grinning: dnes vyzula aj topanky tak bola na boso :grinning:
9. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola ty malu este kojis?? zaspava ti sama, ci pri kojeni?
9. júl 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vobec neviem, co sa tu deje, kedze som dnes vyzehlila 8 praciek a strasne dlho bojovala s tortou na zajtra (volajako sa mi nedarilo :angry: ), ale uz je hotova, takze zajtrajsia oslava moze vypuknut :sunglasses: @maxara Peti, pre teba pripajam foto tej nešťastnice. bru noc.
9. júl 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@katka55 to je tvoja vyroba??? klobuk dole vyzera krasne,,,,,,,,,,,,sikulka :dizzy_face:
9. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac este ano. a ano zaspava na prse :frowning2: preto neviem ci odstavit, ako odstavit..... u vas ako?
9. júl 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 akoze ty si aka sikula :slight_smile:
9. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 vyžehlila si 8 pračiek a vyrobila takúto parádnu tortu? no...zaslúžiš si obrovskú pochvalu !!! :slight_smile:
9. júl 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ked už som tu, gratulka všetkým dnešným oslávencom..ak sa nemýlim, @noemarta prekročila prah dospelosti a @katty17 sandrička má rôčik...tak veľa zdravia, šťastia a lásky vám prajem :slight_smile: a gratulka aj tým, o ktorých neviem :slight_smile:
9. júl 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, dakujem baby. ste zlate :wink: ale mam teda dost. a este v tejto horucave :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem dat sprsku a vyspat sa...
9. júl 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok