Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. aug 2011

@katka55 nasi maju cellkom bezpecny dom az teda na orchideje na parapete ale uz som ju naucila, ze ich ma nechat (aj ked jednu vysadila ked sme tam boli minule 😀 ) , schody sme ju naucili zliezat a vyliezat ale treba byt este pri nej 😉
@rolak je to zaujimave 🙂 nasa je take ciganske dieta, ked sme balili veci do kufra auta mama moja ju drzala na rukach a ja som niesla kufor dole a mala mi dala papa 😀 ona by ostala z hocikym 😠 ale akonahle by doslo na spanie zrazu uz mna potrebuje 😉

bambola
1. aug 2011

@mirka285 uz viem co je to to v tom ruzinove 😉 www.retrokids.sk

mirka285
1. aug 2011

@bambola mne to este nejde vsetko pootvarat na tej stranke,neviem si pozriet ani obrazky,ale asi to bude nieco ako trampolino,ze?

bambola
1. aug 2011

@mirka285 chodi tam @zrzulka s deckami tak snad bude vediet viac ale mne fotky idu a je tam viac tych drevenych veci co byvaju na ihriskach (horolezecke steny, smykalky a pod), podla mna je celkom fajn ze doobeda mas 3 hodiny za cenu jednej poobede, ze to neni az take drahe

bambola
1. aug 2011

mne sa dnes nic nechce 🙄 chcela som ist do mesta mam tam vyhliadnute jedny saty- letne lebo ich chcem a serem toto pocasie 😀 😀 ale sa mi nechce, musim vybalit veci a oprat, ale sa mi nechce..... 😅 🙄

rolak
1. aug 2011

@bambola to je dobre, že zostane s inými, my máme problém,že Kika nás dvoch musí mať stále pod dohľadom, akonáhle opustíme jej zorné pole a ona je niekomu inému na rukách, už sa obzerá a "kriví pysky" 😀 😀 , nemôžem ju s nikým nechať nadlhšie.....ale asi to na jeseň začneme trénovať 😀
ja sa priznám,že ja teraz ani veľmi s malou von nechodím...ona sama nechodí, keď ju držím,tak furt chce ísť len do blata a do trávy a keď nemôže,tak hysáči, a v kočíku sa jej sedieť nechce, tak chodíme hore dolu po byte a hráme sa..

adelaine
1. aug 2011

ahojte,
konecne sedim pred PC, mam matovy cajik v ruke a idem preluskat, co sa tu cez vikend dialo....

bambola
1. aug 2011

inac strasne chcem vyskusat toto 🙂
http://www.ariwafit.sk/index.php/o-ponukame/ant...
doobeda dokonca maju kutik kde strazia pocas cvicenia deti 🙂

bambola
1. aug 2011

@rolak ja keby som s nou mala byt doma tak osediviem 🙄 nastastie (klop klop) ona vonku posedi v kociku takze da sa ist aj v hnusom pocku.
ludi ona ostane aj s inymi ale nesmie ma vidiet odchadzat lebo leti za mnou a nesmiem sa jej ukazat lebo tiez necha veci tak a ide ku mne, ale inac sa zahra aj s inymi, uz len naucit tych inych ju uspavat 😀

zrzulka
1. aug 2011

@mirka285 my sa len tak spacirujeme po vonku, dnes idem s kamoskou von poobede...asi len do parku lebo tu u nas nie je tolko moznosti ako v blave... zajtra mame speci program na ktory sa tesim
😵 v stredu ideme doobeda do hopla centra to nase detiska mozu + poobede ku sesterke kuknut novy dom .konecne sa prestahovali. v stvrtok neviem kam. asi len tu po okoli... v piatok sa chystam zase do blavy, kedze tu sa velmi neda 😝 ideme do toho noveho detskeho kutika v ruzinove, detiskam sa tam pacilo, mozno to vymenim so stvrtkom , podla toho ci sa v piatok ku nam prida kamaratka alebo ci pojdem len sama... takze my takto po centrach. tu u nas je nase materske zatvorene v lete na ihrisko sa neda. tak ine moznosti ako ist do blavy nie su...ale neva. lepsie ako byt zavreti cele dni doma... 😝

@rolak No veru ani nie si daleko od pravdy, ten nas lame srdcia zenskym uz teraz 😉 😉 😉

mirka285
1. aug 2011

@bambola to cvicenie vyzera velmi zaujimavo... Linda zaspala,mala by som ist upratovat ale nechce sa mi...
@rolak mne Linda zostane bez problemov u babky a este aj pa pa mi da 🙂

katka55
1. aug 2011

@bambola chcela som sa k tebe pridat na antigravity, ale ked som zistila, co to je, mozem ti strazit matku ja 😀 😉 videla som to aj v reflexe a ono je to asi dost ze narocne 😕

mirka285
1. aug 2011

@zrzulka Leni vsak ty to mas super zorganizvane,program na cely tyzden 🙂

bambola
1. aug 2011

@katka55 strasne sa mi to paci, akurat, ze by to nemuselo byt take drahe 😠 bola na to zlava ale som to presvihla 🙄 a myslis, ze kvoli trampolinovemu problemu by si nemohla? 😕

bambola
1. aug 2011

@mirka285 takzee si na tom tak ako ja 😀
inac dala som si kavu a citim sa ako po dvoch vodkach 😕 doriti aj s tlakom, sak tu odpadnem 🙄

lenuss84
1. aug 2011

@mirka285 aaaaaaaaaaaaaaaach ked tu takto citam ze sa vam otvara materske centrum je mi do placu.my sa o to snazime u nas uz pol roka.a nas starosta.....hm stretavame sa sice raz za tyzden takym sposobom ze prideme o pol hod skor ako ostatnz,rozlozime si koberce a hracky/mali sme zbierku ludia nam toho ponosili kopu/.potom je herna a po skonceni zas vsetko upratat a odpratat.mali sme aj cvicenie na fitloptach par krat.teraz 3 tyzdne kulturak zatvoreny/dovolenka/ von hnusne pocko a my doma s detmi zavrete.nas starosta s nami vobec nechce spolupracovat,nechce nam dat trvaly priestor a pritom mame pozistovane ze v obci je ich dost.tak hladame na vlastnu past.musime pozhanat sponzorov co by nam pomohli platit najom a tak...je to strasne tazke bez podpori obce vam poviem...ale nevzdavame sa.

katka55
1. aug 2011

@bambola tam sa predpokladam neskace, takze to by malo byt v pohode, ale ked som videla, ako sa teta kuklila do tej plachty, tak ja by som sa uz asi nevykuklila 😀 😀

bambola
1. aug 2011

@katka55 no z teba by sa motyl asi nestal 😀
@lenuss84 podla mna je super, ze sa takto snazite, a starosta je debil 🙄 snad sa vam nieco podari najst

mirka285
1. aug 2011

@lenuss84 viem,ze sa tam u vas o to uz dlhsie snazite a je to hrozne ked sa starosta k tomu takto stavia 😠 nepomohla by nejaka peticia...u nas uz toto meterske centrum bolo aj predtym{Bubinka|,ale sidlila v byvalej materskej skolke,a kedze skolku treba znova zprevadzkovat,dostali k dispozicii nove priestory a od septembra sa fici dalej...

katka55
1. aug 2011

@bambola asi sa vam nechce v tomto pocasi prebehnut k nam, nech sa krpci vyhraju, co? 😅 ci? 😅

lenuss84
1. aug 2011

@macik27 no ja neviem co dnes bola za noc.....aj Ada sice zaspala o 20,30 v poho a o 23 sa zobudila a vzlykala strasne.tak sme ju zobrali medzi seba,prehadzovla sa ale asi po 2 hodkach zaspala a potom som ju prelozila a uz nastastie spala....

lenuss84
1. aug 2011

@mirka285 och tak ti zavidim.mali sme aj dotazniky.starosta bol milo prekvapeny ze je o MC taky velky zauje-a kasle na to aj tak.furt len o peniazoch rozprava...tak asi cakal ze mu suchneme daco do vacku.je to smutne.

lenuss84
1. aug 2011

@bambola vdaka za podporu.zakladame uz oficialne Obč.združenie-MC ,,Lúčik".

mirka285
1. aug 2011

@lenuss84 budem vam drzat palce aby sa to nakoniec nejako podarilo,je super,ze sa nevzdavate 🙂

bambola
1. aug 2011

@katka55 nooo, neni zly napad 🙂 ale momentalne spi tak asi ked sa zobudi, cestou sa stavim po nejake sklicko do obchodu lebo sa mi nechce varit 🙄

katka55
1. aug 2011

@bambola super 😵 my sme dnes tiez na sklicku, lebo o 11 som zistila, ze nemame co jest a maso v mraznicke. a samozrejme sa mi tiez nechce varit 😀 len dufam, ze mame este nejake sklicko 😕 😀 a patrik tiez spi... od 10:20... 😉

adelaine
1. aug 2011

nooo, baby, doteraz som citala (medzitym este odbieham kukat, ci mi neprihara riskov prikrm 😀 )
a chcela som napisat aj moje skusenosti s nervacenim a hysacenim,
risko sa tiez vie pekne jedovat,
ked mu nieco zakazem, ja zakazujem ale az fakt take veci, ktorymi by si mohol ublizit....lebo som citala, ze cim viac je dietatu zakazazovane, tym viac ono protestuje a vydobija si svoje...a mam pocit, ze je to pravda...
risko rozumie slovam nie, nesmies alebo nechytaj, ale samozrejme nie vzdy posluchne, lebo zvedavost je silnejsia 😀 a @zrzulka ma pravdu, ze treba zjednotit nazor rodicov, lebo mna ide porazit z toho, ze napr. nedovolim risimu buchat rukami po TV a muz ano....potom je maly z toho zmateny...a mna uz neposluchne.

a k sedeniu v kociku...mne risko sedi pekne rovno v kociku, ani sa neopiera..sedel tak aj v teutonke a aj v si-cku,
ale kamoskin maly sedi uuplne rozvaleny, kade ruka kade noha..ona ma uz tusim 3 kocik a v kazdom sedi rozvaleny...je to asi o dietati, ako sedi, nie o kociku...

bambola
1. aug 2011

@katka55 ak by si nemala tak napis, kupime aj vam spagety bolognese 😀

lenuss84
1. aug 2011

aj Ada uz vie pekne nervacit.zatne paste,ocervenie.ja to riesim tak ze jej vysvetlim raznam hlasom preco sa to nesme robit a beriem ju inde,zaujmem ju niecim inym...ale niekedy uz fakt pocitam do 10 a naspat a mam pocit ze moja hladina nervov je uplne na 0...

bambola
1. aug 2011

@katka55 aj mne spi asi odvtedy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre