Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
18. júl 2011

Zdravim....narocny den za sebou,lebo Lucke dva krat vyskocila teplota nad 39,asi zajtra skocim aj k pedine,myslim si,ze su to tie zuby,lebo iba kaka a ma teplotu...inak kysle uhorky nakrajane na platky a prilozene na chodidla cez ponozku,tak to velmi pekne zabralo a teraz mala len 37,4 tak som jej nedala nic.....inak je to tu dost vyludnene,asi je vela ludi na dovolenkach.....prajem prijemny vecer...

katka55
18. júl 2011

@bambola ty sa tam nejako nudis 😀 😉 pariskova kupovala aj prvy kocik v tomto obchode, tak ho ma mozno dobrovolne nasilu 😀 my sme tam kupovali trojkombinaciu, reku ked je pariskovej dobra, bude aj nam, ale s druhym dietatom uz nepojdeme v jej slapajach, sak by sa nam to do bytu nezmestilo 😕 😀 😉
@gabika41 fiha, tak to mala dost vysoke teploty 😕 zo zubkov by asi ani nemali byt take vysoke... no drzim palce, nech v klude zvladnete noc a nech uz neteplotujete 😉
@monline nakoniec mozno presvedcis danka, ze to ovocie je predsalen dobre 😀 😉 a tie hippky sa podla mna oplati kupovat v rakusku len ked su baby days a je zlava 20% 😉

noemarta
18. júl 2011

ahojte,
stretko bolo fajneee, az na to ze nas dazd vyhnal do auparku a to uz ja som potom prchala s malou nervackou domov, nechcela totiz spat, jest, zuby ju trapia... aj teraz vymysla so spanim.... 😔
@monline hippky vyjdu aj o 0,50 centov lacnejsie, mam to zmapovane, ja sa chystam tento tyzdnen, idem nakupit na dovcu. A duuufam, ze uz sa pridas, ved sme sa dlhoooo nevideli.
@mirka285 fasaaaa, a ja som zavarala uhorky celu sobotu.... 😖 ved to som dala za viecka a nie to za cele uhorky....
miri, ja som kupila na oslavu ten fernet zetko a je famozny, super...
@bambola veru, radsej si mala dat poradit od vas, mne sa ten styl nepaaaci.... 😖

noemarta
18. júl 2011

@gabika41 chuda lucka, my sme take problemy nemali,tak neviem poradit.... 😔

bambola
18. júl 2011

@monline viem, ze v cechach ma vyjdu babylove asi o 30centov lacnejsie ako u nas a takisto aj hippky a myslim, ze aj v rakusku je to cca tych 30centov, ked ides v tych baby days tak je to ovela lepsia zlava 🙂
nam sa neoplati lebo mala ked tak papa babylove a to je v rakusku za tu istu cenu, resp hippka tam ma vyjde drahsie ako babylove tu 😉
@mirka285 taak to by sa u nas nemohlo stat 😠 varit a upratovat.....si mu vynadala, ze teraz nemas co robit zajtra? 😀

bambola
18. júl 2011

@monline aha, tak noe vie asi lepsie 🙂 dokelu preco som tu jej spravu predtym nemala zobrazenu? 😕

adelaine
18. júl 2011

ahojte,
risko a mm buvaju, kuchynu mam upratanu,
tak idem kuk co ste popisali 🙂

monline
18. júl 2011

@bambola @noemarta @mirka285 díky za odpovede..predtým mi jedol aj iné, ale teraz akosi nechce..ale je fakt, že tá hippka je najchutnejšia..ale stále jednu fľašku zje na 2-3x a pravidelne vyhadzujem aj takmer plné fľašky výživy..

monline
18. júl 2011

@katka55 a tie sú ako často? tomu ovociu som rada..lebo fakt to odmietanie bolo hrozné

adelaine
18. júl 2011

@monline Moni, a nechutila by mu ovocna, keby si mu tam pridala piskotu? ci uz si asi skusala, vsak?
aaa mozno Danko nebude na ovocie ..nechuti mu a bodka.
ja som bola udajne velmi pribercive dieta, ostalo mi to dodnes, je ovocie a zelenina, ktoru prosto nejem 😀

inak, baby fotodokumentacia zo stretka nebude? 😉 😀

katka55
18. júl 2011

@monline mali by byt kazdy mesiac vzdy prvy Po, Ut a St v mesiaci 🙂

monline
18. júl 2011

@adelaine skúšala som všetko, predtým pekne jedol výživu s keksíkom, ale po tej jarnej chrípke, kedy mal dlho nádchu a nechutilo mu (zuby), tak prestal dobre jedávať a nastalo trápenie..ale možno sa to už na dobré obracia...

veru baby, fotky nebudú? fotili ste vôbec? a kto bol? nič sa nedozvieme okrem toho, že trocha popršalo a Nelka bola mrzutá?

monline
18. júl 2011

@katka55 aha..no super..ak to bude pokračovať v tomto trende, tak by sme tam mohli zbehnúť...prosím ťa- ešte ma predtým kopni do členka, nech nezabudnem 🙂

katka55
18. júl 2011

@monline oki, kopnem 😀 😉

noemarta
18. júl 2011

Baby, boli sme my "fantasticka stvorka" hi hi Katty17, Mirka, Kafko a ja. A nikto nefotil... ved nas uz poznate 😉 😉
Verim, ze sa na buduce stretneme viacere. My ideme na buduci tyzden na dovcu, takze ja az potom...
sedim tu este nad papiermi a a uz ledva drzim oci, idem ja hajen.
@adelaine skore uzdravenie vam prajem.

katka55
18. júl 2011

jaj, baby, pozrela som si to videjko, co som nastrihala patrikovi, a normalne to ma 25 min 😕 ale je to super. aky bol malinky a nemohuci, a aky chlapisko z neho vyrastol... zlaticko 😵 idem sa ja odpratat z notebooku, lebo mm este chcel nieco riesit, tak ho idem zobudit 🙂

monline
18. júl 2011

@katka55 a čo chcel riešiť? Patrikovi sestričku? 😀

bambola
18. júl 2011

@monline 😀 😀 😀

katka55
18. júl 2011

@monline bodaj by... bohuzial chcel nieco riesit na tom notebooku a nie na mne 😠 😀 😀

rolak
18. júl 2011

čaute ženy, beriete ma späť do partie? tu je Ludka 😀 . zdravím všetkých jednoročiakov 🙂

monline
18. júl 2011

@katka55 jáááááj 😀 😀

monline
18. júl 2011

@rolak oacka? jasnačka, vitaj!! 🙂

rolak
18. júl 2011

@monline dík 🙂 ako sa máte?

monline
18. júl 2011

@rolak no..neviem, či ti to budem vedieť hodnoverne zhrnúť 🙂 ale myslím, že nikto sa nemá vyslovene zle, práve naopak..mala by si prelúskať posledné strany a spraviť si obraz sama 🙂
detičky majú prvé oslavy, dovolenky, plno zubov, občas soplíky a teploty, očkovania, hnačky..a tak dokola..🙂

rolak
18. júl 2011

@monline jaaaj, keby sa mi chcelo,ale asi sa na to dám...no predpokladám,že asi mám doma to isté 🙂 Kristína má len 7 zubov, ten posledný sa predieral hrozne dlho a bolestivo. ešte nechodí, rozpráva kadečo,ale mama nechce povedať!!!!!! nechápem prečo. 😢 asi som pre ňu taká samozrejmosť,že ma nemusí nijako nazývať 😢

bambola
18. júl 2011

baby no von sa snad certi zenia, riadna burka a my dve tu same v tom domisku 😖

monline
18. júl 2011

@rolak niektorým deťom sa vôbec nechce hovoriť, resp. nepovedia čo chceš 😀 tým sa netráp 🙂 aj môj povie mama len keď chce on, nikdy nie keď chcem ja 🙂
Danko má 10 zubov a dva opuchnuté kopčeky dole..a tie ho riadne bolia, lebo si ich sám masíruje prštekom
videla som tvoje fotky z dovolenky, super ste sa museli mať..peknééé

bambola
18. júl 2011

@rolak vitaj navratenec 😉 nic si z toho nerob, moja uz povie tata ale mama ani za svet, tiez som si robila srandu, ze ju budem menej obskakovat aby zakricala 😉

monline
18. júl 2011

@bambola tak aj k vám to dorazilo? u nás lialo ked som uspávala malého, potom to prešlo a pred pár min zas, teraz ako toto píšem obrovský lejak, hrmí, blýska sa..idem zálohovať zoznam čo robím do rpáce, keby náhodou vypadol prúd

rolak
18. júl 2011

@monline Kristína ma samé kopčeky už dlho, asi budú s prerezávaním problémy, ruky žužle stále... a auž mesiac nechce jesť, iba mlieko pije, hrozne málo je a skoro nič tvrdé,to normálne vypľúva alebo sa proste pogrcá... ale neriešim, hádam to prejde, od hladu neplače 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre