Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
28. júl 2011

...to zas bolo pocasicko.....dufam,ze toto pocasie uz fakt konci....

merikac
28. júl 2011

@monline skore uzdravenie a zbavenie sa izého 😀

merikac
28. júl 2011

@cigaretka5 Luci teba som sa uz davnejsie chcela spytat ako znasas toto tehu?? jr rovnake ako to prve, ci je niecim ine?? sem sa s pocitmi

merikac
28. júl 2011

@adelaine aj u nas sa kazdy jeden zub odrazi na apetite ............ teraz idu spodne stvorky a zase prestala jest a ma zvysenu teplotu,,,,,,,,,,,uff, uz nech ti epatali skoncia, verim ze ich to boli a my by sme tu bolest znasali omnoho tazsie

merikac
28. júl 2011

@katty17 uprimne ti prajem nech tie saty tento rok este vynosis,,,,,,,,lebo ak ano, to bude pozitvne aj pre nas- bude teplo 😀 - teda ak som spravne pochopila, ze su nejake na teple pocasicko

cigaretka5
28. júl 2011

@merikac no neviem , obcas aj zabudnem ze som tehu a skoro si dam vinko. Inak raz som grcala, najskor som sa zoznámila so záchodovou misou na prizemi a az hodku aj na poschodi🙂 Inak pohoda , mala zacala spavat raz za den okolo 13,00 tak chrnim s nou, ale to neviem ci je z tehu alebo z pocasia. Stiham aj robotu ako pri malej takze je to take skoro podobne, len neni tolko casu sa sledovat .
No a jedna zmena je , ze dnes som volala s onkologom- kvoli cytologii- tak mi zadefinoval mykozu- to som pri malej nemala

mirka285
28. júl 2011

caute koceny..no pocko ani nekomentujem,zase sme skoncili v nakupnom centre dnes,tak ale co mame robit ked stale prsi a cely den byt doma je na palicu?podokupovala som Linde dlhorukavove tricka,vo vypredaji som jej kupila kotnikove tenisky v Nexte,bohovska v nich je,ked ma leginy 🙂 aaaaa ja idem zajtra hyrit do mesta,tak som si kupila v Peeku tielko 😝 potom sme boli v Bepone chcela som nejake trojstvrtove zaujimave pancusky tak som si jedny vybrala,Gabo to zaplatil a vonku mi hovori,ze preboha to kolko stali tie sproste pancuchy 30 eur?kukam jak puk a nakoniec sme zistili,ze obycajne kotnikove ponozky co si on kupil stali kus nieco cez 5 euri,tak to uz co je??

cigaretka5
28. júl 2011

@mirka285 to je bepon

merikac
28. júl 2011

@cigaretka5 tak to je super, ze vsetko zvladas,,,a tazko asi definovat, ci ten nedostatok casu na sledovanie, je pozitivum( nevnimas kazdu boliestku) alebo negativum, ze si clovek az tak tuhu neuziva,,,,,,,,,,,A co sa tyka mykozy, tak tu som pri prvom tehu mala aj ja,,,,,,bez canestenu som sa neodvazila ani na krok, do teraz sa mi mm smeje, ked vidi reklamu canestenu na nohy 😀

cigaretka5
28. júl 2011

@merikac no lenze ja ani neviem ze ju mam, kukala som na nete priznaky, ze palenie stipanie a neviem co este a mne keby doki nepovedal ze ju mam, tak ani neviem

mirka285
28. júl 2011

@cigaretka5 cigi ked nemas svrbenie,tak bud rada,mozno mas lahsiu formu 😉

merikac
28. júl 2011

@cigaretka5 tak to bud rada,,to je ten lepsi pripad,,ja som od zufalstva cele noci presedela vo vani pod sprchou 😀

cigaretka5
28. júl 2011

@mirka285 sak ja nechcem priznaky, skor cely den meditujem nad tym ci ju vobec mam

cigaretka5
28. júl 2011

no babulky idem offo, trochu spratat ten mrdik, nase dieta totiz dnes upratovalo

bambola
28. júl 2011

zdochol kvoň ? 😔

mirka285
28. júl 2011

@bambola prd kon,asi zdochli baby do postele 😀

bambola
28. júl 2011

@mirka285 ved ale je stvrtok 😀

bambola
29. júl 2011

dobre ranko 🙂
vyzera to, ze som najmensi spac 😀 posledna aj prva 😉

vstavali sme pred 6 s tatom, uz sme stihli aj obchod a trosku cerstveho vzduchu a nastastie to malu ukonalo a uz spi 😉 a ja sa idem naranajkovat, rozky a treska 😀 (@katka55 si mi spravila chut 😝 )

katka55
29. júl 2011

dobre ranko. ja som mala vcera taku naprd naladu, ze som vas radsej pred nou uchranila 😀 😉 dnes by som mala upratat a upiect tortu svokrovi k narodkam, ale este neviem, ci sa mi chce 😎
@bambola andrej len zavrel dvere a ty uz treskujes 😀 😉 mate na dnes program? na chatu ste asize nesli, ze? 😀
@zrzulka vcera som videla v brendone gumaciky c 21. mozno mali aj mensie, nepytala som sa. aj malinke prsiplaste tam mali 😉

katka55
29. júl 2011

tak dnes teda upratujem 🙄 dieta mi vytiahlo zo skrine vysavac aj mop aj nejaku metlu tam nasiel... to odkial vie, ze je dnes piatok? 😕 😀

bambola
29. júl 2011

@katka55 a co si ty susu? upratuje sa po vikende, vsak ti to tam peto zaprasi (bez diakritiky 😉 ) cez vikenda 😀
mala som take velke oci v obchode a kupila som si jej vela 😀
dnes nemame nic, teda okrem toho, ze musim zbalit do BB ale tak to rychlo nahadzem plus berem este aj veci, ktore uz mala nosit nebude.
Andrej ma dnes narodky ale tortu som nastastie stihla uz vcera 😉 😝

katka55
29. júl 2011

@bambola ale my sme predsa vzdy cely vikend prec a v pondelok som mimo prevadzky, takze preto upratujem v piatok 😉 ideme my do obchodu na tortove ingrediencie... a ak sa budete poobede nudit, tak by sme mohli skoknut na nejake hojdy 😉

luludi
29. júl 2011

Ahojte, ahojte 🙂

my sme sa uspesne posunuli v afere zuby do fazy kliest a pricucka, tedaaaaa do mesiaca by uz mohli byt zubale vonku. Tesim sa.

Tiez ma dnes caka upratovanie a zehlenie, lebo zajtra pride na vikend moja sestra a jej posledny priatel - nevideli sme sa asi 5 rokov, som zvedava 🙂

bambola
29. júl 2011

@luludi ty si nevidela segru pat rokov? 😨 fuha
inac som sa chcela opytat teba aj @zrzulka, ze ci este decka manducujete. ja uz malokedy, vlastne uz iba vtedy ked potrebujem odniest nejake veci a sme doma len same dve ale dnes rano sme sli len na otocku do obchodu a nechcelo sa mi tahat kocik tak som ju vzala a musim povedat, ze vzdy ked vidi, ze vytahujem manducu zo skrine tak zacne vyskat od radosti 😵 cely cas bola taka zlata 🙂 pozerala okolo, tak si tam lezkala 😉

luludi
29. júl 2011

@bambola manducu pouzivam este dost casto - doma pri upratovani a pri nakupovani, ale na prechadzky chodime s kociarom a s bicyklikom, ten zboznuje 🙂

zuzik1983
29. júl 2011

dobre ranko,
ja uz som z tej mojej potvorky zufala, neviem,ako by so ju uspala, vobec nemame rezim,lebo ju neviem naucit spinkat v rovnaky cas, stale zaspava v inu hodinu.dobeda v priebehu 9-13 si pospi tak 30-60minut a potom poobede sa pyta okolo 16,17,alebo 18 spinkat tiez tak 30-60minut ale to je potom hore aj do 23 aj dlhsie.a ked nahodou vynecha doobeny spanok, zaspi okolo14, tak ju ulozim aj normalne okolo 20, ale to sa mi po pol hodinke zobudi vyspata a je hore dlho.ako ju mam naucit na jeden obedny spanok a potom nech vecer pekne zaaspi a spinka.baby radte 😉 uz aj mm je unaveny,lebo sa vobec nevyspi do roboty.a este by som rada vedela, akym sposobom uspavate drobcov.diky

adelaine
29. júl 2011

dobre ranko baby,
dosli mi vysledky z tej hematologie, a z kvi vysli len nejake markery vyssie, este treba dovysetrovat ci
nema alergiu alebo parazity (?) udajne...pojdeme este na solno tych uzlin, ktore tam furt este ma...a hadam uz bude pokoj...

inak este sa trapime so zubami, jest a pit nic, do toho zacal klasika kadit o 106, no tesim 😒 😠
on mi nevypije ani tu blbu smetcu...ach jo, trpezlivost moja, neopustaj ma.

@zuzik1983 a mala sa ti teraz pouzijem zvlastne slovo "rozrezimovala" kvoli nejakemu podnetu....alebo ste nikdy rezim nemali?
lebo ak ste doteraz rezim nemali, neviem, ci je mozme nejaky teraz zaviest....jedine tak nejjako trosku nasilne ju nenechat spat, a posuvat jej to...lebo jasne, ze ked ti spi do 18.00, potom ide az o 23.00 do postele..je vyspata....
otazne je, kedy ti rano vstava...to si este nenapisala a kolko ti spi v kuse v noci...

bambola
29. júl 2011

@zuzik1983 zuzi ja kebyze nemam cicik tak tiez som na tom ako ty 😒 ale napadlo ma...
budi sa rano v rovnaku hodinu? mozno by stalo zato to skusit z opacnej strany, a teda nielen ju ukladat v rovnakom case ale aj budit, ze bezohladu na to kedy zaspi vzdy ju zobudit o tom istom case (nielen nocny spanok ale aj cez den) mozno by to slo...hm? 😅

mirka285
29. júl 2011

dobre ranko,tak mna dnes tak priserne boli hlava ze az 😠
@adelaine neboj vsetko bude v poriadku...a s tymi zubami sa asi trapime viaceri,aj ked Linda to zvlada v pohode,klop,klop
@zuzik1983 suhlasim s babami,nenechaj ju rano dlho spat,ja ked chcem aby Linda spala,zapnem telku a akoze nenapadne som hlucnejsia...

zuzik1983
29. júl 2011

@adelaine v podstate cez den rezim nebol, ale vecer chodila pekne spavat o 20 a spala az do rana(s par prebudeniami na cumel) rano vstava okolo 6 pravidelne,obcas potiahne aj do 7, bez ohladu na to kedy ide spat. keby som ju nasilu spat nedala,tak ona je ale fakt straaaasne zla
@bambola @mirka285 ale ona mi rano kratko spi, takze ona budi mna, nieto,ze aby som ja budila ju 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre