Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
9. aug 2011

@kafoditka ahoj.moja alergia na slnko sa prejavuje scervenanim,flakmi aj svrbenim a napokon aj vyrazkami...takze tak.

rolak
9. aug 2011

@kafoditka ja som dostala alergiu na slnko zo dňa na deň a nemám ju stále, robia sa mi také vyrážky jedna pri druhej, taký výsev... hrozne svrbia,ale normálne sa opaľujem ďalej. tohto roku som ešte nemala.

lenuss84
9. aug 2011

@kafoditka vyzera to ako alergia,no na 100percent netvrdim.daj si ten fenistil gel alebo ak mas tabletku ditiaden alebo nejak tak sa vola prepac nemozem si spomenut na nazov.alebo ak mas fenistil kvapky si kludne daj.malo by to zabrat.

mirka285
9. aug 2011

ahojte...ja len na skok,musim ist zehlit 😖
@kafoditka Domi ja mam alergiu na slnko a prejavuje sa mi to vyrazkami,ale nie su drobne,skor vacsie ako stipance od komara a ked sa tak zo dva tyzdne nevystavujem slnku pomaly zmiznu...tiez sa mi to prejavilo az v neskorsom veku 😖

lenuss84
9. aug 2011

inak dnes bol celkom fajn dnik.po 3tyzdnoch dovolenky u nas v kulturaku sme mali HERNU pre deticky,takze Ada sa vyblaznila s detmi.bolo super.deti sa vysantili,my maminy pokecali.potom si hodila svojich 45 min podvecernych slofikovych.a od 20.30 uz drichme.

kafoditka
9. aug 2011

Baby dakujem za nazory, budem sa este pozorovat ako reagujem na slnku, ale ako vas tak citam, tak to bude isto alergia 😒 dobru noc vam prajem

gabika41
10. aug 2011

Dobre ranko......dalsi dufam pekny den pred nami..... 🙂

lutsine
10. aug 2011

Dobre ranko...ako sa mate? je tu nieco nove odkedy som nebola? nejake nove tehulky medzi mamickami?

noemarta
10. aug 2011

@lutsine jej, aku mas peknu profilovku 🙂

lutsine
10. aug 2011

@noemarta dakujem boli sme sa fotit aj s malym u fotografky...

noemarta
10. aug 2011

@lutsine tak davaj pochval sa, ukaz par foto. 🙂

noemarta
10. aug 2011

@lutsine teraz som si vsimla tvoj album,krasna rodinka ste, fakt vam to sekne !!!! 🙂 🙂 🙂

noemarta
10. aug 2011

@lutsine a inac tu nic nove nie je, vidis, hluchoooo.... akurat ked si precitas par prispevkov, tak su tie nase detvaky nejake besneee, vzdorovite...teda aspon nasa...plus umrncana zo zubov, ale inac, nic nove, neviem o novych tehu, iba cigi je tehu, ale to asi vies. 😉

tinaki1275
10. aug 2011

no ako tak citam co stiham tak mame asi vsetky rovnake problemy 😒 ja uz mam cely byt kompletne oblozeny vsemoznymi poistkami -na dvere, na zasuvky, na zachod, na rohy nabytku ale vzdy si najde niekde nieco nebezpecne... 😒 a este horsie je ze chce byt len na dvore dnu vyslovene besnie...a potom bucha na vchodove dver e a zlosti sa, chce stale von ..ozaj baby dala som malej vcera nastrelit nausnicky 🙂 tak je z nej uz slecna😉) a to ste mali vidiet tie sokovane pohlady v tej predajni kde sme boli ,ze takemu malemu dietatu idem robit tak zle.. 🙂

rolak
10. aug 2011

ahojte, zdravím všetky! my sme dnes mali super stretko! strašne sa mi páčilo v tom detskom kútiku 🙂 🙂 ostatné Košičančatá perfektne samé chodia! ale ako som si všimla,nie je to až také zábavné...teda pre maminy 🙂 dúfam,že čoskoro si to zopákneme aj s Ivetou!

gabika41
10. aug 2011

zdravim....poradte mi nejake figle,aby mala zacala konecne hryzt...ved uz ma 8 zubkov...my este ani chleba ani roztek.... normalne mi chlebovu striedku vypluje a hotovo....dakujem 🙂

noemarta
10. aug 2011

@rolak a s kym si bola???

@tinaki1275 vitaj, dlho si tu nebola, nooooo maju tie nase deti nejake divne obdobie, ale zato dnes Nelu chvalim, dnes bola nasa stara dobra NEla !!! 🙂
@gabika41 fuha.... tak skus jej furt nieco take davat, uz by mala hryzt....

merikac
10. aug 2011

ahojte babule,,,mam 3 minutky kym zacne panelak,,mala este nespi- vsimla som si, ze sa naucila lepsie zaspavat ak v pozadi ide zvuk z telky,,,,,, 😖 ,,,
@gabika41 chce to trpezlivost a musis stale ponukat,,ono je to hadam tym, ze ona uz ma naplno rozbehnute chutove receptory,,takze nejakou korkou ju neoklames 😀
@rolak ja vam tie stretka zavidim, respektive, ten cas na ne........ 😀
som sa rozhodla, ze si budem brat raz do tyzdna dovolenku, ved jej mam pozehnane, naraz si ju vybrat nemozem, tak takto to bude nebadane,,,,,,,

rolak
10. aug 2011

@noemarta s @karinnka @meruska a @tinka349
@merikac nezávidím pracujúcim matkám... joooj, ja už nechcem ísť nikdy do roboty! ☹

rolak
10. aug 2011

@gabika41 a ovocie hryzie? keď jej dáš zahryznúť do banánu? to je mäkké,na tom by sa mohla naučiť.... Kika pečivo nechce,resp. veľmi zriedka,aj keď hrýzť vie. a chrumky papá?

lenuss84
10. aug 2011

ahojte.dnes som urobila pokus-Ada spala cez obed vyse 2a tristvrte hodky.tak som ju uz podvecer spat nedala / do 18.30hod nevykazovala znamky unavy/,az potom zacala zivat.tak sme sa sup-sup navecerali,vykakali do nocnika,a od 19.45 hod spinka.tak som zvedava aka to bude noc.drzte palce aby bolo fajn.aby jej ten podvecerny slofik nejako nechybal.pridam par najnovsich foto konecne. 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
10. aug 2011
rolak
10. aug 2011

@lenuss84 zlatý macko 🙂
ja dám foto od tinky, hádam je to ok 🙂

rolak
10. aug 2011

a naša malá neplecha:

tinka349
10. aug 2011

ahojte julovky, po dlhej dobe pisem aj do temy 🙂 po velmi, veeelmi dlhej dobe 🙂 a to vdaka @rolak 😀 ze ma tu spomenula....malinka mi beha ako gula mala, vylezie po 9 schodoch ako nic, momentalne nejak nechce papat,a take ze chlieb uz vobec nie a ani vodu mi nejak nechce 😖 inak sa mame fajn, o take 2-3 mesiace sa stahujem s malinkou do maleho bytiku, rodicia chcu mat pokoj....no a ja si zhanam robotu, ale v KE je to veeeelmi tazkeee 🙄 pozdravujem male julovciatka 😵

tinka349
10. aug 2011

@rolak v pohode mozes dat foto, ved je tam aj tvoja drobulka 😉 a tu su dalsie z nasich strtak, ale tak uz ty chybas

rolak
10. aug 2011

@tinka349 s tými klobúkmi sú perfektné! aj naša má taký,škoda,že sme boli akurát na dovči 🙂

rolak
10. aug 2011

ženy, kde ste všetky????? šak ide futbal!

tinka349
10. aug 2011

@rolak ja pozeram farmu 😀

adelaine
10. aug 2011

ahojte zeny.
Risi sa mi dnes tak rozchodi, je super...strasne sa z toho tesi....behal tu okolo mna ako leco, som nechapala z neho 🙂
inak aj som kukala panelak a teraz farmu...ziadne ine programy tu nechytame...esteze mam net v mobile..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre