Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rolak
4. aug 2011

@mirka285 príjemný víkend! počko by sa malo cez víkend umúdriť. presne ako hovoríš,aj ja som nakúpila kopec vecí a nosíme pár dookola, teraz už budem menej bazarových kupovať,radšej investujem viac do menšieho množstva,ale lepšie to ukáže,keď je to nové. aj keď teraz máme na všetko otrasné fľaky,čo nejdú vyprať, predtým mi to nebolo ľúto,ale už mi začína byť... doobrú noc kočky!

lenuss84
4. aug 2011

dobu nocku vam.uz ma zacinaju boliet oci.ide uz spat.pa

noemarta
5. aug 2011

dobre ranko,
akoze aka hmla je vonku, baby, kebyze nie sme na dovolenke, tak ani neviem ze bolo leto.... ☹
Vy uz ste kupovali zimne bundy??Nela jednu ma, to jej babka kupila na jar vo vypredajoch, ale chcela by som jej kupit este jeden overal, a Nele tiez kupujem tak 86-92.
Ja idem doobeda do avionu, nemame uz plienky a idem nejake tie potraviny nakupit, lebo vecer mame zurku. 😉 , teda ak nebude prsat, duuuufam, lebo chceme vonku grilovat.
pekny den vsetkym.

zuzik1983
5. aug 2011

@cigaretka5 dakujem, no uz ako si mi to davnejsie hovorila, tak som to spravila, hadam stiham 😉 ked zistim,ze som tehu, tak najneskor do 8 tyzdna si musim zacat platit z maxima, ze?

cigaretka5
5. aug 2011

@zuzik1983 hej

lenuss84
5. aug 2011

ahojte babky.prisla som len na skok.idem trocha poupratovat.navarene mam nastastie od vcera-privarok z kapusty skorej,zemiaky,malej to vcera chutilo.my sme k tomu mali este aj opecenu spekacku.mnam...vy co dnes varite?hodte inspiraciu na zajtra...vdaka.vecer popisem zasa viac.

kafoditka
5. aug 2011

Caute baby, akurat som prisla z vonku, normalne som vytocena 😠 tak kupila som si vcera rifle, tak ze si ich idem dat skratit, kedze mam v sirsom okoli 4 krajcirstva, tak to hned vybavim... No trt! Chodila som jak Beta s prebitou nohou po celom sidlisku a samozrejme, ze vsade zatvorene pre dovolenku 🙄 Ale inak je krasne teplucko, niekam by som vypadla s malym poobede - Strkovec alebo Aupark ihrisko, prida sa niekto???

kafoditka
5. aug 2011

@noemarta Maci ty dnes zasa zurujes?? 😀 a pri akej prilezitosti? ci len tak? pocasie mate paradne, tak si to uzite! 😉

zuzik1983
5. aug 2011

@kafoditka ty si taka malicka ako ja, ja tiez kazde nohavice musim skracovat min imalne 10 cm 😉

adelaine
5. aug 2011

@kafoditka Domi, pod na strkovec 😉
a kto sa este prida? 😀

kafoditka
5. aug 2011

@adelaine Mati ja dam malemu okolo 13tej jest a mozem vyrazit, oki? to preto som ti volala..

kafoditka
5. aug 2011

@adelaine alebo kedy ti to vyhovuje?

noemarta
5. aug 2011

@kafoditka my len tak, ze sme dobro dosli a pokecat so susedovcami. 😉
Jeej, aj by som sa pridala, ale az teraz mi zaspala nela a potom idem hned do avionu, lebo nemam plienky, niiic....
Tak prijemny den vam baby prajem. 🙂 a hlavne slnecnyyyy!!!!!

jaruska8
5. aug 2011

😀 Ahojte baby, ako??? My už máme konečne prvé kroky, teda, už skoro týždeň robí ,,kroky" tak, že keď ju postavíme, tak sa hneď ponáhľa k najbližšej možnej podopierke (ja, mm, stoplík atď.), no ale dnes sa sama pustila, keď som ju volala k sebe, urobila asi tri krôčiky. 😀 😀 A šla mi do náruče. 🙂 A inak, ako sú vaši drobci so slovami???? My sme sa celkom pekne rozkecali, už vieme asi 12 slov, najnovšie je gól ako lopta. 😀

jaruska8
5. aug 2011

@kafoditka K tým kiahňam, teda, to ma podrž, s kiahňami s ňou chodí po vonku????? Ty brďo, to môže hocikoho nakaziť, tada ja aspoň viem, že kým je to v takomto štádiu, tak by decká mali byť doma. 😠 😠

gabika41
5. aug 2011

Zdravim babule....hlasim sa z Kysuc,tu je krasne pocasie,pekne teplucko aj vcera aj dnes....az som prekvapena z toho tepla.....Lucka sa tu rozchodila ako strela.....majte peknz vecer

jaruska8
5. aug 2011

@rolak Ahoj, ešte kojíš????? Lebo ja to mám tiež, tieto stavy a ja to pripisujem tiež hormónom a kojeniu, dúfam, že to odstavení sa to zmení, lebo si tiež niekedy pripadám ako nepríčetná. 😠 A mňa rozplače úplne všetko... No, hrôza!! 😀

rolak
5. aug 2011

@jaruska8 ja som kojila len 5 mesiacov, už dávno nekojím.... ja som to mala vždy,ale po porodesa to tuším zhoršilo... inak čau,dávno som ťa nevidela 🙂

lenuss84
5. aug 2011

ahojte.my sme mali dnes celkom fajn dnik.ada si pospala naobed hodku a pol.potom sme sa boli kuk na koniky tu u nas na druzstve.potom chvilku este na ihrisku.a o 17tej som ju dala pospat-potiahla si svoju pol hodku.a od 20.30 odfukuje krasne zas.ada mi chodi uz dobre 3tyzdne.dnes pekne kracala vedla mna.drzi sa ma len za palec.a uz dost casto sa ma pusta a chce kracat sama.este ju to obcas zamota samozrejme.ale zo dna na den sa to zlepsuje. a slova?okrem mama a tata nic konkretne.len si vsimam ze zacina po mne opakovat slova,teda skor vydava zvuky podobne tym slovam...

lenuss84
5. aug 2011

@kafoditka aj ja som taka malinka.tiez ma vytaca ze musim vsetky gate davat skracovat 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
6. aug 2011

ahojte.kukam ze nikto tu.vsetky upratujete,varite...ja dnes na obed iba cestoviny s vajickom.nechce sa mi vyvarat sa priznam...nam s Adou to staci.mm je na fuške.pa zatial.u nas hadam dnes počko vydrzi.chcem s malou poobede von.

adelaine
6. aug 2011

ahojte.
ja som len na skok, pokracujem v pripravach a v baleni, neviem ani kde mam hlavu :-/ balenie a vybalovanie neznasam.

inak prajem vsetkym pekny weekend.

lenuss84
6. aug 2011

chcela som sa spytat-kolko ovocia zjedia vase dietky za den?ja davam Adrianke ovocie na desiatu pred spankom.som rada ak zje za den 1 jablko,alebo 1 banan,alebo 1hrusku,al.2 kiwi,alebo 1 vyzivu.na olovrant jej davam jogurt s primiesanymi ovsen.vlockami predtym namocenymi.neviem kedy by som jej inokedy uz to ovocie cez den mala dat.ani mi to na viac nevychadza.ako ste na tom vy?

kafoditka
6. aug 2011

Cafte babule, kde ste vsetky? vikendujete?? 😉 ja som bola vcera s Adel na Strkovci, odtial som sa zastavila pozriet kolegovcov v praci a potom sme boli az do 19 pred panelakom, kde mi Filip skocil celou topankou do cerstveho psieho hovna 😠 Akurat som sa vratila z DMky a je tam poriadne sparno vonku, pod mrakom, dufam, ze nebude prsat...
@lenuss84 Leni ja davam ovocie malemu vzdy na olovrant a niekedy aj pocas dna, ked mi nechce pit, tak mu ponuknem broskynu.. a o tej vyske mi hovor, ja som take male pivo - 158cm, moja mama so segrou detto, kym som byvala doma s nasimi, tak nam skracoval gate otec, teraz musim obehavat krajcirky 🙄
@noemarta no ako dopadla zurka?? 😉

lenuss84
6. aug 2011

@kafoditka hm tak si na tom furt lepsie ako ja.ja mam len 155cm.ledva mozem sediet vpredu v aute.este ze mi dovolili robit vodičak 🙂 aj moja mama je taka malinka a aj jej mama bola taka malinka.hadam ta moja princezna bude mat vysku po tatovi...nech nieje taky krpec ako my 🙂

kafoditka
6. aug 2011

@lenuss84 nevadi, hlavne, ze sme zdrave a okrem toho, co je male, to je pekne 😉 🙂

merikac
6. aug 2011

@lenuss84 jeej az teraz som si vsimla, ze si z lietavskej,,,,,,,,,,,tam som bola u vestici Julie 😀 prvy a posledny krat,,,som sa zlakla kolko toho o mne vie cudzi clovek 😀 😀

merikac
6. aug 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 😀 😀 nechcem sa smiat,,ale to sa neda, ked si predstavim filipa ako ma nohu nalozenu v eeeeeee a ty ako vykrucas nos,,,,,,,,,,,ako toto je cosi priserne,,,,,,,,ja by som bola schopna tie boty vyhodit,,neznasam taketo,,,,,,,,,,,by som ksicht majitelovi toho psa v tom vymachala 😠

merikac
6. aug 2011

@lenuss84 k tomu ovociu,,ako indu malej zubky, tak to je jediny prijem vitaminov a jedla okrem mojeho mliecka,,okrem toho nic nechce,,,,,,,,,,,,jaaaj a zabudla som na lizako 😀 Takze u nas fici veskere ovocie, maliny, nektarinky melon, jahody, slivky,,,,,,,,este ze ho je teraz dostatok

merikac
6. aug 2011

tak baby, vratili sme s z hub a nie sme dobri hladaci,,,,,,,len bedle jedle , par suchoribov a jeden krasny dubacik, sa nam podarilo uvlovit,,,,,,,Emma prespala cely cas v nosici,,,,,,pripomenula som si ako ma boleli klby ked som bola tehu....a uvedomila skutocnost, ze mala ma 10kg :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre