• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola ja cim dalej, tym viac pocuvam na patrika, ze ake pekne dievcatko, aj ked je cely v modrom :unamused: aj teraz v lekarni... :rolling_eyes:
9. aug 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola to my vysvetli ako sa vam podarilo malu ostrihat?
9. aug 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 to nechapem, ved to je jasny chlapec :confused:
@cigaretka5 baby strihal andrej a ja som ju zabavala, posadili sme ju do jedalenskej stolicky, pripravila som si veci, ku ktorym bezne nema pristup ale niesu nebezpecne (predlzovacku ee :grinning: ) , napr.plavecke okuliare, puzdro s klucami a pod ale najdlhsie vydrzala so zubnou kefkou :wink: ona si celkoom rada cisti zuby lebo si tym masiruje aj dasienka :wink: ku koncu uz strasne metala hlavou a este nemala dostrihanu druhu stranu tak som vytiahla prso :grinning: :grinning:
9. aug 2011 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola no ja sa chystam strihat už mesiac a zmohla som sa na ofinu :grinning:
9. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola preco jej nechce dat Andrej prepichnut usi? :confused: ved to je take milene na dievcatkach...
9. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cigaretka5 ved aj my sme sa chystali na to asi mesiac :grinning:
@kafoditka nooo, ze ju too bude boliet a ze jemu to na nej vobec nechyba a ze ked bude chciet ona tak jej dame a tak. akoze mne to na nej tiez nechyba ale isto by som ju nechcela nechat bez nausiek az do 15 :confused: ked tak to potom spravime ako @denisse nelke v troch rokoch, ved aj matka v skolke uvidi, ze maju dievcatka ale samozrejme ho idem neustale lamat :grinning:
9. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola isto ju to bude bolieť viac,keď bude staršia ako ke´d je mimino... resp. ako mimino si tú bolesť nebude pamätať.... ja si prvé náušky nepamätám,dostala som v porodnici, ale tie,čo som si dala prepichovať v puberte,tie si teda dobre pamätám :slight_smile:
9. aug 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola a prečo ste ju ostrihali????
9. aug 2011 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka v Chorvátsku sa každý strašne čudoval,že kristína má normálne náušnice, malí Nemci si ju chodili obzerať :slight_smile: aj tetka na recepcii z toho bola hotová, v cudzine to nie je bežné
9. aug 2011 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rolak niezeby juu to teraz menej bolelo len si to nebude pamatat :wink: ale podla mna nastrelovanie neni ziadna tragedia, len v pripade, ze by sa to zapalilo
ja som si dala nastrelovat aj v 16 a vlastne nos mi pichali rucne a nemam pocit, ze by to bola nejaka bolest strasna :confused: ale moja porodnicka povedala, ze mam vysoky prah bolesti :grinning: co som dovtedy ani len netusila :confused:
9. aug 2011 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rolak mala dlhe vlasky a z kazdej strany jej to islo do ksichtu a mala ich este take slabucke, ze to vyzeralo skorej ako prehadzovacka ked som to zasponkovala :grinning:
9. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola ja som si dala tri náušky do jedneého ucha za týždeň :slight_smile: ale strááááášne som sa bála :slight_smile: piercing som mala pod dolnou perou,to mi nastreľovali,ale to teda bola komédia :slight_smile: :slight_smile: áno,áno,tak som to myslela, že si nebude pamätať. Kike prepichovali ihlou,je to malá hysterka a zvládla to :slight_smile:
9. aug 2011 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambola vysoky prah bolesti alebo dobreho anesteziologa?? :grinning: :wink:
9. aug 2011 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola tvoj Andrej je pedant :slight_smile: pivo už môžeš piť? :slight_smile: pivo pije aj naša kristína,ale nepovedz svojmu mužovi! lebo na mňa pošle sociálku :slight_smile: :slight_smile: ja som uvažovala,že ostriháme Kiku,ale začínajú jej vlásky hustnúť, tak to neriešime.
9. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 nie nie :grinning: to mi povedala este pri vysetreniach lebo mi tam magala krcok a ze ci ma to boli tak vravim, ze vobec a ona tak na mna pozrela, ze ako je to mozne :grinning: :grinning:
@rolak no mne do nosa pichla rucne a to nebolelo az to pchanie nausnice :angry:
je a co zabijem sa :grinning: pivo mozem, teda nealko :grinning: ale tak zalezi mu na malej, nemozem mu vytykat, ze jej chce najlepsie :wink: a ako si druhi vychovavaju deti mu je jedno ani nemoralizuje :wink: takze neboj, socialka nedojde :grinning:
9. aug 2011 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: :grinning: starostlivý tatušo. ako dlho budeš kojiť? moji dvaja sa včera pobili o pivovú fľašu (plnú), vyhral tato,ale kristína spustiila srdcervúci plač,tak si tú výhru nevedel ani užiť :slight_smile: dal si metaxu,ale tú mu zas malá potvora rýchlo zriedila svojou vodou z pohárika :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2011 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rolak vychodniarka, chlasta uz od detstva :grinning: :grinning: neviem este ako dlho kedze u nas je inak problem zo zaspavanim a keby som ju chcela nechat vyplakat tak mi z toho placu dostane laringitidu a grcavku :pensive: :frowning2: asi kym jej to nebudem moct vysvetlit, ze uz neni :unamused:
9. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola to s vyplakaním musí byť nejaká pi.....vina, nechápem,ako to môže fungovať...
9. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rolak no u nas to isto nema zmysel tak ani ju nejdem skusat nechat trapit :pensive:
9. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile: slniecko nam svieti,no co si dnes viac mozme priat?ja som upratovala trosku,navarila obed a teraz pijem kavicku...
@bambola super je Matka ostrihana,kocka je to,mne sa to tiez nepaci ked ma dieta par dlhych vlasov a len mu to tam visi,ved oproti Linde je stale dlhovlasa :wink:
9. aug 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute,
hm...@mirka285 co viac si moze priat???? :unamused: :unamused: kludne dieta....
Akooo co teraz predvadzala Nela.... normalne si nespoznavam vlastne dieta.... ako ja fakt netusim ci je to z tych zubov, alebo je taka trucovita....ale po kom....
Ako teraz ledva zaspala, asi bola aj unavena, lebo doobeda nechcela oka zazmurit, tak som isla do tesca a do hornabachu, tam bola na pocudovanie velmi dobra a toz teraz doma....
Pocujte, neviete poradit, my sme kupili svokrovcom na platne namalovany obraz ako nahotovo som isla do hornbachu ho dat zaramovat a on ze oni to nerobia, ze treba to dat niekde niekomu vyrovnat a potom sa to da zaramovat, ze fasaaa... akoze kdeee... to by sa malo asi nalepit na nejake drevo, drevotriesku a potom zaramovat ciii??? :confused:
@rolak na teba by som v zivote nepovedala, ze ty by si si dala persing do ust..... :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta Maci viem, že v Senci na Krátkej je sklenárstvo aj rámovanie obrazov, na nete som našla len pevnú linku, však skús, či nepochodíš..02/459 235 23
9. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline dakujem :slight_smile:
9. aug 2011 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mam otazku, ako sa prejavuje alergia na slnko? Len flakmi alebo aj svrbenim pokozky ci malymi pupacikmi????
9. aug 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zlatinka,

mam na tyzden na prazdninach moju 14 rocnu svagrinu, ktorej pred tyzdnov davali strojcek na horne aj dolne zuby, teda, mam doma momentalne 2 deti, ktore maju problemy so zubami :slight_smile: nastastie riskovi uz opuchli dasna, teda uz by to nemuselo dlho trvat :slight_smile: a konecne sa zase trochu rozjedol. Tesim sa.

@kafoditka u mna svrbenim a pupacikmi

Vsetkym prajem krasny den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

9. aug 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi Luci a to mozem dostat zo dna na den? Doteraz ziaden problem a zrazu toto? :confused: :angry:
9. aug 2011 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka dominika, predchadzajuce roky som cez leto mala vzdy len miernu formu alergie, stacilo sa mi natriet kremom proti opalovaniu a bolo, tento rok po porode je to ovela silnejsie, cez najvacsie horucavy som musela nosit dlhy rukav, nohavice a dokonca aj klobuk :angry: teraz v auguste je to znesitelnejsie, stale verim, ze je to docasne, sposobene nejakymi hormonami!!
9. aug 2011 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka domi to sa moze objavit aj neskor, moja mama nikdy so slnenim problemy nemala a teraz na stare kolena ma alergiu :pensive:
9. aug 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola
@luludi baby ja som mala tielko naposledy ked tak pieklo slnko - tusim piatok to bol - a normalne ako ma opalilo, tak ma to odvtedy brutal svrbi, stale sa skrabem a mam take mini pupaciky.. neviem, netusim..ci je to zo slnka, alebo som nejak zareagovala na zmenu prasku ( s tym som ale nikdy problem nemala)... No maly mi zaspal, idem ja cvicit, cafte
9. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka domi to velmi velmi pripomina alergiu (nemozem ale tvrdit na stopercent :wink: ), na to si daj normalne fenistil gel :wink:
9. aug 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok